2020’de Amazon Prime Video için En İyi VPN: Beating Bezos

Amazon’un akış alanında son birkaç yıldır, akış hizmetleri sola, sağa ve merkeze gelen yeni rakiplerle daha da kalabalıklaşsa bile, büyüdü. Tarihsel dönemden, komedi-drama Muhteşem Bayan Maisel’den bilim kurgu dizisi The Expanse’ye kadar herkes için bir şeyler var.


Anakara Çin, Kuzey Kore, İran ve Suriye gibi katı sansür ülkeleri hariç, dünyanın her yerinde Prime mevcuttur. İnternet bağlantınız olması koşuluyla, diğer tüm ülkelerde gitmekte fayda vardır. Geoblock’lar tarafından bekletilirseniz veya yalnızca ekstra bir gizlilik istiyorsanız, Amazon Prime Video seçimleri için en iyi VPN’imizden biri yardımcı olabilir.

Seyahat ediyor olabilirsiniz ve kendi ülkenizin kütüphanesine erişmek isteyebilirsiniz veya belki de başka bir ülkede mevcut olan belirli bir gösteri var olabilir. “Nasıl” ve “neden” hakkında daha fazla konuşacağız, ancak atlamanız gereken akış çemberleri ne olursa olsun, sanal bir özel ağ yardımcı olacaktır. 

Bir VPN kullanarak, akış hizmetini seçilen ülkede fiziksel olarak bulunduğunuza inandırarak konumunuzu taklit edebilirsiniz. Ek bir avantaj olarak, VPN bağlantınızı güvende tutacak. 

Hızlı bir düzeltmenin peşindeyseniz, en iyi bahsiniz ExpressVPN’dir. Önemli VPN özellikleri, neden bir tane kullanmanız gerektiği ve ücretsiz VPN’lerin neden kötü bir fikir olduğu hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Amazon Prime Video için En İyi VPN

 1. ExpressVPN – Yurt dışından kolayca Amazon’a dönüşür
 2. NordVPN – Maliyetli Prime Video
 3. CyberGhost – Sağlam fiyatlandırma
 4. Windscribe – Harika bir ücretsiz plan
 5. VyprVPN – Mükemmel güvenlik
 6. VPNArea – Pazarlık sağlayıcı
 7. Ivacy – İyi kapsama alanı
 8. IPVanish – Eski sadık

1. ExpressVPN

Cloudwards.net’te düzenli bir okuyorsanız, ExpressVPN’in en üst noktayı kaydırması muhtemelen şok değildir, ancak bunun iyi bir nedeni vardır. Sadece bir serbest geçiş elde etmekle kalmaz, aynı zamanda bu bir numaralı pozisyon için çalışması gerekir. ExpressVPN’in Amazon Prime için en iyi VPN hizmeti olmasının tüm nedenlerini inceleyelim.

ExpressVPN, Amazon Prime Video akışı için harika bir seçimdir, hatta akış karşılaştırması için en iyi VPN’imizi yönlendirir. Hizmete kolayca girebilir, ancak birkaç sunucuyu denemeniz gerekebilir. 

Yine de, en sevdiğiniz Prime şovunu izlemekle meşgul olmanız çok uzun sürmemelidir. Ayrıca, dünyanın başka bir yerinde erişmeniz gerekiyorsa, ExpressVPN’in 94 ülkede sunucuları var.

expressvpn-review-sunucu-navigasyon

Işık hızında hızları, full HD veya 4K çözünürlükte bile yükleme ekranında beklemeyeceğiniz anlamına gelir. Siz de sınırsız bant genişliği elde edersiniz, böylece kalbinizin içeriğine tıkışabilirsiniz.

ExpressVPN’in Diğer Özellikleri

ExpressVPN, güvenlik konusunda sizi gerçek kimliğinizi maskelemek için güçlü şifreleme kullanarak ele alır. Güvenliğiyle ilgili daha fazla ExpressVPN incelememizde daha fazla bilgi bulabilirsiniz, ancak kullanım kolaylığı söz konusu olduğunda, bunun en basit VPN’lerden biri olduğunu bilin. 

Yeni başlayan biriyseniz, gösterge tablosunun ortasındaki büyük “açık” düğmesini takdir edersiniz. Bunu tıkladığınızda sizi “akıllı” bir konuma bağlarsınız. Belirli bir nokta seçmeniz gerekiyorsa, “yer seç” i tıklamanız ve ihtiyacınız olanı seçmeniz yeterlidir.

