2020’de Lucifer Nasıl İzlenir: Bildiğin Şeytan

Lucifer, DC Comics tarafından yayınlanan aynı adlı çizgi roman dizisine dayanan bir TV şovudur. Dizide düşmüş bir melek olan Lucifer, Los Angeles’a gitmeye ve cehennemde karar vermek yerine biraz eğlenmeye karar verdi. 


Aslında şeytan olduğu gerçeğini saklamıyor, aslında tam tersi: Onu övüyor ve herkesi ikna etmeye çalışıyor, ama kimse ona inanmıyor. Lucifer dizisi sırasında Los Angeles Emniyet Müdürlüğü Chloe Decker’ın bir dedektifiyle tanışır ve cinayet davalarını çözmesine yardımcı olur.

Lucifer ilk olarak 2016 yılında yayınlanan FOX tarafından alındı, ancak üç mevsimden sonra 2018’de iptal edildi. Ancak Netflix, Lucifer’e bir şans vermeye karar verdi. İptal ilanından bir ay sonra, Netflix gösteriyi aldı ve dördüncü sezon için yeniledi.

Lucifer Online Nasıl İzlenir

Lucifer’i çevrimiçi izlemek istiyorsanız, birçok seçeneğiniz var. Bunlardan biri, 148 milyondan fazla kullanıcısı ve dünya çapında binlerce gösteri ve film ile internetteki en büyük akış hizmetlerinden biri olan Netflix.. 

Sonuç olarak, Netflix sağlam bir hizmettir, ancak teklifinin kalitesi ve seçimi bulunduğunuz ülkeye bağlıdır. Bunun nedeni, Netflix’in yalnızca belirli ülkelerdeki bazı başlıklarda akış haklarına sahip olmasıdır..

Lucifer bir Netflix TV şovu olmasına rağmen, dünyanın her ülkesinde hala mevcut değil. Çünkü Lucifer dördüncü sezondan itibaren Netflix Orijinalleri dizisi haline geldi. Bu, dördüncü sezonun yalnızca Netflix’te kullanılabileceği anlamına gelir. 

İşte yakalama: Netflix dördüncü sezonun yayın haklarına sahip olduğu için, bu, her ülkede önceki serilerin yayın haklarına da sahip olduğu anlamına gelmez. Lucifer’e ABD ve Kanada’daki Netflix aracılığıyla kolayca erişilebilirken, Avrupa’da işler farklı.

nasıl yapılır-izle-Lucifer-netflix

Örneğin, Almanya’da Lucifer’i hiç izleyemezsiniz, Romanya ve Bulgaristan’da Netflix’in dört mevsimi de vardır. Birleşik Krallık’ta ise yalnızca dördüncü sezonu izleyebilirsiniz çünkü diğer şirketler bir ila üç sezonluk medya haklarına sahiptir.

Endişelenmenize gerek yok, çünkü Netflix’in ve sunduğu tüm özelliklerin keyfini çıkarmanıza izin veren VPN’ler ve diğer yollar var. Netflix için en iyi VPN için önerilerimize ve Netflix VPN yasağının nasıl yenileceğine dair makalemize göz atabilirsiniz.. 

Gerçekten Lucifer’i izlemek istiyor, ancak Netflix’i kullanmak istemiyorsanız, Hulu’ya bir şans verin. İlk ay ücretsizdir, ancak bundan sonra üç paketinden birine abone olmanız gerekir. 

Hulu, medya hakları konusundaki anlaşmazlıktan çok fazla etkilenmiyor gibi görünüyor ve Lucifer’in ilk üç sezonu var. Ne yazık ki, Hulu’yu ABD dışında izleyemezsiniz. Bu nedenle, Hulu için en iyi VPN’imize bakmak isteyebilirsiniz..

Sonunda, Lucifer’in dört mevsiminin tadını çıkarmak istiyorsanız, kendinize bir Netflix hesabı ve iyi bir VPN almalısınız..

Lucifer Online Ücretsiz İzle

Lucifer’i çevrimiçi izlemek için ücretsiz seçenekler aramaya başlamadan önce, yaşadığınız ülkede çevrimiçi akışın yasal olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bazı ülkelerde akış çok önemli değildir ve Lucifer’i çevrimiçi olarak ücretsiz olarak izleyebilirsiniz, ancak bazı ülkelerde buna karşı katı yasalar olabilir. Her durumda, sadece güvenli oynamak için, akış önerileri için en iyi VPN’imizi kontrol etmelisiniz..

nasıl yapılır-izle-Lucifer serbest-akış-putlocker

İnternet birçok şeyi ücretsiz izlemenizi sağlar. Lucifer bunlardan biri. Şeytanı PutLocker ve Couchsurfer gibi birkaç farklı akış sitesinde izleyebilirsiniz. Ancak, Lucifer’i izlemek için ödediğiniz fiyat farklıdır: dizüstü bilgisayarınızın güvenliği. 

