2020’de Big Bang Teorisi Nasıl İzlenir

“Bazinga” kelimesi sizi karıştırmazsa, büyük patlama teorisini duymuşsunuzdur. Nerdler, bilim ve kadınların umutsuz arayışı hakkındaki aptal sitcom 12 mevsim koştu, kendi spin-off’unu yarattı ve tüm zamanların en başarılı Amerikan TV şovlarından biri olduğu kanıtlandı.


Gösteri, rahatsız edici sosyal durumlar ve sevişmek, sevgiyi bulmak ve insan olarak büyümek için başarısız ilişkilerle savaşırken dört garip bilim insanının ve yandaki kız komşusunun hayatları etrafında odaklanıyor. Bilim veya bilimkurgudan hoşlanıyorsanız, büyük patlama teorisini çok seveceksiniz.

Yine de nereye bakacağınızı bilmiyorsanız, 200’den fazla bölüm yakalamak zor olacaktır. Bu kılavuzda, The Big Bang Theory’yi nasıl çevrimiçi izleyeceğinizi anlatacağız.

Big Bang Teorisi Çevrimiçi Nasıl İzlenir

Netflix, aradığınız şovun olmadığını öğrenene kadar tıkınırcasına izlemek için harikadır. Çünkü hizmet ettiği her bölge aynı içeriğe sahip değil. Netflix VPN yasağını nasıl aşacağınızı öğrendikten sonra, CyberGhost gibi doğru sanal özel ağa abone olun (CyberGhost incelememize bakın), herhangi bir Netflix bölgesinden içerik izlemenizi sağlayabilir.

BigBang-Netflix-UK

Big Bang Theory, Netflix’in ABD veya Kanada sürümlerinde mevcut değildir, ancak başka yerlerde de mevcuttur. İngiltere, İsviçre ve Alman Netflix bölgeleri, gösterinin ilk 11 sezonunu taşıyor ve Romen, Japon ve Yunan sürümlerinde ilk sekiz.

Şov da Amazon Prime Video veya Hulu’da değil. Bir hesap alabilirseniz, CBS All Access’teki gösterinin son sezonuna yetişebilirsiniz.

Şovun ilk 11 sezonundan bölüm kiralamak veya satın almak iTunes ile kolaydır. Bununla birlikte, çevrimiçi Big Bang Theory’ye girmek istiyorsanız, Netflix için en iyi VPN kısa listemizden bir VPN bağlantısını Netflix aboneliğinizle birleştirmek en iyi yöntemdir.

Ücretsiz Big Bang Teorisi Nasıl İzlenir

Bir yayın servisine abone olmadan Big Bang Theory gibi TV şovlarını izlemenin yolları vardır. Ücretsiz akış web siteleri mevcuttur, ancak hepsinin kullanımı güvenli olmadığından dikkatli olun.

Korsanlık kişisel bir seçimdir. İçeriğinizi nereden aldığınız konusunda umursamıyorsanız, bunun ücretsiz olduğunu, sizi bunun için yargılamayacağız. Bu makale kesinlikle gerçek. Ücretsiz akış web sitelerini veya başka herhangi bir telif hakkı ihlali yöntemini kullanmanızı önermiyoruz.

Yaptığımız tek öneri donanımınızı korumaktır. En iyi antivirüs yazılımını yükleyin ve kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlamak için güncel tutun.

Bir VPN aboneliği, özellikle WiTopia personalVPN gibi kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma ile geliyorsa, iyi bir ikinci savunma katmanıdır (WiTopia personalVPN incelememizi okuyun).

The Big Bang Theory’yi ücretsiz akışlı web sitelerinin çoğunda bulabilirsiniz. Putlocker ve Movies123 gibi eski zamanlayıcılar, aynı veya benzer isimleri kullanan pek çok taklitçi gibi hala etraftadır ve hepsinin Büyük Patlama Teorisi listelenmiş olması muhtemeldir..

Sadece gördüklerine güvenme. Savunmalarınızı yüksek tutun ve yayın yapmıyorsa başka bir yerde deneyin.

