2020’de Breaking Bad Nasıl İzlenir: Walter White’ın Efsanesi

Breaking Bad neredeyse tarihi bir gösteri haline geldi ve The Wire veya Sopranos’un yaptığı gibi televizyonun altın çağını tanımlar. Henüz görmediyseniz ya da büyük olasılıkla Walter White’ın bir kez daha kötü seyretmesini izlemek istiyorsanız, Breaking Bad’i çevrimiçi izlemek için bu kapsamlı kılavuzu bir araya getirdik.


Şimdi TV manzarasında bir dönüm noktası olarak kabul edilmesine rağmen, Breaking Bad neredeyse ilk sezonunda hayatta kalmadı. Ev sahibi ağı AMC’nin çok az idaresi, bir kimya öğretmeni meth kingpini çeviren hikayesinde çok fazla gelecek gördü, özellikle stereotipik güzel adam Bryan Cranston tarafından harekete geçmediyse değil. Ancak, showrunner’lar devam etti ve beş buçuk mevsim gergin drama ile sonuçlandık.

Breaking Bad, 50’li yaşlarında New Mexico, Albuquerque’de liseyi öğreten ve zafer günlerini hayal eden bir zamanlar umut veren bir kimyager olan Walter White’ın hikayesidir. Evli, serebral palsi olan bir genç oğlu ve yolda bir bebeği var. Akciğer kanseri teşhisi konduğunda ve paraya ihtiyaç duyduğunda, sıkıcı bir şekilde de olsa hayat devam ediyor, bu yüzden ailesi geçtikten sonra halledilebilir.

Ayrıca uyuşturucu bağımlısı, meth satıcısı ve White’ın eski öğrencisi Jesse Pinkman geliyor ve ikisi çölde bir römorkta metamfetamin pişirmeye başlıyor. Uyuşturucu satıcıları tarafından kovalanıyorlar, neredeyse polislerden etkileniyorlar ve bu sadece ilk bölüm.

Bu kısa açıklama Breaking Bad’i izlemekle ilgilenmeye başladıysa veya tekrar tekrar görmek için heyecanlandıysa, çevrimiçi olarak nerede izleyebileceğinizi size gösterdiğimiz için bizimle iletişime geçin. Ücretli seçeneklerin yanı sıra ücretsiz seçeneklerin üzerinden geçeceğiz.

Nasıl Breaking Bad Online izlemek için

İlk olarak, Breaking Bad’ü izleyebileceğiniz yasal yollara bakalım. AMC, ağı, örneğin CW gibi kendi akış hizmetine sahip değil. Ancak, Breaking Bad tüm bölümlerini Netflix’te bulabilirsiniz. Aynı şey tamamen Netflix’te de bulunan başka bir AMC dayanak noktası Mad Men için de geçerli.

Breaking-Bad-Netflix

Sanal bir özel ağ (çevrimiçi konumunuzu taklit etmenize olanak tanıyan bir program) kullanarak birkaç ülkenin Netflix tekliflerini hızlı bir şekilde aradık ve ABD sitesi olsun, İngiltere veya bir AB sitesi.

Netflix, Kuzey Kore ve benzerleri gibi kötü despotik rejimler hariç, dünyanın hemen hemen her ülkesinde bulunmaktadır (daha fazla örnek için internet sansürüne genel bakış bölümüne bakın). 

Ancak, her ülke için tüm Netflix seçimlerini kontrol edebileceğimiz bir yere sahip olmadığımız için, bir ya da iki tanesinde Breaking Bad eksik olabilir, bu durumda erişim elde etmek için bir VPN kullanmanız gerekecektir. yapan bir ülke.

Bununla birlikte, Netflix’in çoğu hizmeti zorlayan yerinde bir VPN yasağı olduğundan, her VPN görev için uygun olmayacaktır. Bizim durumumuzda, kapsamlı ve devam eden testlerimizde her zaman Netflix için en iyi VPN olarak gelen ExpressVPN’i kullandık. Ülkenizdeki Netflix’te Breaking Bad’i bulmakta sorun yaşıyorsanız yürekten tavsiye ediyoruz.

Ücretsiz Breaking Bad Nasıl İzlenir

Aranızda Netflix için bombardımanı yapmayanlar için – neden harika bir hizmet olduğu için – bilemeyeceğimiz – veya akan savaşların politikasından kaçınmak istedikçe, Breaking Bad’i izlemek için birçok yol var. Bedava. Bu makalenin geri kalanında en iyi seçeneklerinizin birkaçını inceleyeceğiz.

