Acronis True Image Review 2020 – Güncelleme 2020

Acronis True Image Review 2020 İnceleme

Acronis True Image bunun için çok şey var, neredeyse her şey, aslında, ama kullanımı zor arayüzü ve karmaşık fiyatlandırması nedeniyle yaralandı.Konuk, hızlı ve kapsamlı, kontrol etmeye değer. Tüm ayrıntılar için Acronis True Image incelememizin tamamını okuyun.


Slider1

slider2

slider3

slider4

Slider5

Slider6

Önceki

Sonraki

Acronis True Image mükemmel güvenlik, gizlilik ve müşteri hizmetleri ile zengin özelliklere sahip bir çevrimiçi yedekleme hizmetidir. Ancak, tıknaz masaüstü istemcisi, zayıf arayüz tasarımı ve karmaşık fiyatlandırma şeması ile zarar görüyor. Yazılımın güçlü ve zayıf yönleri hakkında her şeyi öğrenmek için bu Acronis True Image incelemesini okumaya devam edin.

Disk temizleme, fidye yazılımı koruması ve daha fazlası gibi işlevlerle, tüm bunlar dahil olmakla birlikte aradığınızı bulmanın zor olabileceği anlamına gelir. Bu, masaüstü istemcisinin genellikle tepkisiz olması ve çeşitli pencereleri açmaya çalışırken ciddi gecikmeler meydana gelmesi ile yardımcı olmaz..

Bununla birlikte, güvenliği, gizliliği ve müşteri hizmetleri mükemmel ve karmaşık seçeneklere rağmen, fiyatlar da kötü değil. Yedekleme işleminin kendisi de zamanlama, karma ve görüntü tabanlı yedekleme ve daraltma gibi çeşitli desteklenen işletim sistemleri ve seçenekleriyle iyi bir şekilde ortaya çıkıyor..

Bununla birlikte, kullanım kolaylığı ve hızlı yanıt süreleri sizin için büyük faktörler ise, en iyi çevrimiçi yedekleme hizmetleri listemizde bir alternatif aramayı düşünmelisiniz.. 

Güçlü & Zayıf Yönler

Acronis True Image Review 2020 için alternatifler

Özellikleri

Birçok yedekleme hizmeti, bir grup özellik dahil olmak üzere temiz bir kullanıcı deneyimi sağlamaya odaklanırken, Acronis True Image ters yöne gider. Masaüstü istemcisi, fidye yazılımı koruması, sürücü temizleme, sistem temizleme ve daha fazlasını içeren işlevselliklerle doludur.

Acronis-Bulut-Sync

Yedekleme özelliklerinden başlayarak, Acronis True Image görüntü tabanlı yedeklemeleri destekler, yani sisteminizin sunucularında tam bir kopyasını oluşturabilirsiniz. Ek olarak, mobil, karma, NAS ve sunucu yedeklemelerinin hepsi de dahil edilmiştir..

Yazılımın öne çıktığı yer, sayısız ek özelliği ile. Bu, yerel yedekleri (Acronis Secure Zone olarak adlandırılır) depolamak için gizli bir bölüm oluşturma, bir kurtarma ortamı aygıtı oluşturma aracı ve Dropbox ve Google Drive gibi ürünlerle daha uyumlu olan tam bulut depolama senkronizasyonu oluşturma yeteneğini içerir..

Acronis-Secure-Zon

Kurtarma ortamı aygıtı, yedeklemenizi bir USB’ye veya başka bir harici aygıta yüklemenize ve sisteminizi önceki bir duruma tam olarak geri yüklemenize olanak tanır. Bu, yeni bir bilgisayar kurarken de kullanışlı olur, çünkü anında eski cihazınızın bir klonuna dönüştürebilirsiniz.

Acronis-Kurtarma-Medya

Bu özellik ayrıca “evrensel geri yükleme” adı verilen işlevlerle birlikte gelir. Kısacası, bu, uyumluluk sorunları hakkında endişelenmenize gerek kalmadan sistem görüntünüzü temelde farklı donanımlara geri yükleme olanağı sunar.

