Meksika 2020 için En İyi VPN: Gizlilik? İsimsiz Güey

Meksika, yılda 20 milyondan fazla ziyaretçi alan popüler bir destinasyondur. En iyi baharatlı yemekleri, güzel plajları ve tekilalarıyla bilinir. Antik Aztek ve Maya kalıntıları ülke genelinde ve başkenti Mexico City’de görülebilir, modern hayata hitap eder. Sizi orada ne götürürse götürsün, Meksika için en iyi VPN’larımızdan birini çevrimiçi koruma için sanal bir fötr şapka olarak kullanmalısınız.


Sanal özel ağ, çevrimiçi tehlikelerden korunduğunuzdan emin olmanın tek yoludur ve belirli içeriğe erişmeye çalışırken de yararlı olabilir.

Ana diliniz İspanyolca ise veya en azından anlıyorsanız, Meksika’nın telenovelas. Değilse, programları evden yayınlamayı tercih edebilirsiniz. Bir VPN kullanmak, ülkenizdeki bir sunucuya bağlanmanıza ve en sevdiğiniz programları Netflix gibi hizmetlerde yayınlamanıza izin verecektir (Meksika’da ABD Netflix’i izlemek için de tam bir kılavuzumuz var).

Aynı şey başka bir ülkeden Meksika içeriğine erişmek isteyenler için de geçerli. Daha fazla öneri için Netflix için en iyi VPN parçamıza bakın.

Meksika’da sansür

Sansür birçok ülke için ortak bir konudur, bazıları diğerlerinden daha kötüdür – ne kadar kötü olabileceğini görmek için Çin’deki parçamızı okuyun. Meksika’da çok az internet sansürü var. İçeriği engellemez veya filtrelemez ve sosyal medya kullanılabilir.

Bununla birlikte, 2018’de Federal Telif Hakkı Yasası’nda yapılan değişiklikler onaylandı. Değişiklikler, telif hakkı ihlali olduğundan şüpheleniliyorsa çevrimiçi içeriğin kaldırılmasına izin verdi. Ancak, kaldırma işlemi bir ihlalin meydana geldiğini kanıtlamak zorunda kalmadan gerçekleştirilebilir. Almanya için en iyi VPN parçamızda okuyabileceğiniz gibi, diğer ülkeler çevrimiçi telif hakkı ihlali söz konusu olduğunda daha serttir.

İçerik yasakları olmamasına rağmen sosyal medya platformları ve arama motorlarına kaldırma talepleri gönderildi.

Facebook, Monterrey, Meksika’daki bir okulda ateş etme ile ilgili içeriği, iftira bildirdiği mesajları ve yasal düzenlemelere tabi ürünlerin yasadışı satışı ile ilgili maddeleri kaldırdı. Google, hakaret, telif hakkı ve diğer nedenlerle kaldırma talepleri aldı ve Twitter, kaldırma talepleri de bildirdi.

Çevrimiçi Konuşma

Konuşma özgürlüğü Meksika anayasası ve kişisel iletişimin gizliliği ile garanti edilmektedir. Bununla birlikte, hakaret federal düzeyde deşifre edilmiş olsa da ve bazı eyaletlerde, cezai hakaret yasalarının hala kaldığı birkaç yer var.

Yürürlükteki yasalarla konuşma tamamen özgür değildir ve genellikle gazetecileri korkutmak için kullanılır. Kritik raporları çevrimiçi olarak yayınlayanlara dava açıldı.

Örneğin, Şubat 2018’de dijital haber çıkışı Contramuro.com’a karşı, onuruna saldırı yapmakla suçlanan Zitacuaro belediye başkanı Carlos Herrera Tello tarafından suç duyurusu yapıldı. Çıkışın, belediye başkanına bağlı birkaç şirkette mali usulsüzlükler hakkında bir rapor yayınlaması sonrasında geldi..

Ağustos 2011’de, bir matematik öğretmeni ve radyo yorumcusu, yerel bir okuldan kaçırılan çocuklar hakkında söylentiler yayıldıktan sonra tutuklandı ve her ikisi de 30 yıla kadar hapis cezasına çarptırıldı. Söylentiler yanlıştı ve devlet, benzer panik provoke vakalarında kullanmak için yeni bir “kamu rahatsızlığı” suçu getirdi, ancak konuşmaya karşı çok kolay kullanılabileceğine dair endişe vardı.

