2020’de Hulu için En İyi VPN: VPN Yasağıyla Güreş

Hulu popüler bir akış hizmetidir, ancak yalnızca ABD’de kullanılabilir. Bu, başka bir ülkede seyahat ediyorsanız veya yaşıyorsanız bir VPN ile erişebileceğiniz tek yol anlamına gelir. Yine de, herhangi bir VPN üzerinden bağlanmak kadar basit değil. Hulu’nun engelini kaldırmak zor, ancak Hulu için en iyi VPN’larımızdan biri sizi içeri alacak.


Hızlı bir yanıt almanız gerekiyorsa, CyberGhost’a kaydolmalısınız. Hulu’nun engelsiz bir şekilde engellenmesini sağlayan harika bir VPN. Büyük bir sunucu ağına, yüksek hızlara ve sınırsız bant genişliğine sahiptir. Mobil kullanıcılar için yedi günlük ücretsiz denemeden veya masaüstündeyseniz 24 saatlik denemeden yararlanabilirsiniz..

Hulu’nun zengin bir içeriği var ve servise erişemediğiniz için favori şovunuzu kaçırıyorsanız, cevabınız sanal bir özel ağdır. Daha sonra neden VPN’e ihtiyacınız olduğu hakkında daha fazla konuşacağız, ancak kısacası, Hulu’yu gerçekten orada olduğunuzu düşünmeye iten bir ABD IP adresi almanıza yardımcı olacak.

Hulu için En İyi VPN

 1. CyberGhost – Optimize edilmiş akış sunucuları ile tutarlı erişim, ucuz
 2. ExpressVPN – Yüksek hızlar, tutarsız erişim
 3. NordVPN – Tutarlı erişim, ancak bazı sunucular yavaş
 4. Windscribe – Windflix akış sunucuları, sınırsız bağlantı
 5. VyprVPN – Tutarlı erişim, ancak akış kalitesi düşük olabilir
 6. ProtonVPN – Sınırsız bant genişliği, ancak düşük hızlarla ücretsiz plan

1. CyberGhost

Hulu’ya girmek söz konusu olduğunda CyberGhost en iyi seçimdir. Yayın akışı için en iyi VPN’imizde üçüncü sırada yer aldı ve genel olarak en iyi VPN’imiz olmasa da, Hulu için ilk seçimimiz olmasının bazı iyi nedenleri var.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-slider2

CyberGhost-slider3

CyberGhost-slider4

CyberGhost-Slider5

Önceki

Sonraki

Yeni başlayanlar için CyberGhost, dünya çapında akış da dahil olmak üzere belirli hizmetler için optimize edilmiş VPN sunucularıyla birlikte gelir. Bu sunucuların bazılarını CyberGhost incelememiz için test ettik ve Hulu’nun ve diğer birçok akış hizmetinin engelini sorunsuz ve tutarlı bir şekilde kaldırabildi.

CyberGhost’un büyük bir sunucu ağı olmasına rağmen, Hulu için hangisinin en iyisi olduğu konusunda bir karışıklık yoktur. “Akış için” sekmesini tıklayarak farklı ülkeler için bir grup sunucu görürsünüz, ancak her birinin altında CyberGhost size hangi hizmet için optimize edildiğini söyler. 

CyberGhost ile bir dezavantajı var ve hızı bu. Tamamen yavaş değil, ama testlerimizde uzun mesafelerde yavaşladığını gördük. Ayrıca, hızları kullandığınız protokole bağlı olacaktır. Örneğin, OpenVPN kullanımının yavaşlatabileceğini tespit ettik. Yine de, VPN akış sırasında iyi bir şekilde duruyor ve sınırsız bant genişliği elde ediyorsunuz.

CyberGhost’un Diğer Özellikleri

CyberGhost’in güvenliği iyidir ve AES 256 bit şifreleme kullanır. Ayrıca, sürekli etkinleştirilmiş bir kill anahtarı ile birlikte gelir. Bu bir açıdan iyi, çünkü VPN başarısız olursa bir kill switch bağlantınızı kesecek ve sizi güvende tutacaktır. Bununla birlikte, onu kapatamamanız can sıkıcıdır; kimse orta gösteriyi kesmek istemiyor. 

CyberGhost’u Windows, macOS, Android ve iOS’ta kullanabilirsiniz. Arayüz alışmak biraz zaman alsa bile, kullanımı kolaydır. Başkalarının başka bir şey izlemek istemesi durumunda, aynı anda yedi cihaza kadar bağlayabilirsiniz. Bununla birlikte, yedi tanesinin de kurulum sınırı olduğunu unutmayın..