Hem Couchsurfer hem de PutLocker size Lucifer’e ve diğer birçok diziye ve filme ücretsiz erişim sağlar, ancak cihazınıza virüs bulaşmasına neden olabilecek virüsler ve kötü amaçlı pop-up’lar da yüklenir. 

En iyi pop-up engelleyicilerden ve virüsten koruma yazılımlarından birini kullandığınızdan emin olun. Siteyi ziyaret etmek bile doğru koruma olmadan tehlikeli olabilir.

Kodi’de Lucifer Nasıl İzlenir

Lucifer’i ücretsiz izlemenin bir başka yolu, başlangıçta 2004’te Xbox tarafından geliştirilen çok platformlu bir ev sineması uygulaması Kodi’yi kullanmaktır..

Kodi’yi Linux, Windows, iOS ve Android de dahil olmak üzere hemen hemen her cihaza indirip kurabilirsiniz (kılavuzumuzda Kodi’nin nasıl kullanılacağı hakkında daha fazla bilgi edinin). Kodi’nin indirilmesi ve yüklenmesi tamamen yasaldır ve filmlerinizi ve dizilerinizi düzenlemek için en iyi ücretsiz seçeneklerden biridir. 

Bununla birlikte, yasal tarafta kalmak Kodi’yi kullanma şeklinize bağlıdır, çünkü Kodi’de yaptığınız her şey yasal değildir. Örneğin, eklentiler varsayılan olarak yasal değildir. 

Polisin kapınızı çalmasını istemiyorsanız (Lucifer onlarla birlikte orada olmayacaktır), indirmeye karar vermeden önce eklentilerin yasal olup olmadığını kontrol etmek isteyebilirsiniz. 

nasıl yapılır-izle-Lucifer serbest-akış-kodi

Lucifer’in dört mevsimini de Poseidon eklentisinde bulduk. Bu eklentiyi Kodil deposunu yükleyerek edinebilirsiniz. Doğru kurulum bağlantısını kullandığınızdan emin olun, çünkü bunlar haftalık olarak değişir. 

Gerçekten düşünmeniz gereken bir diğer şey, sorun yaşamamak için VPN kullanmak. Güvenli tarafta olmak istiyorsanız, Kodi için en iyi VPN kılavuzumuza göz atmalısınız..

Lucifer Torrents

Son olarak, sellerden bahsedelim. Torrents, Lucifer’i ücretsiz olarak çevrimiçi izlemenin güçlü ama belki de en yasal yolu değil. Diziyi Knaben, The Pirate Bay ve LimeTorrents gibi birkaç torrent sitesinde bulabilirsiniz..

Her torrent farklı dosya boyutları sunar ve aralarında seçim yapmanızı sağlar. Tek bölümleri veya tüm mevsimleri indirebilirsiniz; Sana kalmış. 

nasıl yapılır-izle-Lucifer serbest-akış-Knaben

Torrent kullanmak yasalara aykırıdır ve cebinde birkaç doları olan herkese karşı öneriyoruz. Doğrudan Netflix’e geçin veya torrent için bir VPN kullanın. Gerçekten torrent almak istiyorsanız, kesinlikle torrent için en iyi VPN’lerden biri olduğu için NordVPN incelememize kesinlikle göz atmalısınız..

Son düşünceler

Atasözünü duymuş olabilirsiniz, “Bildiğiniz şeytan bilmediğiniz şeytandan daha iyi.” Bu durumda, bu kesinlikle doğru değil. Eğer Lucifer’i izlemediyseniz, bir deneyin. Harika bir gösteri ve tüm internette mevcut. 

Netflix, Hulu, ücretsiz akış hizmetleri veya torrentler olsun, Lucifer’i neredeyse her yerde izleyebilirsiniz. FreeTV’de bile bu kadar kötü şeyler yapmadan şeytanın hayranlığını yaşayabilirsiniz.. 

Lucifer hakkında ne düşünüyorsun? İzledin mi? Görüntüleme seçeneklerimiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Daha iyi olanı biliyor musun? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin. Her zamanki gibi, okuduğun için teşekkürler.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me