Hurlin’i İzleyebilmek İçin 2020’de İrlandalı IP Adresi Nasıl Alınır?

İnternete bağlı olmanın her şeye erişiminiz olduğu anlamına gelebilir, ancak durum böyle değildir. Ülke dışından İrlanda içeriğine ulaşmaya çalışıyorsanız, bir hata mesajıyla karşılaşma olasılığınız yüksektir. Bu makalede, İrlanda’da nasıl IP adresi alacağınızı göstereceğiz, böylece istediğiniz içeriği görüntüleyebilirsiniz.


Birçok web sitesi ve çevrimiçi hizmet menşe ülkesi ile sınırlıdır, bu nedenle bu ülkenin dışındaki herkes bunları görüntülemeye çalışmaz. IP adresiniz, konumunuz dahil olmak üzere birçok bilgi içerir. Bu, coğrafi olarak engellenen içeriğe erişmenin tek yolunun IP adresinizi belirtilen ülkedeki bir adresle değiştirmek olduğu anlamına gelir.

İrlandalı bir yabancıysanız veya seyahat ediyorsanız, evde şovlar eksik olabilir. RTE Player veya TV3 izlemek isteyebilirsiniz, ancak yapamayacağınızı bulun. Belki de kendinizi evinizde hissediyorsunuz ve TG4’te İrlandalı’nın tanıdık sesini duymak ya da aceleyle veya Galya futboluna girmek istiyorsunuz.

Lisans kısıtlamaları sayesinde bu kanallara yalnızca bir İrlanda IP adresiyle erişirseniz erişebilirsiniz. Örneğin, Netflix dünyanın birçok yerinde mevcuttur, ancak her kütüphane farklıdır. Birçok kişi en büyük kütüphaneye sahip olduğu için ABD sürümüne girmek istiyor. Daha fazla bilgi için Netflix yasağı hakkındaki makalemizi okuyun.

Netflix’e girmek İrlandalı bir IP adresi almanın başlıca nedenlerinden biriyse, daha fazla öneri için Netflix için en iyi VPN’imize göz atabilirsiniz..

İrlandalı bir IP adresine ihtiyaç duymanızın bir başka nedeni de banka hesabınıza çevrimiçi erişmektir. Bazı bankalar, kullanıcıların yalnızca kendi ülkelerindeki çevrimiçi hesaplarına giriş yapmalarına izin verir.

İrlanda IP Adresi Nasıl Alınır

İrlandalı bir IP adresi almak için kullanabileceğiniz birkaç rota var. Proxy kullanmak en kolayıdır – en iyi seçimlerimizi en iyi ücretsiz proxy kılavuzumuzda bulabilirsiniz – ancak güvenilir olmayabilirler ve her zaman çalışmazlar. Artı, sizi savunmasız bırakacaklar, çünkü bunlarda güvenlik yok. Gerçek IP adresiniz de korumasız kalacaktır, bu yüzden size geri bakmak oldukça kolay olacaktır. Daha fazla bilgi için VPN ile proxy ve Tor arasındaki makalemizi okuyun.

En iyi seçenek sanal bir özel ağ kullanmaktır. Birini kullanmak sizi çevrimiçi tehlikelerden koruyacak ve anonim olacaktır. En iyi VPN incelemelerimizin iyi seçenekleri vardır, ancak İrlanda için uygun olanı seçtiğinizden emin olmanız gerekir. Orada sunucuları olması gerekir ve daha fazla daha iyi. Bunlar olmadan, hala sıkışıp kalacaksın.

Netflix’e erişmek istiyorsanız, en son teknoloji VPN algılama sistemini aşabilecek bir VPN’e ihtiyacınız olacaktır. Bunu yapabilen sadece birkaç tane var, bu yüzden akıllıca seçin. Daha fazla bilgi için Netflix proxy hatası ile ilgili makalemizi okuyun.

NordVPN

İrlanda’da IP adresi almak için iyi bir seçim NordVPN’dir. İrlanda’da 35 dahil olmak üzere büyük bir sunucu ağına sahiptir. Piyasadaki en iyi güvenlik özelliklerinden bazılarına sahiptir ve sıkı bir kayıt tutmama politikasıyla gizliliğinizi onurlandırır. Netflix’e veya diğer akış hizmetlerine girmekte sorun yaşamayacaksınız, hızları iyi ve bant genişliği sınırı yok.

