BAE 2020 için En İyi VPN: Dubai’den Sınırsız İnternet

Birleşik Arap Emirlikleri son 40 yılda hızla büyüdü ve Dubai’nin ışıltılı ışıkları ile tanınıyor. Her yıl milyonlarca turist ziyaret ediyor ve gelir vergisi olmadığı için dijital göçebeler arasında favori. Nüfusunun neredeyse yüzde 80’i interneti kullanıyor ve muhtemelen ziyaretiniz sırasında da kullanacaksınız, bu yüzden BAE için en iyi VPN’imizden birini kullanmalısınız.


Diğer ülkelerin aksine, internet sansürü BAE’de çok sert değil (ne kadar kötü olabileceğine bir örnek olarak, Çin Büyük Güvenlik Duvarı’ndaki parçamızı okuyun). Sanal bir özel ağ, kolayca atlamanıza yardımcı olacaktır..

Filtreleme politikaları kültürel veya dini olarak rahatsız edici içeriğe odaklanır. Telekomünikasyon Düzenleme Kurumu, İSS’lere terör, pornografi, flört, LGBT ve kumar ile ilgili her türlü içeriği engelleme talimatı verir.

İktidar düzenini tehdit eden ve yasa dışı uyuşturucuları teşvik eden siyasi tartışmalar içeren web siteleri engellenebilir. İnternet kullanıcıları için saldırı araçları, casus yazılımlar ve kimlik avı web siteleri gibi risk oluşturan içerikler de.

Basın özgürlüğü zayıf ve devlet tarafından işletilen haber siteleri genellikle tartışmalı konuları kapsamayı reddediyor. Medyanın tüm yönleri, hükümetin eleştirilmesini yasaklayan 1980 Yayın ve Yayıncılık Kanunu ile düzenlenmektedir..

Muhabirler, hükümet düzenlemelerine ve bürokrasiye ayak uydurmak için otosansür uygularlar. Yabancı gazetecilerin bazen siyasi meseleler hakkındaki görüşlerini ifade ettikleri için girişleri reddediliyor veya sınır dışı ediliyorlar.

BAE’de Çevrimiçi Mevzuat

Çevrimiçi özgürlük, siber suçlar ve ayrımcılıkla mücadele yasaları da dahil olmak üzere yakın tarihli birkaç BAE kanunu nedeniyle azalmıştır. Siber suç yasası, bir terörist web sitesi yürütmek veya nefreti kışkırtmayı amaçlayan web sitesi gibi belirli çevrimiçi etkinliklere katılanlara cezalandırmayı amaçlamaktadır. Ağustos 2018’de kuralları ihlal edenlere daha sert cezalar dahil etmek için değiştirildi.

Nefreti kontrol ederek terörizmle mücadele etmek için ayrımcılıkla mücadele mevzuatı yürürlüktedir. Zaman içinde değiştirilmiştir ve nefret söyleminin ve şiddetin teşvik edilmesinin ötesine geçerek özgür ifadeyi caydırmak için yaygın olarak kullanılmaktadır..

Bireyler genellikle tutuklanır ve zararsız faaliyetler ve şiddet içermeyen görüşler gibi görünen şeyler için ağır para cezaları ve hapis cezaları verilebilir. Dini sembollere hakaret ettiği veya devleti ve yöneticilerini rahatsız ettiği düşünülen tartışmalar da cezalandırılabilir. Benzer örnekler Singapur için en iyi VPN makalemizde bulunabilir.

Ayrımcılıkla mücadele yasası, ihlalcileri 10 yıla kadar hapis cezasına çarptırılabileceği konusunda uyarıyor. Siber suç yasasını çiğnemek için 500.000 ila 2 milyon dirhem (140.000 ila 540.000 $), hapis cezası veya her ikisi arasında büyük para cezaları uygulanabilir.

Yetkililer, yabancı uyrukluları sürekli olarak ülke yasalarına uymaları gerektiği konusunda uyardı. Çevrimiçi aktivistler hapse atıldı ve hem yerli hem de yabancılar sosyal medya gönderileri nedeniyle gözaltına alındı.

2018’de bir adam BAE hakkında yanlış bilgi yayınlamak ve nefreti teşvik etmek için sosyal medyayı kullanmaktan suçlu bulundu ve BAE’nin itibarına zarar verdi. 10 yıl hapse mahk andm edildi ve BAE’yi karaladığı için 1 milyon dirhem (270.000 $) para cezasına çarptırıldı. Sadece ne yayınladığına dikkat et.

BAE’de Çevrimiçi Güvenlik ve Gizlilik

Bir VPN hizmeti kullanmanın bir başka nedeni siber saldırı riskidir. Symantec’in 2018 raporu, siber suç faaliyetinin, BAE’nin 2017’deki dokuzuncu ile karşılaştırıldığında dünyadaki sekizinci sıralamasında arttığını gösteriyor. Tayland için en iyi VPN’imiz, yüksek siber suç oranlarına sahip başka bir ülkeyi gösteriyor.

