Najlepšie postavenia spoločnosti Kodi

Kodi je bezplatná platforma mediálnych centier s otvoreným zdrojovým kódom, so zameraním na prispôsobenie a streamovanie. Môžete ho vylepšiť pomocou rôznych doplnkov a tém, napríklad SportsDevil, jedného z najlepších doplnkov pre šport Kodi. Ak chcete získať zväzok doplnkov naraz, potrebujete jednu z najlepších verzií Kodi.


Zostavenie spoločnosti Kodi je kompletná generálna oprava platformy. Začína úplne novou tematikou, zapadá do pozadia a ikon, a stavia na sebe balíkom predinštalovaných doplnkov. Balík zvyčajne obsahuje niektoré z najlepších neoficiálnych doplnkov, vrátane obľúbených aplikácií na streamovanie, ako sú Covenant a Elysium..

Je však dôležité, aby ste zvážili, čo získate pred stiahnutím niektorého z týchto súborov. Všetky z nich obsahujú doplnky, ktoré sa nachádzajú v legálnych oblastiach sivej, takže vaše osobné informácie sú vystavené riziku zabavenia a vaše právne záznamy môžu byť označené..

Spôsob, ako obísť tieto problémy, je s VPN. Virtuálna súkromná sieť uzamkne všetku vašu komunikáciu za silným šifrovaním, takže žiadne číhajúce oči nemôžu vidieť, čo robíte online. Je to najlepší spôsob, ako sa chrániť pomocou systému Kodi, a pomerne lacný na zavedenie systému. Vyskúšajte naše najlepšie VPN pre spoločnosť Kodi a vyberte si tú, ktorá je pre vás najvhodnejšia.

S najnovšou verziou Kodi a VPN v ruke sme vyskúšali tie najlepšie verzie spoločnosti Kodi, aby sme zistili, ktoré môžu vyhovovať našim štandardom. Predtým, ako budeme môcť určiť, ktorý spôsobí zníženie, však musíme stanoviť niektoré kritériá.

Čo robí to najlepšie pre spoločnosť Kodi?

Pretože Kodi je otvorený zdroj, okolo je dosť nezdravých vecí a kategória buildov nie je výnimkou. Od slepých odkazov po neohrabané rozhrania, hlavná vec, ktorú sme hľadali, je, že každá zostava fungovala.

Keď stavba mohla prejsť týmto veľmi základným testom, presunuli sme sa na materiál, ktorý chlapcov oddeľuje od mužov. Akcie Kodi UI prešli dlhú cestu v posledných niekoľkých aktualizáciách, takže jej revízia novou témou je riskantná. Zabezpečili sme, aby zostavenie urobilo pre používateľské rozhranie niečo, čo vylepšilo vzhľad alebo výrazne zvýšilo použiteľnosť. Stavby, ktoré robili oboje, napríklad SchismTV, získali body so šotkami.

Ďalej sme sa presunuli do jadra budovy. Zahrnutý zväzok doplnkov robí alebo prelomí jednu z týchto generálnych opráv, takže pevná zostava je rozhodujúca. Musí zahŕňať nielen dobré doplnky, ale ich širokú škálu. Napríklad titán má dlhý zoznam doplnkov, z ktorých každý má konzistentné záznamy o sledovaní v Kodi.

Zvyčajne sa pozrieme na náklady v týchto zoznamoch, ale našťastie každá zostava je zadarmo. Preto sme sa na mieste pozerali na prístupnosť. Aj keď to nie je najdôležitejšia súčasť stavby Kodi, cestovanie do temných kútov internetu určite nepridalo žiadne body do žiadneho záznamu. Zvyčajne je skutočnosť, že tieto budovy sú skryté, tiež príznakom zlého dizajnu.

SchismTV

SchismTV sa rozprestiera na pohodlnom prvom mieste jednoducho preto, že sa ľahko používa. Ako bolo uvedené v predchádzajúcej časti, tím tímu Kodi urobil veľa s používateľským rozhraním 17,6 a väčšina stavia krok späť k staršej, neatraktívnejšej verzii softvéru. Namiesto toho sa spoločnosť SchismTV teší s vynikajúcim rozhraním a vylepšenou použiteľnosťou na zavedenie systému.

