2020’de Şampiyonlar Ligi Online İzle

Şampiyonlar Ligi, Avrupa liglerinden en iyi kulüp takımlarının her yıl şampiyonluk için mücadele ettiği dünyanın en rekabetçi futbol turnuvalarından biridir. Yayın haklarını güvence altına almak da aynı derecede rekabetçi. En büyük oyunlara giren 300 milyondan fazla izleyici ile pazar kazançlı.


Bununla birlikte, özellikle Avrupa dışında yaşıyorsanız, nasıl izleyeceğinizi bulmak zor olabilir. Oyunların programlarda gezinme alışkanlığı vardır ve ara sıra farklı bir kanala da geçebilirler. Şampiyonlar Ligi’ni nasıl izleyeceğinizi göstermek için bu kılavuzu bir araya getirdik. Daha çok bir dövüş hayranıysanız, UFC’yi çevrimiçi izlemek için kılavuzumuza göz atın.

Mükemmel Bir Dünyada

Şampiyonlar Ligi Online İzle

Bir oyunu izlemek için en iyi yer stadyum. En büyük kulüplerdeki Şampiyonlar Ligi oyunları için biletler altın tozu gibi olabilir, ancak genellikle diğer oyunlara katılım için sadece bir tane satın almak için berabere girilmesi gerekir. Ağırlama biletleri genellikle mevcuttur, ancak yüzlerce dolara mal olabilirler.

Birçoğu sahte olduğu için satış biletleri olduğunu iddia eden web sitelerine dikkat edin. Uygun bilet alma süreci kulüpten kulübe değişir. Bunun nasıl yapılacağıyla ilgili tartışmaları genellikle resmi ekip web sitelerinde veya Reddit gibi web sitelerinde yönetilen hayran forumlarında bulabilirsiniz.

Maç bileti alamıyorsanız, izlenmesi gereken en iyi yer spor barıdır. Büyük bir şehrin yakınında yaşıyorsanız muhtemelen bizim yardımımız olmadan bunlardan birini bulabilirsiniz. Evden izlemeyi tercih ederseniz, birçok harika seçenek var.

Birçok ülkede Şampiyonlar Ligi kablo veya uydu TV’de bulunur, bu nedenle yerel olarak nelerin mevcut olduğunu görün. Ayrıca kullanabileceğiniz ücretli ve ücretsiz birçok akış hizmeti de vardır. Kodi gibi yazılımlar da yardımcı olabilir. Eski oyunları izlemek istiyorsanız, torrentler bir seçenektir.

ABD’de Futbol.

Futbol ABD’de giderek daha popüler hale geliyor, büyüyen bir lig ve kadınların milli takımı şu anki dünya şampiyonu oluyor. Şampiyonlar Ligi ve ABD kanallarında yayınlanan diğer turnuvalarla denizaşırı futbol izlemek hiç olmadığı kadar kolay. ESPN için en iyi VPN, küçük bir yardımdır, ancak bu kanal Şampiyonlar Ligi’ni yayınlamıyor.

ABD’nin turnuva hakları, Turner Broadcasting System ve Univision’a aittir. Turner’ın TNT kanalı İngilizce oyunları gösterirken, Univision’un İspanyolca yorumları var. Univision, TNT’den daha olumlu eleştirilere sahip gibi görünüyor, bu yüzden belki İspanyolca’nızı düzeltmenin zamanı geldi.

Ücretli Akış

DAZN tüm Şampiyonlar Ligi oyunlarını sunar ve dünyanın birçok yerinde bulunur. Aylık 9,99 ABD doları karşılığında, canlı oyunları izleyebilir ve son bir iki haftadan itibaren başkalarını akışla izleyebilirsiniz. Deneyimlerimize göre, kalite iyi ama kablo seviyesinde değil ve canlı oyunlar sırasında ara sıra sallanıyor.

NFL, NBA, F1 ve boks da dahil olmak üzere diğer sporların da iyi bir seçimine sahiptir..

dazn

DAZN çoğu ülkede mevcuttur, ancak yalnızca bir veya birkaç yerde faaliyet gösteren birçok akış şirketi vardır. Örneğin, Avustralya’da Optus, Şampiyonlar Ligi oyunlarının yanı sıra Premier Lig ve uluslararası.

