İrlanda 2020 için en iyi VPN

İrlanda görmek ve yapmak için çok güzel bir yerdir. Clare (kontluk) ‘daki Moher Kayalıkları’ndaki olağanüstü doğal güzelliği yakalayabilir veya Dublin’de bir gece dışarıda bir kadeh siyah şey yükseltebilirsiniz. Sadece gözyaşlarına gitmek için ziyaret ediyor olsanız bile, çevrimiçi olmanız gerekiyor, bu nedenle İrlanda’nın sizi güvende tutması için en iyi VPN’lerin bir listesini derledik.


Lütfen bu makalenin Cumhuriyete yönelik olduğunu unutmayın. Kuzey İrlanda için İngiltere’deki en iyi VPN’imize göz atın.

Nerede olursanız olun, sanal özel ağ kullanmanın birçok nedeni vardır. Çoğunlukla, sizi çevrimiçi tehlikelerden koruyacaktır, ancak aynı zamanda kısıtlı içeriğe ve hizmetlere erişmenizi sağlayacaktır. VPN incelemelerimizdeki sağlayıcılardan herhangi biri size ihtiyacınız olanı sağlayacaktır, ancak İrlanda için hangi özelliklerin gerekli olduğunu anlamak önemlidir..

Birçok ülke sansür uygular ve çok katı olabilir (sadece Çin’e bir göz atın), ancak İrlanda hükümeti sert kısıtlamalar getirmez, bu harika.

Yine de telif hakkıyla korunan materyalleri sunmak istiyorsanız o kadar da iyi değil. 2018’in başlarında bir mahkeme kararından sonra, internet servis sağlayıcıları, telif hakkıyla korunan malzemelerin yasadışı olarak paylaşılmasını içeren web sitelerini engellemek zorunda.

Engellenmeyen ve kasıtlı olarak bir telif hakkını ihlal etmeyen bir tane bulursanız, askıya alınmanıza veya geniş bant hizmetinden kalıcı olarak bağlantısının kesilmesine neden olabilir. Almanya için en iyi VPN makalemiz, katı telif hakkı yasalarının başka bir örneğini gösteriyor.

2010 yılında İrlanda hükümetinin saldırgan ve yasadışı materyalleri kaldıracağını ve ilgili kişilerin çalışmasını zorlaştıracağını iddia ederek internet filtrelemeyi başlatmayı düşündüğü ortaya çıktı. 2013 yılında İrlanda İSS Birliği, İSS’lerin internet içeriği sansürü yapılmaması gerektiğini söyledi. Şu anda herhangi bir filtreleme olmasa da, geleceğin neler getireceğini kim bilebilir?.

Sansürün yanı sıra içeriği görüntülemenin önlenebileceği başka yollar da vardır. Geoblocks gerçek bir acı olabilir. İzin verilen bir ülkede değilseniz, içeriğe erişmenizi engellerler. RTE Player’ı ele alalım, örneğin lisans kısıtlamaları nedeniyle tam kütüphanesine yalnızca İrlandalı bir sunucuya bağlandığınızda erişebileceksiniz.

ABD Netflix’i izlemek istiyorsanız de aynı şey söylenebilir. Orada bir sunucuya bağlanmanız gerekiyor. Uygun bir VPN ile, bunu yaparken de sorun yaşamamalısınız. Daha fazla öneri için Netflix için en iyi VPN parçamızı okuyun.

İrlanda’da Gözetim

İrlanda’daki gözetim, 1993 Posta Paketleri ve Telekomünikasyon Mesajları Yasası ve 2009 Ceza Adaleti Yasası tarafından yönetilmektedir. Bunlarla, yetkililer ciddi suçlarla mücadele etmek ve devletin güvenliğini korumak için e-postalarınızı ve diğer iletişimlerinizi kesebilir.

Yine de, nasıl kullanıldıkları hakkında çok az şey biliniyor ve bir hakimin yetkilendirilmesine sadece kameralar gibi gözetim cihazları kullanıldığında ihtiyaç duyuluyor..

Yargı denetiminin olmaması, yetkililerin yankıları olmadan hemen hemen herkesi araştırabileceği anlamına gelir. 2010 yılında, Gardai’nin bir üyesi veri saklama yoluyla eski ortağına casusluk yaptı. Dahili bir disiplin sürecinden sonra bile, hiçbir dava açılmadı ve işini sürdürdü.

2015 yılında, sızan e-postalar İrlanda Savunma Kuvvetlerinin dünyadaki yetkililere casus yazılım satan Hacking Team adlı tartışmalı bir gözetim şirketi ile konuştuğunu gösterdi. E-postalar 2012’den 2015’in ortasına kadar iletişim gösterdi. Ordu hiçbir şey satın almadığını söyledi ama bu her zaman doğru değil.