Môžete tiež urobiť veľa prispôsobenia. Zostavenie zvyčajne prichádza iba s jednou témou, ale SchismTV prichádza so siedmimi. Aj keď každá zostava stále nesie rovnakú celkovú estetiku, môžete ľahko zmeniť rozloženie používateľského rozhrania.

Zostavenie je založené na rozhraní Netflix, často označovanom ako Kodiflix. Prispieva k ľahkému použitiu, ale zvyšuje výstup obsahu. Presný zoznam doplnkov sa mení v závislosti od toho, čo je aktuálne, ale medzi minulé prírastky patria Exodus, Phoenix a DandyTV..

Jayhawk

Jayhawk nemá rovnaký čistý vzhľad ako SchismTV, ale stále prichádza s doplnkami. Rozhranie vyzerá podobne ako Kodi 16 s aktualizovanými typmi písma, obrázkami na pozadí a ikonami, aby priniesli nový vkus.

Mäso zo staveniska je však v doplnkoch. Existujú kategórie pre filmy, televízne programy, živé televízne vysielanie, športy, deti a, v závislosti od vašej zostavy, filmy pre dospelých. Zoznam sa opäť z času na čas mení, ale najlepšie doplnky ako Goodfellas, Sports Devil a Phoenix ukázali svoju tvár v jednom alebo druhom bode.

Jayhawk tiež nedávno vydal Jawhawk Hybird, pruhovanú verziu zostavy, ktorá beží hladšie. Stratíte niektoré z doplnkových doplnkov, ale získate samočistiacu vyrovnávaciu pamäť pre hladší zážitok.

Okrem toho existujú tri verzie Jayhawk, ktoré prichádzajú s každým stiahnutím. Získate verziu pre dospelých, pre dospelých a pre dospelých. Ten s názvom „X-17“ je zostavenie pre dospelých, takže ak si neprajete ďalší obsah, majte na pamäti toto.

iskra

Spark vám povie všetko, čo potrebujete vedieť v názve. Je to ultrarýchle zostavenie, ktorého cieľom bolo zefektívniť prostredie Kodi a bežať na zariadeniach s nízkymi zdrojmi, ako je Amazon Firestick (ak sa chcete dozvedieť, ako to urobiť, prečítajte si sprievodcu Kodi pre vedľajšie zaťaženie). Napriek malej veľkosti 160 MB však táto zostava obsahuje doplnky.

Podobne ako v prípade SchismTV sa používateľské rozhranie úplne zmenilo zo skladu Kodi. Nie, nevyzerá to ako Netflix, ale namiesto toho prekopáva obrázky na pozadí a miniatúry v prospech jednoduchého umiestnenia kategórie a ikon..

titán

Ak minimalizmus nie je vaša vec, potom môže byť titán pre vás. Používateľské rozhranie je o niečo väčšie, s ikonami a obrázkami na pozadí, ale zostava je stále dostatočne ľahká na to, aby bežala na hardvéri s nízkou kapacitou.

Používateľské rozhranie sa stále podobá zariadeniu Kodi 16 a zrazilo ho niekoľko bodov na zozname. Určite to vylepšuje vzhľad s obrázkom a metadátami, ale stále neprechádza výrazom Kodi 17..

Obchod však stále stojí za to. Titán beží hladko na takmer akomkoľvek zariadení, so štedrým súborom doplnkov na zavedenie. Niektoré z nich sú momentálne zahrnuté Maverick TV, cCloud a Goodfellas, s rastúcou popularitou sa pridávajú nové aplikácie..

Misfit Mod

Ak ste požiadali našu obľúbenú zostavu pred rokom, Misfit Mod by sa ľahko dostal na prvé miesto v zozname. Nové prírastky určite povzbudia populárne zostavenie svojich peňazí, ale stále je dosť, aby sa im páčilo, že Misfit dá miesto na piatej..

Rovnako ako predchádzajúce dva záznamy, aj zostavenie Misfit je zamerané na hladký chod. Inštalácia s veľkosťou 500 MB je trocha veľká, uvažuje sa však o tom, že počas testovania zostava predstavovala len málo šikanov. K dispozícii je dokonca aj nízka verzia pre hardvér s mimoriadne nízkou kapacitou.