Uyuşturucu, uyuşturucu kaçakçılığı ve uyuşturucuya bağlı şiddet gibi konularda rapor yapan medya organlarına, gazetecilere ve blog yazarlarına yönelik tehditler ve şiddet de olmuştur. Yüzlerce kişi saldırıya uğradı veya ölüm tehditleri veya göz korkutucu mesajlar aldı ve 12 kişi öldürüldü. En az dört tanesi web tabanlı bir haber merkezi veya sosyal medya için çevrimiçi çalıştı.

Şiddet birçok gazetecinin ve bazı yerel medyanın sansür yapmasına veya belirli hikayeler hakkında rapor vermekten tamamen kaçınmasına neden oldu. Bunu göz önünde bulundurarak, muhtemelen en iyisi uymak ve ne yazdığına dikkat etmek. Yine de, çok daha kötü olabilir, sadece karşılaştırma için Singapur için en iyi VPN kılavuzumuzu okuyun.

Meksika’da Gözetim

Hükümet, uyuşturucu savaşını gerekçe olarak kullanarak gözetim güçlerini artırdı. 2014 Telekomünikasyon Yasası, veri saklama ve gerçek zamanlı coğrafi konumlandırma ile daha fazla gözetim sağlamak için önceki mevzuatın kısmen yerini aldı.

Madde 189 uyarınca, internet servis sağlayıcıları ve mobil ağlar gibi şirketlerin, yetkililere kullanıcıların coğrafi konumlarını ve meta verilerini sağlamaları gerekir. 2016 yılında Ulusal Ceza Muhakemeleri Usul Kanunu’nda yapılan değişiklikler, devlet kurumlarının coğrafi konum kullanmaları için adli bir emrin gerekli olmasını sağladı, ancak bunu yapmadıkları sürece,.

190. madde, şirketlerin kullanıcılarının meta verilerinin kayıtlarını en az iki yıl boyunca saklamasını ve güvenlik kuruluşlarına istendiğinde verilere erişim vermesini şart koşmaktadır. Hükümet, sosyal medya şirketlerine ve Google’a kullanıcı bilgileriyle ilgili de talepler gönderiyor.

2017 yılında yürürlüğe giren İç Güvenlik Yasası, ordunun istihbarat faaliyetlerini mümkün olan her şekilde (yasal olduğu sürece) gerçekleştirmesine izin veriyor ve toplanan bilgilerin ulusal güvenlik çıkarları olarak kabul edileceğini, yani halkın erişemeyeceğini söylüyor. İnsan hakları örgütleri kanunla ilgili endişelerini dile getirdiler.

Birçok vahiy, suçluları araştırmak için kullanılan dijital casusluk teknolojilerinin kötüye kullanıldığını göstermiştir. Citizen Lab, Pegasus yazılımının Meksika’da kullanıldığını tespit etti. Yalnızca hükümetlere satılıyor ve kanıtlar Meksika hükümetinin yazılım için en az 80 milyon dolar harcadığını gösteriyor.

Ayrıca Meksika’nın gözetim şirketi Hacking Team’in büyük bir müşterisi olduğu bildirildi. Hükümetler, kolluk kuvvetleri ve dünya çapındaki diğer şirketlere saldırgan izinsiz giriş ve gözetim teknolojisi sağladığı bilinmektedir..

Meksika 2020 için En İyi VPN

VPN’i Meksika İçin En İyi Yapan Nedir

VPN incelemelerimizdeki sağlayıcıların çoğu aynı özellikleri sunma eğilimindedir, ancak bazıları belirli yönlerden diğerlerinden daha iyidir. Örneğin, daha iyi güvenlik veya müşteri hizmetlerine sahip olabilirler. Meksika’da güvende olmak için hangi özelliklerin en önemli olduğunu ve onlar için hangi hizmetlerin en iyi olduğunu bilmeniz gerekir..

Meksika için iyi bir güvenlik istiyorsunuz çünkü gözetim ve çevrimiçi polislikten korunmanıza yardımcı olacak. Nerede olursanız olun, her zaman çevrimiçi saldırı tehdidi vardır, ancak bazı ülkelerde risk diğerlerinden daha yüksektir.

Ücretsiz WiFi erişim noktaları daha popüler hale geliyor, ancak sizi siber suç yaşama riskini artırabilirler. Bunun bir örneği için Tayland için en iyi VPN’imizi okuyun. Bağlantının ne kadar güvenli olduğunu bilmenin bir yolu yoktur, bu yüzden yapılacak en iyi şey kendinizi bir VPN ile korumaktır. İyi bir antivirüsün olması da iyidir.