Tüm bunlarla bile, ABD’deki en iyi VPN’imizde okuyabileceğiniz gibi, uzak komşuları kadar yaygın değil..

İrlanda 2020 için en iyi VPN

VPN’i İrlanda için En İyi Yapan Nedir?

En iyi VPN sağlayıcılarımızın çoğu iyi bir hizmet sunar, ancak bazılarının İrlanda için daha uygun olmasını sağlayan özellikler vardır.

İlk olarak, sağlayıcının mümkün olduğunca çok yerde sunucuya sahip olduğundan emin olmak istersiniz. Bu, kısıtlamaları atlatmayı kolaylaştıracaktır. Ayrıca RTE Player’daki belirli programlar gibi orada sınırlı içeriğe erişmenize izin vereceğinden, özellikle de ülkede değilseniz İrlanda’daki sunucuları da isteyebilirsiniz..

Sınırsız bant genişliği gibi, akış veya torrent kullanmayı planlıyorsanız hızı önemli bir faktördür.

İyi güvenlikli birini de seçmelisiniz. Bu sizi devlet gözetiminden gizleyecek ve siber suçlardan koruyacaktır. Birçok tehlike herkese açık WiFi’de gizlenmiş olabilir ve bu da iyi bir antivirüs kurmak için iyi bir nedendir.

Buna ek olarak, güçlü bir kayıt tutmama politikası istiyorsunuz, bu da şirket etkinliğinizin kayıtlarını tutmuyor demektir.

Akılda tutulması gereken diğer faktörler kullanım kolaylığı, hangi cihazların desteklendiği, müşteri hizmetleri ve hizmet için ne kadar bütçe ayırmak istediğinizdir..

1. İrlanda için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN, İrlanda için en iyi hizmettir çünkü ihtiyaçlarınıza uygun birçok özelliğe sahip mükemmel bir hizmet sunar. 60 ülkeyi kapsayan binlerce sunucuya sahiptir, yani çalışan birini bulmakta sorun yaşamamanız gerekir. Bunlardan 43 tanesi İrlanda’da, kontrol ettiğimiz diğer sağlayıcılardan daha fazla.

Önceki

Sonraki

Hızları iyidir, ancak uzaktaki bir sunucuya bağlanırken yavaşlayabilir. Yine de iyi durumdalar ve sunucuları hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. NordVPN çoğu akış hizmetine girer ve sınırsız bant genişliğine sahiptir, böylece üzerinde istediğiniz kadar zaman geçirebilirsiniz. istediğiniz gibi.

Ayrıca, torrent almak için en iyi VPN’imizde ilk geldiğinden, torrent yapmak istiyorsanız iyi bir seçimdir..

Güvenliği en iyiler arasındadır ve çift sekmeli şifreleme kullanma seçeneğine sahiptir. Bu, VPN tüneline daha fazla koruma ekler. Şirket ayrıca, gizliliğinizi günlüksiz katı bir politika ile onurlandırdığından, çevrimiçi etkinliklerinizin kaydı yoktur.

Servise daha iyi bakmak için NordVPN incelememizi okuyun.

NordVPN’i Sevdiğimiz Diğer Nedenler

Windows, macOS, Android ve iOS için istemcileri vardır. Kullanıcı dostu ve iyi bir düzene sahipler, bu nedenle sunucuları seçmek kolaydır. Aynı anda altı cihazı bağlayabilirsiniz.

İhtiyacınız olursa destek alabilirsiniz. İyi bir bilgi tabanı var, bu yüzden sorunu kendiniz çözmeye çalışabilirsiniz. Bundan sonra hala yardıma ihtiyacınız varsa, canlı sohbet veya e-posta yoluyla bir personel ile iletişime geçebilirsiniz. Canlı sohbet size en hızlı yanıtı verecektir ve personel yardımcı olacaktır.

NordVPN’in aylık fiyatı para için iyi bir değer sunar, ancak bunu yaparak paradan tasarruf edeceğiniz için daha uzun bir aboneliği tercih etmeniz daha iyi olur. Bundan sıkılıyorsanız, 30 günlük geri ödeme yapılır, böylece dalıştan önce hizmetin sizin için doğru olduğundan emin olabilirsiniz..

2. ExpressVPN

NordVPN gibi ExpressVPN de harika bir hizmet sunuyor. Nasıl karşılaştırdıklarını görmek için ExpressVPN vs NordVPN parçamıza göz atın. İrlanda da dahil olmak üzere 94 ülkeye yayılmış birçok sunucusu var, böylece içeriğe oradan erişebilirsiniz.

