Yeni Zelanda 2020 için En İyi VPN

Yeni Zelanda, pitoresk manzaraları ile ilginç bir yerdir. Karlı dağlar, ılıman yağmur ormanları ve en büyük şehri Auckland’ı çevreleyen volkanlarla pek çok yer bu kadar macera yaşayamaz. Uzun beyaz bulutun neresinde olursanız olun, Yeni Zelanda için en iyi VPN seçimlerimizden biriyle güvende olduğunuzdan emin olmalısınız.


Antipodes turu yapıyorsanız, Avustralya için en iyi VPN seçimimize de göz atmanızı öneririz..

Sanal özel ağ kullanmak nerede olursanız olun zahmetsizdir çünkü bunu yapmak çevrimiçi tehlikelerden korunmanızı sağlar ve engellenen içeriğe erişmenize yardımcı olur. Birçok ülke sansür uygular, ancak aynı derecede zorunlu değildir. Çin en kötü suçlulardan biri, Yeni Zelanda ise çoğunlukla özgür.

İçişleri Bakanlığı tarafından işletilen Dijital Çocuk İstismarı Filtreleme Sistemi adı verilen bir filtreleme sistemi vardır, ancak internet servis sağlayıcılarının katılımı isteğe bağlıdır. Filtreleme yapmak için sakıncalı ve İsveççe yazılım olarak kategorize edilen içeriği yasaklamayı haklı çıkarmak için Filmler, Videolar ve Yayınlar Sınıflandırma Yasası 1993’ü kullanır (İsveç için en iyi VPN parçamızı okuyun). 

Yasa, diğer şeylerin yanı sıra, çocukların ve gençlerin cinsel istismarını veya istismarını, işkenceyi veya şiddet ve zulüm ihlallerini teşvik eden veya destekleyen herhangi bir materyal olarak tanımlanabilir. DCEFS, kullanıcıların bu tür içeriğe erişmesini önlemenin yanı sıra çocuk cinsel sömürüsü hakkında farkındalığı artırmayı amaçlamaktadır..

Bilerek sakıncalı materyale sahip olduğunuzu veya indirdiğinizi tespit ederseniz, beş yıla kadar hapis cezasına çarptırılabilir. İnternet üzerinden sakıncalı içerik oluşturduğu veya bilerek ticaret yaptığı, dağıttığı veya görüntülediği tespit edilen herkes 14 yıla kadar hapis ve / veya para cezası ile karşı karşıya kalabilir. Bir şirket 200.000 Yeni Zelanda dolarına (134.000 $) kadar para cezasına çarptırılabilir.

Bunun dışında Yeni Zelanda’daki internet açık. Üstesinden gelinmesi gereken en büyük engel coğrafi bloklardır. Bunlar temel olarak belirli ülkelerin görüntülemesini durdurmak için içeriğe yerleştirilen bölgesel kısıtlamalardır. Her ülke kütüphanesi farklı olduğu için Netflix, coğrafi bloklara iyi bir örnektir. İyi bir VPN, Netflix için en iyi VPN kılavuzumuzdakiler gibi bunlardan yararlanmanıza yardımcı olabilir.

Yeni Zelanda’da Gözetim

Edward Snowden birçok ülkede kitlesel gözetim kanıtlarını ortaya çıkardığında, Yeni Zelanda dahil edildi. İnternet, uydu, radyo ve telefon ağları üzerinden gönderilen özel iletişimleri analiz etti ve Devlet İletişim Güvenliği Bürosu çevrimiçi yaptığınız her hareketi, yaptığınız her aramayı ve gönderdiğiniz her mesajı takip edebildi.

2012’de, GCSB’nin yasadışı bir şekilde internet kralı Kim Dotcom’a casusluk yaptığı ortaya çıktı ve resmi bir rapor, davanın, büronun sınırlarını aştığı birçok davadan biri olduğunu buldu. Temel olarak GCSB’ye bölge sakinlerine casusluk yapma konusunda daha fazla güç veren yeni mevzuat 2013 yılında kabul edildi. Dotcom, tasarının en güçlü muhaliflerinden biriydi.