Acronis Universal Restore-

Ayrıca Acronis’i, şifreler gibi hassas bilgileri cihazınızdan silmek için kullanabileceğiniz bir sistem temizliği gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz ve tüm kayıtların kalıcı olarak yok edilmesini (izlerin hala ücretsiz olarak kaldığı normal silme işleminin aksine) sağlayabilirsiniz. sabit disk alanı).

Acronis-Sistem Temizleme

Benzer bir şekilde, “sürücü temizleyici” özelliği bir sürücüyü veya bölümü tamamen silmenizi sağlar ve hiç kimsenin orada saklanan bilgilerin hiçbirini kurtarmamasını sağlar.

Acronis-Drive-Temizleyici

Acronis ayrıca, bazı tehlikeli yazılımları yanlışlıkla indirmeniz durumunda sizi fidye yazılımlarından ve yasadışı şifrelemeden korumaya hizmet eden “aktif koruma” olarak bilinen bir özellik ile birlikte gelir..

Bir başka ilginç özellik de “deneme & karar verebilirsiniz ”aracıdır. Bir şeyler ters giderse, olumsuz etkiler ortadan kaldırılır ve kolayca eski haline getirebilirsiniz..

Acronis-dene-Ve-Karar

Gelişmiş veya Premium planlara kaydolduysanız (bunun hakkında daha fazla bilgi) Acronis’in “arşiv” özelliğini de kullanabilirsiniz. Yer açmak için arşive yerleştirdiğiniz her şey cihazınızdan silinir, ancak Internet’e bağlı olduğunuz sürece normalde olduğu gibi Dosya Gezgini’nde de görünmeye devam eder.

Facebook ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarını yedekleyebilmenize rağmen, bu özellik Ağustos 2019’da platformdan kaldırıldı.

Acronis True Image Özelliklerine Genel Bakış

Acronis True Image Review 2020 Logosuwww.acronis.com

Sınırsız GB için tüm planlar $ 417’dan başlar

Destek olmak

Yedekleme Zamanlayıcı

Sürekli Yedekleme

Artımlı yedekleme

Görüntü Tabanlı Yedekleme

Harici Disk Yedekleme

NAS Yedekleme

Sunucu Yedekleme

Karma Yedekleme

Mobil Cihaz Yedekleme

Sınırsız Yedekleme

Sınırsız Cihaz

Hız Kısma

Blok Düzeyinde Dosya Kopyalama

Çok iş parçacıklı yedekleme

Onarmak

Kurye Kurtarma Hizmeti

Tarayıcı Erişimi

Mobil Uygulama Erişimi

Sürüm

Silinen Dosya Tutma

Güvenlik

Özel Şifreleme

Beklemede Şifreleme

Transit İçi Şifreleme
TLS

Şifreleme Protokolü
AES 256 bit

İki Faktörlü Kimlik Doğrulama

Sertleştirilmiş Veri Merkezleri

Proxy Sunucu Ayarları

HIPPA Uyumlu

Destek

7/24 Destek

Canlı Sohbet Desteği

Telefonla Destek

E-posta desteği

Kullanıcı Forumu

Bilgi tabanı

Çeşitli

Dosya paylaşımı

Cihaz Senkronizasyonu

Ücretsiz deneme
30

Fiyatlandırma

Standart paket yalnızca bir kerelik ödeme yapmanızı gerektirdiğinden, Gelişmiş ve Premium planları yıllık olarak faturalandırılan abonelikler olarak çalıştığı için Acronis True Image biraz alışılmadık bir fiyatlandırma modeline sahiptir. Başınızı farklı seçeneklerin etrafına sarmak zor olsa da, gerçek fiyatlandırma çok makul.

Acronis True Image Cloud, temel olarak belirli sayıda cihaz için sınırsız yedekleme hizmeti olarak çalışır. Boyutuna bakılmaksızın bir, üç veya beş cihaz için tam bir görüntü tabanlı yedekleme gerçekleştirebilirsiniz. 

