MyPCBackup İncelemesi – Geçersiz Hizmet – Güncelleme 2020

MyPCBackup İncelemesi

Kullanımı kolay çevrimiçi yedekleme hizmeti. İyi kullanıcı arayüzü. Eklentiler var, ancak ağır, bazen gizli bir ücret karşılığında.


Dikkat: Önemli Güncelleme!

genel bakış

MyPcBackup Ana Sayfası

Kabul edelim: pek çok şirket önemli verilerini güvenli bir şekilde korumak için bulut depolama sağlayıcılarına yöneliyor. Ancak bulut depolama ve çevrimiçi, yalnızca işletme kullanıcıları için bir şey değildir.

Bu MyPCBackup incelemesinde bir çift bulabileceğiniz birçok şekilde çevrimiçi yedeklemeden yararlanabilirsiniz. MyPCBackup bu hizmetleri sunan bir şirkettir. Ekonomik fiyat ve% 99,99 doğruluk ve çalışma süresi garantisi ile bu şirket müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak ve daha iyi hale getirmek için burada.

Güvenilirlikleri ile tanınırlar ve çoğu müşteri hizmetleriyle gerçekten mutlu görünmektedir. İnsanların yaklaşık% 43’ü e-postalar, müzik videoları, belgeler ve diğer dosyalar dahil olmak üzere değerli dosyalarını kaybedeceğinden, bu nitelikteki hizmetlere olan ihtiyaç artmaya devam ediyor. 

Bilgisayarım Hakkında Her Şey Yedekleme

Just Develop It Company’nin kuruluşu olan MyPC Backup, çevrimiçi yedekleme devriminde bir iş lideridir. Kuruluşun amacı, karmaşık teknik zorluklara basit kararlar vermektir.

Şirket ilk kez 2010 yılında piyasaya sürüldü ve kardeş şirketleri ZipCloud ve JustCloud’un sunduğu aynı miktarda hizmet sunuyorlar. Tek fark, farklı bir kitleye hitap edebilmeleri için biraz farklı bir görsel web sitesi cazibesine sahip olmalarıdır..

Planlar & Fiyatlandırma

Bazen, web sitelerinde bulmak biraz zor, MyPCBackup’ın fiyatlandırma bilgileri: 

Güçlü & Zayıf Yönler

MyPCBackup için alternatifler

Destek olmak

MyPCBackup, yedekleme dosyalarını ve ne zaman yedeklemeleri gerektiğini düşünmek istemeyen kişiler için tasarlanmıştır. Verileri her zaman yedeklemenin ne kadar sinir bozucu olabileceğini anlıyorlar, bu yüzden sizin için yapıyorlar.

Hepsi otomasyonla ilgilidir ve bu yüzden sisteminiz siz çalışırken bile sürekli çevrimiçi yedekleme yapıyor. Bu işlemi çok kolay hale getirir, böylece bilgisayar bilgi seviyeniz ne olursa olsun, güvenli bir şekilde korunursunuz.

Yapmanız gereken tek şey, programı sisteminize yüklemek ve sistem gerisini sizin için yapacak. Güzelliği, yalnızca yazdığınız belgelerin güvenli olmasının yanı sıra fotoğrafları, videoları ve hayal edebileceğiniz diğer tüm dosyaları da koruyacaklarıdır..

Çoğu zaman, bir bilgisayar çökmesinden sonra, sabit sürücünün arızası nedeniyle birçok programı yeniden yüklemek gerekebilir. Ancak, bu dokümanları veya fotoğrafları geri getiremezsiniz, sonsuza kadar giderler.

MyPCBackup’ın oluşturulmasının nedeni budur. İnsanlar teknolojik çağa daha fazla ve somut nesnelerden daha az uzaklaştıkça, tehdit daha da artar.

Dosya Geri Yükleme

Dosyalarınızı MyPCBackup’tan geri yüklemek inanılmaz derecede basit gösterge tablosundan kolaydır. MyPCBackup, Amazon S3 ile iletişim kuran olağanüstü bir sunucu ızgarası tasarladı.

Bu, kullanıcılarına verilerini süper hızlı bir şekilde hatırlamanızı sağlar. Sadece dosyalarınıza gidin ve yüklemek istediklerinizi bulun, bir düğmeye tıklamak kadar kolay. Bazı yedekleme şirketlerinde olduğu gibi dosyaları bulmaya çalışırken saatlerce rahatsızlık duymak ve aramak için bir neden yoktur, bu her şeyi herkes için kullanıcı dostu yapar.

Herkes birkaç kez test geri yüklemesi yapmalıdır. Bu size hızlı tepki verebilme ve bir krizde ne yapacağınızı bilme yeteneği verecektir. Geri yüklemek istediğiniz belirli dosya veya klasörleri seçebilir veya tüm verilerinizi geri yükleyebilirsiniz, seçim size kalmış.

1 veya 2 dokümanın yüklenmesi uzun sürmez, ancak ne kadar fazla veri geri yüklenirse o kadar uzun sürer. Tüm süreç oldukça basittir ve herkes bunu yapabilmelidir.

Özellikleri & Ekstralar

MyPCBackup’ı diğer sağlayıcılarla karşılaştırmak için her zaman çevrimiçi yedekleme karşılaştırmamıza gidebilirsiniz. MyPCBackup henüz yedekleme ve depolama pazarında devrim yapmıyor, size çeşitli faydalı eklemeler getiriyor:

1. Dosya paylaşımı

Seçilen dosyaları veya klasörleri arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilirsiniz. Bu, son fotoğraf albümlerinizi belirli bir grup insanla paylaşmanızı özellikle kolaylaştırır. 

2. Dosya senkronizasyonu

MyPCBackup dosya senkronizasyonu gibi Dropbox benzeri özelliklere sahiptir, böylece herhangi bir cihazda her zaman en son sürüme sahip olabilirsiniz. 

3. Dizüstü bilgisayarımı bulun

MyPCBackup, çalındığında veya kaybolduğunda dizüstü bilgisayarınızı bulabilir. Bu şekilde onu kurtarma potansiyeline sahip olursunuz. İyi olan şey: dizüstü bilgisayarınızı kurtaramıyorsanız en azından dosyalarınız güvende. 

Nihai Karar

MyPCBackup, bulut depolama ve yedekleme pazarında çok güçlü bir rakip, ancak bazı kusurları var. MyPCBackup’ı diğer sağlayıcılarla karşılaştırırken bazı sınırlamalar vardır. Çevrimiçi yedekleme iyi sunsalar da, sadece çevrimiçi yedekleme özelliklerinin ötesine geçmezler.

Ancak, kullanıcılarına çevrimiçi yedekleme yetenekleri sağlarlar ve bunu son derece iyi yaparlar. Ayrıca, gösterge panoları göz önüne alındığında, en kolay kullanıcı arayüzü olduğunu belirtmeliyiz. Yazılımlarını sürekli olarak güncelliyorlar ve bu iyileştirmelerle daha büyük ve daha iyi şeyler geliyor.

Blog, şirketle ve gelecekte ne yapmak istediklerine bağlı kalmak için harika bir yoldur. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map