Ayrıca, 2017 yılında özel iletişime daha fazla erişim sağlayacak yeni istihbarat ve güvenlik mevzuatı onaylandı. Aynı zamanda Beş Göz gözetim grubunun bir parçasıdır..

Kimse hükümet gözetiminin tam boyutunu bilmiyor, bu yüzden kendinizi korumak için iyi bir fikir. Daha iyi bir anlayış için devlet gözetimi hakkındaki makalemizi okuyun.

Yeni Zelanda’daki siber tehditler

GCSB’nin Ulusal Siber Güvenlik Merkezi, Haziran 2016’dan Haziran 2017’ye kadar siber tehditlerde yüzde 17’lik bir artış bildirdi. İletişim bakanı, vatandaşları ve kuruluşları güvende tutmak için siber güvenliğin artmasını istedi.

2015 Siber Güvenlik Stratejisi bir facelift verildi ve 2019 sürümü, hükümetin Yeni Zelanda’da güvenli bir dijital dünya sağlamak için eyleme öncelik vereceği alanları özetliyor.

Artan sayıda siber tehdidi ele almaya çalışırken, bu herhangi biriyle karşılaşmayacağınız anlamına gelmez, bu yüzden iyi bir antivirüsün yüklü olması iyi bir fikirdir. Tayland için en iyi VPN makalemiz, ne kadar kötü olabileceğini gösteren bir örnek gösteriyor

Yeni Zelanda 2020 için En İyi VPN

VPN’i Yeni Zelanda İçin En İyi Yapan Nedir?

VPN’ler birçok parçadan yapılmıştır ve bazı sağlayıcılar bunları diğerlerinden daha iyi bir şekilde birleştirir. VPN incelemelerimizden bir tane seçmek iyi bir fikir, ancak Yeni Zelanda için en iyi VPN olduğundan emin olmanız gerekiyor.

Coğrafi bloklar gibi içerik kısıtlamalarını atlamanıza yardımcı olacağı için geniş bir sunucu ağına sahip bir tane isteyeceksiniz. Lightbox veya Neon’daki favori programınız gibi Yeni Zelanda ile sınırlı içeriği görüntülemek istiyorsanız, oradaki sunuculara ihtiyacınız olacaktır.

Akış ana etkinliğiniz olacaksa, iyi hızlar ve sınırsız bant genişliği istersiniz, böylece can sıkıcı bir yükleme ekranında takılı kalmazsınız veya veri sınırınıza ulaşmazsınız. İkinci durumda, VPN çalışmayı durduracak ve sizi savunmasız bırakacaktır.

Ayrıca sizi siber suçlar gibi çevrimiçi tehlikelerden korumak ve sizi gözetimden uzak tutmak için iyi bir güvenliğe sahip olmalıdır. Gizlilik aynı derecede önemlidir ve iyi güvenlik tek başına bunu sağlamaz. Şirketin güçlü bir kayıt tutmama politikası olması gerekir; bu, çevrimiçi etkinliklerinizin kaydını tutmayacağı anlamına gelir.

Dikkate alınması gereken diğer faktörler, sağlayıcının desteklediği cihazları, ne kadar kolay olduğunu, aynı anda kaç cihazın bağlanabileceğini, müşteri hizmetlerinin kalitesini ve fiyatını içerir..

1. Yeni Zelanda için En İyi VPN: ExpressVPN

Yeni Zelanda için en iyi VPN ExpressVPN’dir, çünkü tüm kutuları işaretleyen mükemmel bir sağlayıcıdır..

90’dan fazla ülkede geniş bir sunucu ağına sahiptir ve size engelleri aşma şansı verir. Buna Yeni Zelanda’daki bazı kişiler de dahildir, böylece içeriğe oradan erişebilirsiniz.