Bir hizmet belirli bir ülkeyle sınırlıysa, sanal özel ağ kullanarak başka bir yerden bu hizmete erişebilirsiniz. Bazı hizmetler VPN’leri algılamaya ve engellemeye çalışır, ancak diğerleri ödeme yapan müşterileri istedikleri her yerde kabul etmekten mutluluk duyar. Neyin işe yarayıp neyin işe yaramadığı hakkında daha fazla bilgi için akış için en iyi VPN kılavuzumuza göz atın.

Şampiyonlar Ligi’ne Ücretsiz Akış

Ücretli bir hizmete erişemediğiniz bir yere takılırsanız, ücretsiz akış için avlanmayı deneyebilirsiniz. Couchtuner gibi Şampiyonlar Ligi’ni yayınlayan birçok web sitesi var, ancak akış birçok yerde yasadışı, bu nedenle bunu yapmanız kötü bir fikir olabilir.

Şampiyonlar Ligi’ni yöneten UEFA, maalesef ses ve canlı istatistiklerle sınırlı olan kendi canlı akış uygulamasına sahiptir. Yine de vurguları gösteriyor, bu yüzden kaçırdığınız oyunları yakalamak için harika bir yoldur. Ayrıca her tur için çekilişleri izleyebilirsiniz. Uygulama Android ve iOS için kullanılabilir.

Şampiyonlar Ligi veya Avrupa Ligi finallerini gösteren bir yer bulmaya çalışıyorsanız, bunların ücretsiz olarak gösterilmesi gerekiyor. Finallerin serbest bırakılması genellikle UEFA’nın haklar konusunda müzakere ederken ısrar ettiği bir koşuldur. Örneğin, BT Sport geçen sefer her iki finali de yayınladı, bu yüzden bu sezon göz atın.

Kodi ve Şampiyonlar Ligi

Kodi'de Futbol İzlemek

Kodi, bazıları akış için kullanılabilen birçok uzantıyla özelleştirmenizi sağlayan çok yönlü bir medya oynatıcıdır. Daha fazla bilgi için Kodi kılavuzumuzu okuyun.

Akış için özelleştirmek istiyorsanız, en iyi Kodi depolarındaki parçamıza bir göz atın. Orada birkaç iyi seçenek bulacaksınız. Yazılımla uğraşmak istemiyorsanız, sizin için hazırlanmış özel bir sürüm alabilirsiniz. En iyi Kodi derlemeleri hakkındaki yazımızda ne seçeceğiniz konusunda tavsiyeler var.

Sporseverler için çeşitli uzantılar da var. Bu siz olmasaydınız burada olmazdınız, bu yüzden spor için en iyi Kodi eklentileri kılavuzumuza göz atın.

Futbol Torrentleri

Torrenting yasal bir gri alandır ve torrent web sitelerini araştırıyorsanız dikkatli olmalısınız. Torrent için en iyi VPN’lerimiz bağlantınızı ihlal etmeyi Juventus dördünden daha zor hale getirebilir. Birini kullanın ve ofsaytta yakalanmanız mümkün değil.

Bazı internet servis sağlayıcıları, torrentleri kısmak için derin paket denetimi kullanır. Böyle bir durumda, indirme hızlarınız fiziksel temas altında Neymar’dan daha hızlı bir şekilde yere çarpacaktır. Hızlarınız olabilecekleri değilse, İnternet bağlantı kılavuzunuzu nasıl hızlandıracağımız, saniyede birkaç megabit daha almanıza yardımcı olabilir.

Son düşünceler

Şampiyonlar Ligi’ni resmi ve gayri resmi olarak izlemenin birçok yolu var, ancak futbolun bize öğrettiği bir şey varsa, kurallar bükülecek. Mümkünse resmi yöntemleri kullanmaya çalışın. Daha kaliteli ve siber suçlara yakalanma olasılığınız daha düşük.

Dünyanın resmi bir hizmete erişemediğiniz bir bölgesinde bulunuyorsanız, bölgesel lokavtları aşmanın yolları vardır. Coğrafi engelleme kılavuzumuz, bulunduğunuz yerden bağımsız olarak akış hizmetlerine erişmenize yardımcı olacaktır.

En son oyunu görmek için umutsuzsanız, ancak oyunu gösteren hiçbir şey bulamazsanız, yardımcı olduğumuzu umarız. Buradaki ipuçlarını başarıyla kullandıysanız veya Şampiyonlar Ligi’ni izlemenin başka bir yolunu biliyorsanız, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me