Kamu Televizyonu İzlemek İçin 2020’de Avusturya IP Adresi Nasıl Alınır

Seyahat ediyorsanız veya yerini değiştirdiyseniz, muhtemelen çevrimiçi alıştığınız her şeye erişemezsiniz. Belki bir hata mesajı alıyorsunuz veya içerik farklı. Çünkü bazı içerikler belirli ülkelerle sınırlıdır ve onu görüntülemenin tek yolu IP adresinizi değiştirmektir. Bu makalede, size bir Avusturya IP adresini nasıl alacağınızı göstereceğiz.


IP adresinizi bir kimlik etiketi olarak düşünün. Cihazınıza özeldir ve ziyaret ettiğiniz web sitelerine hangi ülkede bulunduğunuzu bildirir. İçerik bir ülkeyle sınırlıysa, içeriğe yalnızca oradaysanız erişebilirsiniz. IP adresinizi değiştirmek, adresinizi oradaymış gibi gösterecek ve içeriği görüntüleyebilmenizi sağlayacaktır.

Bunu yapmaktan yararlanmanızın nedenleri var. Belki de ORF tarafından sağlanan çeşitli programları kaçırıyorsunuz veya Netflix’in Avusturya sürümüne erişmek istiyorsunuz.

Karşılaştığınız kısıtlamalar coğrafi engeller olarak bilinir. Yayıncıların göstermek istedikleri her ülkede yayınlamak istedikleri her şov için lisansa ihtiyaçları vardır. Dil ve kültürel farklılıklar nedeniyle her şovun her ülkede yayınlanması uygun değildir. Bu yüzden Netflix’in kütüphanesi dünya çapında çok farklıdır. Daha fazla bilgi için Netflix yasağındaki makalemizi okuyun.

Netflix peşinde olduğunuz şeyse, daha fazla öneri için Netflix için en iyi VPN kılavuzumuza göz atın.

Avusturya IP adresi almanın başka nedenleri de vardır. Örneğin, bazı bankalar ülke dışından giriş yapmanıza izin vermez. Bu kısıtlamalar sahtekarlığı önlemeye yardımcı olmak için vardır. IP adresinizi değiştirdikten sonra, her zamanki gibi giriş yapabilirsiniz.

Avusturya IP Adresi Nasıl Alınır

Bir proxy kullanarak IP adresinizi değiştirebilirsiniz – birkaç seçenek için en iyi ücretsiz proxy kılavuzumuzu okuyun – ancak bunlar güvenilir değildir. Ayrıca sizi güvende tutacak güvenlik özellikleri de yoktur. Daha fazla bilgi edinmek için VPN vs. proxy ile Tor karşılaştırmamıza göz atın.

Bunun yerine sanal bir özel ağ kullanmanızı öneririz. Sadece IP adresinizi değiştirmekle kalmayacak, aynı zamanda üst düzey şifreleme sunan VPN protokolleri ile sizi güvende tutacaktır. Çoğunluğun da günlüksiz bir politikası vardır, bu da çevrimiçi etkinliklerinizin kaydını tutmayacakları anlamına gelir.

En iyi VPN listemizdeki sağlayıcıların çoğu iyi bir seçimdir, ancak bazıları Avusturya için diğerlerinden daha uygundur.

Avusturya’da sunuculara sahip olmak için VPN’ye ihtiyacınız olacak, aksi takdirde aynı durumda takılı kalacaksınız. Akış yapmak istiyorsanız VPN’nin istediğiniz hizmetlere de girebildiğinden emin olun. Netflix, çoğu hizmetin atlayamayacağı birinci sınıf bir VPN algılama sistemine sahiptir. Daha fazla bilgi için Netflix proxy hatası hakkındaki makalemize göz atın.

CyberGhost

CyberGhost, Avusturyalı bir IP adresi almak için mükemmel bir seçimdir çünkü orada 69 sunucuya sahiptir, bu da baktığımız herhangi bir sağlayıcıdan daha fazlasıdır. İyi bir güvenliğe sahiptir ve günlüksiz bir politika ile gizliliğinize saygı duyar. Sınırsız bant genişliği, uygun hızlar ve Netflix gibi gerçek zamanlı aktarım servislerini kullanma olanağından da yararlanacaksınız..

