Snapchat 2020 için En İyi VPN

Milyonlarca insan her gün Snapchat’i fotoğraf ve videolarını arkadaşlarıyla ve ailesiyle paylaşmak için kullanıyor. Ancak, uygulamaya erişemedikleri zamanlar olabilir. Bunun nedeni büyük olasılıkla aşağıda bahsedeceğimiz kısıtlamalar getirilmiş olmasıdır. Nedeni ne olursa olsun, Snapchat için en iyi VPN seçimlerimizden birini kullanmak uygulamayı uygun gördüğünüz gibi kullanmanıza yardımcı olur.


2011 yılında kurulduğundan beri, Snapchat popüler bir sosyal medya uygulamasına dönüştü. Her yaştan insan tarafından kullanılır, ancak iletişimde kalmak ve yaptıklarını paylaşmak için eğlenceli bir yol olarak kullanan gençler arasında en popüler olanıdır.

Ana özelliklerinden biri, kısa mesajla fotoğraf veya video göndermenize ve kaybolmadan önce ne kadar süreyle görüntülenebileceğine dair bir zamanlayıcı ayarlamanıza olanak tanır. Ayrıca, herkesin en azından Snapchat’in moda köpek kulaklarına sahip bir selfie veya telefonunda saklanan güzel bir çiçek tacı var gibi görünüyor.

Tüm bağımlılık özellikleriyle Snapchat ve diğer sosyal medya genellikle okullarda, kolejlerde ve işyerlerinde engellenir. Okumak istiyorsanız Instagram’ın engellemesinin yanı sıra okul için en iyi VPN olan bir parçamız var..

Bu bloklar, öğrencilerin ve çalışanların çalışmalarına konsantre olmalarını sağlamak için uygulanmaktadır. Snapchat, tartışmalı içeriğin paylaşılması konusunda da eleştiriler aldı ve zorbalık için popüler bir platform haline geldi. Bu anlamda engelleme de korumanın bir parçasıdır.

Bazı ülkelerde vatandaşlarına belirli içeriği engelleyen katı sansür nedeniyle içeriğe erişim de karmaşık olabilir. Bu, Orta Doğu’nun bazı bölgelerinde bulunabilir ve Çin, Büyük Güvenlik Duvarı ile kendi liginde. Snapchat’in ve genel olarak sosyal medyanın engellendiğini görebilirsiniz. Bir örnek için İran için en iyi VPN parçamıza bakın..

Bu bloklar siyasi veya dini nedenlerle olabilir. Konuşma özgürlüğünü sınırlar ve Snapchat ile yayınların belirli bir süre sonra kaybolması tehdidi vardır. Bu özellik, kullanıcıların zihinlerini konuşmaktan daha az korkmasını sağlar.

Yine de, bunun birisinin gitmeden önce mesajınızın ekran görüntüsünü almasını engellemediğini unutmayın, bu nedenle ne yayınladığınıza dikkat edin.

Snapchat 2020 için En İyi VPN

Bir VPN’i Snapchat için En İyi Yapan Nedir

Karşılaştığınız kısıtlamalar ne olursa olsun, en iyi VPN sağlayıcılarımızdan birini kullanmak bunları atlamanıza yardımcı olacaktır. Bu, yalnızca Snapchat’e değil, sınırlı sosyal medyaya ve diğer içeriğe de erişebileceğiniz anlamına gelir. Görüntülemek istediğiniz şeye erişimi olan bir yerdeymişsiniz gibi görünmenizi sağlar.

Snapchat ile kullanılacak bir hizmet seçerken, listenin başında iyi bir sunucu ağı bulunmalıdır. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda sunucu olduğundan emin olarak, özellikle de yasaklı olduğu bir ülkedeyseniz, gereksinimlerinize uygun olanı bulmakta sorun yaşamamanız gerekir.

Diğer bir ana faktör güvenliktir. Sanal özel ağ, Snapchat dahil verilerinizi şifreler, böylece diğer kullanıcılar okuyamaz. Bu, okulunuzun veya ofisinizin sosyal medya hizmetini kullandığınızı göremeyeceği anlamına gelir. VPN’nin de bir kill anahtarına sahip olduğundan emin olmak iyi bir fikirdir. Bu, çalışmayı durdurması durumunda sizi internetten ayıracaktır.