ExpressVPN’in bir dezavantajı maliyetidir. Piyasadaki diğer VPN’lerden daha pahalıdır, ancak kaliteyi ödüyorsunuz, bu yüzden buna değer. Darbeyi yumuşatmak için uzun vadeli bir plan seçmelisiniz çünkü sonunda daha ucuza çalışırlar. Ayrıca, geri çekilmek için 30 günlük para iade garantisi var.

2. NordVPN

NordVPN, Amazon Prime Video için bir başka harika seçim. NordVPN incelememizi test ederken, çeşitli akış hizmetlerine girerken güvenilirliğini kontrol ettik. Amazon Prime Video’ya sürekli girebildiğini gördük. Bununla birlikte, NordVPN’in geri dönüş hızları önerdiği bazı sunucular, bu nedenle kendiniz bir tane seçmeniz daha iyi. 

NordVPN, denediğimiz her sunucuda Amazon Prime’a girebilse de, yavaş bir sunucu akış kalitesini etkileyebilir. Bir kez hızlı bir izledi, akış deneyimi iyiydi. Sınırsız bant genişliği elde edersiniz ve Prime Video’ya başka bir yerden erişmeniz gerekirse, yaklaşık 60 ülkede sunucular vardır.

nordvpn-review-sunucu-navigasyon

Güvenlik söz konusu olduğunda, NordVPN arkanıza yaslanır. Birinci sınıf şifreleme kullanır ve başka bir güvenlik katmanı ekleyen çift sekmeli sunucularını kullanma seçeneğine sahip olursunuz. 

NordVPN sizi anonim tutacak, bu da torrent için en iyi VPN’imiz olmasının nedenlerinden biri. Kullanımı da kolaydır ve fiyatı paranızın karşılığını verir. 30 günlük bir geri ödeme süresi vardır, böylece endişelenmeden bir girdap verebilirsiniz.

3. CyberGhost

Sırada, akış hizmetlerine girme konusunda hiçbir sorunu olmayan iyi bir hizmet olan CyberGhost var. Akış platformlarına adanmış sunucuların bir listesi var ve CyberGhost incelemesi sırasında test ettiğimiz sunucular kusursuz bir şekilde çalıştı. Ayrıca, CyberGhost’un 90’a yakın ülkede sunucuları var..

CyberGhost-Akış-Sunucular

Göz kulaklığı için bant genişliği kısıtlaması yoktur ve hızları en hızlıları arasındadır. NordVPN’in yaptığı gibi uzun mesafelerde yavaşlayabilir, ancak yine de iyi performans gösterir. Ayrıca, arayüzü alışmak biraz zaman alıyor, ancak kullanımı zor değil.

CyberGhost’un güvenliği iyidir ve kalıcı olarak etkinleştirilmiş bir öldürme anahtarı ile birlikte gelir; bu, VPN başarısız olursa hemen bağlantıyı keser. Bu iyi çünkü kişisel bilgilerinizin gizli tutulmasını sağlayacak, böylece Amazon faaliyetlerinizi takip edemez. Bununla birlikte, öldürme anahtarı üzerinde en azından bir miktar kontrole sahip olmak güzel.

Ucuzdur, ancak aylık ücret en iyi seçenek değildir. Bazı tasarruflar göreceğiniz için daha uzun süre kayıt yaptırmanız daha iyi olur. Android ve iOS için yedi günlük ücretsiz deneme sürümü mevcuttur. Masaüstü kullanıcıları da bir tane alabilir, ancak sadece bir gün için. Para iade garantisi de mevcuttur.

4. Windscribe

Windscribe de listeyi hazırladı ve Amazon Prime için en iyi ücretsiz VPN olarak adlandırılmaya değer. Çünkü Windscribe ücretli bir plana sahip olsa da, aynı zamanda Windscribe’i en iyi ücretsiz VPN hizmetleri listemizde en üst sırada kazanan cömert bir ücretsiz plana sahip.

Windscribe incelememizi test ederken Windscribe’ın ücretsiz sunucularını test ettik ve Netflix ve Hulu’ya erişmesi engellenmiş olsak da, Amazon Prime Video ve BBC iPlayer’a sorunsuz bir şekilde girebildi.