ExpressVPN-Web sitesi

ExpressVPN-Kayıt

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tünel-Seçenekler

ExpressVPN-Tam App

Önceki

Sonraki

Mevcut olan en hızlı VPN’dir, bu yüzden bir yükleme ekranı tarafından hipnotize edilmemelisiniz. Ayrıca, endişelenecek bant genişliği sınırları yoktur, bu da akış parçası için en iyi VPN’imizde ilk sırada yer almasına yardımcı oldu..

ExpressVPN, artırma seçeneği ile birlikte kutunun dışında mükemmel bir güvenliğe sahiptir. Aslında, en güvenli VPN’imiz. Ayrıca, çevrimiçi etkinliklerinizin gizli tutulmasını sağlamak için katı bir kayıt tutmama politikası da vardır. Servise daha iyi bakmak için ExpressVPN incelememizi okuyun.

ExpressVPN’i Sevdiğimiz Diğer Nedenler

Bir VPN kurma veya kullanma konusunda fazla deneyiminiz yoksa mükemmel bir seçimdir. Kurulduktan sonra neredeyse her şey sizin için yapılır. Sadece uygun bir sunucuya bağlanmanız gerekir. İsterseniz ayarları düzenleyebilirsiniz, ancak önceden ne yaptığınızı bildiğinizden emin olun.

İstemciler Windows, macOS, Android ve iOS için kullanılabilir ve kullanımı kolaydır. Firefox, Chrome ve Safari için tarayıcı uzantıları da vardır. Aynı anda beş adede kadar cihaz bağlayabilirsiniz.

7/24 canlı sohbet ve e-posta ile yardım hazırdır. Canlı sohbet en hızlı seçenektir, ancak daha ayrıntılı yardım için e-posta yolu daha iyidir. Kendi kendine yardım için kullanışlı bir bilgi tabanı da var.

ExpressVPN, diğerlerine göre pahalı bir seçimdir, ancak hizmetinin kalitesi bunu değerli kılar ve bunu öneririz. Ayrıca, daha uzun bir aboneliği tercih ederseniz, toplam maliyeti önemli ölçüde azaltabilirsiniz. 30 günlük para iade garantisi de var, bu yüzden denemelisiniz.

2. NordVPN

NordVPN genellikle ilk beş makalemize dahil edilmiştir, çünkü ExpressVPN vs NordVPN parçamızda okuyabileceğiniz için en iyi seçimimizle karşılaştırılabilir mükemmel bir hizmettir..

Yeni Zelanda’da 34 olmak üzere 62 ülkede 5.000’den fazla sunucuya sahiptir, bu nedenle istediğiniz şeye ulaşmakta sorun yaşamamanız gerekir.

Önceki

Sonraki

Hızlar iyidir, ancak çok uzaktaki bir sunucuya bağlanırsanız bunların daldığını görebilirsiniz. Yine de, yapmak istediğiniz buysa akışla başa çıkmak için yeterince hızlıdır. Ayrıca sınırsız bant genişliği vardır, bu yüzden endişelenmeniz gereken sınırlar yoktur.

Şifreleme protokolü seçenekleri ve çift sekmeli sunucular kullanma ek seçeneği ile NordVPN ile iyi korunuyorsunuz. Gizliliğiniz günlüksiz sağlam bir politika ile de onurlandırılır. NordVPN incelememiz hizmet hakkında daha ayrıntılı bilgi veriyor.

NordVPN’i Sevdiğimiz Diğer Nedenler

NordVPN, hızlı ve kolay kurulum ve kullanımı kolay arayüz ile Windows, macOS, Android ve iOS’ta kullanılabilir. Aynı anda altı cihaza kadar bağlayabilirsiniz.

Bir sorununuz varsa, kendiniz çözüp çözemeyeceğinizi görmek için geniş bilgi tabanına bakabilirsiniz. Daha fazla yardım için 7/24 canlı sohbet veya e-posta yoluyla destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Canlı sohbet en iyi seçenektir, ancak her iki durumda da emin ellerdesiniz.

