2020’de Köpekbalığı Tankı Nasıl İzlenir: Sudaki Kan

Shark Tank, 2009’dan beri hayallerini gerçeğe dönüştürme şansına sahip umutlu girişimcileri gösteriyor ve Eylül 2019’da ABC ağında 11. sezonu için geri dönüyor. 11 galası, bu kılavuz size Shark Tank’ı nasıl izleyeceğinizi gösterecektir.


Her bölümde girişimciler fikirlerini en az birini etkileme umuduyla beş yatırımcının – “köpekbalıkları” – paneline sergiliyorlar. Amaçları, köpekbalıklarının iş fikirlerine yatırım yapmalarını ve sonuçta finansman ve iş uzmanlıklarından faydalanmalarını sağlamaktır..

Bazı durumlarda, köpekbalıklarından birden fazlası ilgilenir ve bir ihale savaşı ortaya çıkar veya yatırım yüzdesini paylaşmak için bir anlaşma yaparlar..

Online Shark Tank Nasıl İzlenir

Shark Tank ABC’de yayınlandı, bu yüzden doğrudan web sitesine gidebilir ve izleyebilirsiniz, çünkü tüm mevsimler ücretsiz olarak izlenebilir. 

nasıl yapılır-izle-köpekbalığı tank abc

Ancak, ABD dışındaysanız harika bir “Hata Kodu: 403-1” mesajıyla karşılaşacaksınız. Çünkü yayıncılar içeriğin lisanslama amacıyla nerede gösterileceği konusunda katıdır.

nasıl yapılır-izle-köpekbalığı tank hata

Bu kısıtlamalar için uygun isim coğrafi bloklardır. Yurtdışında yaşıyorsanız veya istediğiniz ülkenin dışına seyahat ediyorsanız, sanal bir özel ağ kurarak ve konumunuzu değiştirerek blokları aşabilirsiniz..

Shark Tank’ı Hulu’da da izleyebilirsiniz. Bununla birlikte, herhangi bir nedenden dolayı, dokuzuncu sezon mevcut değildir ve yalnızca 10. ve 22. sezon için bölümleri görebiliriz. İçeriğe erişmek için aylık bir ücret ödemeniz gerekir, ancak ücretsiz denemesiyle bir koşuşturma verebilirsiniz..

nasıl yapılır-izle-köpekbalığı tank hulu

Bununla birlikte, Hulu’yu yalnızca ABD’deyseniz kullanabilirsiniz, bu nedenle erişim için bir ABD IP adresine ihtiyacınız olacaktır. Yine de, Hulu için en iyi VPN kılavuzumuz size bu konuda yardımcı olabilir.

Amazon Prime Video’da Shark Tank’ı da bulduk. İçeriğe erişmek için üye olmanız gerekir. Bu, aylık ücreti ödemeniz gerektiği anlamına gelir ve ardından izlemek istediğiniz şovlar için ek bir ücret ödersiniz. Shark Tank bölümlerini 1,99 dolara, tam mevsimleri 14,99 dolara satın alabilirsiniz..

nasıl yapılır-izle-köpekbalığı tank amazon prime-video

Geçerli ülkenizdeki şova erişemiyorsanız, Amazon Prime Video için en iyi VPN’imiz bir Amerikan sunucusuna bağlanmanıza yardımcı olacaktır.

Yol boyunca herhangi bir coğrafi bloğa çarparsanız ve uygun bir VPN seçmenin zorluğunu istemiyorsanız, ExpressVPN kullanmanızı öneririz. Sizi bir ABD sunucusuna kolayca bağlar ve test ettiğimiz en hızlı VPN olduğu için yükleme ekranlarıyla uğraşmazsınız. Aynı zamanda akış için en iyi VPN’imizdir. Sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi için ExpressVPN incelememizi okuyun.

Ücretsiz Köpekbalığı Tankı Nasıl İzlenir

Çok sayıda ücretsiz akış sitesi var, ancak birçoğu kötü amaçlı içerik ve pop-up reklamlarla sıkıştı. Böyle bir site kullanıyorsanız, en iyi pop-up engelleyicilerimizden birini yüklemenizi öneririz.. 