Birçok yerde mevcut olmasına rağmen, halka açık WiFi tehlikeli olabilir. Şifrelemenin iyi olması, kişisel bilgilerinizin meraklı gözlerden uzak tutulmasını sağlar.

Gizliliğiniz de önemlidir. Günlük tutmayan bir sağlayıcı seçerseniz, yaptığınız şeyin kaydı olmayacaktır. Çoğunuzun Snapchatter’larının bir cep telefonunda olacağı düşünüldüğünde, sağlayıcının cihazınız için istemciler sunduğundan emin olmak iyi bir fikirdir.

Ücretsiz VPN hizmetleri olarak cazip olmak, özellikle gençler ve öğrenciler için onları tavsiye etmiyoruz. Bazıları çok kötü olmasa da, en iyi ücretsiz VPN hizmetleri parçamızda okuyabileceğiniz gibi, ne için kaydolduğunuzu bilmeniz gerekir. İyi olanların bile rahatsız edici bant genişliği kısıtlamaları olabilir.

Ücretsiz VPN’lerle ilgili temel sorun, güvenliğinizin risk altında olabileceğidir. Bazılarının kötü amaçlı yazılımları vardır, günlükleri tutar veya verilerinizi satar. En kötü ücretsiz VPN sağlayıcıları makalemizdeki tüm tehlikeleri okuyun.

Dikkate alınması gereken diğer şeyler kullanım kolaylığı ve özelleştirilebilirliktir. Özellikle uzaktaki bir sunucuya bağlanıyorsanız, hızlı bir hizmete sahip olmak da yararlıdır. Bir şeylerin yanlış gitmesi durumunda iyi bir müşteri hizmeti isteyeceksiniz ve son olarak fiyatlar değişiyor, bu sizin için karar verici olabilir.

1. Snapchat için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN, Cloudwards.net’te birçok kez üst sıralarda yer aldı. Hizmeti her yerde harika ve çoğu insanın ihtiyaçlarına uygun olacak. 94 ülkeye yayılmış çok sayıda sunucusu var, bu yüzden bu blokları atlamak için herhangi bir sorunla karşılaşmamalısınız.

ExpressVPN-Web sitesi

ExpressVPN-Kayıt

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tünel-Seçenekler

ExpressVPN-Tam App

Önceki

Sonraki

Varsayılan olarak en iyi güvenlik özelliklerinden bazılarına sahiptir ve sizi daha güvenli hissettirmek için artırılabilir. Ayrıca daha fazla gönül rahatlığı için yerleşik bir kill anahtarına sahiptir. Günlükte katı bir kayıt yok politikası var, bu yüzden ne yaptığınıza dair herhangi bir kayıt olmayacak.

Android ve iOS için mobil uygulamalar ve Windows ve macOS için masaüstü istemcileri vardır, böylece sahip olduğunuz cihazlarda güvende olursunuz. Kurulduktan sonra, kullanımı kolay ve VPN kullanma deneyimi olmayanlar için mükemmel bir seçim, çünkü neredeyse her şeyi sizin için yapıyor.

ExpressVPN’i Sevdiğimiz Diğer Nedenler

ExpressVPN, çevredeki en hızlı VPN’lerden biridir, bu nedenle uzun mesafeden bağlanmak için harikadır. Bununla birlikte, müşteri hizmetleri o kadar hızlı değil ve başka yerlerde daha hızlı destek sistemleri var.

Yine de, personel kapsamlı cevaplar ile yardımcı olmaktan mutluluk duyar. 7/24 açık olan canlı sohbet veya e-posta yoluyla onlarla iletişime geçebilirsiniz, ancak ikincisi daha uzun sürecektir. Daha fazla bilgi için ExpressVPN incelememize bakın.

ExpressVPN, özellikle sıkı bir bütçeye sahip olanlar için pahalıdır, ancak aldığınız hizmet standardı için buna değer. Daha uzun bir süre kaydolmak size biraz tasarruf sağlayacaktır, ancak bunu yapmaktan biraz rahatsızlık duyarsanız, ilk önce memnun olduğunuzdan emin olmak için 30 günlük para iade garantisinden yararlanabilirsiniz..