Önceki

Sonraki

Kullanımı kolay istemcilerini Windows, macOS, Android ve iOS’a yükleyebilirsiniz. Aynı anda altı adede kadar cihazda da kullanabilirsiniz. 30 günlük geri ödeme dahildir, böylece beğeneceğinizden emin olabilirsiniz. Yapacağınızdan eminiz, ancak nedenini görmek için NordVPN incelememizi okuyun.

CyberGhost

CyberGhost başka iyi bir seçenektir. Dünya çapında 3.000’den fazla sunucusu var ve bunların 20’si İrlanda’da. Güvenliği iyidir ve günlüksiz sağlam bir politika da vardır. İyi hızlara ve sınırsız bant genişliğine sahiptir ve sizi Netflix’in yanı sıra diğer akış hizmetlerine de götürür.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-slider2

CyberGhost-slider3

CyberGhost-slider4

CyberGhost-Slider5

Önceki

Sonraki

Çoğu büyük işletim sistemiyle uyumludur ve aynı anda yedi cihaza kadar bağlayabilirsiniz, bu yüzden birden fazla cihaz için en iyi VPN’larımızdan biridir. Kullanabileceğiniz yedi günlük bir deneme ve para iade garantisi vardır. Hizmet hakkında daha fazla bilgi için CyberGhost incelememize göz atın.

Özel İnternet Erişimi

Özel İnternet Erişimi, İrlanda IP adresi almak için de iyi bir seçimdir. Güvenliği iyidir, ancak varsayılan olarak 128 bit olarak ayarlandığından şifreleme ayarını manuel olarak 256 bit olarak değiştirmeniz gerekir. Çevrimiçi etkinliklerinizi kaydetmez. Ayrıca, sınırsız bant genişliği ve makul hızlara sahiptir, ancak güvenliği artırdığınızda yavaşlar.

Önceki

Sonraki

Birçok sunucusu mevcut, 10 tanesi İrlanda’da. Linux’un yanı sıra en popüler işletim sistemlerinde de kullanılabilir. Aslında, Linux için en iyi VPN parçamızda ilk geldi. Yedi günlük para iade garantisi vardır, böylece beğeneceğinizden emin olabilirsiniz.

PIA, büyük bir sorun olmayan ABD’de bulunuyor, ancak riskli bir işte iseniz, başka bir sağlayıcı seçmek isteyebilirsiniz. Neden hakkında fikir edinmek için devlet gözetimi hakkındaki makalemizi ve şirketin daha ayrıntılı bir görünümü için PIA incelememizi okuyabilirsiniz..

İrlanda IP Adresi Kullanımının Tehlikeleri

İrlandalı bir IP adresine sahip olmakla ilgili bir sorun yok, ancak güvende olduğunuzdan emin olmak için size daha fazla neden verecek birkaç şey var. Gizlilik yasaları kılavuzumuzda okuyabileceğiniz gibi bazı ülkeler gizliliğe değer vermektedir. Bununla birlikte, başkalarının invaziv gözetim ve mevzuatı var.

İrlanda, yetkililerin e-postalarınıza ve diğer iletişim araçlarına müdahale etmesine izin veren, suçla mücadele etmek ve devleti korumak olduğunu söyleyen yasalara sahiptir. Ayrıca, hâkim yalnızca kameralar gibi gözetim cihazları kullanıldığında yetkilendirme için gereklidir. Bu, yetkililerin neredeyse hiç kimseyi sonuçsuz izleyebileceği anlamına gelir.

İrlanda Savunma Kuvvetleri’nin dünya çapındaki yetkililere casus yazılım satan Hacking Team adlı bir şirketle konuştuğuna dair kanıtlar da var. Ordu ürünlerini satın almayı reddetti, ama bu doğru olmayabilir. Ülke hakkında daha fazla bilgiyi İrlanda için en iyi VPN kılavuzumuzda bulabilirsiniz.

Son düşünceler

Bu kılavuzun bir İrlanda IP Adresi almanıza yardımcı olduğunu umuyoruz. İhtiyacınız ne olursa olsun, VPN almanın en iyi yolu budur. Bunlar basit, ancak korunacaksınız ve aralarından seçim yapabileceğiniz başka birçok seçeneğiniz olacak.

Tüm önerilerimiz size İrlandalı bir IP adresi alacaktır, ancak NordVPN, büyük bir güvenliğe sahip olduğu ve Netflix de dahil olmak üzere birçok akış hizmetine gireceği için en iyi seçimdir. 30 günlük geri ödeme süresi de denemeniz için yeterli zaman verecektir.

İrlandalı bir IP adresi almak için önerileriniz varsa, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me