Bununla birlikte, ücretsiz planın bir dezavantajı, ayda sadece 2GB bant genişliği almanızdır, ancak kayıt sırasında geçerli bir e-posta alırsanız 10 GB’a kadar çıkar. Ücretli planla sınırsız veri elde edersiniz ve Netflix veya Hulu’ya da erişmek istiyorsanız, Windscribe’in Windflix akış sunucularına erişeceğiniz için bu konuda daha iyi olursunuz..

Bununla birlikte, Amazon Prime’ı ucuza yayınlamak istiyorsanız, Windscribe’in “plan oluştur” seçeneğini kullanabilirsiniz. Bununla, ayda sadece 2 $ karşılığında belirli bir sunucu ve sınırsız veri seçebilirsiniz.

Windscribe’ın Diğer Özellikleri

Windscribe’in hızları oradaki en yüksek hız değil, ancak akışla bile gayet iyi. Hangi planı seçerseniz seçin, sınırsız eşzamanlı bağlantı da alacaksınız. Basit, fırfırsız bir arayüzle kullanımı da kolaydır.

windscribe-review-bağlı

Kutudan çıkar çıkmaz iyi bir güvenlik kullanır ve özelleştirilebilir. Windscribe bazı bilgileri günlüğe kaydeder, ancak size veya önemli bir şeye bağlanabilecek hiçbir şey yoktur. 

Ücretli planı seçmeye karar verirseniz, daha uzun planlar daha fazla tasarruf sunar. Resmi bir geri ödeme politikası yoktur, ancak satın alma tarihinden itibaren üç gün içinde bir tane talep ederseniz, bunu işleme koyarlar. Yine de, beğenip beğenmediğinizi görmek için önce ücretsiz planı kullanabilirsiniz..

5. VyprVPN

VyprVPN’in bazı etkileyici özellikleri vardır, ancak diğer alanlarda yetersiz kalmaktadır. Bu durumda, en önemli özellik Amazon Prime Video’ya erişmektir ve bunu kolayca yapabilir. 

Kağıt üzerinde hızları vasat, ancak gerçek performansı farklı bir hikaye anlatıyor. Testlerimiz sırasında sunucuları iyi performans gösterdi ve çoğunlukla 1080p’de yayın yapabiliriz.

VyprVPN-Client

Sınırsız bant genişliği ve mükemmel güvenlik elde edersiniz. Aslında, güvenlik VyprVPN’in en iyi özelliklerinden biridir, özellikle de trafiğinizi maskeleyen ve ziyaret ettiğiniz web sitelerine ve hizmetlere normal görünecek şekilde kendi Chameleon protokolüyle birlikte gelir. 

Bununla birlikte, müşteri desteği gibi başka alanlarda da eksiktir. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi VyprVPN incelememizde okuyabilirsiniz.

Ödediğiniz fiyat seçtiğiniz pakete bağlıdır. VyprVPN’in iki katmanı vardır: Standart plan üç bağlantı ile gelir ve Premium plan beş bağlantı ile birlikte Chameleon protokolünün kullanımı ile birlikte gelir. 

Daha sonra aylık veya yıllık planı seçebilirsiniz, ancak yıllık olan fiyatlandırma açısından daha iyi sonuç verir. 30 günlük para iade garantisi de var.

6. VPNArea

VPNArea hakkında sık sık konuşmuyoruz. Sevmiyoruz – sağlam bir hizmet – ama en iyi seçimlerimize kıyasla özel bir şey sunmuyor. Mükemmel olduğu bir alan, akış hizmetlerine girebilmesidir.. 

VPNArea’nın akış sunucuları, Amazon Prime Video dahil olmak üzere çoğu akış hizmetine kolayca girebilir. Ayrıca, bu akış sunucuları aboneliğinize ücretsiz olarak dahil edilir. 

Ancak, her şey harika olsa da, VPNArea’nın genel hızları kesinti yapmaz. Yakınlarda oldukça hızlılar, ancak VPNArea incelememizde okuyabileceğiniz gibi diğer testlerimizin tümü düşük hızlar verdi.

Bunu göz önünde bulundurarak, Amazon pazarlamasını sırtınızdan çıkarmak için yalnızca bir VPN kullanıyorsanız, yerel bir sunucuda iyi olmalısınız. Güvenliği iyidir ve NordVPN’in yaptığı gibi çift sekmeli şifreleme kullanma seçeneğine sahiptir. Ayrıca sınırsız bant genişliği elde edersiniz ve arayüzünün kullanımı kolaydır.

vpnarea-review-özel-sunucuları

VPNArea, özellikle tüm çanları ve ıslıkları hareket halindeyken almanız nedeniyle oldukça fiyatlandırılır. Pahalı eklentiler yok, sadece bir paket var. Seçmeniz gereken tek şey zamanın uzunluğudur, ancak daha uzun olanlar daha iyidir. Para iadesi garantisi mevcuttur ve size uygun olup olmadığını görmek için zaman tanır.

