Najlepšie doplnky značky Kodi pre šport

Športoví fanúšikovia sú často sklamaní pri prehliadaní stránok YouTube, Netflix a ďalších streamingových služieb. Tieto sa často zobrazujú len pre obsah z druhej ruky, pričom hlavné športy sú vyhradené výlučne poskytovateľom káblových sietí. Pomocou Kodi však môžete často sledovať šport ako živú udalosť alebo rekapituláciu zo zdrojov.


Kodi je bezplatný, legálny a open-source prehrávač médií pre Windows, Linux a Android. Aj keď je jej základná verzia vpletená iba v organizácii, je možné ju rozšíriť pomocou doplnkov a poskytnúť tak takmer nekonečné množstvo obsahu..

Neoficiálne doplnky sa ponoria do niektorých pochybných právnych oblastí, pretože toky sa získavajú nezákonne. Aj keď niektoré z týchto doplnkov odporúčame na streamovanie športových prenosov, je nevyhnutné ich používať iba s VPN.

Pri používaní Kodi VPN udržiava vašu IP adresu súkromnú a bezpečné pripojenie. Najlepšie je chrániť vás, ale aj odomknúť obsah uzamknutý v danom regióne. Mnoho športových prúdov nebude fungovať v závislosti od vášho regiónu a sieť VPN to môže prekonať. Nezabudnite sa pozrieť na naše výbery najlepších Kodi VPN.

Oficiálne doplnky značky Kodi pre šport

Zatiaľ čo najlepšie športové doplnky pre Kodi pochádzajú z neoficiálnych repozitárov, oficiálne riešenie Kodi stále existuje. Mnohé vyžadujú predplatné nejakého druhu a zvyčajne zobrazujú udalosti až po ich vysielaní, ale stále existuje možnosť.

BT Sport Video

Tento doplnok pristupuje k obsahu spoločnosti BT Sport, jedného z najväčších poskytovateľov širokopásmového pripojenia vo Veľkej Británii (a obávame sa iba Veľkej Británie). Za 10 GBP mesačne (približne 14 USD) získate prístup ku všetkým štyrom kanálom BT Sport, ktoré sú umiestnené vedľa náprotivkov v rozlíšení HD.

Nevýhodou je, že musíte mať širokopásmové pripojenie od spoločnosti BT, aby ste mohli aplikáciu používať v Kodi. Ak balík ešte nemáte, doplnok nemá veľký zmysel. Celkové náklady by boli na rovnakej úrovni ako káblové zväzky.

Má to však zmysel, ak už máte širokopásmové pripojenie od spoločnosti BT. Malé dodatočné náklady otvárajú možnosti pre Kodi. Pokiaľ ste vo Veľkej Británii a máte plán so spoločnosťou BT, tento doplnok je nevyhnutnosťou.

Fox Sports Go

Ak ste v USA, potom je Fox Sports Go jedným z najjednoduchších spôsobov legálneho vysielania živých hier. Okrem predplatného za káblové pripojenie táto služba nestojí nič navyše a môžete ju použiť na zariadení Kodi aj na mobilnom zariadení.

Funguje mimo existujúceho káblového predplatného, ​​takže ho budete potrebovať, budete ho potrebovať. Našťastie Fox prijíma plány takmer od každého poskytovateľa, ktorý si viete predstaviť, takže je pravdepodobné, že tam svoje nájdete.

Dodatočné náklady na káblové predplatné môžu byť príliš vysoké pre tých, ktorí ho ešte nemajú. Ak to urobíte, potom je to skvelý doplnok pre Kodi, ktorý vám umožní sledovať širokú škálu športu v USA z televízora a mobilného zariadenia.

Bohužiaľ to platí pre všetky oficiálne doplnky. Existuje len niekoľko z nich, ktoré ponúkajú odbery okrem kábla. Ak chcete získať obsah zadarmo alebo oslobodený od obmedzení geoblokovania, musíte si nainštalovať neoficiálne doplnky..

Neoficiálne doplnky Kodi pre šport

Ak nemáte kábel, budete potrebovať neoficiálne doplnky. Tieto dodatky, ktoré spoločnosť Kodi oficiálne nepodporuje, otvárajú obrovské možnosti streamovania. Ako už bolo spomenuté, ide o pirátstvo, a preto je nezákonné, preto sa pred cestou na otvorené more uistite, že ste chránení sieťou VPN.

SportsDevil

Pre streamovanie živých športov nie je to omnoho lepšie ako SportsDevil. Tento doplnok prichádza so súhlasom úložiska Kodil (http://kodil.co/repo/), ale nájdete ho aj v niekoľkých ďalších. Tento doplnok nearchivuje žiadny obsah, takže je najvhodnejší pre tých, ktorí chcú hru zachytiť naživo.

Najlepšia časť SportsDevil je, koľko je k dispozícii: takmer každá športová udalosť, ktorú si môžete predstaviť, má prúd, veľa pri 1080p. Existujú tiež konštantné toky do siete NFL a ESPN.

Mnoho udalostí bude mať k dispozícii viac streamov z rôznych zdrojov. Takmer vždy budú existovať mŕtve články alebo dva, takže možnosti sú určite vítané. Ak budete mať šťastie, nájdete tiež prúd pre mobil 720p.

Jediným problémom so spoločnosťou SportsDevil je organizácia. Namiesto uvádzania hier s dostupnými streammi systém SportsDevil uvádza iba zdroje. To znamená, že budete musieť prehľadávať zdroje, aby ste našli hru, a potom dúfať, že bude k dispozícii stream.

Spočiatku je to obrovský problém. Prúdy pochádzajú z pochybných webových stránok umiestnených hlboko na internete. Po chvíli sa však začnete učiť, ktoré zdroje fungujú najlepšie, čím je doplnok oveľa užitočnejší.