NordVPN’in aylık ücreti uygun, ancak daha uzun bir plana kaydolarak paradan tasarruf edebilirsiniz. İçinizin rahat etmesi için 30 günlük geri ödeme de var.

3. CyberGhost

CyberGhost’un 59 ülkede ve 10’u Yeni Zelanda’da sunucuları olduğundan, içeriği buradan görüntüleyebilirsiniz.

İyi hızlara sahiptir, ancak NordVPN gibi uzun mesafelerde yavaşlayabilir. Yine de iyi durumdalar, bu yüzden sorun yaşamamalısın. Ayrıca, ne kadar bant genişliği kullanabileceğinizin bir sınırı yoktur.

Güvenliği de iyidir ve sizi çevrimiçi tehlikelerden koruyacaktır. Ayrıca, günlük kaydı olmayan bir politika da vardır, yani çevrimiçi etkinliklerinizin kaydını tutmaz. Hizmet hakkında daha fazla bilgi için tam CyberGhost incelememize göz atın.

CyberGhost’u Sevdiğimiz Diğer Nedenler

CyberGhost’u Windows, macOS, Android ve iOS’ta kullanabilirsiniz. Arayüzü yakın zamanda güncellendi ve hala alışması biraz zaman alabilir, ancak kullanımı zor değildir. Aynı anda yedi cihaza kadar bağlayabilirsiniz, birden fazla cihaz için en iyi VPN’imizde ikinci sırada yer alırken, yedi cihaz kurulum için de sınırdır.

Sorunlarınız varsa, geniş bilgi tabanına bakabilirsiniz. Bu işe yaramazsa, canlı sohbet veya e-posta yoluyla desteğe başvurabilirsiniz. Canlı sohbet en hızlı seçenektir, ancak basit sorular için en iyisidir. Daha fazla teknik sorun için e-posta yolu daha iyidir ve yine de hızlıdır.

CyberGhost’un aylık fiyatı kötü değil, ancak daha uzun bir süreye abone olarak paradan tasarruf edersiniz. Beğendiğinizden emin olmak için Android ve iOS için yedi günlük deneme sürümünü kullanabilirsiniz ve seçtiğiniz plana bağlı olarak 14 günlük veya 45 günlük para iade garantisi vardır.

4. VyprVPN

VyprVPN’in diğer seçeneklerimiz kadar çok sunucusu yok, 1.000’den azı arasından seçim yapabiliyor, ancak 64 ülkeyi kapsıyor, bu yüzden yine de ihtiyaçlarınıza uygun bir tane bulmalısınız. İhtiyacınız olması durumunda bazıları Auckland’da.

VyprVPN-Sunucu-Seçim

En iyi hızlara sahip değil, ama iyi olmalılar. Yaptıklarınızı sınırlayacak bant genişliği sınırı yok.

VPN tüneline daha fazla koruma eklemek için iyi bir şifreleme ve kendi Chameleon protokolü ile mükemmel bir güvenliğe sahiptir. Ayrıca gizliliğinizi onurlandırmak için sıkı bir kayıt tutmama politikası vardır. VyprVPN incelememiz hizmet hakkında daha ayrıntılı bilgi veriyor.

VyprVPN Sevdiğimiz Diğer Nedenler

Windows, macOS, Android ve iOS istemcileriyle kurulum kolaydır. Arayüz tarihli, ancak kullanımı hala kolay. Ayrıca Android için en iyi VPN listemizi yaptı. Standart paketle bir seferde en fazla üç cihaz bağlayabilirsiniz. Premium paket, beş adede kadar bağlantı kurmanıza olanak tanır.