Yalnızca tek bir cihazı yedeklemeniz şartıyla, 59,99 $ fiyat noktası kabaca Backblaze ve Carbonite gibi diğer sınırsız yedekleme sağlayıcılarıyla eşittir. Daha da iyisi, Standart plan tekrar eden bir abonelik yerine yalnızca tek bir ödeme gerektirir. 

Acronis’in halıyı müşterilerinin altından çekeceğine inanmak için hiçbir nedenimiz olmasa da, Zoolz’un ömür boyu aboneliğiyle ilgili son fiyasko bu tür tekliflerden kaçınmamızı sağlıyor (bunun hakkında daha fazla bilgiyi Şubat ayının Bulut Durumu’nda okuyun).

Ancak, dosyaları veya klasörleri tek tek yedekleyemezsiniz, bu nedenle yedekleme işleminizde daha seçici olmak istiyorsanız, Gelişmiş veya Premium planını seçmeniz gerekir..

Buna ek olarak, Advanced ve Premium kullanıcılar bulut depolama kapasitelerini varsayılan tahsisatın ötesine çıkarma seçeneğine sahiptir. Gelişmiş plan varsayılan olarak 200 GB içerir, ancak bunu yılda 20 dolar daha ekleyerek 500 GB’a çıkarabilirsiniz..

Acronis-Ek-Depolama

Bu arada, Premium kullanıcılar planlarına dahil 1 TB depolama alanı alır ve bunu 40 TL için 2 TB, 80 TL için 3 TB, 120 TL için 4 TB veya 160 TL için 5 TB’a yükseltme seçeneğine sahiptir..

Acronis True Image ayrıca size tam bir ay boyunca 1 TB depolama alanı sağlayan çok cömert bir ücretsiz deneme sunuyor ve size hizmet için ödeme yapmak isteyip istemediğinize karar vermek için bolca fırsat sunuyor..

Kullanım kolaylığı

Özelliklerle dolu olduğu için Acronis True Image’ın masaüstü istemcisinde gezinmek biraz kafa karıştırıcı bir olay olabilir. Buna, kullanıcılar çeşitli arayüz öğelerini tıkladıklarında gecikme eğilimi ekleyin ve özellikle ilk kez kullananlar için, kullanmak için acı çekebilecek bir yazılım parçası edinin..

Windows XP ve sonraki sürümleri ve OS X 10.10 ve sonraki sürümleri için kullanılabilen masaüstü istemcisi, pencerenin sol tarafındaki bir menüde düzenlenmiş dokuz ana bölüme ayrılmıştır. Birincisi, yedeklemenizi yönetebileceğiniz ve başlatabileceğiniz, ayarları değiştirebileceğiniz ve dosyalarınızı sunucudan kurtarabileceğiniz “yedekleme” bölümüdür.

Acronis Yedekleme-Kısım

Sonraki, arşivlenmiş dosyalarınızı düzenleyebileceğiniz, yani cihazınızdan silindikleri ancak normal Dosya Gezgini aracılığıyla erişilebilir kaldıkları “arşivler” menüsüdür.

Acronis-Arşivler-Kısım

Listedeki üçüncü giriş, cihazlar arasında ve Acronis bulutunun kendisiyle senkronize edilecek belirli klasörleri atayabileceğiniz “senkronizasyon” özelliğidir. Bu, Dropbox gibi bulut depolama hizmetlerinde daha sık görülen bir özelliktir ve cihazlarınızdaki önemli dosyalara anında erişmenizi sağlamak için inanılmaz derecede yararlıdır..

Acronis-Sync-Kısım

Bir sonraki bölümde, incelememizde daha önce bahsedilen kurtarma ortamı oluşturucu aracı, sistem temizleme işlevi ve Acronis güvenli bölge özelliği gibi tüm çeşitli özelliklerin bulunduğu “araçlar” menüsü yer almaktadır..

