Yunanistan 2020 için En İyi VPN

Yunanistan’a bir seyahat planlıyorsanız, kafanız muhtemelen binlerce ada arasında gidilecek tüm yerlerle doludur. Atina’daki antik simge yapıları ziyaret edebilir veya çok güzel plajlarından birinde tembellik edebilirsiniz. Yine de çevrimiçi dünyayı ve Yunanistan’da güvende kalmak için en iyi VPN seçimlerimizden birini nasıl kullanabileceğinizi unutmayalım.


Nerede olursanız olun sanal bir özel ağ kullanmak iyi bir fikirdir. Bunlardan birini kullanarak çevrimiçi tehlikelerden korunduğunuzdan ve kısıtlanmış içeriğe erişebildiğinizden emin olursunuz. Birçok ülke bir tür sansür uyguluyor, Çin bunun ne kadar kötü olabileceğinin bir örneği (ziyaret etmeyi planlıyorsanız Çin için en iyi VPN hizmetlerimizi okuyun).

Yunanistan çok daha rahat. İnternet açıktır ve sosyal medya serbestçe kullanılabilir. Odak noktası torrent siteleri, lisanssız kumar siteleri ve bahis web siteleridir. İnternet servis sağlayıcıları bunları engellemelidir ve bunu yapmamak, erişilebilir kaldığı her gün için 50.000 Euro (56.000 $) para cezasına neden olabilir. 888 ve Sportingbet gibi bazı popüler web sitelerine erişemediğinizi görebilirsiniz.

Bununla birlikte, ifade özgürlüğü başka bir hikaye. Yunanistan anayasası bunu öngörüyor, ancak yasalar ayrıca ırk veya etnik kökene dayalı ayrımcılık, nefret ve şiddet için kovuşturmaya da izin veriyor. İftira için cezai cezalar var ve cumhurbaşkanına hakaret ettiği düşünülen, din veya müstehcen suçlara yol açan herhangi bir şey ele geçirilebilir.

Ceza kanunu uyarınca hakaret, hapis cezasına ve para cezasına neden olabilir. Bununla birlikte, hapis cezası ve para cezaları, kamu görevlilerini içeren davalar için ayrılan daha ağır cezalarla değişir.

2012’de bir adam tutuklandı ve kötü niyetli küfür ve hakaret eden dinden suçlandı. Ünlü bir keşiş ve popüler bir Yunan yemeği adını birleştirerek Elder Pastitsios adını kullanarak bir Facebook sayfası oluşturmuştu. Sayfa kaldırıldı ve 2014 yılında kendisine 10 ay hapis cezası verildi.

Bunu göz önünde bulundurarak, çevrimiçi yayınladığınız şeylere dikkat edin. Singapur için en iyi VPN, Endonezya için en iyi VPN ve Katar için en iyi VPN makalelerimiz, güçlü hakaret yasalarına sahip ülkelerin sadece birkaç örneğini gösteriyor.

Yunanistan’da Gözetim ve Çevrimiçi Güvenlik

İnternet tabanlı iletişim Yunanistan’daki gizlilik yasaları tarafından korunmamaktadır. Bu, yetkililerin onları yasal olarak gözetim altına alabilecekleri anlamına gelir. Bunu yapabildikleri tüm akıllı yollar göz önüne alındığında, muhtemelen asla bilemezsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için gözetim parçamıza bir göz atın.

Siber suç tehdidini de aklınızda bulundurmalısınız. Ücretsiz halka açık WiFi bağlantı noktaları daha popüler hale geliyor ve bu da hack, virüs vb. Bir VPN kullanmak, bu tehlikelerden korunmanıza yardımcı olur ve iyi bir antivirüs de yardımcı olur.

Yunanistan 2020 için En İyi VPN

VPN’i Yunanistan İçin En İyi Yapan Nedir?

VPN incelemelerimizdeki sağlayıcıların çoğu, birkaç benzersiz olan hariç, benzer özelliklere sahiptir. Yine de, seçtiğiniz kişinin Yunanistan’a uyarlanmış özelliklere sahip olduğundan emin olmanız gerekir. Hakaret kurallarının ne kadar katı olduğunu ve diğer riskleri göz önünde bulundurarak, iyi güvenlikli birini seçmeniz gerekir.

Bu sizi meraklı gözlerden gizler ve yerleşik bir öldürme anahtarı, VPN bağlantıyı keserek başarısız olursa bilgilerinizin sızmamasını sağlar. Gizlilik de aynı derecede önemlidir, bu nedenle sağlayıcının günlük kaydı içermeyen sıkı bir politikası olmalıdır, yani etkinliklerinizin kaydını tutmaz.

