2020’de Kalkan Çevrimiçi Nasıl İzlenir: Uzun Bir Gece Olacak

Kalkan, 21. yüzyılın ilk on yılında Los Angeles’ta bir grup yolsuz polis memurunu takip eden hikaye anlatımında harika bir egzersiz. 2002 ve 2008 yılları arasında yayınlandı, bu yüzden The Wire tarafından gölgede bırakıldı ve olması gerekenden daha az hit oldu. Shield’ı nasıl izleyeceğinizle ilgili bu kılavuz sizi deneyimlemek için doğru yola koyacaktır..


Kalkanın merkezinde, LA’nın kurgusal bir bölgesi olan Farmington’da bir polis bölgesi olan Barn memurlarını takip eden bir prosedür var. Odak noktası Vic Mackey ve suçtan sonra kendi yollarıyla giden alışılmışın dışında bir grev ekibi oluşturan üç henchmen. Özel statüleri onları yasaların üzerinde olduklarına inandırdı ve bu yüzden o kadar kirlenmelerine neden oldu ki inancına meydan okuyor.

Durumu bu kadar ilgi çekici kılan ve Kalkanı diğer milyon polis gösterisinden ayıran şey, sadece ana kahramanı değil, aynı zamanda bir kötü adam değil, aynı zamanda derinden sempatik ve sevimli olmasıdır. Vic ve diğerleri için acımasız suçlar işlerken kök salmış olan Michael Chiklis’in muhteşem performansı nedeniyle bu küçük bir şey değil.

Ana sorgulayıcı, şeytani hırslı bir polis kaptanına dönüşen anemik bir nerd içeren ve Forest Whitaker ve Glenn Close tarafından sezon boyunca süren görünümlerin yer aldığı bu gergin anlatımlı hikayelere ekleyin ve sizi koltuğunuzun kenarı. Kalkan’ı çevrimiçi olarak nerede izleyeceğimizi görelim.

Kalkan Çevrimiçi İzle

Doctor Who gibi bazı ikonik şovların aksine, The Shield’ı çevrimiçi olarak yasal olarak izlemek için çeşitli seçenekleriniz var. Başlangıçta FX’te yayınlandı, böylece ağın akış hizmeti olan FX +’da yedi mevsimi de bulabilirsiniz. Aylık sadece 6 dolara mal oluyor ve yedi günlük ücretsiz bir deneme süresine sahip oluyorsunuz. 

-Shield-FX

ABD tabanlı birçok hizmet gibi, yalnızca ABD sakinleri tarafından kullanılabilir, yani konumunuzu taklit etmek için sanal bir özel ağa ihtiyacınız olacaktır. Bir VPN, internet bağlantınızı güvenli bir sunucu üzerinden yönlendirir, yalnızca o sunucunun olduğu gibi davranmanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda bağlantınızı şifreleyerek internetteki varlığınızı gizler.

Harika bir teknoloji ve etrafa hızlı bir bakış, en iyi VPN’imizin ExpressVPN’in FX + ile gayet iyi çalıştığını gösteriyor, bu yüzden bir spin vermenizi öneririz. Memnun kalmamanız durumunda 30 günlük geri ödeme politikasıyla birlikte gelir.

Bununla birlikte, zaten yeterli akış aboneliğiniz olduğu için bu parayı harcamakla ilgilenmiyorsanız, başka seçenekleriniz de var. Kalkan ayrıca Amazon Prime Video’da, ancak verilerinizin Bezos’un veri toplama haydutları tarafından gizlenmesini istemiyorsanız, Amazon Prime Video seçimleri için en iyi VPN’larımızdan biriyle eşleştirmenizi öneririz..

Üçüncü seçenek, FX + gibi yalnızca ABD’de bulunan Shield Hulu’yu izlemek. ABD dışındaysanız ve Hulu’nun büyük akış kütüphanesine erişmek istiyorsanız, Hulu için en iyi VPN erişimimize göz atın.