Acronis-Araçlar-Kısım

Araçlar menüsü, Acronis True Image’ın fidye yazılımı ve / veya şifreleme yapmak için cihazınızı kullanan kod içeren yazılım ve dosyaları engellemesine izin verebileceğiniz “etkin koruma” sistemi paneli olduktan sonra.

Acronis-Aktif-Koruma

“Etkinlik” sekmesine geçerek, herhangi bir şeyin durdurulup durdurulmadığını görebilirsiniz ve “süreçleri yönet” sekmesi, ilk etapta izlenmesi ve / veya engellenmesi gereken belirli süreçleri belirlemenizi sağlar.

Acronis-Hesap-Kısım

Sonraki menü, geçerli abonelik planınız ve ne kadar alan kullandığınız da dahil olmak üzere hesabınıza genel bir bakış sunar. Genel ayarlar, pil seviyesine göre azaltma, mobil yedekleme konumunuz ve bildirim ayarlarınız gibi şeyleri değiştirebileceğiniz menünün altındadır..

Acronis Genel-Ayarlar

Son olarak, sol alt köşede iki bölüm daha var. Birincisi, daha fazla alana ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, hesabınızı yükseltmek için sadece, diğeri ise bilgi tabanına erişebileceğiniz, bir sistem raporu oluşturabileceğiniz veya şirkete geri bildirim gönderebileceğiniz bir yardım merkezidir..

Acronis-Yardım-Kısım

Bu bölümün başında kısaca bahsettiğimiz gibi, Acronis True Image masaüstü istemcisi maalesef bazen inanılmaz derecede durgun. Birden çok kez bir sekmeyi tıkladık, yalnızca uygulama gerçekten yanıt vermeden ve bizi gitmek istediğimiz yere götürmeden önce 10 ila 20 saniye kadar beklemek için.

Bu çok büyük bir sorundur, çünkü özellikle hizmette yeniyseniz ve her şeyin nerede olduğunu tam olarak bilmediğinizde, istemciyi kullanmayı oldukça sinir bozucu hale getirir..

Acronis, hem iOS uygulama mağazasında hem de Google Play Store’da indirilebilen uygulamalarla mobil işletim sistemlerinde de kullanılabilir. Mobil uygulamalar, özellikle şişirilmiş masaüstü istemcisine kıyasla basit ve kullanımı kolaydır, çünkü yapabileceğiniz tek şey mobil cihazınız için bir yedekleme planı oluşturmak ve mevcut yedeklemeleri yönetmek.

AcronisiOS-Main-Panel

Bir web istemcisi mevcut olmasına rağmen, inanılmaz derecede seyrek. Mevcut yedekleri indirmenize ve silmenize, paylaşım bağlantılarını yönetmenize ve ne kadar boş alan kaldığını görmenize izin veren üç bölümden oluşur..

Acronis-Web Client

Dosya Yedekleme & restorasyon

Bu, çevrimiçi yedekleme hizmeti için muhtemelen en önemli kriterdir. Neyse ki, gerçek yedekleme ve geri yükleme işlemi Acronis True Image’ın işlevselliğinin temelini oluşturuyor ve iyi işlediği bir alandır. Mobil cihazlardan tüm sunuculara kadar her türlü cihaz yedeklenebilir ve size nasıl devam edeceğiniz konusunda birçok seçenek sunulur.

Acronis ile, tek tek dosya ve klasörleri yedekleme veya tüm cihazınızın tam bir sistem görüntüsü yedeklemesini yapma seçeneğiniz vardır. Bunu, günlük, haftalık, aylık veya sürekli olabilen bir zamanlamaya göre ayarlayabilirsiniz; bu, istemcinin seçtiğiniz dosyalarda herhangi bir değişiklik yapılıp yapılmadığını görmek için her beş dakikada bir kontrol eder..