Sunucu ağının boyutu da bir diğer önemli faktördür. Farklı ülkelerde ne kadar çok sunucu varsa, coğrafi engellemeler gibi kısıtlamaları atlamak o kadar kolay olacaktır. ABD Netflix’i izlemek istiyorsanız, orada bir sunucuya ihtiyacınız olacak. Aynı şey Yunanistan ile sınırlı içerik için de geçerlidir.

Özellikle akış yapacaksanız ve en sevdiğiniz programın yüklenmesi için sonsuza kadar beklemek istemiyorsanız, iyi hızlara sahip bir tane seçmek de yararlıdır. Bununla birlikte, bant genişliği sınırları olmadığından emin olmalısınız, böylece istediğiniz kadar akış yapabilir veya indirebilirsiniz.

Dikkate alınması gereken diğer faktörler, kullanım kolaylığı ve hangi cihazları desteklediğidir. Aynı anda kaç tane bağlayabileceğiniz ve fiyatı da sizi etkileyebilir. Son olarak, iyi müşteri hizmetlerine sahip olmak her zaman iyi bir şeydir.

1. Yunanistan için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN, VPN makalelerimizde sıklıkla bahsedilen harika bir hizmettir ve Yunanistan için kazananımızdır. Mükemmel bir güvenlik özelliğine sahiptir ve çift sekmeli sunucuları kullanma seçeneği kek üzerindeki kirazdır. Bağlantınızın güvenli olduğu bilgisinden emin olabilirsiniz ve daha fazla koruma için bir öldürme anahtarı vardır. Gizliliğiniz, kayıt tutmayan bir politika ile de onurlandırılır.

Önceki

Sonraki

60 ülkeye yayılmış binlerce sunucusu var. Oradan içerik istemeniz durumunda Yunanistan’da 10 kişi buna dahildir. Hızlar da iyidir, ancak uzak sunuculara bağlanırken yavaşlayabilir.

Bant genişliği sınırlarının olmadığı ve akış hizmetlerine girmenin harika olduğu kadar istediğiniz kadar akış gerçekleştirebilirsiniz. Torrent yapmak istiyorsanız, torrent karşılaştırması için en iyi VPN’imizin kazanan olduğunu bilmelisiniz. Daha fazla bilgi için NordVPN incelememizi okuyun.

NordVPN’i Sevdiğimiz Diğer Nedenler

NordVPN’i Windows, macOS, Android ve iOS’ta kullanabilirsiniz ve kurulumu kolaydır. Müşteriler kullanıcı dostudur. Aynı anda altı cihaza da bağlayabilirsiniz.

Sorunlarınız varsa, en yaygın sorunları çözmenize yardımcı olacak kullanışlı bilgi tabanını kullanabilirsiniz. Danışmanlık yaptıktan sonra hala yardıma ihtiyacınız varsa, canlı sohbet veya e-posta yoluyla bir personel ile iletişime geçebilirsiniz. Canlı sohbet size en hızlı yanıtı verecektir, ancak her iki şekilde de personel yardımcı olur.

NordVPN paranızın karşılığını verir. Aylık fiyatı uygun olsa da, daha uzun bir süre için kaydolmak daha iyi olur. Taahhüt konusunda tereddüt etmeniz durumunda, ilk olarak da deneyebileceğiniz 30 günlük bir geri ödeme var.

2. ExpressVPN

İkinci tercihimiz, ExpressVPN vs NordVPN makalemizde okuyabileceğiniz gibi, Cloudwards.net’teki en iyi VPN sağlayıcılarından biri olarak kabul edilen ve NordVPN ile karşılaştırılabilir olarak kabul edilen ExpressVPN’dir..

ExpressVPN-Web sitesi

ExpressVPN-Kayıt

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tünel-Seçenekler

ExpressVPN-Tam App

Önceki

Sonraki

Güvenlik, seçim için farklı şifreleme seviyeleri ve bir öldürme anahtarı ile harika. Ayrıca, çevrimiçi etkinliğinizin kaydını tutmaz.

Geniş bir sunucu ağına da sahiptir. NordVPN kadar olmasa da, daha fazla ülkeyi kapsıyor, bu yüzden ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulmakta sorun yaşamamanız gerekiyor. Yunanistan’da sunucular da var, böylece isterseniz içeriği buradan görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca, akış parçası için en iyi VPN’imizin galibi oldu, bu yüzden ana faaliyetiniz olacaksa mükemmel bir seçim. Mevcut en hızlı VPN’lerden biri olduğu için hız bir sorun olmamalı. Endişelenecek herhangi bir bant genişliği sınırı da yok. Ancak sunucu geçiş süresi daha hızlı olabilir. Daha fazla bilgi için ExpressVPN incelememize göz atın.