To je úprimne najväčšia remíza Misfit Mod. Existuje niekoľko rôznych verzií zostavenia, z ktorých každá je prispôsobená konkrétnemu účelu. K dispozícii je tu len jedna, áno, ale tiež špecificky zostavená s obsahom prispôsobeným ženám, milovníkom hororových filmov a milovníkom televíznych programov. Vďaka tomu zostane veľkosť inštalácie nízka a obsah sa prispôsobí vašim vkusom.

Ako nainštalovať program Kodi Build

Inštalácia zostavy Kodi je podobná inštalácii akéhokoľvek doplnku alebo úložiska. Musíte nasmerovať Kodi na URL, kde je uložená zostava, stiahnuť požadované súbory a nakoniec nainštalovať. Najprv trochu skľučujúce, ale tento proces je pomerne jednoduchý.

Povoliť neznáme zdroje

Predtým, než urobíte čokoľvek, musíte povoliť neznáme zdroje. V predvolenom nastavení spoločnosť Kodi inštaluje iba zostavenia z oficiálnych umiestnení, ale niekoľko malých krokov otvorí brány.

 • Kliknite na ikonu nastavení
 • Prejdite na „systémové nastavenia“
 • Umiestnite kurzor na „doplnky“
 • Zaškrtnite posuvník „neznáme zdroje“ vpravo

V závislosti od vašej verzie Kodi môže byť táto funkcia už povolená. Aj napriek tomu je najlepšie skontrolovať, či niektoré bolesti hlavy neskôr pominú. Keď to bude povolené, už sa ho už nikdy nebudete musieť dotknúť.

Inštalácia zo súboru ZIP

Občas nájdete súbor .zip na zostavenie online. Aj keď v tomto kontexte nejde o najjednoduchší alebo najkonzistentnejší spôsob inštalácie, je dobré vedieť, že úložisko obsahujúce zostavenie je offline..

Po nájdení a stiahnutí súboru otvorte aplikáciu Kodi a vykonajte nasledujúce kroky:

 • Kliknite na položku Doplnky
 • Prejdite na „doplnkový prehliadač“ (ikona otvoreného poľa)
 • Kliknite na možnosť „nainštalovať zips“
 • Navigujte a vyberte uložený súbor .zip

Dostanete upozornenie s povoleným doplnkom a potom môžete zostavenie nainštalovať z úložiska. Použite na to možnosť „Inštalácia z úložiska“ v rovnakej ponuke.

Inštaluje sa z adresy URL

Konkrétne v prípade zostavení je inštalácia z adresy URL omnoho jednoduchšia. Stiahnutia často nie sú k dispozícii pre jednotlivé súbory, pretože sa zvyčajne nachádzajú vo vlastných úložiskách. Na stiahnutie sa nemusíte ani kopať, čo je plus.

Na stiahnutie týmto spôsobom musíte smerovať Kodi na správnu adresu URL. Otvorte aplikáciu Kodi a postupujte takto:

 • Kliknite na ikonu nastavení
 • Prejdite na „správca súborov“
 • V ľavom stĺpci vyberte možnosť „pridať zdroj“
 • Kliknite na tlačidlo „“
 • Zadajte „URL“ požadovaného archívu
 • Pomenujte ho

Potom použite rovnaký postup ako pri inštalácii zo súboru zip a budete na ceste.

záver

Aj keď je tu niečo, čo sa dá povedať o hľadaní tém a doplnkov, inštalácia zostavy Kodi je jednoduchý spôsob, ako získať všetko naraz. Napriek tomu, že Ares Wizard prechádza do režimu offline (populárne miesto pre zostavenie), stále existuje veľa možností.

Pred inštaláciou akýchkoľvek zostáv je však dôležité, aby ste dostali sieť VPN. Aj keď sú právne problémy vyriešené, najlepšie je chrániť sa a sieť VPN to môže urobiť. Šifruje všetku vašu komunikáciu, takže do vašej poštovej schránky sa nedostanú žiadne listy o autorských právach, ale je to tiež dobrý pokoj pre ochranu súkromia na webe..

Ak chcete viac o Kodi, nezabudnite sa pozrieť na náš archív Kodi. Máme všetko od tutoriálov až po päť najlepších zoznamov, vrátane nášho úplného sprievodcu Kodi pre nováčikov.

Ktorú zostavu ste nainštalovali? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map