7. Ivacy

Ivacy, bazı eksiklikleri olan iyi bir hizmettir, ancak özellikleri onu akış için adil bir seçim haline getirir. Bireysel akış platformları için optimize edilmiş özel akış sunucuları ile birlikte gelir ve hepsine girebilir. 

Bu harika, ancak bu sunucuların hepsinin işe yaramadığına dikkat çekmeliyiz. Bununla birlikte, Ivacy, arkanızdaki platforma erişebilecek bir tane bulana kadar sunucular arasında dolaşarak bazı hayal kırıklığını ortadan kaldırır. Sınırsız bant genişliği elde edersiniz ve hızları etkileyici ancak tutarsızdır.

Ivacy-Slider1

Güvenliği yüksek bir şifreleme oranı kullanır, bu nedenle radarın altında kalma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Ayrıca, arayüzünün kullanımı kolaydır ve belirli sunucular sekmeler halinde düzenlenmiştir. Ivacy incelememizde servis hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ivacy uygun fiyatlı, uzun vadeli planlarla ucuzdur. Aylık plan yalnızca bir hafta sürse de, daha uzun planlar için 30 günlük para iade garantisi vardır.

8. IPVanish

IPVanish’in akış özelliği, evde bağırmak için hiçbir şey değildir. Netflix veya BBC iPlayer’ın beğenisine giremez, ancak Amazon Prime Video’ya girebilir. Kötü sonuçlar veren birkaç test haricinde harika hızlara sahiptir ve sınırsız bant genişliği elde edersiniz. Arayüzün kurulumu ve kullanımı da kolaydır. Daha fazla bilgi için IPVanish incelememizi okuyun.

IPVanish-Sunucu-List

İyi güvenlik özelliklerine sahiptir ve birçok protokol seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. IPVanish’in gizlilik politikası, ABD İç Güvenlik Bakanlığı ile önceden işbirliği yaptıktan ve günlükleri teslim ettikten sonra tartışmalıdır. Gizlilik politikasının şu anda nasıl desteklediğini bilmiyoruz, ancak yalnızca pazarlama maskesi olarak kullanıyorsanız hiçbir sorun yaşamamalısınız..

IPVanish’in fiyatı bir VPN için ortalamadır ve daha uzun süre kaydolurken yalnızca küçük tasarruflar görülebilir ve bu, bazılarından daha pahalı bir seçenek haline gelir. Yine de, yedi günlük para iade garantisi var, beğendiğinizden emin olmak için size zaman veriyor.

Neden Amazon Prime Video VPN’e İhtiyacınız Var?

Amazon Prime Video ile bir VPN kullanmanın iyi bir fikir olmasının birkaç nedeni vardır. Amazon Prime’a erişim, 200’den fazla ülkede kullanılabilmesi nedeniyle çoğu kullanıcı için sorun değil. Ancak, erişimin engellendiği bir ülkedeyseniz, bir VPN konumunuzu Amazon Prime Video’nun engellemesini kaldırabilecek biriyle taklit etmenize yardımcı olabilir.

Amazon Prime VPN Hatası ve Bölgesel Kısıtlamalar

Diğer popüler akış hizmetlerinde olduğu gibi, Amazon Prime Video’nun bölgesel kısıtlamaları vardır. Bu, başka bir ülkedeki Prime Video kullanıcısıyla aynı içeriği göremeyebileceğiniz anlamına gelir. Kısıtlamaların nedenleri çoğunlukla lisans ve telif hakkı sözleşmelerini içerir. 

Konumunuzu aldatmak da bu konuda yardımcı olabilir. Örneğin, “Meksika’da Amazon Prime Video’yu nasıl izleyebilirim?” Diye merak eden herkes bir Meksika IP adresine bağlanabilir ve Mexican Prime içeriğine erişebilirsiniz. Benzer şekilde, BAE gibi ülkelerdeki kullanıcılar daha fazla içeriğe erişmek için ABD sürümüne erişmeyi tercih edebilir.