Acronis-Seç-Kaynak

Yedeklemeler, blok düzeyinde bir algoritma kullanılarak yapılır; bu, istemcinin değiştirilen bir dosyanın tamamını yükleyerek bağlantınızı veya sistem kaynaklarını boşa harcamayacağı anlamına gelir. Bunun yerine, hassas değişiklikleri tarayacak ve yalnızca değiştirilmiş parçaları yükleyecektir..

Acronis-Çizelgesi

Masaüstü bilgisayarınıza ek olarak, sunucuları, NAS aygıtlarını, harici sürücüleri ve cep telefonlarını da yedekleyebilirsiniz. İOS’ta fotoğraflarınızı, videolarınızı, kişilerinizi, takvimlerinizi ve anımsatıcılarınızı yedekleyebilirsiniz, Android uygulaması da kısa mesajları yedeklemenizi sağlar.

Acronis-Yeni-iOS-Yedekleme

Yedeklemenizin yerel bir kopyasını el altında tutmak istiyorsanız, Acronis size (mevcut yedeklemenizi ilk ayarladığınızda) Acronis bulutu yerine geçerli aygıtınızda veya bağlı bir harici sürücüde bir konum seçme seçeneği sunar. Bilgileriniz bulutta mükemmel bir şekilde güvenli olsa da, bu her ihtimale karşı fazladan bir fazlalık sağlar.

Acronis-Hedef

Sürüm oluşturma açısından, Acronis değiştirilmiş bir dosyanın eski sürümünü sınırsız bir süre boyunca tutabilir veya istemciyi belirli bir yaşa ulaşmış olan geçmiş sürümleri silecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Varsayılan olarak, bu altı aydır, ancak isterseniz bunu tamamen devre dışı bırakabilirsiniz.

Acronis-Sürüm

Yedekleme planınızı oluşturma işlemi basittir. Tek yapmanız gereken masaüstü istemcisinin yedekleme bölümündeki “yedek ekle” düğmesine tıklamak. Ardından neyi yedeklemek istediğinize ve nerede depolanmasını istediğinize karar verebilirsiniz.. 

Acronis-Eklenti Yedekleme

Bu görünümdeki “seçenekler” düğmesine basarak, programa karar verebilir, daha fazla koruma için özel şifrelemeyi etkinleştirebilir ve dosya türlerine veya konuma göre hariç tutmalar ayarlayabilirsiniz.. 

Ayrıca, dosyalarınızın hangi veri merkezinde saklanacağını seçebilir, yazılımın bağlantınız üzerindeki etkisini azaltmak için kısıtlamayı ayarlayabilir ve eski bir sürümü veya silinmiş dosyayı ne kadar süre saklamak istediğinize karar verebilirsiniz..

Acronis-İstisnalar

Ne yazık ki, Cloudberry ve BigMIND Home gibi çeşitli rakiplerle elde edeceğiniz bir şey olan çoklu kullanım için bir seçenek yoktur. Ayrıca kurye kurtarma hizmeti de yoktur (yedeklemeyi geri yüklerken fiziksel bir cihazın nakliyesi anlamına gelir), bu nedenle yavaş bir bağlantı üzerinden büyük yedekleri kurtarmayı planlıyorsanız, bunun yerine IDrive’ı düşünebilirsiniz..

hız

Hız, kullanıcıların genellikle büyük miktarda veri yedeklemesi nedeniyle yedekleme hizmetlerinin kritik bir yönüdür. Yavaş bir hizmette bu, dosyaların yüklenmesi günler hatta haftalar anlamına gelebilir. 

Bu özellikle ilk yedekleme veya yüklemenin boyutunun kolayca büyük olabileceği tam bir sistem görüntüsü yüklemesi için geçerlidir. Gördüğünüz gibi, Acronis True Image yükleme ve indirme işlemleri sırasında mükemmel hızlara sahiptir.

Testimiz amacıyla, video, metin ve resimler dahil olmak üzere çeşitli dosya türlerini içeren 3.51 GB’lık bir klasör yükledik. Test için kullanılan bağlantı 25Mbps indirme ve yükleme hızına sahipti. 