2. NordVPN

NordVPN, makalelerimizde sıklıkla önerilen başka bir harika sağlayıcıdır. Kısıtlamaları atlarken seçim yapabileceğiniz çok sayıda seçenek sunan iyi bir sunucu ağına sahiptir. Hizmet, en güvenli olanlardan biridir ve çift sekmeli şifreleme bonusu, bağlantıyı daha da kolaylaştırır.

Önceki

Sonraki

ExpressVPN’den daha ince ayar yapılabilir, ancak dokunmadan önce ne yaptığınızı bildiğinizden emin olun. VPN başarısız olursa ve etkinliğinizin hiçbir günlüğü tutulmazsa sizi güvende tutmak için bir kill anahtarı sağlanır..

Android veya iOS’a yükleyebilirsiniz ve ExpressVPN gibi Windows ve macOS bilgisayarlar için de istemcileri vardır. Kurulumu basittir ve birkaç dakika içinde bağlanabilirsiniz. Müşteri iyi bir düzene sahip ve kullanımı da kolay.

NordVPN’i Sevdiğimiz Diğer Nedenler

NordVPN iyi hızlara sahiptir, ancak uzun mesafelerde yavaşlayabilir. Bununla birlikte, sunucu değiştirme süresi ExpressVPN’lerden çok daha hızlıdır. Daha fazla bilgi için NordVPN incelememize göz atın.

Canlı sohbet ve e-posta seçenekleri aracılığıyla yardım hazır. Yanıtlar hızlı, en hızlı canlı sohbet geliyor ve personel yardımsever ve kapsamlı. İsterseniz, sorunu kendiniz çözüp çözemeyeceğinizi görmek için kullanışlı bilgi tabanına bakabilirsiniz..

Uygun bir aylık fiyatı vardır, ancak daha uzun bir abonelik almak cüzdanınız için çok daha naziktir. Taahhüt etmeden önce denemek isterseniz, 30 günlük geri ödemesini kullanabilirsiniz.

3. VyprVPN

Sırada 64 ülkeye yayılmış iyi bir ağa sahip olan VyprVPN var. Bununla birlikte, gerçek sunucu sayısı diğer seçeneklerimizden daha azdır. Yine de, Snapchat’e erişmek için seçim yapmak için yeterli olmalı. Büyük bir güvenliği var ve Chameleon şifreleme protokolü buna dayanıyor. VyprVPN incelememizde daha fazlasını okuyabilirsiniz.

Bir kill anahtarı da içerir, bu nedenle VPN başarısız olursa verilerinizin sızdırılması konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Diğerleri gibi, günlükleri tutmaz, böylece güvenle sohbet edebilirsiniz.

VyprVPN, Android ve iOS için kullanımı kolay mobil uygulamalar sağlar. Ayrıca Windows ve macOS için masaüstü istemcileri vardır, ancak düzenleri geliştirilebilir. Bununla birlikte, yapmaları gerekenleri yapıyorlar.

VyprVPN Sevdiğimiz Diğer Nedenler

Hızlar iyidir, ancak zaman zaman yavaşlayabilir. Sorun yaşarsanız yardım için SSS bölümüne bakabilirsiniz. Başarısız olursa, canlı sohbet ve e-posta desteği ile iletişime geçebilir. Canlı sohbet en hızlı seçenektir, ancak oldukça teknik bir sorununuz varsa e-posta yoluyla çok daha iyi bir cevap alırsınız.

VyprVPN-Anasayfa

VyprVPN’in fiyatlandırması kötü değil ve 30 günlük geri ödeme süresi var, bu yüzden beğenip beğenmediğinizi görmek için bolca zamanınız olmalı.

4. CyberGhost

Bir sonraki tercihimiz CyberGhost. 58 ülkeyi süsleyen iyi bir sunucu ağına sahiptir. Bu, Snapchat’i engelleyen kısıtlamaların üstesinden gelmek için fazlasıyla yeterli olmalıdır. Güvenlik harika, ancak diğerleri kadar özelleştirilemez. Ekstra güvenlik için bir öldürme anahtarı var ve burada hiçbir günlük tutulmuyor.

CyberGhost Android, iOS, Windows ve macOS için kullanılabilir. Arayüz yakın zamanda güncellendi, ancak yine de kullanımı ve nerede olmanız gerektiğini görmek kolay.

