Black Panther, Avengers serisinin dışındaki Marvel Sinematik Evreni’nin en popüler ve kazançlı filmlerinden biridir. Film finansal ve kültürel rekorlar kırdı. İzlemek eğlenceli olmasının yanı sıra, dünyayı incelik ve nüansla rahatsız eden birçok sorunu ele alıyor. Bununla birlikte, diğer Marvel filmlerinde olduğu gibi, Black Panther’i nasıl çevrimiçi izleyeceğinizi bulmak zor olabilir.


Diğer Marvel filmlerinde olduğu gibi, Black Panther birden fazla yerde izlemek için kullanılabilir, ancak hareket etme alışkanlığı vardır. 2019’da Disney, Netflix’e karşı bir açılış salvo işlevi görecek ve MCU filmlerini izlemeyi teorik olarak daha kolay hale getirecek olan Disney + akış platformunu silecek, çünkü tek bir yerde olacaklar.

O zamana kadar, Black Panther’i çevrimiçi olarak nasıl izleyeceğiniz konusunda hızlı bir rehberle yardım etmeye hazırız. Nerede akış yapacağınızı veya kiralayacağınızı, ücretsiz olarak nerede bulabileceğinizi ve Kodi aracılığıyla nasıl edinebileceğinizi anlatacağız. Diğer Marvel filmlerini yakalamanız gerekiyorsa, Avengers’ı nasıl izleyeceğimize dair kılavuzumuza göz atın.

Bir spor hayranıysanız, Şampiyonlar Ligi’ni çevrimiçi nasıl izleyeceğiniz ve UFC’yi çevrimiçi nasıl izleyeceğinizle ilgili kılavuzlarımızı okuyabilirsiniz.

Başka bir nedenden ötürü, Black Panther, “Bu senin kralın mı ?!” gibi ifadelerin nasıl olduğunu daha iyi takdir etmek için izlemeye değer. ve “Sonsuza kadar Wakanda!” pop kültür sözlüğüne girdiler. Seçeneklerinizi parçalayalım.

Kara Panter Online Nasıl İzlenir

Netflix’i diğer MCU filmlerinden bazılarını izlemeye zorladıysanız, muhtemelen Black Panther’in aralarında olduğunu fark etmişsinizdir. Netflix abonesiyseniz, bu bariz bir seçimdir. Netflix’in Marvel kütüphanesi değişebilir, bu nedenle fırsatı kaçırmayın.

Bulamazsanız, hizmetin gizli alanlarını açmak için en iyi Netflix saldırılarımızı okuduğunuzdan emin olun..

Netflix-Siyah-Panter

Amazon’da film kiralanabilir, ancak Amazon’un akış hizmeti Amazon Prime Video’da yoktur. Amazon’un hayranıysanız, diğer Marvel filmlerini de kiralamanın iyi bir yoludur. Çantanız değilse, Vudu sağlam bir seçimdir ve fiyatları adil. Amazon gibi, çoğu Marvel filmine sahiptir.

Vudu-Siyah-Panter

Google da bir seçenek. Google Play mağazası, Black Panther’i Vudu ve Amazon ile aynı fiyata kiralamanıza olanak tanır. Film ayrıca YouTube’da kiralanabilir.

Hulu, Marvel filmleri için harika değil. Popüler MCU içeriği platformda nadiren görünür ve Black Panther istisna değildir.

ABD Geoblocks’ta yaşadığınızı varsayan her şey, sizi bir yayın hizmetinde Kara Panter’i izlemekten alıkoyabilir. Ne olduklarını ve nasıl atlatılacağını öğrenmek için coğrafi engelleme kılavuzumuzu okuyun.

Bunun en kesin yolu VPN kullanmaktır. Netflix’in özel VPN algılaması var, bu yüzden Netflix için en iyi VPN makalemizden birini kullanmak isteyeceksiniz.

Ücretsiz Kara Panter Nasıl İzlenir

Filmleri tam ve ücretsiz olarak izlemek bu günlerde zor. Ayrıca yasadışı. Amerika Sinema Filmleri Birliği ve Amerika Kayıt Endüstrisi Birliği, internet servis sağlayıcılarını devreye sokmaya kadar bile olsa, korsanlıkla mücadele konusunda agresif tutumlar benimsemiştir. Son zamanlarda, AT&T, korsanlıkla suçlanan birkaç müşterinin hizmetinin bağlantısını kesti.