PutLocker bir seçenektir. Gezinmesi kolay ve 10 mevsim Shark Tank’ın da dahil olduğu çok sayıda TV şovu ve filmi var.

nasıl yapılır-izle-köpekbalığı tank putlocker

Ayrıca Shark Tank’ı online izlemek için torrent yoluna gidebilirsiniz. The Pirate Bay’de hızlı bir arama yaptık ve bazı umut verici sonuçlar bulduk, ancak aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda alternatif torrent sitesi de var. 

nasıl yapılır-izle-köpekbalığı tank-korsan-bay

Siber suç tehlikesi olacağından torrent sitelerinden herhangi bir şey indirirken dikkatli olun. Ayrıca, ücretsiz akış siteleri veya torrent aracılığıyla izleseniz de, mevcut içeriğin çoğu telif hakkıyla korunan malzemedir, bu nedenle yasayı izleyerek ihlal edersiniz. Yaptığın şey sana bağlı, ama seni haberdar etmek istiyoruz.

Hangi rotalarda olursanız olun, güvenliği sizi siber tehditlerden koruyacağından ve IP adresinizi meraklı gözlerden gizleyeceğinden, bir VPN ile korunduğunuzdan emin olmalısınız.. 

NordVPN, özel P2P sunucuları nedeniyle bu örnekte iyi bir yarışmacıdır. Ayrıca torrent için en iyi VPN’imizdir, ancak kendiniz karar vermek için NordVPN incelememizi okuyabilirsiniz.

Ayrıca, ekstra bir koruma katmanı için iyi bir antivirüs yüklemeniz gerekir. Bitdefender, karşılaşabileceğiniz herhangi bir çevrimiçi tehlikeden sizi korumak için gerçek zamanlı olarak çalıştığı için iyi bir seçimdir. Hizmete daha iyi bakmak için Bitdefender Antivirus incelememizi okuyun.

Kodi’de Köpekbalığı Tankı Nasıl İzlenir

Henüz bilmiyorsanız Kodi, hemen hemen her cihazı ev eğlence sinemasına dönüştürmenizi sağlayan açık kaynaklı bir yazılımdır. Depoları ve eklentileri yükleyerek film ve canlı TV yayını yapabilir, ayrıca içinde medya depolayabilirsiniz.

Kurulumu kolaydır ve tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz. Başlamanıza yardımcı olması için Kodi kılavuzumuza göz atın. 

Kodi’yi kendi başına kullanmak tamamen yasaldır. Yalnızca telif hakkıyla korunan materyalleri izlemeye başladığınızda yasadışı hale gelir. Bazı eklentiler yasaldır, ancak Sözleşme gibi diğerleri korsan içeriğe erişmenizi sağlar. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda eklenti var ve bazı öneriler için en iyi Kodi depolarımıza ve en iyi Kodi eklenti listemize göz atabilirsiniz..

Kodil deposunun bir parçası olan Poseidon eklentisinde 10 mevsim Shark Tank’ı bulduk. Dosyalar da iyi durumda görünüyorlardı.

nasıl yapılır-izle-köpekbalığı tank kodi

Bununla birlikte, belirli içeriği akışlamak için Kodi’yi kullandığınızda, bunu bir torrent aracılığıyla yaptığınızı unutmayın. Bu nedenle kimliğinizi anonim tutmak için bir VPN kullanmalısınız. ExpressVPN orada en iyi VPN’dir ve aynı zamanda Kodi için en iyi VPN’dir, ancak CyberGhost da iyi bir seçimdir. Hangisini tercih ettiğinizi görmek için CyberGhost incelememizi okuyun.

Son düşünceler

Bu kılavuzun çevrimiçi Shark Tank’ı izlemenin uygun bir yolunu bulmanıza yardımcı olduğunu umuyoruz. Hulu ve Amazon Prime Video gibi ücretli seçeneklerin kurulumu hızlı ve kolaydır. Ancak, fonunuz yetersizse, ücretsiz akış siteleri, torrent veya Kodi daha iyi bir seçim olabilir.

İkinci rotaya giderseniz, kendinizi bir pop-up engelleyici, antivirüs ve VPN ile donattığınızdan emin olun. VPN incelemelerimizde çok sayıda iyi sağlayıcı var, ancak ExpressVPN piyasadaki en iyi VPN’dir. Ayrıca, beğenip beğenmediğinizi görmek için 30 günlük para iade garantisini kullanabilirsiniz.  

Online Shark Tank’ı izlemek için tavsiyeleriniz var mı? Yorum bölümünde bize bildirin. Buradayken diğer eğlence makalelerimize bir göz atın. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map