Teoride bu, yükleme ve indirme işleminin yaklaşık 20 dakika içinde tamamlanabileceği anlamına gelirken, bunların yaklaşık bir saat ila bir buçuk saat içinde geldiğini görmek daha gerçekçi olur..

İlk Denemeİkinci Deneme Ortalaması
Yükleme01:43:0000:57:0001:20:00
İndir01:25:0001:41:0001:33:00

Gördüğünüz gibi, bu sonuçlar beklentilerimize tam olarak giriyor, ikinci yüklememiz aslında beklediğimizden daha iyi çalışıyor. 

Acronis-Data-Center-Harita

Yedeklerimiz Asya’da gerçekleştirildi, yani dosyalarımızı Singapur’daki veri merkezine yüklüyoruz. Bu coğrafi olarak bize yakın olmasına rağmen, Avrupa ve Kuzey Amerika veri merkezlerinin bu bölgelerdeki müşterilere göre daha uzakta. 

Bu, örneğin ABD Doğu Kıyısı’nda veya Batı Avrupa’daysanız, daha da iyi sonuçlar almanız gerektiği anlamına gelir. 

Güvenlik

Yedekleme sağlayıcılarına potansiyel olarak hassas bilgiler verildiği göz önüne alındığında, herhangi bir yedekleme hizmetinin güvenliğini sağlamak için önemli adımlar atması zorunludur. 

İster sanal tehditleri ister siber suçlular veya fiziksel hırsızlık ve doğal afetler gibi daha somut tehlikeler şeklinde yönetiyor olun, Acronis bilgilerinizin güvenli olduğundan emin olmak için elinden gelen her şeyi yapar.

Sanal tehditler açısından Acronis True Image, verilerinizi güvence altına almak için AES 256 bit şifreleme ve aktarım sırasında kimsenin veriyi engellemediğinden emin olmak için kullanır (ortadaki adam saldırısı olarak bilinir). 

Bu, özellikle şifrelemenin tamamen özel yapılabilmesi nedeniyle mükemmeldir. Bu, Acronis’in bile dosyalarınıza bir göz atamayacağı anlamına gelir. Bu konunun özüne inmek istiyorsanız, bilmeniz gereken her şeyi öğrenmek için şifreleme açıklamamıza göz atın..

Acronis-Private-Şifreleme

Ancak, özel şifrelemeyi etkinleştirirseniz, Unutmanız durumunda Acronis’in şifrenizi kurtaramayacağını hatırlamak önemlidir. Bu nedenle, verilerinize kalıcı olarak erişiminizi kaybetmemeniz için en iyi şifre yöneticilerinden biriyle eşleştirilir..

Ne yazık ki, iki faktörlü kimlik doğrulama seçeneği yoktur, bu da hoş bir ek güvenlik katmanıdır. Bu sizin için kritikse, bunun yerine CloudAlly gibi bir şey düşünün.

Nesnelerin fiziksel tarafında, şirketin veri merkezlerinde 7/24 güvenlik personeli ve 90 gün boyunca günlükleri tutan biyometrik güvenlik taramaları ve video gözetimi bulunur. Ayrıca, nem ve sıcaklığı izlemek ve kontrol etmek için sistemlerin yanı sıra elektrik kesintisi durumunda 48 saate kadar çalışabilen yedek jeneratörler de vardır..

Gizlilik

Gizlilik, Acronis True Image’ın çok iyi yaptığı bir başka alandır. Özel şifrelemesi, esnek veri merkezi konumları ve açık, özlü gizlilik politikası bunun bir parçası ve GDPR gibi çeşitli düzenlemelere uyması..

Daha önce de belirtildiği gibi, özel AES 256 bit şifreleme ile koruma sağlar, bu da mükemmeldir, çünkü şirket dosyalarınıza isteseydi bile erişemez. 

Ancak, adınız, e-posta adresiniz vb. Gibi bazı temel kişisel bilgileri toplar. Gizlilik bildirimine göre, bu bilgiler yalnızca satıcılar veya satıcılar gibi güvenilir iş ortaklarıyla veya bir yasaya uygun olarak paylaşılır.