Hizmet hakkında daha fazla bilgi için tam CyberGhost incelememize göz atın.

CyberGhost’u Sevdiğimiz Diğer Nedenler

Hızlar iyidir, ancak uzun mesafelerde yavaşlayabilir. En yaygın sorunların çözülmesine yardımcı olacak kapsamlı bir bilgi tabanı vardır. Müşteri desteği canlı sohbet veya e-posta yoluyla sağlanır. Canlı sohbet size daha hızlı cevap verecektir ve personel yardımcı olacaktır ve kapsamlı cevaplar verecektir.

Aylık plan ekonomiktir, ancak diğerlerinde olduğu gibi, daha uzun bir plana kaydolmak sonunda daha ucuzdur. Son bir karar vermeden önce Android veya iOS kullanıyorsanız, yedi günlük deneme süresinden yararlanabilirsiniz. Daha fazla gönül rahatlığı için para iade garantisi de vardır.

5. TorGuard

Son olarak, TorGuard da var. 50’den fazla ülkeye yayılmış sunuculara sahip başka bir harika sağlayıcıdır ve size blokları aşmak için birçok seçenek sunar. Diğer sağlayıcılardan daha güvenli ve daha ince ayar yapılabilir, bu nedenle teknik bilgi birikimine sahip olanlar bunu tercih edebilir.

torguardclientarea

Diğer seçeneklerimizde olduğu gibi, VPN çalışmayı durdurursa internet bağlantınızı koparmak için bir kill anahtarına sahiptir. Ayrıca, günlük içermeyen bir politikası vardır, bu yüzden bunun için endişelenmenize gerek yoktur.

TorGuard’ı Android ve iOS’a yükleyebilirsiniz, ancak ilk kurulum bir acı olabilir. Windows ve macOS istemcileri de kullanılabilir. Onlar hakkında daha fazla bilgiyi TorGuard incelememizde okuyabilirsiniz.

TorGuard’ı Sevdiğimiz Diğer Nedenler

Hızlar iyidir, ancak TorGuard’a göre değişebilir ve daha yüksek güvenlik de bunları azaltabilir. Yardıma ihtiyacınız varsa, canlı sohbet kullanılabilir, ancak her zaman personelin bulunmadığının farkında olmalısınız. Değilken iletişim kurarsanız, bir mesaj bırakmanız gerekir ve birisi size e-posta yoluyla geri döner. Bununla birlikte, sorunu düzeltmek istiyorsanız, çevrimiçi olarak kullanışlı kaynaklar var.

TorGuard ana sayfası 2017

Aylık fiyat dik, ancak daha uzun bir abonelik seçerseniz maliyet önemli ölçüde düşer. Önce hizmetten memnun olduğunuzdan emin olmak için yedi günlük para iade garantisinden yararlanabilirsiniz..

Son düşünceler

Artık Snapchat’e erişimi engelleyen kısıtlamaları nasıl aşacağınızı bildiğinize göre, bunu yapmak için VPN incelemelerimizden iyi bir sağlayıcı seçmenize yardımcı olduğumuzu umuyoruz. Mümkün olduğunca çok yerde iyi bir sunucu ağına sahip olmak en iyisidir. Ne kadar çok mevcutsa, özellikle bulunduğunuz ülke tarafından belirlenmişse, kısıtlamaları aşma şansınız artar..

Çevrimiçi güvenliğiniz de bir öncelik olmalıdır, bu nedenle iyi şifrelemeye, bir öldürme anahtarına sahip olduğundan ve eylemlerinizin kaydını tutmadığından emin olun. Kullandığınız cihaz için de bir istemciye ihtiyaç duyar.

Büyük sunucu ağı ve mükemmel güvenliği ile ExpressVPN bizim kazancımız. Harika bir çok yönlü hizmet ve karşılığı değer. Unutmayın, 30 günlük para iade garantisi ile satın almadan önce deneyebilirsiniz.

Bloklar yerken Snapchat’e erişme konusunda deneyiminiz varsa, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin. Bunu duymak isteriz. VPN arşivimizde okunacak daha ilginç makaleler var, neden bir göz atmıyorsunuz? Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me