Bununla birlikte, ahlaki pusulanız olmak için burada değiliz, internet korsanlarının en ayrıklığı konusunda size tavsiyede bulunmak için buradayız. İlk önce sanal bir özel ağ kullanın. Korsanlıkla yakalanan ya da suçlanan herkes muhtemelen kullanmıyor. Onlar olma.

Başlamak için iyi bir yer en iyi VPN rehberimizdir. Bununla birlikte, onu bozacağız ve ExpressVPN’in en iyi seçimimiz olduğunu size bildireceğiz (ExpressVPN incelememizi okuyun). Mobil kalabalık için Android için en iyi VPN’imize ve iPhone için en iyi VPN’imize bakın.

Gölgeli kaynaklardan dosya almak PC’nizi veya cihazınızı riske atar, bu nedenle en iyi antivirüs yazılımına sahip olduğunuzdan emin olun. Porno pop-up’lar ve kötü amaçlı reklamlar da bu yerlerde gezmeye bayılır, bu yüzden başlamadan önce en iyi pop-up engelleyicilerimizden birini seçin.

Bununla birlikte, Kara Panter ve diğer filmleri izleyebileceğiniz birçok web sitesi var. Movies123, SolarMovie, YesMovies ve Showbox gibi web siteleri filmler ve TV şovları için popüler akış portallarıdır.

Bu web siteleri dolaşmak ya da adları değiştirmek eğilimindedir, bu yüzden bazı özen göstermeye hazır olun. Benzer birçok web sitesi kapatıldığından, var olmaya devam edeceklerine dair bir garanti de yok.

Torrent işiniz ise, Black Panther ve diğer Marvel filmleri en çok indirilenler arasında. Bu, BitTorrent gibi bir istemci aracılığıyla bir torrent bulmanın zor olmayacağı anlamına gelir. Ciddi bir torrent oluşturucuysanız, torrent için en iyi VPN’imize ve bazı alternatif torrentlere göz atın.

Torrent kullanıyorsanız, bir VPN kullanmalısınız çünkü film indirmek yasal gri bir alana girer. Özellikle bir bütçeniz varsa CyberGhost ve PIA’yı seviyoruz (CyberGhost incelememizi ve PIA incelememizi okuyun).

Kodi’de Kara Panter’i izle

Kodi kullanarak akış yapmayı tercih edenler için Marvel filmleri için birçok eklenti var. En popüler Kodi’lerden biri Exodus’du. Orijinal Exodus eklentisi, davalar ve korsanlık iddiaları nedeniyle bir süre önce terk edildi, ancak çatal şeklinde birçok alternatif bıraktı.

Bunlardan ikisi Exodus Kodi ve Plasenta. Plasenta eklentisi birden fazla depoda bulunabilir ve biraz hareket eder gibi görünür. Blamo Repo bunun için popüler bir kaynaktı, ancak kapatıldı. En iyi seçeneğiniz, Durex Build Kodi gibi zaten sahip bir Kodi derlemesi kurmaktır.

Plasenta gibi, bir Çıkış çatalı ile donatılmış birçok yapı vardır. Bununla birlikte, en güncel sürüm KodiBae deposu aracılığıyla bulunabilir. GitHub repo dosyalarını bulmak için iyi bir yerdir, ancak bir Google araması sizi doğru yönde yönlendirebilir.

Kodi-Siyah-Panter
© wp.com

Kodi hakkında bilginiz yoksa, Kodi rehberimiz tanımanıza yardımcı olacaktır. Kara Panter’i en iyi Kodi depolarımızdan da bulabilirsiniz. Daha fazla bilgi için en iyi Kodi eklentilerimizi bulabileceğiniz Kodi arşivimize gidin.

Son düşünceler

Black Panther, 2018’in en büyük filmlerinden biri ve MCU’nun kolektif başarıları göz önüne alındığında oldukça başarılı. En iyi gözden geçirilmiş Marvel filmi ve belki de sadece Marvel’in Avengers: Infinity War tarafından gölgede bırakıldı.

İzlemek için daha iyi bir zaman yok, çünkü Captain Marvel ve onaylanmış Black Panther devam filmi gibi MCU başlıklarının gelmesini bekliyoruz.

Bize bir yorum bırakarak veya bize tweet göndererek Black Panther hakkında ne düşündüğünüzü veya en sevdiğiniz MCU hareketinin ne olduğunu bize bildirin. Daha fazla akış ve kılavuzları izleme hakkında daha fazla bilgi için akış arşivimize gidin.

Okuduğunuz için teşekkürler. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me