2020’de Mad Men Nasıl İzlenir: Altmışlara Geri Dön

60’lı yılların başında karşı kültürde olmayan insanlar için hayatın nasıl bir şey olduğunu bilmek ister misiniz? Mad Men seni korudu. Bir New York reklam yöneticisi olan Don Draper ve meslektaşlarının çok karmaşık bir on yıl boyunca ilerledikçe tuhaf işlerini takip ediyor. Ayrıca takip edebileceğinizden emin olmak için Mad Men’i nasıl izleyeceğinize dair bu kılavuzu bir araya getirdik.


Mad Men sezon 1, bölüm 1’in söylediği gibi, başlık Madison Avenue üzerinde çalışırken yaşadıkları telaşlı yaşam tarzı için kendilerini “deli” olarak adlandıran reklam yöneticilerini ifade ediyor. Çılgın gibi çalışmanın yanı sıra, eşleri sabırla eve dönmelerini, süslü Manhattan dairelerinde ya da Jersey banliyölerindeki evlerde eter beklerken, hayat boyunca yollarını içti, kumar oynadı ve zina yaptılar..

Don Draper hemen hemen bu yaşam tarzı için standart taşıyıcıdır. Jon Hamm tarafından oynanan Draper uzun duruyor, bir kesme bloğu kadar kare bir çeneye sahip ve her şeyden içeri girip çıkabiliyor. Bu kesilmiş, dış cephenin arkasında, zar zor anladığı bile sırlar ve arzularla sarılmış.

Sadece o değil. Hemen hemen tüm dramatis personaları, 60’larda Amerika’nın atabileceği ve diğer tarafa çıkabildiği, değiştiği güçlü yaylara sahip karmaşık karakterlerden oluşuyor, değişti. 

Eğer bu dönem parçası ve gerçekten mükemmel yazı kombinasyonu birkaç hafta boyunca kanepede kıvrılabileceğiniz bir şey gibi geliyorsa, Mad Men’i nasıl çevrimiçi izleyeceğinizi gösterdikçe okumaya devam edin.

Mad Men Online Nasıl İzlenir

Mad Men aslen AMC’de yayınlandı, Breaking Bad ve Better Call Saul’a ev sahipliği yapıyor, ancak ağın kendi akış sitesi yok, çoğunlukla sadece en son bölümlerinden ve ilgili şortlarından birkaçını gösteriyor. Netflix ile bir anlaşma var gibi görünüyor, ancak hepsi olmasa da çoğu AMC şovu orada bulunabilir. Mad Men bir istisna değildir.

Mad-men-netflix

Sanal özel bir ağ kullanarak birkaç ülkenin Netflix sitesini kontrol ettik ve hepsinde ve yedi mevsimde de Mad Men’i bulduk. Ülkeler arasında farklılık gösteren tek şey mevcut altyazılardı. Eğer Mad Men izlemek istiyorsanız, Netflix en iyi seçenektir; Yine de, deneyimden en iyi şekilde yararlanmak için en iyi Netflix saldırıları hakkındaki makalemize göz atmak isteyebilirsiniz..

Kontrol etmediğimiz bir ülkedeyseniz ve Mad Men orada olmazsa veya bulunduğunuz ülkede mevcut olmayan altyazılara ihtiyacınız olsa bile, sahtekarlık yapmak için bir VPN’e ihtiyacınız olacak seçtiğiniz bir ülkeye konumunuzu girin. Aceminin kulaklarına, bu olduğundan daha karmaşık gelebilir, bu yüzden açıklayacağız.

VPN, internet bağlantınızı yeniden yönlendiren ve şifreleyen bir programdır, böylece seçtiğiniz hizmetin bir sunucunun olduğu ve önyükleme için daha güvenli olduğu herhangi bir yerde görünmenizi sağlar. Sahip olması oldukça kullanışlı araçlardır, ancak VPN yasağı sayesinde sadece herhangi bir VPN Netflix ile çalışmayacaktır. Nasıl çalıştığını denemek istiyorsanız, Netflix için en iyi VPN makalemize göz atın.