Projekt D

Ak chytanie hier naživo nie je dôležité, projekt D je skvelá voľba. Má skvelú ponuku starších hier z NFL, NHL, NCAA, WWE a oveľa viac. Doplnok sa zdá byť kompletný s obrázkami na pozadí a elegantne usporiadaným obsahom.

V prípade zlyhania organizácie SportsDevil sa projektu D darí. Zdroje nie sú v zozname uvedené, iba hry: ak si vyberiete hru, projekt D pre ňu automaticky vyhľadá zdroje. Bohužiaľ, to je tiež slabina projektu D. Hry sa pridávajú týždne po vysielaní, bez dostupných živých prenosov.

Projekt D prichádza vo vlastnom úložisku (http://repo.projectdaddon.com/), čo je obrovské plus. S ďalšími doplnkami sa môžete ocitnúť skákanie z repo na repo, keď sa každý prepne do režimu offline. Pokiaľ vývojári ovládajú repo, doplnok sa bude používať naživo. 

Bennu

Stredobodom pozornosti športov bol Phoenix. Budúcnosť Fénixu je však viacnásobná, aj keď ide o viacnásobný priebeh a offline. Bennu je vidlička z Phoenixu a podobne ako pôvodný hrot je dodávaný s obsahom.

Rovnako ako projekt D, aj Bennu ponúka hlavne prúdy predtým vysielaných hier. Dodatok sa však vo väčšine prípadov javí oveľa rýchlejšie. Medzi tým a projektom D nájdete prúd čo najrýchlejšie.

Bennu je však oveľa viac ako len športový prenos, pretože má k dispozícii aj množstvo televíznych relácií a filmov. Nie je to na úrovni Dohovoru alebo Elyzia, ale robí to dosť dobre.

Môžete nájsť, že Bennu je Colossus aj Kodil (http://kdil.co/repo/), mali sme však problémy s inštaláciou z prvého. Inštalácia z Kodilu prebehla hladko, ale ak máte problémy, experimentujte s oboma. Oficiálny odkaz na Colossus je mŕtvy, ale mali by ste ho nájsť, ak ste si už stiahli zip.

Inštalácia aplikácie Kodi Repo

Oficiálne doplnky pochádzajú z úložiska Kodi, ktorý je súčasťou každého sťahovania. Ak chcete získať Project D, SportsDevil alebo Benu, musíte si nainštalovať príslušné úložisko. Repozitáre sa môžu inštalovať priamo prostredníctvom Kodi alebo prostredníctvom súboru .zip. Ten je spoľahlivejší, ak sa úložisko prepne do režimu offline a musíte ho preinštalovať, takže si ho vyberte, ak je to možné.

Inštalácia z počítača

Ak chcete získať súbor .zip z úložiska, stačí kliknúť na odkazy vyššie. Dostanete sa do adresára, kde si ho môžete stiahnuť priamo.

Po dokončení otvorte aplikáciu Kodi a vykonajte nasledujúce kroky:

 • Kliknite na položku Doplnky
 • Prejdite na „doplnkový prehliadač“ (ikona otvoreného poľa)
 • Kliknite na možnosť „nainštalovať zips“
 • Navigujte a vyberte uložený súbor .zip

Po chvíli dostanete upozornenie s povoleným doplnkom. Keď to urobíte, kliknite v rovnakej ponuke na možnosť „nainštalovať z úložiska“ a vyberte požadovaný doplnok.

Inštaluje sa z adresy URL

Ak prevádzkujete aplikáciu Kodi na mobilnom zariadení alebo nechcete sťahovať celé úložisko na svoju plochu, môžete pomocou aplikácie zadať adresu URL ako zdroj. Stále inštalujete úložisko, ale namiesto toho sťahujete súbor zip z webu cez Kodi.

Na inštaláciu repozitárov z neznámych zdrojov musí byť najskôr nainštalovaný program Kodi. Ak to chcete urobiť, postupujte takto:

 • Kliknite na ikonu nastavení, ktorá vyzerá ako ozubené koleso
 • Prejdite na „systémové nastavenia“
 • Umiestnite kurzor na „doplnky“
 • Zaškrtnite posuvník „neznáme zdroje“ vpravo

Vráťte sa na domovskú obrazovku Kodi a nainštalujte úložisko:

 • Kliknite na ikonu nastavení
 • Prejdite na „správca súborov“
 • V ľavom stĺpci vyberte možnosť „pridať zdroj“
 • Kliknite na tlačidlo „“
 • Zadajte „URL“ požadovaného archívu
 • Pomenujte ho

Potom môžete podniknúť kroky, akoby ste ich inštalovali z uloženého súboru ZIP, ale namiesto toho vyberte zdroj, ktorý ste vytvorili. Ako predtým, inštalujte doplnky z voľby „install from reppository“.

záver

Na serveri Kodi existuje veľa rôznych doplnkov na streamovanie športu. Ak už máte predplatné, oficiálne doplnky sú vďaka svojej spoľahlivosti skvelou voľbou. Z neoficiálnych repozitárov je však stále veľa možností.

Nezabudnite používať VPN s oficiálnymi aj neoficiálnymi zdrojmi. Ľahká služba zabezpečí bezpečnosť, geoblokovaný obsah a zvýši rýchlosť v dôsledku nedávneho zrušenia neutrality siete v USA. Pozrite sa na naše najlepšie siete VPN na rok 2017 a zaregistrujte sa na jeden.

Ak chcete získať viac informácií o Kodi, prečítajte si archív Kodi. Nájdete tu návody, zoznamy a ďalšie informácie vrátane toho, ako sledovať NFL na Kodi a najlepšie neoficiálne doplnky Kodi..

Aké doplnky používate na šport? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map