Gerçek zamanlı aktarım hizmetleriyle ilgili bölgesel kısıtlamalara başka örnekler de vardır. Netflix’in ABD kütüphanesi, hizmete erişebilen 190 ülkenin tümünde en geniş kütüphanedir. Bununla birlikte, Netflix’te bir bütün olarak mevcut olan her şeyi içermiyor, ancak istediğiniz ülkeye girmek için Netflix için en iyi VPN’imizi kullanabilirsiniz..

Ayrıca, Hulu ve HBO Now yalnızca ABD kitlesi için hazırlandı (Hulu için en iyi VPN’imizi ve HBO Now kılavuzları için en iyi VPN’i okuyun) ve BBC iPlayer yalnızca İngiltere sakinleri tarafından kullanılabilir (BBC iPlayer parçası için en iyi VPN’imizi okuyun ), bu nedenle bunlara ülke dışından erişmek için bir VPN’e ihtiyacınız olacaktır..

Amazon Prime Video ve Gizliliğiniz

Amazon Prime Video’ya erişirken VPN kullanmanın bir başka önemli nedeni gizliliktir. Amazon, bir pazarlama profili oluşturmak için kullanıcılarının cihazlarını izler. Bu profil yalnızca Amazon hizmetlerinin kullanımına özgü bilgileri içermez. 

Amazon, etkinliklerinizi birden çok web sitesi üzerinden izleyebilir ve bu sayede değerli pazarlama bilgilerini kaydedebilir. Daha sonra profilinizi diğer şirketlere satabilir.

Bir VPN kullanıyorsanız, Amazon’un böyle bir şey yapması imkansızdır. VPN, IP adresinizi gizleyecek, bağlantınızı şifreleyecek ve tüm çevrimiçi etkinliklerinizi gizli tutacak.

Amazon Prime Video için VPN’leri Nasıl Seçtik?

En iyi Amazon Prime Video VPN’yi seçerken birkaç faktörü düşündük ve VPN incelemelerimizdeki sağlayıcıların çoğu gerekli özelliklere sahip. Bununla birlikte, VPN’nin kağıt üzerinde sunduğu şeyler pratikte her zaman elde edilemez. Seçtiğimiz VPN’lerin test sırasında aşağıdaki ölçütleri geçmesi gerekiyordu.

Amazon Prime Video ve Coğrafi Kısıtlamaların Engelini Kaldırma

Her şeyden önce, VPN’in Amazon Prime Video’ya girebilmesi gerekir. Kolay olduğunu düşünebilirsiniz, ancak teknik olarak sizden engellenmeyebilir, ancak Amazon VPN’leri olabildiğince iyi bir şekilde engeller. Veri madenciliği ve kullanıcıların pazarlama profillerini satma sevgisiyle devam edebilmesi için bunu yapar.

VPN kullanmanın bir başka nedeni, ülkenizde bulunmayan filmlere ve şovlara erişmektir. Ayrıca, Amazon Prime Video’ya erişemeyen bir yerde yaşıyorsanız, bloğu atlamak için VPN’nin iyi bir sunucu ağına sahip olmasını istersiniz..

Güvenlik

Amazon’un izleme etkinliklerinden korunduğunuzdan emin olmak için VPN’nin iyi bir güvenliğe sahip olması gerekir. Bu güvenlik, kişisel bilgileriniz ve Amazon’un her hareketinizi izleme girişimi arasındaki kalkan olacaktır, bu nedenle seçtiğiniz VPN’in en iyi VPN protokollerini kullandığından emin olun.

Hız ve Akış Performansı

Akış söz konusu olduğunda VPN’nin hızları önemli bir faktördür. İyi hızlar, içeriğin yüklenmesini beklemeyeceğiniz anlamına gelir; tek eğlence, tamponlama döngüsüdür. Ayrıca, ne kadar yüksek hız elde ederseniz, akış hızınız o kadar yüksek olur.

Listemizdeki tüm sağlayıcılar en yüksek hıza sahip değildir, ancak video hizmetini bir şekilde veya başka bir şekilde yayınlama konusunda kendilerini kanıtlamışlardır.. 

Bant genişliği

Bant genişliği ödeneği, en iyi video akışı deneyimini elde etmede kritik bir faktördür. Çoğu sağlayıcı hareket halindeyken sınırsız bant genişliği sunar, ancak bazılarının aylık sınırı vardır. Sınırlı bir tane seçerseniz akış sırasında buna hızlı bir şekilde ulaşmanız olasıdır. Bu olduğunda, VPN çalışmayı durduracak ve sizi savunmasız bırakacaktır.