Küçük sorunlara yardımcı olacak kullanışlı bir SSS bölümü var. Ayrıca, canlı sohbet veya 7/24 e-posta yoluyla personelin bir üyesiyle de iletişim kurabilirsiniz. Ancak, bunlardan herhangi birinde yardım büyük değil.

vyprvpn-dns

Aylık plan ekonomiktir, ancak daha uzun bir abonelik seçerek toplam maliyeti düşürebilirsiniz. Hoşunuza gidip gitmediğini görmek için 30 günlük para iade garantisinden yararlanabilirsiniz..

5. TorGuard

TorGuard bizim son seçeneğimiz ve sunabileceği çok şey var. Yeni Zelanda da dahil olmak üzere 55 ülkede 3.000’den fazla sunucu var, bu nedenle birçok seçeneğiniz var.

TorGuard-Slider1
© Cloudwards.net

TorGuard-slider2
© Cloudwards.net

TorGuard-slider3
© Cloudwards.net

TorGuard-slider4
© Cloudwards.net

TorGuard-Slider5
© Cloudwards.net

Önceki

Sonraki

Hızlar değişir, ancak yeterince iyi olmalıdır ve bant genişliği sınırı yoktur. Ancak, akış hizmetlerine girmek en iyi özelliği değildir. Zorlanıyorsanız, ihtiyacınız olan konum için özel bir IP adresi alabilirsiniz. Ekstra ücrete tabidir, ancak çalışması garanti edilir. Seyahat ederseniz ve gezginler için en iyi VPN’imizde de bir yer kazanırsanız bu kullanışlı olabilir.

Güvenliğe gelince, seçebileceğiniz farklı protokollerle mevcut en özelleştirilebilir hizmetlerden biridir. Ayrıca etkinliklerinizin kaydını tutmaz. Daha fazla bilgi için TorGuard incelememizi okuyun.

TorGuard’ı Sevdiğimiz Diğer Nedenler

TorGuard Windows, macOS, Android ve iOS’ta kullanılabilir. İstemcilerin kullanımı kolaydır, ancak mobil uygulamalar kurmak acı verici olabilir. Bir seferde en fazla beş cihaz bağlayabilirsiniz. Daha fazlasını istiyorsanız, paketinize her biri 1 ABD doları karşılığında 20’ye kadar ekleyebilirsiniz..

Yardıma ihtiyacınız varsa, sorunu kendiniz gidermeye çalışmak için çevrimiçi kılavuzlara ve foruma bakabilirsiniz. Canlı sohbet var, ancak özel değil. TorGuard’ın müşterisi olduğu temel bir müşteri hizmetleri şirketine yönlendirileceksiniz. Temel sorular için sorun değil, ancak daha fazla teknik sorun için e-posta yoluyla desteğe başvurmanız gerekir.

Aylık fiyatı kötü değil, ancak daha uzun süre kaydolarak paradan tasarruf edebilirsiniz. Yedi günlük para iade garantisi mevcuttur, bu nedenle kaybedilecek hiçbir şey yoktur.

Son düşünceler

Yeni Zelanda için uygun bir sağlayıcı seçmenize yardımcı olduğumuzu umuyoruz. İyi bir ağa sahip bir ağa ihtiyacınız vardır, böylece ihtiyaçlarınıza uygun bir sunucu bulabilirsiniz. Yeni Zelanda’dan içeriğe erişmek istiyorsanız, oradaki sunuculara da ihtiyacınız olacak.

İyi hızlara ve bant genişliği sınırlarına sahip olmamalıdır. Sıkı güvenlik ve etkinliklerinizi gizli tutmak için kayıt tutmayan sıkı bir politika da önemlidir.

ExpressVPN, büyük sunucu ağı, mükemmel özellikleri ve mükemmel güvenliği nedeniyle Yeni Zelanda için en iyi VPN seçimimizdir. Kullanırken sorun yaşamamalısınız ve 30 günlük para iade garantisi ile denememek için hiçbir neden yok.

Yeni Zelanda’da VPN kullanma önerileriniz varsa, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin. Diğer yararlı makaleler için VPN kütüphanemize göz atın. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map