CyberGhost, etkileyici bir performansa sahip ucuz bir VPN’dir. Yine de, aylık planı tercih etmenizi önermiyoruz. Daha uzun planlar iyi indirimlere sahiptir ve Android ve iOS’ta yedi günlük ücretsiz deneme veya masaüstü bilgisayarlar için 24 saatlik deneme vardır. Ayrıca, aylık plan için 14 gün ve daha uzun olanlar için 45 gün olan bir para iade garantisi vardır..

2. ExpressVPN

İkinci seçimimiz, genel olarak en iyi VPN’imiz olan ExpressVPN’dir. Bu genellikle ilk seçimimizdir ve testlerimiz sırasında Hulu’nun engellemesini kaldırabildiğimize rağmen, CyberGhost’un yaptığı tutarlılığa sahip değildir. ExpressVPN diğer platformlara girmede etkileyici ve hem Netflix hem de BBC iPlayer için en iyi VPN seçimimiz.

ExpressVPN-Web sitesi

ExpressVPN-Kayıt

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tünel-Seçenekler

ExpressVPN-Tam App

Önceki

Sonraki

ExpressVPN’in akış için özel olarak optimize edilmiş sunucuları yoktur, bu nedenle genel olarak ağından hemen hemen tüm platformlara erişebilirsiniz. Ancak bu, uyumlu bir sunucuyu arama göreviniz olduğu anlamına gelir. Neyse ki, bu çok zor değil. Dünya genelinde 3.000’den fazla sunucu var ve bunların çoğu ABD’ye yayılmış durumda..

ExpressVPN’in hızları mükemmel. Test ettiğimiz en hızlı VPN’dir ve sınırsız bant genişliği ile doğru sunucuyu bulduğunuzda akış deneyiminiz birinci sınıf olmalıdır. Daha fazla bilgi için ExpressVPN incelememizi okuyun.

Ayrıca, otomatik olarak etkinleştirilen bir öldürme anahtarı ile birlikte gelen büyük bir güvenliğe sahiptir, ancak bunu kapatabilirsiniz. ExpressVPN’i Windows, macOS, Android ve iOS’ta ve Roku ve Amazon Fire TV gibi akış cihazlarında kullanabilirsiniz. 

VPN aynı anda beş bağlantıya izin verir. Ayrıca, kullanımı kolaydır ve hem yeni başlayanlar hem de teknisyenler için mükemmel olan aerodinamik bir arayüze sahiptir.

ExpressVPN diğer hizmetlere kıyasla pahalıdır, ancak paranız için çok şey alırsınız. CyberGhost Hulu için daha iyi olsa da, ExpressVPN bunu birçok alanda yener. Daha uzun bir plan seçerek tasarruf edebilirsiniz ve gönül rahatlığı için 30 günlük para iade garantisi vardır.

3. NordVPN

NordVPN, Hulu için bir başka iyi seçim. Kolay ve tutarlı bir şekilde hizmete girebilir. Bununla birlikte, VPN ağdaki tutarsızlığı nedeniyle üçüncü olur. 

NordVPN-Slider1

NordVPN-slider2

NordVPN-slider3

NordVPN-slider4

NordVPN-Slider5

Önceki

Sonraki

NordVPN’in sunucu ağı çok büyük ve Hulu’nun engellemesini kaldırabilse de, Hulu’nun içeriğini yayınlamak için gereken özelliklere sahip olmayan bazı sunucularla karşılaştık. Bazı sunucular yüksek hızlara sahiptir, ancak diğerlerinin tam tersi.

ExpressVPN’in genel yüksek hızları, sadece Hulu’nun engellemesini kaldıran bir sunucu bulmanız gerektiği anlamına gelir. NordVPN ile erişim elde etme durumu değil, akış için yeterince iyi ve zaman alabilen bir sunucu buluyor. Bir kez bulduğunuzda, harika ve endişelenecek bir bant genişliği sınırı yok. NordVPN incelememizde daha fazlasını okuyun.

Güvenliği, piyasadaki en iyilerden bazılarıdır ve isteğe bağlı bir öldürme anahtarı dahildir. CyberGhost gibi NordVPN de özel sunucularla birlikte gelir. Bunların hiçbiri akış için optimize edilmemiştir, ancak ekstra koruma için çift sekmeli sunucular ve NordVPN’i torrent için en iyi VPN’lerimiz olacak kadar iyi olan eşler arası sunucular da dahil olmak üzere başkalarına sahip olursunuz..