Güvenlikten farklı gizliliğin de listede yüksek olmasını istersiniz. Sağlayıcının gizliliğe saygı gösterdiğinden emin olmak için, çevrimiçi etkinliklerinizin bir kaydı olmayacağını gösteren, günlüksiz bir politika izlemeniz gerekir..

Sunucu yayılımı bir diğer önemli faktördür. Ne kadar çok kullanılabilir olursa sansür veya coğrafi engeller gibi kısıtlamalardan kaçınma olasılığınız o kadar iyi olur. İçeriğin Meksika ile sınırlandırıldığını düşünüyorsanız, orada sunuculara da ihtiyacınız olacak.

Hız, özellikle akış yapmak istiyorsanız dikkate alınması gereken başka bir özelliktir ve sınırsız bant genişliği, en sevdiğiniz programları izlemek için beyinsizdir. İkincisine sahip değilseniz, sınıra hızlı bir şekilde vurabilirsiniz ve bir kez yaptıktan sonra VPN çalışmayı durduracak ve sizi savunmasız bırakacaktır.

Bakılması gereken diğer birkaç faktör, hangi cihazların desteklendiğini, bir seferde kaç tanesinin bağlanabileceğini, müşteri desteğinin kalitesini ve kullanım kolaylığını, özellikle ayarlarla deneyimsizseniz. Son olarak, bazı VPN’ler diğerlerinden daha pahalı olduğu için fiyatı kararınızı etkileyebilir.

1. Meksika için En İyi VPN: CyberGhost

Meksika için en iyi VPN’imiz olarak CyberGhost’u seçtik. Sizi çevrimiçi tehlikelerden korumak için iyi bir güvenliğe sahip ve sıkı bir kayıt tutmama politikası uygulayarak gizliliğinize saygı duyan iyi bir hizmettir..

Cyberghost-anasayfa-2018

59 ülkede 3.000’den fazla sunucusu var, bu nedenle istediğiniz içeriğe erişirken sorun yaşamamalısınız. Meksika’da 19’u içeriyor ve Meksika içeriği almak için seçim yapabileceğiniz çok şey var.

Hızlıdır, ancak uzun mesafelerde yavaşlayabilir. Hızlar yine de iyi, bu yüzden sorun yaşamamalısınız. Ayrıca sınırsız bant genişliğine sahiptir, yani istediğiniz kadar akış yapabilir ve indirebilirsiniz. Servise daha iyi bakmak için CyberGhost incelememize göz atın.

CyberGhost’u Sevdiğimiz Diğer Nedenler

CyberGhost, Windows, macOS, Android ve iOS’a yüklenebilir. En son sürüm, güncellenmiş bir arayüze sahiptir, bu da iyidir, ancak alışmak gerekebilir. Aynı anda yedi cihaza kadar bağlayabilirsiniz, bu da birden fazla cihaz için en iyi VPN’imizde ikinci sırada yer almasına yardımcı oldu, ancak bu aynı zamanda kurulumlar için sınır.

Müşteri desteği mevcuttur ve kapsamlı bilgi bankası ilk arama noktanızdır. Hâlâ yardıma ihtiyacınız varsa, bir personelle canlı sohbet veya 7/24 e-posta yoluyla konuşabilirsiniz. Canlı sohbet en hızlı seçenektir, ancak daha fazla teknik sorun için e-posta en iyisidir.

Aylık maliyet uygundur, ancak daha uzun süre kaydolarak paradan tasarruf edersiniz. Android ve iOS için beğenip beğenmediğinizi görmek için kullanabileceğiniz yedi günlük bir deneme var. Ayrıca, şartları seçtiğiniz plana bağlı olarak değişen bir para iade garantisi vardır. Daha kısa planlar 14 gün ve daha uzun planlar 45 alır, ancak her ikisi de karar vermek için bolca zaman tanır.

2. ExpressVPN

ExpressVPN birçok makalemizde en üst sırada yer almaktadır. Mükemmel bir genel hizmet sunar ve daha da güçlü hale getirebileceğiniz mükemmel güvenlik ile mevcut en güvenli VPN’dir. Gönül rahatlığı için günlüksiz sağlam bir politika da var.

ExpressVPN-Web sitesi

ExpressVPN-Kayıt

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tünel-Seçenekler

ExpressVPN-Tam App

Önceki

Sonraki

Boğucu bir 94 ülkede 3.000’den fazla sunucu var ve bu da istediğiniz içeriği görüntüleme şansı veriyor. Bazıları da Meksika’da, böylece içeriğe oradan erişebiliyorsunuz.