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-slider2

CyberGhost-slider3

CyberGhost-slider4

CyberGhost-Slider5

Önceki

Sonraki

CyberGhost, Windows, macOS, Android ve iOS ile uyumludur. Aynı anda yedi cihaza kadar bağlayabilirsiniz, bu da birden fazla cihaz için en iyi VPN’imizde ikinci sırada yer alır. Hizmeti yedi günlük deneme süresiyle test edebilirsiniz. Daha fazla zamana ihtiyacınız varsa, para iade garantisi de vardır. Daha iyi bir görünüm için CyberGhost incelememizi okuyun.

NordVPN

Avusturya IP adresi almak için bir başka iyi seçenek NordVPN’dir, çünkü Avusturya’da 35 sunucu içeren büyük bir sunucu ağına sahiptir. Güvenliği en iyiler arasındadır ve çevrimiçi etkinliklerinizin kaydını tutmaz. İyi hızlara sahiptir ve bant genişliği sınırı yoktur. Ayrıca, Netflix ve diğer birçok akış hizmetine giriyor.

NordVPN-Slider1

NordVPN-slider2

NordVPN-slider3

NordVPN-slider4

NordVPN-Slider5

Önceki

Sonraki

Windows, macOS, Android ve iOS’ta aynı anda altı cihaza bağlı olarak kullanabilirsiniz. 30 günlük bir geri ödeme süresi vardır, bu nedenle beğenip beğenmediğinize karar vermek için bolca zamanınız olur. Daha fazla bilgi için NordVPN incelememize göz atın.

HideMyAss

Avusturyalı bir IP adresi almak için HideMyAss’ı da kullanabilirsiniz. Sunucu ağı 190 ülkeyi kapsıyor ve Avusturya’da yedi sunucusu var. İyi bir güvenlik ve gizlilik politikası vardır, ancak bağlantı ve bağlantı kesme günlüklerini 30 gün boyunca tutar. Hızları çoğu etkinlik için yeterlidir ve sınırsız bant genişliği vardır. Ayrıca, çoğu akış hizmetine erişebilir.

HidemyAss-anasayfa-2019

HMA, Windows, macOS, Android ve iOS’ta kullanılabilir. Tek seferde en fazla beş cihaz bağlayabilirsiniz. Hoşunuza gidip gelmediğini görmek için kullanabileceğiniz yedi günlük bir deneme ve 30 günlük para iade garantisi var. HideMyAss incelememizde hizmet hakkında daha fazla bilgi var.

Avusturya IP Adresini Kullanmanın Tehlikeleri

Avusturya IP adresini kullanmak tehlikeli olmasa da, aklınızda bulundurmanız gereken şeyler vardır. Devlet gözetimi, ücretsiz konuşma ve kullanıcı gizliliği ülkeden ülkeye değişir.

Avusturya hükümeti gözetim yapabilir. Şifrelenmiş olsalar bile internet iletişimini izleyebilir. Buna WhatsApp ve Skype gibi uygulamalar da dahildir (WhatsApp sohbet geçmişinin nasıl yedekleneceği ve geri yükleneceği hakkındaki kılavuzumuzu okuyun).

Avusturya’nın karalama yasaları AB’deki en katı kanunlar arasında yer alıyor ve ceza kanunu devlete ve yöneticilerine hakaret ediyor. Gazeteciler en fazla risk altındadır, ancak yine de dikkatli olmalısınız. Gazeteciyseniz, gazeteciler için çevrimiçi gizlilik kılavuzumuzu okuyun.

Nerede olursanız olun, siber suç riski altındasınız. Çok sayıda halka açık WiFi erişim noktası vardır, ancak ne kadar güvenli olduklarını söyleyemezsiniz. Saldırıya uğrama, virüs alma veya kötü amaçlı yazılım kullanma riskiniz vardır, bu nedenle VPN ile birlikte iyi bir antivirüs kurmak iyi bir fikirdir. En iyi antivirüs yazılımı kılavuzumuzda öneriler var.

Son düşünceler

Umarım, bir Avusturya IP adresi almanıza yardımcı olduk. VPN almak için bir VPN kullanmalısınız çünkü iyi bir güvenlikle korunacaksınız ve aktiviteleriniz gizli tutulacak.

Önerilerimizden herhangi biri işe yarayacak, ancak ülkede 69 sunucuya sahip olduğu için CyberGhost en iyi seçim. Hoşunuza gidip gelmediğini görmek için yedi günlük denemeyi kullanabilirsiniz ve daha fazla zamana ihtiyacınız varsa 30 günlük para iade garantisi vardır. Alternatifleri görmek istiyorsanız, VPN incelemelerimize göz attığınızdan emin olun..

Avusturya IP adresi alma konusunda ipuçlarınız veya deneyiminiz varsa, aşağıdaki yorum bölümünde bize bildirin. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me