Bir Alman IP Adresi 2020 Nasıl Alınır: Heimat’a Doğru Yolculuk

Almanya dışındayken çevrimiçi olarak bir hata mesajı aldıysanız ve oradaki bir siteye erişmeniz gerekiyorsa, büyük olasılıkla bir coğrafi engelleme ile karşılaştınız. Alıştığınız içeriğe erişemediğinizde sinir bozucu olabilir, ancak basit bir çözüm var. Tek yapmanız gereken IP adresinizi değiştirmek. Bu yazıda size Alman IP adresini nasıl alacağınızı göstereceğiz.


Web siteleri ve çevrimiçi hizmetler yalnızca IP adresinize göre nerede bulunduğunuzu söyleyebilir. Bu, dışındaysanız belirli bir ülkeyle sınırlı içeriğe erişmenizi engellemenize neden olabilir. Yine de IP adresinizi o ülkeden bir adrese değiştirdiğinizde görüntüleyebilirsiniz..

Yerel bir haber kanalına yetişmek veya ARD Mediathek veya ProSieben Video gibi hizmetlerden yayın yapmak isteyebilirsiniz. Belki de Netflix’in Almanca versiyonunu izlemek istersiniz. Hangisi olursa olsun, bunu yapmak için bir Alman IP adresine ihtiyacınız olacak.

Bloklar, akış hizmetinin gösterileceği ülkeden her gösteri için bir lisansa ihtiyaç duyması nedeniyle oluşur. Bazıları, dil veya hedef kitlesi nedeniyle belirli ülkeler için uygun olmayabilir. Netflix birçok ülkede bulunuyor, ancak kütüphanesi bu yasalar nedeniyle farklı. Birçok kişi ABD Netflix’i istiyor çünkü en çeşitli.

Netflix VPN yasağındaki makalemizde bununla ilgili daha fazla bilgi edinin. Netflix peşinde olduğunuz şeyse, daha fazla öneri için Netflix için en iyi VPN’imize göz atın.

Finansal hesaplarınıza da erişmeniz gerekebilir. Diyelim ki banka hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor, ancak ne kadar denerseniz deneyin hesaba erişemezsiniz. Olduğu kadar can sıkıcı olan çoğu finansal hizmet, güvenlik önlemi olarak başka bir ülkeden giriş yapılmasına izin vermez. IP adresinizi değiştirmeniz yeterlidir..

Alman IP Adresi Nasıl Alınır

Kolayca gidebilir ve bir Alman IP adresi almak için bir proxy kullanabilirsiniz (en iyi ücretsiz proxy rehberimizin birkaç önerisi vardır). Yine de tavsiye etmiyoruz çünkü güvenilmezler. Her zaman çalışmazlar ve güvenlik dahil değildir ve sizi saldırılara açık bırakır. Ayrıca, IP adresiniz açıkta ve işler size geri izlenebiliyor. Daha iyi bir anlayış için VPN ve proxy ile Tor karşılaştırmasını okuyun.

Güvenlikle yüklendiği ve gizliliğinize değer verdiği için sanal bir özel ağ kullanmanızı öneririz. Ayrıca IP adresinizi de koruyacaklardır. En iyi VPN’lerimize göz atabilirsiniz, ancak istediğinizin Almanya için iyi bir seçim olduğundan emin olmanız gerekir..

Yeni başlayanlar için Almanya’da sunucuları olmalı. Olmazsa, yine de sıkışıp kalırsınız. Netflix’e girmek istiyorsanız, VPN’leri tespit etmenin harika olduğunu unutmayın, bu nedenle sistemini atlayabilecek birini seçtiğinizden emin olmak istersiniz. Daha fazla ayrıntı için Netflix proxy hatası hakkındaki makalemize göz atın.

CyberGhost

CyberGhost, Almanya’da bir 575 de dahil olmak üzere birçok sunucuya sahip mükemmel bir sağlayıcıdır, bu nedenle bir Alman IP adresi almakta sorun yaşamamanız gerekir. İyi bir güvenlik ve gizliliğe sahiptir, bu yüzden korunduğunuzu bilirsiniz. Hızları iyi, sınırsız bant genişliğine sahip ve Netflix ve diğer akış hizmetlerine erişebiliyor.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-slider2

CyberGhost-slider3

CyberGhost-slider4

CyberGhost-Slider5

Önceki

Sonraki

Windows, macOS, Android ve iOS’a yüklenebilir. CyberGhost, birden fazla cihaz parçası için en iyi VPN’lerimizde en üst sırada yer aldı, çünkü aynı anda yedi cihaza kadar bağlanmanıza izin veriyor, bu da rakiplerinin izin verdiğinden daha fazla. Neye benzediğini görmek için yedi günlük denemeyi kullanabilirsiniz ve bundan hala emin değilseniz, para iade garantisi vardır.