ExpressVPN piyasadaki en hızlı VPN’dir, bu nedenle ekranları yüklemek sorun olmamalı. Sizi parçalarınızda durduracak bant genişliği sınırı da yok. Bu özellikler, akış parçası için en iyi VPN’imizde de ilk sırada yer aldı. Daha fazla bilgi için ExpressVPN incelememize bir göz atın.

ExpressVPN’i Sevdiğimiz Diğer Nedenler

Bir VPN kullanma konusunda çok az deneyiminiz varsa, ExpressVPN sizin için en iyi seçim olabilir. Yükledikten sonra, sizin için hemen hemen her şeyi yapar. Sadece uygun bir sunucuya bağlı olduğunuzdan emin olmanız gerekir, bu da kolaydır. Daha fazla bilginiz varsa ayarları düzenleyebilirsiniz, ancak önce ne yaptığınızı bildiğinizden emin olun.

Windows, macOS, Android ve iOS’ta kullanılabilir. Ayrıca, Chrome, Safari ve Firefox için tarayıcı uzantıları vardır. Beş cihaz aynı anda bağlanabilir, bu kötü değildir.

Kendinizi bir turşu içinde bulursanız, canlı sohbet ve e-posta 7/24 kullanılabilir. Canlı sohbet en hızlı seçenektir, ancak daha ayrıntılı yardıma ihtiyacınız varsa e-posta yolu daha iyidir.

ExpressVPN’in bir dezavantajı maliyetidir. Rakiplerine kıyasla pahalı, ancak aldığınız hizmetin kalitesi için buna değer. Daha uzun bir plan seçerek maliyeti düşürebilirsiniz ve sizin için değilse 30 günlük para iade garantisi vardır..

3. NordVPN

NordVPN, burada Cloudwards.net’te sıklıkla önerilen başka bir sağlayıcıdır. Çok çeşitli protokol seçenekleri ve temel olarak VPN tüneline daha fazla koruma ekleyen çift sekmeli sunucuları kullanma seçeneği ile etrafındaki en iyi güvenlikten bazılarına sahiptir. NordVPN günlükleri tutmadığından gizlilik de göz ardı edilmez.

Önceki

Sonraki

Uygun bir sunucu bulmakta sorun yaşamamalısınız çünkü Meksika’da 15’i içeren 5.000’den fazla noktalı 62 ülke var.

İyi hızlara sahiptir, ancak CyberGhost gibi uzaktaki bir sunucuya bağlandığında yavaşlayabilir. Buna rağmen, NordVPN hala akış için iyi bir seçimdir, çünkü kullanabileceğiniz bant genişliği miktarında herhangi bir kısıtlama yoktur. Sağlayıcıya daha ayrıntılı bir görünüm için NordVPN incelememizi okuyun.

NordVPN’i Sevdiğimiz Diğer Nedenler

NordVPN’i Windows, macOS, Android ve iOS’ta kullanabilirsiniz ve kurulumu basittir. Arayüzün kullanımı kolaydır ve aynı anda altı adede kadar cihaza bağlayabilirsiniz.

Sorunla karşılaşırsanız bakmanız gereken büyük bir bilgi tabanı vardır. Daha fazla yardım için canlı bir sohbeti veya e-postayı bir destek üyesiyle konuşmak için kullanabilirsiniz. Her ikisi de iyi, ama canlı sohbet daha hızlı.

Aylık fiyat fena değil, ancak daha uzun planlar sonunda daha ucuz olacak. 30 günlük geri ödeme var, bu yüzden tamamen taahhütte bulunmadan önce memnun olduğunuzdan emin olabilirsiniz..

4. Özel İnternet Erişimi

Dördüncü sırada, rakiplerinin sahip olduğu tüm özelliklere sahip olmasa da, iyi hizmet sunan Özel İnternet Erişimi var. Güvenlik iyidir, ancak varsayılan olarak 128 bit şifrelemeye ayarlanmıştır. Daha iyi koruma için bunu daha arzu edilen 256 bit olarak manuel olarak değiştirirseniz en iyisidir. Bununla birlikte, bağlantınızı yavaşlatabilir.

Özel-internet erişimli-review-favori-sunucuları

Çevrimiçi maskaralıklarınızın da hiçbir kaydı yok, çünkü PIA günlük tutmuyor.

PIA’nın birçok sunucu – 3.279, kesin olarak – ama sadece 33 ülkeyi kapsıyorlar, bu da diğer sağlayıcılardan çok daha az. Yine de, peşinde olduğunuz şey buysa Meksika içeriğine ayarlanmalısınız çünkü orada 33 sunucu var.

