2020’de Belirlenen Survivor Online Nasıl İzlenir: Capitol İşleri

Bir casus gerilim filmi ile gergin politik dramayı seviyorsanız, Designated Survivor tam size göre. Bir terörist saldırının ABD başkanlık ardıllık çizgisindeki diğer herkesi silmesinden sonra Oval Büro’ya itilen alçak bir kabine olan Tom Kirkman’ın travmalarını takip ediyor. Güzel, bu yüzden size Çevrimiçi Survivor’u nasıl izleyeceğinizi göstermemiz gerektiğini düşündük.


Kiefer Sutherland, Birlik Devletini (Bulut Devleti ile karıştırılmaması gereken) güvenli bir yerde oturması gerektiği kadar önemsiz olan ilk başta şanssız konut sekreteri Kirkman olarak rol alıyor. Bununla birlikte, hayatta kalan atan kişinin rolü kaderi kanıtlıyor ve bir bomba Capitol’u ve içindeki herkes bombaladığında, Kirkman kendisini ABD başkanı bulur.

İyi gelişmiş karakterlerle desteklenen Kirkman, göreve göre daha fazlasını kanıtlar ve kısa sürede etkili, ilkeli, sempatik ve çalışkan bir başkan olur. Partizan deliliğini önlemek için, yazarlar Kirkman’ı kayıtlı bir bağımsız yapmayı seçti ve şovda Demokratlar ve Cumhuriyetçiler arasındaki farkı ustalıkla dolaşıyor.

Politikacılığın yanı sıra, diğer ana konu da Capitol’u kimin neden patladığını bulmak üzerine odaklanıyor. Bir grup özel FBI ajanı teröristleri izlemek ve X Dosyalarını utandırmak için bile bir komplo ortaya çıkarmak için hayatlarını riske attığında casus gerilim unsurları devreye giriyor.. 

Bu size iyi geliyorsa, şanslısınız çünkü Atanmış Kurtulan çevrimiçi bulmak kolay. Bakalım nereye aktarabileceksiniz.

Çevrimiçi Survivor Nasıl İzlenir

Atanmış Survivor, Amerikan ağı ABC’de çıkış yaptı ancak iki mevsimden sonra Netflix’e taşındı. Netflix, üçüncü bir sezon ekledi ve her üçü de tüm ülkelerde altyazı ve dil seçenekleriyle platformda mevcut.

Belirlenmiş-Survivor-Netflix

Bu, Designated Survivor’ı Netflix VPN yasağı veya bunun gibi herhangi bir şeyle uğraşmak zorunda kalmayacağınız nadir şovlardan biri yapar. Sadece web sitesine gidin, kaydolun ve şovu izleyebilirsiniz. Akış hizmetinde yeniyseniz, görüntüleme deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmak için en iyi Netflix saldırılarımıza göz atın. 

Atanmış Kurtulan Nasıl Ücretsiz İzlenir

Bununla birlikte, herkesin Netflix’e harcayacak parası yok veya sahte e-posta adreslerini kullanarak denemeden denemeye geçmeye istekli değil. Onlar için Couchtuner ve Putlocker gibi birçok ücretsiz akış hizmeti var. İkincisi, üç mevsim Online Designive Survivor’a sahiptir ve hızlı bir kontrol, tüm bölümlerin iyi çalıştığını gösterir.

Belirlenmiş-Survivor-PutLocker

Putlocker’ı, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek arasından en iyi şekilde hoşlanıyoruz, çünkü en az reklamı size döküyor ve bilgisayarınıza en az kötü amaçlı yazılım bulaşıyor. Yine de, sadece ticari bombardımandan çıldırmaktan kaçınmak için, tarama sırasında aktif olan en iyi pop-up engelleyicilerinden birine sahip olmalısınız..

Engellenen pop-up’larla bile Couchtuner ve Putlocker’a gitmek kanalizasyonda yüzmek gibidir. Kendinizi korumazsanız kötü bir şey alacaksınız. Bunu yapmak için, en iyi antivirüs yazılımı seçimimize göz atın ve sabit diskinizde bulunmaması gereken hiçbir şeyin bulunmadığından emin olun.

Kodi’de Belirlenen Survivor Nasıl İzlenir

Son akış seçeneğiniz, Xbox için geliştirilen ancak şimdi aklınıza gelebilecek hemen hemen tüm işletim sistemlerinde ve cihazlarda bulunan açık kaynaklı medya platformu Kodi’dir. Havalı, ama işe koyulmak bir haç olabilir, bu yüzden ağrısız bir deneyim için Kodi kılavuzumuza göz atın.

Kapsadığımız çoğu şovda olduğu gibi, Kodil repo’nun Poseidon eklentisinde de üç mevsim Belirlenmiş Survivor vardır, bu nedenle aramanızı burada başlatmanızı öneririz. Kodil, en iyi Kodi depolarından biridir, bu yüzden yine de kontrol etmek isteyeceksiniz.

belirlenen-kalanlar-kodi

Bununla birlikte, Kodi’yi kullanmak yasal olmadığından, teknik olarak en azından, sadece gönül rahatlığı için bile olsa, Kodi için en iyi VPN’lerden birini kullanmanızı öneririz. Telif hakkı goon’larının peşinden gelmesi eğlenceli değil, bu da Kodi paylaşımlarını bir sonraki ve son seçeneğimiz olan Designated Survivor’ı izlemek için kullanmanın bir riski..

Belirlenmiş Hayatta Kalan Torrentler

Son olarak, torrent seçeneği var. Akış kadar uygun olmasa da, en sevdiğiniz programları bulutta yüzmek yerine sabit diskinizde bulundurmanın ciddi avantajları vardır. Daha hızlı yüklenirler ve eğer internet bağlantınız kesilirse, bir kitap veya bir şey okumak için levrekinizi kanepenizde bırakmanız gerekmeyecektir..

Bununla birlikte, torrent gerçekten yasadışı. Yasadışı akış veya Kodi’den farklı olarak, yakalanma şansınız yüzde 100’e yakın yerlerde asılı kalır. Sanal bir özel ağ olmadan torrentin sadece bir DMCA bildirimi veya yerel eşdeğeri için paspasınıza düşmesi için yalvardığını vurgulayamayız.. 

Bunu önlemek için torrentle ilgili en iyi VPN makalemize göz atın. Daha fazla okumayı önlemek istiyorsanız, NordVPN birkaç nedenden dolayı en iyi seçimimizdir, ancak özellikle özel P2P sunucuları nedeniyle.

Belirlenmiş-Survivor-Torrent

Bunların hepsini sıraladıktan sonra, istediğiniz tüm Belirlenen Hayatta Kalanları izleyebilirsiniz, çünkü üç mevsimin hepsi The Pirate Bay’da bulunabilir, ancak The Shield veya The Wire kadar iyi temsil edilmemiş olsa da. 

Son düşünceler

Atanmış Survivor, daha fazla beyin gerginliği olan herkes için harika bir saat. Politik drama veya ilgili casus gerilim filmlerinin hayranları da muhtemelen bazı vuruşlar yapacaklar ve bunu izlemek için yukarıda belirtilen tüm yollarla, denememek için hiçbir neden yok.

Atanmış Kurtulan hakkında ne düşünüyorsun? Çekici mi değil mi? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin ve kaçırdığımızı düşündüğünüz yolları izlemek için bize bildirin. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map