Hız sorun değil çünkü en hızlı VPN’lerden ve akış için en iyi VPN’lerden biri. Sınırsız bant genişliği ile torrent için de mükemmel bir seçim.

ExpressVPN-Web sitesi

ExpressVPN-Kayıt

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tünel-Seçenekler

ExpressVPN-Tam App

Önceki

Sonraki

Büyük bir güvenliği vardır ve almak için varsayılan ayarlarla uğraşmak zorunda değilsiniz. Ayrıca, isterseniz kolayca artırabilirsiniz. ExpressVPN ayrıca sizi günlüksiz sağlam bir politika ile korur. Daha fazla bilgi için ExpressVPN incelememize göz atın.

ExpressVPN’i Sevdiğimiz Diğer Nedenler

Windows ve macOS için masaüstü istemcileri ve Android ve iOS için mobil uygulamaları vardır, bunların hepsi kolaydır. Bir VPN kullanma deneyimi olmayanlar için kutudan çıkardığınız hemen hemen her şeyi yaptığı için iyi bir seçimdir. Sadece uygun bir sunucuya bağlı olduğunuzdan emin olmanız gerekir.

Sorun yaşarsanız, canlı sohbet ve e-posta yoluyla yardım isteyebilirsiniz. Her ikisi de 7/24 mevcuttur ve personel yardımsever ve güleryüzlü. Daha karmaşık bir sorununuz varsa, yardım daha kapsamlı olacağından e-posta desteği en iyi seçenektir.

ExpressVPN’in bir dezavantajı, rakiplerine kıyasla pahalı olmasıdır. Yine de mükemmel bir hizmet sunuyor, bu yüzden karşılığı değer. 30 günlük para iade garantisi vardır, böylece beğeneceğinizden emin olabilirsiniz.

3. CyberGhost

CyberGhost başka bir iyi hizmet. 59 ülkede 3.000’den fazla sunucuya sahip ve 20 tanesi İrlanda’da dahil olmak üzere birçok seçenek sunuyor..

Cyberghost VPN Windows İstemcisi
Ooh… güzel

Bant genişliği sınırları yoktur ve hızları iyidir, ancak NordVPN gibi uzun mesafelerde yavaşlayabilir. Yine de, akış ve torrent için iyi bir seçim.

Büyük bir güvenlikle korunacaksınız, ancak bazı hizmetler kadar özelleştirilemez. Günlük kaydı olmayan iyi bir politika taşıdığı için CyberGhost da gizliliği göz ardı etmez. Daha fazla ayrıntı için CyberGhost incelememizin tamamını okuyun.

CyberGhost’u Sevdiğimiz Diğer Nedenler

Windows ve macOS, Android ve iOS’ta kullanabilirsiniz. Arayüzü, güncellendikten sonra bile alışmak biraz zaman alabilir. Yine de, kullanımı zor değil. CyberGhost da yedi eşzamanlı bağlantıya izin verir, bu yüzden birden fazla cihaz seçeneği için en iyi VPN’imizden biridir. Gadget’tan memnunsanız iyi bir seçimdir.

Müşteri desteği, sık karşılaşılan sorunları çözmenize yardımcı olacak yararlı bir bilgi tabanı içerir. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, canlı sohbet yoluyla bir personele ulaşabilirsiniz. E-posta da kullanılabilir ve daha fazla teknik sorun için daha iyidir.

Aylık planı harika değil, bu yüzden daha uzun bir plan seçmekten çok daha iyi olacaksınız. Android ve iOS kullanıcıları, yedi günlük denemeden yararlanarak taahhütte bulunmadan önce deneyebilirler. Para iade garantisi de vardır, bu yüzden yanlış gidemezsiniz. Aylık plan 14 gün ve daha uzun abonelikler 45 alır.

4. Özel İnternet Erişimi

Özel İnternet Erişimi’nin 33 ülkede sunucuları vardır, bu da diğer seçimlerimiz kadar değildir. İrlanda’da 10 tane var, bu yüzden hala cumhuriyetle sınırlı içerik alabilirsiniz.

Hızları iyidir, ancak bunun nedeni genellikle varsayılan olarak daha hafif bir şifreleme düzeyi kullanmasıdır. Güvenlik 128 bit olarak ayarlanmıştır, ancak daha çok tercih edilen 256 bit’e kolayca geçebilirsiniz. Bunu yapmak yavaşlatır, ama yine de iyi olacak.

PIA günlük tutmadığından etkinlikleriniz de gizli kalacaktır.