Ücretsiz Mad Men Nasıl İzlenir

Netflix yerine Mad Men’i izlemek için yasadışı bir rotaya gitmeye karar verirseniz VPN’ler de kullanışlı olur. WatchSeries veya PutLocker gibi yasa dışı akış sitelerinin kullanımı ücretsizdir, ancak genellikle güvenlik riskleri vardır. Bunlardan birini ziyaret etmeye karar verirseniz, akış için en iyi VPN’lerden birini kullanmanız veya kendinizi virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara maruz kalma riskiyle karşılaşmanız gerekir..

Şey, bu siteler çok uygun olsa da, hala abone olmadan para kazanmak gerekiyor. Bunu, bazıları kötü amaçlı çerezler içeren reklamlarla bombalayarak yaparlar. Bir VPN kullanmanın yanı sıra, orada bulunmadan önce en iyi açılır pencere engelleyicilerinden birini ve bazı virüsten koruma yazılımlarını da yüklemek isteyebilirsiniz.

Bu feragatname ile, birkaç akış sitesine bir göz attık ve Mad Men’i bulmak oldukça zor olduğunu bulmak için şaşırdık. Her zamanki go-to’muz PutLocker, onu taşımadı, çünkü Shield ve Timeless gibi daha pek çok daha karanlık gösteriye sahip olması tuhaf.

Mad-men-watchseries

Ancak WatchSeries’in Mad Men’i var, ancak izlerken hayal kırıklığı yaratacak bir egzersiz olacak, çünkü tüm korumalar olsa bile, hala birçok sayfa yönlendirmesi ve pop-up ile karşı karşıya kalacaksınız. Sanırım bu sadece bedava.

Kodi’de Mad Men Nasıl İzlenir

Kodi’yi kurmak ve Mad Men’i bu şekilde izlemek çok daha hoş bir yol olabilir. Kodi başlangıçta Xbox için bir medya akış platformu olarak geliştirildi, ancak şimdi hemen hemen her cihaz için kullanılabilir. Kullanmaya başlamak için tam Kodi kılavuzumuza göz atın. 

Her zamanki gibi, ilk önce Poseidon eklentisini açtık ve yedi mevsim boyunca Mad Men’i bulduk. Henüz Poseidon’unuz yoksa, en iyi Kodi depolarından biri olan Kodil’in altındadır ve içinde hemen hemen her gösteri vardır. Ancak, bu telif hakkı ihlali olduğundan, korsanlığın alçak denizlerine yelken açmadan önce Kodi için en iyi VPN’den birine sahip olmak istiyorsunuz.

Mad Men Torrentleri

Düz korsanlıktan bahsetmişken, hala eski okul torrent kurallarını çok seviyoruz. Tabii ki, P2P dosya paylaşımı kullanırken torrent için en iyi VPN’den birini kullanmanız veya çok sert para cezalarıyla karşılaşmanız gerekecek, ancak tersi, Mad Men’iniz varsa, sabit sürücünüzde yaşıyor olacaksınız. t en kararlı internet bağlantısına sahip olmak.

mad-men-torrentler

Pirate Bay, her iki mevsimi ayrı ayrı veya hatta tüm şovu tek seferde (hatta indirmek biraz zaman alacak) bir sopa sallayabileceğiniz daha fazla Mad Men’e sahiptir. Yüklemelerin çoğu da iyi görünüyor, ancak her zaman önce tüm yorumları okumak için para ödüyor.

Son düşünceler

Mad Men, iyi hikayeler ve sadece birkaç on yıl içinde ortadan kaybolan bir dünyaya ilgi çekici bir bakışla karakter odaklı bir gösteri. Gizemle dolu yavaş bir yanık arayan herkese tavsiye ediyoruz ve yukarıdaki ipuçları çevrimiçi olarak kolayca izlemenize yardımcı olacak.

Mad Men hakkında ne düşünüyorsun? Çok yavaş mı yoksa doğru mu? Aşağıdaki yorumlarda ve bahsetmediğimiz tüm ipuçlarında bize bildirin. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map