Ayrıca, Norton Security Insights Raporu 2017 yılında BAE’deki kurbanlardan siber suçlular tarafından yaklaşık 4 milyar dirhemin (1 milyar dolar) çalındığını söyledi. Bu nedenle, en iyi anti-virüs yazılımlarımızdan birini kurmak iyi bir fikirdir..

Hükümet de gözetim altında.

Dubai’deki 7 günlük gazeteyle yaptığı röportajda bir TRA yetkilisi, “Tüm sosyal medya kanallarını izlemeye başladık – tüm web siteleri ve profiller izleniyor,” dedi..

Ayrıca, İngiliz savunma yüklenicisi BAE Systems’ın Danimarkalı bir yan kuruluşunun BAE yetkilileri gözetim ekipmanı sattığı da bildirildi.

Bununla birlikte, Abu Dabi 2016 yılında İsrail tarafından kurulan bir sivil gözetim sistemi olan Falcon Eye’ı başlattı. Orta Doğu Gözüne göre, yetkililerin her insanı izlemesini sağlayarak iş, sosyal ve davranış kalıplarının kaydedilmesini ve analiz edilmesini sağlıyor..

Bu yılın başlarında BAE’nin diğer hükümetler, militanlar, gazeteciler ve insan hakları savunucuları üzerinde sürveyans yaptığı tespit edildi. Project Raven, eski ABD istihbarat ajanlarının bir ekibidir ve iPhone’lara sızabilen siber silahKarma’dan yararlanabilir. Projenin haberleri ancak Raven Amerikalıları gözetlemeye başladıktan sonra ortaya çıktı.

BAE müdahaleci gözetim faaliyetinde bulunan tek hükümet değil. Daha fazla bilgi için ABD için en iyi VPN’imize ve İngiltere parçaları için en iyi VPN’imize bakın..

BAE 2020 için en iyi VPN’ler

Bir VPN’i Dubai için En İyi Yapan Nedir

Dubai ve Abu Dabi için en iyi VPN’e karar verirken birçok faktör dikkate alınmalıdır. Yetkililerin hakaret ya da rahatsız edici gördükleri göz önüne alındığında, bu şekilde görüntülenebilecek hiçbir şey yayınlamadığınızdan emin olmak en iyisidir. İçinizin rahat olması için, iyi şifreleme sunan güvenli bir VPN sağlayıcı seçtiğinizden emin olmalısınız..

İyi güvenlik, gizlenmenizi sağlar, bu nedenle yetkililer IP adresinizi size geri izlemeye çalışırsa, yalnızca erişim elde etmek için kullandığınız ağı görürler. Sizi herhangi bir gözetim ve çevrimiçi polislikten gizleyecektir. Yerleşik bir öldürme anahtarına sahip olmak başka bir iyi özelliktir. VPN başarısız olursa, internet bağlantınızı keser ve sizi her zaman güvende tutar.

Gizliliğiniz güvenlikten ayrı ve aynı derecede önemlidir. Sağlayıcının günlükleri tutmadığından emin olmanız gerekir. Bu, çevrimiçi etkinliklerinizin kaydedilmeyeceği anlamına gelir, bu nedenle yetkililer sorsa bile şirket bunu sağlayamaz.

Sansürden kurtulmak için dünya çapında birçok sunucuya sahip bir sağlayıcı seçin. Ülke dışında bir sunucu kullanmak engellenen herhangi bir şeye erişmenizi sağlar.

Bu geobloklar için de geçerli. Örneğin, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bir sunucuya bağlanın ve yalnızca orada mevcut olsa bile ABD Netflix’e erişebileceksiniz. ABD Netflix parçasını nasıl izleyeceğimizi daha fazla okuyun. Öte yandan, yalnızca BAE sakinlerinin görebileceği içeriğe erişmek istiyorsanız, orada bulunan bir sunucuya bağlanmanız gerekir, bu nedenle sağlayıcınızın.

Hız, özellikle akış yapmayı planlıyorsanız, başka bir önemli özelliktir. Kimse yükleme ekranına bakmayı sevmiyor. Akış veya indirme yapıyorsanız, bant genişliği sınırı olmadığından da emin olmalısınız. Bu olmadan, belirli bir sınıra ulaşırsınız ve VPN hizmeti çalışmayı bırakır ve sizi savunmasız bırakır.

Dikkate alınması gereken diğer şeyler, sağlayıcının onlar için bir istemcisi varsa ve kullanıcı dostu olup olmadığını hangi cihazları kullandığınızdır. Sorunlarınız ve maliyetinizin kararınızı etkileyebilmesi durumunda, müşteri hizmetleriyle de iletişim kurmak kolay olmalıdır..

Tüm bu faktörler göz önüne alındığında, BAE’de kullanılacak en iyi sanal özel ağlar için seçimlerimize bakalım.