ExpressVPN’i Sevdiğimiz Diğer Nedenler

ExpressVPN’in kullanımı kolay istemcilerini Windows, macOS, Android ve iOS’a yükleyebilirsiniz. Sizin için neredeyse her şeyi yaptığı gibi bir acemi iseniz iyi bir seçimdir. Tek yapmanız gereken doğru sunucuyu seçmek ve bağlı olduğunuzdan emin olmak. Aynı anda beş cihazın bağlanmasına izin verir, bu da çoğu insan için yeterli olmalıdır.

Müşteri hizmetleri, 7/24 canlı sohbet ve e-posta yoluyla sağlanmaktadır. Canlı sohbet en hızlı yanıtı verir, ancak daha karmaşık sorunlar için en iyisi ise e-posta desteği sağlar. Her iki durumda da, personel dostça ve bilgili.

ExpressVPN oldukça pahalıdır, bu bir hayal kırıklığıdır. Hizmet kalitesi yine de değerli kılıyor ve daha uzun bir plan seçerek paradan tasarruf edebilirsiniz. Gönül rahatlığı için 30 günlük para iade garantisi de sunar.

3. CyberGhost

Listemize layık bir başka sağlayıcı da CyberGhost. Güvenliği mükemmeldir ve bir kill anahtarı içerir, bu nedenle bağlantınız için endişelenmenize gerek yoktur. Ayrıca, günlük tutmaz, yani çevrimiçi maskaralıklarınız gizli kalacaktır.

59 ülkede çok sayıda sunucuya sahiptir ve Yunanistan’da 36 sunucu bulunmaktadır.

Hızları kötü değil, ancak diğer seçimlerimiz kadar iyi değil. NordVPN gibi, uzun mesafelerde yavaşlayabilir. CyberGhost’un da sınırsız bant genişliği vardır, böylece istediğiniz kadar akış gerçekleştirebilirsiniz.

CyberGhost’u Sevdiğimiz Diğer Nedenler

Windows ve macOS, Android ve iOS için kullanılabilir istemciler vardır. Güncellenmiş arayüz alışmak biraz zaman alabilir, ancak eski sürümden daha iyidir ve kullanımı kolaydır.

CyberGhost aynı anda en fazla yedi cihaza bağlanmanıza izin verir ve birden fazla cihaz için en iyi VPN’imizde bir yer kazanır. Bununla birlikte, çoğu sağlayıcı bunları birçok cihaza yüklemenize izin verir, ancak CyberGhost sizi yedi döneme sınırlar. Bununla ilgili daha fazla bilgi için CyberGhost incelememize bakın.

Küçük sorunlar için kapsamlı bir bilgi tabanı mevcuttur. Destekle canlı sohbet veya e-posta yoluyla da iletişim kurabilirsiniz. Canlı sohbet size en hızlı yanıtı verecektir, ancak basit sorular için en iyisidir. Sorununuz daha karmaşıksa, e-posta seçeneğini kullanmak en iyisidir.

Fiyatları uygun, ancak daha uzun süre abone olarak tasarruf edebilirsiniz. Android ve iOS için yedi günlük ücretsiz bir deneme sürümü ve tüm platformlar için para iade garantisi vardır. Bununla ilgili şartlar, seçtiğiniz plana bağlıdır, ancak aylık plan 14 gün ve daha uzun olanlar 45 güne izin vermektedir..

4. VyprVPN

VyprVPN, iyi bir şifrelemeye ve VPN tüneline daha fazla koruma ekleyen kendi Chameleon protokolüne sahiptir. Hizmete bir kill anahtarı dahildir ve günlük kaydı olmayan bir politika vardır, bu nedenle etkinliklerinizden hiçbir iz yoktur.

Diğer seçimlerimiz kadar sunucuya sahip değil, 1.000’den azı 64 ülkeyi kapsıyor. Yine de, uygun bir taneye bağlanabilmeniz gerekir. Bazı sunucuları da Atina’da, eğer ihtiyacınız olan buysa.

Hız, VyprVPN’in güçlü noktalarından biri değildir. Yavaş olabilir, ama yine de iyi olmalı. Dikkat edilmesi gereken bant genişliği sınırı yoktur. VyprVPN incelememizde daha fazlasını okuyun.