İlk seçenek ücretsiz akıştır, bu durumda “ücretsiz” yasadışı anlamına gelir. Bunu sunan bir sürü site var, ancak genellikle PutLocker’ı öneriyoruz. 

Çünkü PutLocker en az pop-up’ı, en iyi arayüzü sunar ve Zamansız gibi daha belirsiz şovlarla bile tüm bölümleri günceller. Kimseye sürpriz olarak, katalogunda her mevsim Breaking Bad var.

Breaking-Bad-Putlocker

Ancak, tüm yasadışı akış sitelerinde olduğu gibi, PutLocker parasını reklamlardan kazanıyor ve onları kimin yerleştirdiğiyle ilgilenmiyor gibi görünüyor. Bu, kötü amaçlı yazılımları bilgisayarınıza bulaştıracak ciddi bir risk altında olduğunuz anlamına gelir.

PutLocker’ı ziyaret ederseniz, en iyi pop-up engelleyicilerinden birinin yanı sıra iyi bir antivirüsünüzün olmasını öneririz. Aksi takdirde, ücretsiz olarak bir şov izlemek istediğiniz için bilgisayarınızın komik davranması riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Antivirüs için Bitdefender’ı öneriyoruz, bu nedenle daha fazlası için Bitdefender Antivirus incelememize göz atın..

Kodi’de Breaking Bad Nasıl İzlenir

Akış sitelerinin olduğu kadar temkinliyseniz Kodi sizin için daha iyi bir seçenek olabilir. Başlangıçta Xbox için geliştirilmiş açık kaynaklı bir medya platformudur, ancak şimdi hemen hemen her cihaza ve işletim sistemine yüklenebilir. Daldırmadan önce bu konuda daha fazla bilgi edinmek isterseniz, daha fazla bilgi için Kodi kılavuzumuza göz atmanızı öneririz..

Breaking Bad’e gelince, etrafa hızlı bir bakış, en sevdiğimiz Eklenti Poseidon’da mevcut olduğunu ve bunun da en iyi Kodi depolarından biri olan Kodil’de bulunabileceğini gösteriyor. Bununla birlikte, Kodi yoluna gitmeye karar verirseniz, yaptığınız şey teknik olarak torrent ve dolayısıyla dünyanın birçok yerinde yasadışı olduğu için Kodi seçimleri için en iyi VPN’imizden birini kullandığınızdan emin olun..

Kötü Torrentleri Kırmak

Bu bizi son bölümümüze, yani Breaking Bad’i torrentle nasıl izleyeceğimize götürür. Bu popüler şovdan beklediğiniz gibi, Korsan Körfezi sadece bireysel mevsimlere veya her şeye sahip sellerle dolu, endişelenmeyin. Ancak, isterseniz bazı alternatif torrent sitelerine her zaman göz atabilirsiniz..

Breaking-Bad-Torrent'ler

Her zamanki yasal uyarılar geçerlidir: torrent, hemen hemen her yerde yasadışı olarak kabul edilir, bu nedenle ne yaparsanız yapın, dosya paylaşımı veya para cezası riski söz konusu olduğunda torrent için en iyi VPN’lerden birini kullanın. Telif hakkı kuruluşları son birkaç yıldır eldivenleri çıkardı, bu yüzden kendinizi korumanız gerekiyor.

Son düşünceler

Walter White ve ailesinin destanı, New Mexico’nun bu kurgusal versiyonunu dolduran tüm renkli karakterlerden bahsetmemek, televizyonda hikaye anlatımında mutlak bir yüksek noktadır ve iyi anlatılan iyi bir hikayeyi seven herkese tavsiye ederiz. Umarım Breaking Bad’i izlemek için yukarıdaki caddelerden herhangi biri sizi iyi durumda tutacaktır..

Bonus olarak, işiniz bittiğinde, dört gözle beklemekte olduğunuz en tehlikeli avukatlardan birinin hayatını sürdüren bir önyargıyı dört gözle beklemek için Better Call Saul’a sahipsiniz..

Breaking Bad hakkında ne düşünüyorsun? İzlemek için aşağıda özetlediğimiz yöntemlerden daha iyi bir yol biliyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda sizden haber almak isteriz. Her zamanki gibi, okuduğun için teşekkürler.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me