NordVPN, sunucu konumunuzu seçmek için sezgisel bir harita ile kullanımı kolaydır. Windows, macOS, Android ve iOS’a yüklenebilir ve aynı anda altı cihaza bağlanabilir.

NordVPN ile paranızın karşılığını fazlasıyla alırsınız. Fiyatlandırması adil ve daha uzun bir abonelik seçerek maliyeti daha da düşürebilirsiniz. Ayrıca 30 günlük bir geri ödeme süresi var.

4. Windscribe

Sırada hem ücretli hem de ücretsiz bir plan sunan Windscribe var. Ücretsiz planı oldukça iyi ve en iyi ücretsiz VPN hizmetleri parçamızda en üst sırada yer aldı. Ancak, bu toparlanma için, serbest plan onu kesmeyecek. Çünkü Windscribe incelememizin testi sırasında ücretsiz sunucularını Hulu’ya erişmek için işe yaramaz bulduk.

windscribe-slider1

windscribe-slider2

windscribe-slider3

windscribe-slider4

windscribe-slider5

Önceki

Sonraki

Ücretsiz sunucularda BBC iPlayer ve Amazon Prime Video’ya erişmek kolaydı, ancak Hulu veya Netflix için iyi değiller. Neyse ki, Windscribe’in özellikle akış için tasarlanmış bazı Windflix sunucuları var. ABD, İngiltere, Kanada ve Japonya için kullanılabilirler ve çalışırlar. Diğer ücretli sunuculardan bazıları Hulu ile çalışır, ancak garanti edilmez.

Windscribe’ın hızları iyidir, ancak en iyi seçimlerimiz kadar iyi değildir. Güvenlidir ve bir kill anahtarı da dahil olmak üzere birçok özelliğe sahiptir. Ayrıca kullanımı kolaydır ve fırfırsız bir arayüz sağlar. Windows, macOS, Android ve iOS’ta kullanabilirsiniz ve aynı anda sınırsız sayıda cihazı bağlamanızı sağlar. 

Bant genişliği ödeneğine gelince, bu seçtiğiniz plana bağlı olacaktır. Ücretsiz plan sizi ayda 2 GB ile sınırlandırır, ancak kayıt sırasında geçerli bir e-posta adresi girerseniz bu 10 GB’a kadar çıkar. Ancak, ücretsiz planda Windflix sunucularını kullanamazsınız. Tam ücretli plan size sınırsız bant genişliği kazandırır, ancak Hulu’yu yayınlamanın daha ucuz bir yolu vardır.

Windscribe’in planını kullanarak, ayda sadece 2 $ karşılığında bir Windflix sunucusu ve sınırsız veri ekleyebilirsiniz. Genel olarak en iyi VPN olmasa da, kesinlikle Hulu’yu izlemek ve minimum ücret karşılığında güvenli kalmak için bir yol sağlar. Resmi bir geri ödeme politikası yoktur, ancak satın alma tarihinden itibaren üç gün içinde geri ödeme isteyebilirsiniz.

5. VyprVPN

VyprVPN en iyi sağlayıcılarımızla karşılaştırıldığında öne çıkmıyor, ancak göz ardı edilemeyecek bazı nitelikleri var. Bu özelliklerden biri, Hulu dahil olmak üzere akış hizmetlerine erişebilmesidir. VyprVPN incelememize yönelik testlerimizde, herhangi bir ayarı değiştirmeden, denediğimiz her sunucuda Hulu’ya sürekli olarak erişti.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-slider2

VyprVPN-slider3

VyprVPN-slider4

VyprVPN-Slider5

Önceki

Sonraki

Ekstra güvenlik eklerken akışa yardımcı olmak için tasarlanmış tescilli Chameleon protokolü ile birlikte geliyor, ancak gerekli olmadığını gördük. Ayrıca, VyprVPN’in hızları kağıt üzerinde fazla görünmese de, pratikte çoğu sunucuda iyi performans gösterir. Bununla birlikte, hepsi hızlı değil ve genellikle düşük bir çözünürlükle sunulabilir.

VyprVPN sınırsız bant genişliği ile gelir ve güvenliği mükemmel ve özelleştirilebilir. Windows, macOS, Android ve iOS ile uyumludur ve arayüzü en iyi olmasa da, kullanımı zor değildir. 

Ödediğiniz fiyat, seçtiğiniz pakete bağlı olacaktır. Standart plan size üç eşzamanlı bağlantı ve Premium plan size beş bağlantı ve Chameleon protokolünün kullanılmasını sağlar. 