PIA’nın en iyi özelliklerinden biri hızdır. Bu çoğunlukla varsayılan olarak daha hafif bir şifreleme kullanmaktan ibarettir ve şifreleme seviyesini artırdığınızda yavaşlar. Yine de, hızlar iyi ve sunucular arasında geçiş yapmak hızlı. Ayrıca, daha önce kullanımda olanın bağlantısını kesmeden başka bir sunucuya bağlanmanıza da olanak tanır. Ayrıca, bant genişliği için sınır yoktur.

PIA’yı Sevdiğimiz Diğer Nedenler

PIA’yı Windows, macOS, Android ve iOS’a ayarlayabilirsiniz. Kullanımı kolay istemcilere sahiptir ve Linux kullanıcıları için harikadır, çünkü platform için tam bir istemciye sahip olan tek VPN’dir, bu yüzden Linux için en iyi VPN’dir. Aynı anda beş cihaza kadar bağlayabilirsiniz.

En yaygın sorunların çözülmesine yardımcı olacak iyi bir bilgi tabanı var. Genel olarak, ancak, müşteri hizmetleri geliştirilebilir. E-posta desteği 7/24 mevcuttur, ancak canlı sohbet yoktur. Yine de, PIA’nın rakiplerinin sunduğundan daha yavaş olsa bile, mevcut olan yardım kapsamlı. PIA incelememiz hizmet hakkında daha fazla ayrıntı veriyor.

PIA eskiden mevcut en ucuz seçeneklerden biriydi, ancak fiyatları son zamanlarda arttı. Hala adil bir fiyat, ancak diğer sağlayıcılar yaklaşık aynı fiyata daha iyi bir hizmet sunuyor. Diğer hizmetlerde olduğu gibi, daha uzun bir plana abone olmak ve paradan tasarruf etmek akıllıca bir fikirdir. Yedi günlük para iade garantisi mevcuttur ve denemeniz için size bolca zaman tanır.

5. VyprVPN

VyprVPN listenin başında olmasa da, kendi Chameleon protokolünün ek koruması ile iyi bir güvenlik sunuyor. Günlükleri olmayan katı bir politikası da vardır, bu nedenle gizliliğiniz hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Ayrıca VyprVPN incelememizde okuyabileceğiniz diğer harika güvenlik seçenekleri de var.

VyprVPN-Sunucu-Seçim

Sunucuları 64 ülkeyi kapsıyor, ancak mevcut miktar diğer sağlayıcılara kıyasla zayıf. Toplamda 700’den fazla var ve bazıları Mexico City’de, Meksika içeriğinden sonraysanız bir artı.

Hızları kötü değil, ama bazen yavaş olabilir. Bununla birlikte, bant genişliği kullanımının bir sınırı yoktur, bu da iyidir.

VyprVPN Sevdiğimiz Diğer Nedenler

Windows, macOS, Android ve iOS için istemciler var, ancak arayüz tarihli. Bununla birlikte, kullanımı hala kolay. Bir seferde üç cihaz bağlayabilirsiniz ve daha fazlasına ihtiyacınız varsa, premium pakete beş adede kadar çıkması için kaydolabilirsiniz..

Bir sorunla karşılaşırsanız, sorunu çözmenize yardımcı olması için SSS bölümünü kullanabilirsiniz. Bunu yapmazsanız, canlı sohbet veya 7/24 e-posta yoluyla destek hizmetlerine başvurabilirsiniz. En hızlı yanıt için canlı sohbeti kullanmalısınız, ancak ya kısa olmayan cevaplar sunun, bu harika değildir.

Fiyat planı makul ve taahhütte bulunmadan önce kontrol etmek için kullanabileceğiniz 30 günlük bir geri ödeme süresi var.

Son düşünceler

Umarım şimdi Meksika’da neden VPN kullanmanız gerektiğini ya da gittiğiniz herhangi bir yeri anlarsınız. Bir sağlayıcı seçerken, güvenliğin ve tüm dünyada noktalı sunucuların olduğundan emin olmalısınız, böylece içeriğe kolayca erişebilirsiniz. Orada kısıtlanmış içeriği görüntülemek istiyorsanız Meksika’yı da içermelidir..

Meksika için kazancımız CyberGhost çünkü iyi güvenlik ve 19 sunucu da dahil olmak üzere birçok sunucu var. Ayrıca, yedi günlük deneme ve para iade garantisi ile kaybedecek hiçbir şeyiniz yok.

Meksika’da VPN kullanma önerileriniz varsa, bunları aşağıdaki yorum bölümüne yerleştirin. Onları duymak isteriz. Diğer VPN makalelerimize de göz attığınızdan emin olun. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map