The Big Bang Theory’yi Kodi’de izleyin

Herkes sadece bir TV şovu izlemek için bilgisayarlarına bulaşmak istemez. Medya merkezi yazılımı Kodi, üçüncü taraf eklentiler sayesinde mükemmel bir alternatiftir.

BigBang-Kodi-Yoda

Yazılımı daha önce hiç kullanmadıysanız, nihai Kodi kılavuzumuzu okumanız gerekir. PC’nize veya akıllı telefonunuza yükledikten sonra izlemeye başlamak için doğru akış eklentisini yüklemeniz gerekir.

Seren, Placenta ve 13 Palyaçolar Kodi kullanıcıları arasında popülerdir, ancak bunları bulmak ve yüklemek için önce en iyi Kodi depolarından bazılarını eklemeniz gerekebilir..

Kodi’nin eklentileri zaman zaman değişir, bu nedenle en iyilerinden bazıları için en iyi Kodi eklentileri kılavuzumuza göz atın. Çoğu, hizmetlerini güncel tutmak için büyük içerik şirketlerinin gazabını riske atmak istemeyen hobiler tarafından oluşturulur.

Pek Bazinga Değil: Big Bang Teorisi ve Torrentleri

Daha önce de belirttiğimiz gibi, telif hakkı korsanlığına girip girmediğiniz size bağlıdır. Yapmak istediğiniz bir şeyse, torrent, başka bir yerde Big Bang Theory akışına alternatiftir.

Yine de bunun yasal olduğunu söyleyemeyiz, çünkü pek çok ülkede değildir. Güvenliğinizi riske atmayın. ExpressVPN gibi bir VPN hizmeti kullanın (ExpressVPN incelememize bakın) veya torrent için en iyi VPN’imizden bazılarına göz atın.

BigBang-piratebay

Big Bang Theory, en iyi bilinen ABD sitcom’larından biridir, bu yüzden bulmak kolay olmalıdır. The Pirate Bay gibi Torrent web sitelerinin bölümleri ve en son yayınlanan bölümler de dahil olmak üzere tam sezonları var.

Sadece büyük TV ve film yapımcılarının, zarar vermek için takip edebilecekleri paylaşımcıların bir listesini oluşturmak için torrent web sitelerinde kendi içeriklerini paylaşacaklarını ve bunları tanımlamak için IP adreslerini kullanacaklarını unutmayın..

Bu nedenle TorGuard (TorGuard incelememize bakın) gibi torrent’i destekleyen bir VPN hizmeti kullanmak çok önemlidir.

Son düşünceler

The Big Bang Theory son sezonunu yayınlarken, yüzlerce saatlik inek dolgulu sitcom iyiliğini yakalamak için daha iyi bir zaman olmadı. Young Sheldon’ın dönüşü sayesinde, Big Bang Theory hayranları dizi sona erdiğinde izlemesi gereken çok şey olacak.

Riskler göz önüne alındığında, The Big Bang Theory’yi önermek önerdiğimiz bir şey değil. Bunu yaparsanız, ekstra koruma için VyprVPN (VyprVPN incelememizi okuyun) gibi bir VPN kullanın. Kodi eklentisi kullanarak akış yapmak çoğu insan için daha iyi bir seçenektir ve önce Kodi kılavuzunu nasıl kullanacağımıza bakmaya değer.

Big Bang Theory’nin ilk 11 sezonunu Netflix’in birkaç bölgesel sürümünde bulacaksınız, bu nedenle Netflix abonesiyseniz ExpressVPN gibi Netflix’i destekleyen bir VPN sağlayıcısı kullanmak en iyi seçenektir.

Big Bang Theory sizin için bir şey değilse, kendinize geceyi verin ve bunun yerine çevrimiçi ücretsiz film izlemeyi öğrenin.

The Big Bang Theory online izlemek için önerileriniz var mı? Aşağıdaki yorumlarda sizden haber almak isteriz. Zaman ayırdığınız için teşekkürler.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me