Acronis-Gizlilik-Bildirimi

Yedekleme planınızı yazılımla ilk kez kurduğunuzda, istemci bulunduğunuz yere en yakın veri merkezini seçecektir. Herhangi bir nedenle bilgilerinizin farklı bir yerde saklanmasını istiyorsanız, ilk kurulum işlemi sırasında bunu kolayca değiştirebilirsiniz. Ancak, yedek oluşturulduktan sonra geri dönüş yoktur.

Acronis-Pick-Veri-Center

Acronis True Image, ABD, İngiltere, Avrupa (Almanya, İsviçre ve Fransa), Japonya, Singapur ve Avustralya’daki veri merkezlerini kullandığından, bu konuda seçim yapabileceğiniz birçok seçeneğiniz var.. 

Bu, tek seçeneğin kötü dijital gizlilik yasaları için kötü şöhretli bir ülke olan ABD merkezli bir veri merkezi olduğu IDrive gibi diğer yedekleme hizmetlerinin aksine..

Daha önce de belirtildiği gibi, şirket GDPR’nin yanı sıra HIPAA gibi diğer düzenleyici çerçevelere ve Alman VSITR gibi çeşitli veri imha standartlarına uygundur..

Müşteri servisi

Yedekleme hizmetlerinin kritik yapısı göz önüne alındığında, müşteri desteği için birkaç farklı yolun yanı sıra bir sorunla onlara ulaştığınızda yüksek bir yanıt düzeyi sunmaları önemlidir. Acronis, ürünleri ile çeşitli kategorilerde yardım almanın sayısız yolu olduğundan, bu kategorideki sudan atıyor..

Birincisi, en yaygın sorunların ve çözümlerinin bulunduğu kapsamlı bir bilgi tabanı vardır. Bu, herhangi bir sorun giderme işleminin ilk adımıdır ve bilgi tabanında gezinmek kolaydır, böylece yaşadığınız sorunu nasıl çözeceğinizi hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Acronis-KnowledgeBase

Bilgi bankası yardımcı olamıyorsa, benzer bir sorun yaşayıp yaşamadıklarını ve nasıl düzeltileceklerine bakmak için diğer kullanıcılara ulaşabileceğiniz foruma başvurabilirsiniz..

Acronis-Forum

Sorununuza hala bir çözüm bulamıyorsanız, doğrudan destek departmanıyla iletişim kurmanın birkaç yolu vardır. 24 saatten daha kısa bir sürede test ettiğimiz ve yanıt aldığımız bir e-posta bileti gönderebilir veya 7/24 sunulan canlı sohbet seçeneği ile destek departmanına gerçek zamanlı olarak ulaşabilirsiniz..

Acronis-Destek-Sohbet

Bu seçenekler yalnızca İngilizce değil, aynı zamanda Mandarin, Almanca, İspanyolca, Fransızca ve İtalyanca dillerinde de mevcuttur. Ne yazık ki arayabileceğiniz bir telefon numarası yok, ancak destek için sahip olduğunuz diğer tüm seçenekler göz önüne alındığında, bu zar zor gerekli..

Karar

Bununla incelememizin sonuna geldik. Kuşkusuz, çevrimiçi yedeklemeler için güçlü bir seçenek olan Acronis, yine de dağınık ve sık sık yavaşlayan masaüstü istemcisi tarafından geri tutulmaktadır. Bununla birlikte, ana görevini – verilerinizi yedekleme – çok iyi, mükemmel hız, güvenlik ve gizlilik ile birinci sınıf müşteri hizmetleri.

İncelememiz hakkında ne düşündünüz? Halsiz ve aşırı tasarlanmış istemcinin başka türlü mükemmel ve uygun fiyatlı bir yedekleme hizmeti olduğunu düşünüyor musunuz yoksa özellik sayısının şişmiş bir yazılım parçası için olduğunu düşünüyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map