Aylık veya yıllık plan arasında seçim yapabilirsiniz, ancak yıllık plan uzun vadede daha iyi sonuç verir. 30 günlük para iade garantisi de var.

6. ProtonVPN

Son girişimiz ProtonVPN. Akış dizilişi için en iyi VPN’imizde değil, çünkü hızları azaltıyor, ancak platforma kolayca erişebilmesi nedeniyle Hulu VPN listemizde bir yeri hak ettiğini düşünüyoruz. 

protonvpn-pano kaymak-1

protonVPN arayüzü-kaydırma-2

protonvpn-profiller-kaydırma-3

protonvpn-settings-kaydırıcı-4

protonvpn bölünmüş tünel-kaydırma-5

Önceki

Sonraki

Dışarıdaki en yavaş VPN değil, ama kesinlikle arka tarafa bir vuruşla yapabilirdi. ProtonVPN inceleme testimizde, akış hizmetlerine erişimde bir sorun olmamasına rağmen, gerçek akışların yüklenmesi biraz zaman alıyor. Bununla birlikte, ProtonVPN’in önerilen sunucularını görmezden geldiğimizde ve kendimizi seçtiğimizde daha fazla şansımız olduğunu söyledi, bu yüzden bunu aklınızda bulundurun.

ProtonVPN’in güvenliği, AES 256 bit şifreleme ve Güvenli Çekirdek sunucularının (belirli planlarda bulunur) kullanımı ile etkileyicidir. VPN ayrıca iyi bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve Windows, macOS, Android ve iOS’ta kullanılabilir.

ProtonVPN’in listemize girmesinin diğer nedenlerinden biri de cömert ücretsiz planından kaynaklanıyor. İyi hızları olmamasına rağmen, ProtonVPN kullanıcılarına hem ücretli hem de ücretsiz planlarında sınırsız bant genişliği sağlar, bu nadirdir. Ücretsiz plan size bir bağlantı ve ABD dahil üç sunucuya erişim sağlar. Bununla birlikte, ücretsiz sunucularının harika olmadığı konusunda sizi uyarmalıyız..

Daha güvenilir sunuculara erişiminiz olduğundan emin olmak istiyorsanız, ProtonVPN’in ücretli planı üç şekilde gelir. Temel planı size iki eşzamanlı bağlantı ve tüm sunucularının kullanımını sağlar. Artı planı, Temel plana dahil olan her şeyi, beş eşzamanlı bağlantıyı ve optimize edilmiş sunucularını kullanmanızı sağlar. 

Son plan vizyonerdir. Bu, yukarıdakilerin tümünü, aynı anda 10 bağlantıyı ve şifreli e-posta hizmeti ProtonMail’i kullanmanızı sağlar. Ancak, pahalı ve Artı planında ihtiyacınız olan her şeyi elde edersiniz. Fikrinizi değiştirmeniz durumunda 30 günlük bir geri ödeme penceresi vardır.

Hulu için En İyi VPN’leri Nasıl Seçtik

Buradaki temel odak, VPN hizmetinin Hulu’ya erişip erişemeyeceğidir. Tüm seçimlerimiz Hulu’nun engellemesini kaldırabilir, ancak biz de tutarlılığı dikkate aldık. Bu, hizmete birden çok sunucudan kolayca erişebilecekleri anlamına gelir. İyi bir akış deneyimine sahip olduğunuzdan emin olmak için dikkate almanız gereken başka özellikler de vardır.

Hız ve Bant Genişliği

VPN’nin hızı önemli bir faktördür. Yüksek hızlar, VPN’in belirli cihazlarda 4K bile iyi bir çözünürlükte akış gerçekleştirebileceği anlamına gelir. Yavaş bir VPN seçerseniz, arabelleğe alma, yavaş yükleme süreleri ve hatta yüklemede tamamen başarısız olursunuz.. 

Ayrıca, iyi bir bant genişliği ödeneği olan bir VPN seçmek istiyorsunuz. Sınırsız veri en iyisidir çünkü bir sınıra ulaşmak konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Sınıra ulaşırsanız, VPN çalışmayı durdurur ve artık Hulu’yu izleyemezsiniz.

Sunucu Ağı

Sunucu ağı da önemlidir. Hulu’ya erişmek için ABD içindeki bir sunucuya bağlanmanız gerekiyor Hemen hemen tüm VPN’lerin Amerika Birleşik Devletleri’nde sunucuları var, ancak kaydolmadan önce yine de iki kez kontrol etmelisiniz. Artı, ne kadar çok olursa, çalışan ve iyi hızlara sahip olanı bulma şansınız o kadar artar.