Netflix ile favori şovlarınızı yayınlamakta sorun yaşamamalısınız. Bu, özellikle PIA’ların sunucularının çoğu aynı ülkede olduğu için ABD sürümü için geçerlidir. Yine de, diğer akış hizmetlerine girmek harika değil. Sınırsız bant genişliği, istediğiniz kadar izlemenizi sağlar ve torrent için başka bir iyi seçim yapar. PIA incelememiz daha ayrıntılı.

PIA’yı Sevdiğimiz Diğer Nedenler

Kurulum kolaydır ve Windows, macOS, Android veya iOS için istemcilerinden birini kullanarak hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Müşteri desteği iyidir, ancak canlı sohbetten yoksundur. Yine de 7/24 bilgi bankası ve e-posta desteği var ve yardım kapsamlı ve arkadaş canlısı.

Aylık oran iyi, ama eskiden daha ucuzdu. Yine de daha uzun süre kaydolarak paradan tasarruf edebilirsiniz. Sizin için olmadığına karar vermeniz durumunda yedi günlük para iade garantisi vardır.

5. Windscribe

Windscribe’ın sunucu kapsamı, bazıları Dublin’de de dahil olmak üzere 55 ülkede 600’den fazla sunucuya sahip olmasına rağmen, bazıları kadar iyi değildir. Bu, istediğiniz şeye ulaşmanız için yeterli olmalıdır. İrlanda da dahil olmak üzere bazı konumlar erişim için Pro üyesi olmanızı gerektiriyor.

Ayrıca İngiltere, ABD, Kanada ve Japonya’da Windflix sunucuları var. Akış için tasarlanmıştır ve iyi çalışır. Hizmet, torrent için de iyi bir seçimdir. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi Windscribe incelememizde okuyabilirsiniz..

windscribe arayüzü

windscribe tercihleri

windscribe tarayıcı uzantısı

windscribe gizlilik seçenekleri

windscribe kaçak testleri

Önceki

Sonraki

Hız kötü değil ve akış da dahil olmak üzere çoğu etkinliği gerçekleştirebilmelidir, ancak diğer seçeneklerimiz kadar hızlı değildir. Ücretsiz planla, bant genişliğiniz 2GB ile sınırlıdır, ancak artırmanın yolları vardır. Ücretli bir plan seçerseniz, Windscribe size sınırsız bant genişliği sağlar.

Güvenliği iyidir ve ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilir. İyi olan birçok gizlilik ayarı var, ancak günlükleri tuttuğunu söylüyor. Tutulan verilerin gerçek değeri yoktur ve minimumda tutulur. Bunun size geri dönme şansı da yok.

Windscribe Sevdiğimiz Diğer Nedenler

Windscribe’in çok fazla deneyimi olmayanlar için harika bir arayüzü vardır. Eğer hoşunuza giden bir şeyse, ayarlayabileceğiniz ayarlar var. Windows, macOS, Android ve iOS için kullanılabilir. 

Sorun yaşarsanız, yardım için genel bilgi bankası, SSS ve kılavuzlara bakabilirsiniz. Ayrıca 7/24 canlı sohbet yoluyla müşteri desteğine başvurabilirsiniz, ancak bu sizi Garry adlı bir AI temsilcisine bağlar. Adil olmak gerekirse, tepkileri iyidir ve isterseniz gerçek bir insanla konuşmak için bir bilet gönderebilirsiniz..

Oldukça pahalı, bu bir utanç, ama daha uzun bir plan seçerek paradan tasarruf edebilirsiniz. Diğerlerine kıyasla kötü olmayan ücretsiz bir plan var, ancak bant genişliği ile sınırlı olacaksınız. Windscribe’in geri ödeme politikası yoktur, ancak beğenmediğiniz ilk üç gün içinde geri ödeme isteğinde bulunabilirsiniz.

Son düşünceler

Umarız İrlanda için uygun bir sağlayıcı seçmeyi kolaylaştırdık. Bir VPN kullanmak, kısıtlanmış içeriğe erişmenize ve ayrıca devlet gözetimi ve diğer tehditlerden korunmanıza yardımcı olur. Geniş bir sunucu ağına ve iyi güvenliğe sahip bir tane seçmelisiniz.

NordVPN bizim İrlanda galibimiz. İrlanda’da 32’si de dahil olmak üzere birçok ülkede binlerce sunucusu var, bu nedenle İrlanda içeriğine erişmek isteyenler için harika. Ayrıca, güvenliği mükemmel olduğundan çevrimiçi güvenliğinizi sağlar.

İrlanda’da bir VPN kullanma konusunda önerileriniz veya deneyiminiz varsa, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin. İlgili makaleler için VPN arşivimize göz atmayı unutmayın. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map