Hizmet hakkında daha fazla bilgi edinmek için CyberGhost incelememizi okuyun.

NordVPN

NordVPN ayrıca, 257’si Almanya’da olduğu binlerce sunucusu sayesinde size Alman IP adresi alabilmektedir. Güvenlik ve gizlilik için de en iyilerinden biridir. Hızları iyidir ve bant genişliği sınırı yoktur. Ayrıca, Netflix de dahil olmak üzere çoğu akış hizmetine sorunsuz olarak girebilir.

NordVPN-Slider1

NordVPN-slider2

NordVPN-slider3

NordVPN-slider4

NordVPN-Slider5

Önceki

Sonraki

Büyük işletim sistemlerinde kullanabilir ve aynı anda altı cihaza kadar bağlayabilirsiniz. 30 günlük geri ödeme süresiyle, beğenip beğenmediğinizi görmek için yeterli zamanınız olmalıdır. Servise daha iyi bakmak için NordVPN incelememizi de okuyabilirsiniz..

Astrill

Astrill başka bir iyi seçim. Sunucu ağı, rakiplerininki kadar büyük değildir, ancak Almanya’da Münih, Hanau Am Main, Frankfurt, Düsseldorf, Frankfurt Am Main ve Köln dahil olmak üzere altı sunucusu vardır. Güvenliği sizi koruyacak ve şirkete özel ikisi de dahil olmak üzere seçebileceğiniz birçok protokol var.

Astrill-Slider1

Astrill-slider2

Astrill-slider3

Astrill-slider4

Önceki

Sonraki

Akış hizmetlerine girebileceksiniz ve bant genişliği sınırları olmadan iyi hızlara sahip olacaksınız. En popüler işletim sistemleriyle uyumludur ve aynı anda en fazla beş cihaza bağlı olmanızı sağlar. Yedi günlük deneme sürümünden yararlanabilirsiniz ve daha fazla ayrıntı için Astrill incelememizi okuyabilirsiniz..

Bir Alman IP Adresi Kullanmanın Tehlikeleri

Bir Alman IP adresini endişelenmeden kullanabilirsiniz, ancak ülke hakkında bazı bilgileri aklınızda bulundurmalısınız..

Düzenli olarak çevrimiçi gönderiyorsanız, belirli konuşma kategorilerinin yasa dışı olduğunu bilmelisiniz. Buna, dinlerin iftirası ve bir terör örgütü kurmanın yanı sıra Alman Ceza Kanunu’nda belirtilenler de dahildir..

NetzDG adlı bir nefret söylemi kuralı Ekim 2017’den beri yürürlüktedir. Sosyal medya devlerinin platformlarında yayınlanan yasadışı materyalleri kaldırmasını talep ediyor. Eğer yapmazlarsa, para cezasına çarptırılma riski vardır. Bu kullanıcıları çok fazla etkilemese de, kuralın ifade özgürlüğünü sınırlayacağına dair endişeler vardı.

Çoğu ülkede olduğu gibi, telif hakkıyla korunan malzemelerin torrentinin alınması Almanya’da yasa dışıdır ve para cezası veya hapis cezası ile sonuçlanabilir. Birini yakalama umuduyla Alman IP adresleri için popüler torrentleri trol eden hukuk firmaları da olabilir. Daha fazla bilgi için Almanya için en iyi VPN kılavuzumuzu okuyun.

Halka açık WiFi daha popüler hale geliyor, bu yüzden daha fazla insan siber suç yaşama riski altında. Bu sıcak noktaların ne kadar güvenli olduğunu asla söyleyemezsiniz, bu nedenle kendinizi korumak için bağlanırken bir VPN kullanmak iyi bir fikirdir. Bununla birlikte, iyi bir antivirüs de savunma için iyidir.

Son düşünceler

Artık bir Alman IP adresini kolay ve güvenli bir şekilde nasıl alacağınızı bilmelisiniz. Bir VPN kullanmak en iyi yoldur çünkü güvenliğinden korunacak ve anonim kalabilirsiniz..

Üç seçimimiz size ihtiyacınız olanı sağlayacaktır, ancak CyberGhost Almanya için en iyi seçimdir, çünkü orada 575 sunucuya sahiptir, baktığımız diğer sağlayıcılardan çok daha fazladır. Nasıl sevdiğinizi görmek için yedi günlük denemeyi kullanabilirsiniz. Bundan sonra hala emin değilseniz, para iade garantisi de vardır.

Bir Alman IP adresi alma konusunda ipuçlarınız varsa, bunları aşağıdaki yorumlar bölümüne yerleştirin. Onları duymak harika olurdu. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map