Güvenlik

Güvenlik ve gizlilik en sevdiğiniz programı izlemenize yardımcı olmasa da yine de önemlidir. İyi güvenlik sizi karşılaştığınız çevrimiçi tehlikelerden koruyacaktır. Hulu’yu TV’nizde izlemek istiyorsanız, o kadar da önemli değil. Ancak, yerel kahve dükkanınızın WiFi’sini kullanarak Handmaid’in Masalını izlemek istiyorsanız, bu başka bir hikaye.

Genel WiFi ile şey, bağlantının ne kadar güvenli olduğunu asla bilemezsiniz. Herhangi bir koruma olmadan bağlanırsanız, sorun istiyorsunuz demektir. Kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz çalınabilir veya kötü amaçlı yazılım veya casus yazılım bulaşmış olabilir. İyi bir antivirüsün yanı sıra bir VPN kullanmak sizi güvende tutmanıza yardımcı olabilir.

Kullanım Kolaylığı ve Cihaz Uyumluluğu

Kullanıcı dostu olma da akılda tutulması gereken bir şey olsa da, bu alan VPN’lerle ilgili önceki deneyimlerinize de bağlı olacaktır. Eğer bir acemi iseniz, hızlı bir şekilde bağlantı kurmanızı sağlayacak basit bir şey istersiniz, ancak bir teknisyenseniz, daha tweakable bir şeyi takdir edebilirsiniz. 

VPN’nin cihazınızla uyumlu olup olmadığını da kontrol etmek istersiniz. VPN sağlayıcıları genellikle en popüler işletim sistemlerini (Windows, macOS, Android ve iOS) destekler, ancak bazıları Linux veya akıllı TV’ler gibi diğer işletim sistemlerini içerir.

Fiyat

Burada Cloudwards.net’te, gerçek maliyet yerine elde ettiğiniz değere daha fazla odaklanıyoruz. Bununla birlikte, VPN’yi karşılayabildiğinizden emin olmanız hala önemlidir ve genellikle yararlanabileceğiniz indirimler de vardır.

Neden Hulu için bir VPN’e ihtiyacım var??

Bir uygulama mağazasına veya arama motoruna “VPN” yazarsanız, tonlarca ücretsiz VPN görürsünüz. Yine de, özgür olmak temelinde satılmadan önce bilmeniz gereken birkaç şey var.

Tüm ücretsiz VPN’ler kötü olmasa da – Windscribe’in ücretsiz planı gibi – sadece kesmeyen çok şey var. Örneğin, bir VPN kendini son derece güvenli ve gizlilik açısından büyük olarak tanıtabilir, ancak gerçekte, çok az korumaya sahip olabilir veya hiç koruma sağlayamayabilir ve kişisel verilerinizi doğrudan pazarlama şirketlerine besleyebilir. 

Kötü amaçlı yazılımlar genellikle bazı VPN’lerin kurulum dosyalarında da bekliyor olabilir. Yüklü bir antivirüs uygulaması sizi beklenmedik saldırılara karşı koruyacaktır, ancak yine de uyanık kalmalısınız.

Ücretsiz VPN’lerin en kötü ücretsiz VPN kılavuzumuzda ne kadar kötü olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz, ancak gölgeli görünen tüm hizmetlerden uzak durmanızı öneririz. İçeri girmeden önce VPN’in gizlilik politikasını, incelemelerini ve bulabileceğiniz diğer bilgileri kontrol edin.

Son düşünceler

Hulu, girmek için en kolay akış hizmeti değil, ancak Hulu VPN seçimlerimizden birini kullanmak bloklarını atlamanıza yardımcı olacaktır. ABD’de iyi bir VPN sunucusu seçmeniz koşuluyla, en sevdiğiniz Hulu şovunu izlerken sorun yaşamamalısınız..

Tüm VPN sağlayıcıları arasında CyberGhost’un Hulu için oyu var. Çok sayıda sunucuya, iyi hızlara ve sınırsız bant genişliğine sahiptir. Ayrıca ucuzdur ve fikrinizi değiştirmeniz durumunda para iade garantisi ile birlikte gelir.

Hulu’nun engellemesini kaldırmak için bir VPN kullandınız mı? Bize yorum bölümündeki deneyiminizi anlatın. Diğer VPN makalelerimize ve akış arşivimize de göz atın. Her zamanki gibi, okuduğun için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map