Netflix, dünyanın herhangi bir yerinde Kalkan haklarına sahip değildir, bu nedenle hizmetin hayranıysanız şansınız kalmaz. Bunun yerine polis-n-soyguncular türünde daha komedi bir bükülme düşünebilir ve Brooklyn Nine-Nine’yi nasıl izleyeceğimize dair kılavuzumuza göz atabilirsiniz.

The Shield Online’ı Ücretsiz İzle

Şovları izlemek için ödeme yapmanın bir hayranı değilseniz, her zaman yasadışı rotaya gidebilirsiniz. Size en kolay web siteleri akışı olan çeşitli seçenekler vardır. Bu web sitelerinin bazılarına baktık ve yazarken sadece Putlocker’ın The Shield’ın akışlarını ücretsiz olarak sunduğunu gördük. Diğer web sitelerinde bulduğumuz tüm bağlantılar kapı kanadı olarak öldü.

-Shield-Putlocker

Outlander’ı nasıl izleyeceğimize dair makalemizde de belirttiğimiz gibi, Putlocker’da herhangi bir şey izlemek, birçoğu bazı açıklamaların kötü amaçlı yazılımlarıyla bağlanmış bir pop-up reklam mayın tarlasında gezinmeyi içerir. Web sitesini kullanacaksanız, en iyi pop-up engelleyicilerinden birini yükleyin ve en iyi antivirüs yazılımı veya bilgisayarınıza kötü şeyler olacak.

Kalkan Kodi ile İzleyin

Yasadışı akışlarda olduğu gibi, The Shield’ı Kodi’de bulmak zor. Hızlı bir bakış, sadece en iyi Kodi depolarından biri olan Kodil’in altında bulacağınız Poseidon’un şu anda taşıdığını gösteriyor.

-Kalkan kodi

Bunu okuyorsanız ve Kodi’nin ne olduğu hakkında hiçbir fikriniz yoksa, ancak ilginizi çekiyorsa, başlamak için Kodi kılavuzumuza göz atın. Bununla birlikte, Kodi’yi kullanmak tam olarak yasal olmadığından, korsan içeriği izlemek için kendinizi kötü para cezalarına karşı nasıl koruyacağınızı öğrenmek için Kodi için en iyi VPN makalemize de göz atmak isteyebilirsiniz..

Kalkan Torrentleri

Size verebileceğimiz son seçenek Kalkan’ı basitçe torrent ile işlemektir. Kodi veya Putlocker kullanmak kadar yasadışı, ancak bunu yaparken yakalanmanın kolay olduğu sorunu geliyor. Torrent yoluna giderseniz veya sert para cezalarıyla karşılaşırsanız ve hatta hapis cezasına çarptırıyorsanız torrent için en iyi VPN’lerden birini kullanmanızı öneririz.

-Shield-sel

Torrent web sitelerinin büyükbabası olan Pirate Bay – veya bu durumda, bir ayna – birçok seçeneğe sahiptir, ancak yedi mevsimin tamamı olan büyük dosyalar en iyi bahis gibi görünür. Alternatif torrent web sitelerine hızlı bir bakış, orada Shield torrentlerinin sıkıntısı olmadığını da gösteriyor.

Son düşünceler

Kalkan, iyi anlatılan iyi bir hikayeyi seven herkes için mutlaka görülmesi gereken çığır açan bir gösteri. Mavili oğlanların yüzeyinde işlerini yapmalarına rağmen, iyi ve kötü ve zaman zaman insanlık durumu üzerinde harika bir çalışma. Umarım, yukarıdaki caddelerden biri onu izlemenize yardımcı olur.

Kalkan hakkında ne düşünüyorsun? Onu sevdin mi sevmedin mi? Kaçırdığımızı düşündüğünüz şeyler için ipuçlarınız var mı? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlarda bize bildirin ve her zamanki gibi okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map