Kullanım kolaylığı

Bu faktör, VPN kullanma deneyiminize bağlı olacaktır, ancak kullanıcı dostu bir tane seçmek kötü bir şey değildir. Yeni başlayan biriyseniz, basit bir arayüzle gelen VPN’leri takdir edersiniz. Bunlarla, bağlanmak için genellikle bir düğmenin basit bir tıklamasıdır. Bununla birlikte, daha deneyimli kullanıcılar kullanım kolaylığı yerine özelleştirilebilirliği tercih edebilir.

VPN’nin hangi cihazlarla uyumlu olduğunu da kontrol etmek isteyebilirsiniz. Çoğu VPN, en azından Windows da dahil olmak üzere Windows, macOS, Android ve iOS’u kapsar. Diğerlerinde akıllı TV’ler ve Amazon Fire Stick gibi cihazlar da dahil olmak üzere daha uzun listeler var.

Fiyat

Ücretsiz seçenekler var, ancak Amazon Prime için uygun olan çoğu VPN’nin bir maliyeti olacak. Bununla birlikte, bu fiyat VPN sağlayıcıları arasında değişmektedir, bu yüzden bütçenize uygun olduğundan emin olmalısınız.

Amazon Prime Videoyu İzlemek için Ücretsiz Bir VPN Kullanabilir miyim?

Google veya uygulama mağazanızdaki VPN’leri hızlıca aradığınızda, tonlarca ücretsiz VPN sağlayıcısı döndürülür. Cazip olmalarına rağmen, onlara bakarken dikkatli olmalısınız. Verilmiş, tüm ücretsiz VPN’ler kötü değil, ancak pazar, fark edip etmediğinize bakılmaksızın size beladan başka bir şey getirmeyecek olanlarla dolu.

Bazıları gerçek değil: koyun giysilerinde bir kurt, tabiri caizse. Seni koruyacak harika bir kit aldığını düşünüyorsun, ama sadece bir sonraki kurbanın üzerinde durmayı bekliyorlar. 

Bunların birçoğu, indirdiğinizde kendisini serbest bırakan kötü amaçlı yazılımlarla doludur. Diğerleri Amazon ile aynı bilgiler peşinde; bilgilerinizi takip etmek ve satmak istiyorlar. Ne kadar kötü olabilecekleri hakkında daha fazla bilgi için en kötü ücretsiz VPN kılavuzumuzu okuyabilirsiniz..

İyi bir antivirüs yükleyerek kendinizi ücretsiz VPN’lerle ilişkili bazı tehlikelerden koruyabilirsiniz. Hızlı bir düzeltme için Bitdefender kullanmanızı öneririz. Gerçek zamanlı olarak sizi koruyacaktır, bu da şüpheli yazılımı indirirken bir zorunluluktur. Bununla birlikte, akıllı olmanız ve saygın bir hizmet seçmeniz en iyisidir, ancak bu, bazı paraları teslim etmeniz gerektiği anlamına gelse de.

Son düşünceler

Diğer popüler akış platformlarından farklı olarak, coğrafi engelleri aşmak burada büyük bir sorun değil. Gizliliğiniz Amazon VPN’e ihtiyaç duyulan en büyük faktördür, ancak VPN kullanmak hizmete erişiminizi durdurabilir. 

Hassas bilgilerinizin korunmasını sağlarken Amazon’un VPN bloğunu atlayabilecek bir VPN seçmeniz gerekiyor. Bununla birlikte, bölgesel kısıtlamalar sizin için bir sorun oluşturuyorsa, sunucu ağı da devreye girecektir.. 

Tüm bu yönleri göz önünde bulundurarak en iyi bahsiniz ExpressVPN’dir. Sizi tüm çevrimiçi etkinliklerinizde gizli tutacaktır, ancak Amazon’un VPN birlikte gösterimlerini atlatabilir. Ayrıca, büyük bir sunucu yayılması ve mükemmel müşteri hizmeti de vardır. Neden 30 günlük para iade garantisi ile denemiyorsunuz??

Amazon Prime Video ile bir VPN kullanma hakkında düşünceleriniz varsa, bunları yorum bölümünde bırakın. Diğer VPN makalelerimize ve eğlence bölümümüze de göz atın. Her zamanki gibi, okuduğun için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map