VyprVPN Sevdiğimiz Diğer Nedenler

Windows ve macOS için kullanılabilir masaüstü istemcileri ve Android ve iOS için mobil uygulamalar ile kolayca kurabilirsiniz. Arayüz tarihli ancak kullanımı kolay. Temel paket ile aynı anda en fazla üç cihaz bağlayabilirsiniz. Bundan daha fazlasına ihtiyacınız varsa, beş taneye kadar izin veren premium paketi tercih edebilirsiniz..

Müşteri hizmetleri SSS bölümü, 7/24 canlı sohbet ve e-posta ile kullanılabilir. Canlı sohbet en hızlıdır, ancak hangi rotayı seçerseniz seçin, alınan cevaplar kısadır.

VyprVPN-Anasayfa

VyprVPN’in planları uygun fiyatlıdır, ancak yıllık aboneliğe devam etmeniz daha iyidir çünkü genel maliyeti düşürecektir. 30 günlük geri ödeme süresini, bununla başa çıkmak için kullanabilirsiniz.

5. TorGuard

TorGuard da iyi bir seçimdir. İyi bir güvenliğe sahiptir ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli protokollerle en özelleştirilebilir hizmetlerden biridir. Onlarla gelmeden önce ne yaptığınızı bildiğinizden emin olun. Diğer seçimlerimizde olduğu gibi, sizi korumak için bir öldürme anahtarı var ve sizi güvende tutmak için katı bir kayıt tutmama politikası var.

TorGuard-Slider1
© Cloudwards.net

TorGuard-slider2
© Cloudwards.net

TorGuard-slider3
© Cloudwards.net

TorGuard-slider4
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider5
© Cloudwards.net

Önceki

Sonraki

Hizmet, Yunanistan da dahil olmak üzere 55 ülkede 3.000’den fazla sunucu sunuyor, bu yüzden birini bulmakta sorun yaşamamanız gerekir.

Hızları değişir, ancak yeterince iyi olmalıdır ve bant genişliğini sınırlamaz. Ancak, akış hizmetlerine girmekte iyi değildir. Bu sorunu aşmak için, ihtiyacınız olan ülke için özel bir IP adresi seçebilirsiniz. Ekstra ücrete tabidir, ancak çalışması garanti edilir. Bu, özel IP karşılaştırması ile en iyi VPN’imizi kazanmasına ve gezginler için en iyi VPN’imizde bir yer kazanmasına yardımcı oldu..

TorGuard incelememizde servis hakkında daha fazla bilgi edinin.

TorGuard’ı Sevdiğimiz Diğer Nedenler

İstemciler Windows, macOS, Android ve iOS için kullanılabilir. Kullanımı kolaydır, ancak mobil uygulamaların kurulumu rahatsız edici olabilir. TorGuard, varsayılan olarak aynı anda en fazla beş cihazın bağlanmasına izin verir, ancak paketinize her biri 1 ABD doları karşılığında 20 adede kadar ekleyebilirsiniz.

Gerekirse müşteri desteği mevcuttur. Canlı sohbet var, ancak temel bir müşteri hizmetleri şirketi tarafından yönetildiğinden, teknik sorunlar söz konusu olduğunda e-posta desteğinin daha yararlı olduğunu görebilirsiniz. Sorunu kendiniz çözmeyi düşünüyorsanız, çevrimiçi kılavuzlar ve bir forum da vardır..

Aylık ücret kötü değil, ancak fiyatı artırabilecek eklentiler var. Daha uzun bir plan seçerek maliyeti düşürebilirsiniz. Yedi günlük para iade garantisi var, bu yüzden kaybedecek bir şeyiniz yok.

Son düşünceler

İster Yunanistan’da olun ister ziyaret edin, uygun bir VPN sağlayıcısı seçmenize yardımcı olduk. Sizi çevrimiçi polislikten ve diğer risklerden korumak için iyi bir güvenliğe sahip olanı seçmeyi unutmayın. Ayrıca, kısıtlamaların üstesinden gelmeyi kolaylaştırmak için büyük bir sunucu ağının olmasını istersiniz.

Büyük bir sunucu ağına ve piyasadaki en iyi güvenliğe sahip olduğu için kazananımız NordVPN’dir. Ayrıca, 30 günlük geri ödemesiyle, bunu denemede hiçbir risk yoktur.

Yunanistan’da VPN kullanma deneyimleriniz hakkında aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin. Onları duymak isteriz. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map