1. BAE için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN, yüksek güvenlik hizmeti ve sunduğu birçok özellik nedeniyle en iyi VPN parçamızı yerleştirerek Cloudwards.net’te bir favori. En iyi güvenliğin bir kısmına sahip olmanın yanı sıra, bağlantınız için daha fazla koruma sağlayan isteğe bağlı çift sekmeli şifreleme vardır. İçinizin rahat etmesi için yerleşik bir öldürme düğmesi de var.

Önceki

Sonraki

Gizlilik, NordVPN için yüksek bir önceliktir. Kesin bir kayıt tutmama politikası vardır, bu nedenle çevrimiçi etkinliğinizin kayıtları hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Dubai için neden en iyi VPN olduğunu görmek için tam NordVPN incelememizi okuyun.

60 ülkeye dağılmış 5.000’den fazla sunucuya sahiptir, yani Netflix de dahil olmak üzere, istediğiniz şeye erişebilecek bir sunucuya bağlanmakta sorun yaşamamanız gerekir. Ayrıca, BAE’de bununla sınırlı içerik için yedi sunucu var.

Hızlar iyidir, ancak çok uzaktaki bir sunucuya bağlanıyorsanız, yavaşlayabilir. Ancak sunucuları hızlı bir şekilde değiştirir. Bant genişliği sınırı yoktur, böylece istediğiniz kadar akış yapabilir veya indirebilirsiniz.

NordVPN’i Sevdiğimiz Diğer Nedenler

NordVPN’in kurulumu kolaydır ve müşterinin düzeni kullanıcı dostudur. İhtiyacınız olanı bulmakta sorun yoktur ve istediğiniz sunucuyu seçmek parkta yürüyüş yapmaktır. Android ve iOS için kullanılabilen mobil uygulamalarla Windows ve macOS’u destekler. Aynı anda altı eşzamanlı bağlantı sunduğu için birden fazla cihaz için en iyi VPN’imizde kesik yaptı.

Müşteri hizmetleri yardımcı olur ve onlarla canlı sohbet veya e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz. En hızlı cevabı almak için canlı sohbeti öneriyoruz. Öncelikle sorunu kendiniz çözmeye çalışmak istiyorsanız, kullanışlı bir bilgi tabanı da vardır.

NordVPN’in de uygun bir aylık planı var, ancak daha uzun vadeli bir plana kaydolursanız çok daha fazla tasarruf elde edersiniz. Bu taahhüdü yerine getirmekte kendinizi rahat hissetmiyorsanız, öncelikle hizmetten memnun olduğunuzdan emin olmak için 30 günlük geri ödemesini kullanabilirsiniz..

2. Özel İnternet Erişimi

Özel İnternet Erişimi diğer sağlayıcıların tüm özelliklerine sahip olmasa da, BAE için hala iyi bir seçimdir. İyi bir güvenliğe sahiptir, ancak varsayılan olarak AES 128 bit şifrelemeye ayarlanmıştır. Manuel olarak 256 bit AES olarak ayarlayabilirsiniz, ancak bunu yapmak bağlantınızı yavaşlatır.

NordVPN’de olduğu gibi, VPN çalışmayı durdurursa ve günlükler tutulmazsa sizi güvende tutmak için yerleşik bir kill anahtarı vardır.

PIA’nın kapsamı, yalnızca 32 ülkeyi hedefleyen sunucularla en iyi seçimimiz kadar iyi değil. Bununla birlikte, ana hedeflerinizden biri ABD Netflix’e giriyorsa, sorunlarının olmaması gerekir çünkü sunucularının çoğunluğu oradadır. BAE’de de 10 sunucu var, ihtiyacınız olan şey buysa.

PIA’nın en iyi özelliklerinden biri hızıdır, ancak daha hafif şifrelemeye sahip olmasıdır. Şifrelemeyi artırırsanız hizmet yavaşlar, ancak yine de sorun olmaz. Bant genişliği sınırı da yok, bu yüzden akış.

PIA’yı Sevdiğimiz Diğer Nedenler

Windows ve macOS için kullanılabilir istemciler ve Android ve iOS için mobil uygulamalar ile kurulumu kolaydır. Kullanımı ve bağlanması hızlıdır. Ayrıca, sunucuları değiştirmek çok kolaydır.

PIA, müşteri desteği tarafından hayal kırıklığına uğruyor. Herhangi bir canlı sohbet sunmaz. PIA incelememiz için e-posta desteğini test ettik ve daha yavaş olsa da aldığımız yanıt iyiydi. Ayrıca kullanışlı bir bilgi tabanı da var.

PIA bir zamanlar paranızın karşılığını veren en ucuz seçeneklerden biriydi. Ancak fiyatları arttı ve yıllık plan iki katına çıktı. Yine de iyi bir hizmet ve yedi günlük para iade garantisi var, bu yüzden taahhütte bulunmadan önce deneyebilirsiniz.

3. ExpressVPN

ExpressVPN, AES 256-bit’de iyi şifreleme ile mükemmel bir hizmet sunar ve bu da istenirse artırılabilir. Bir kill anahtarı da sağlanmıştır, bu nedenle VPN başarısız olursa ve hizmet günlükleri tutmuyorsa maruz kalma konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

ExpressVPN-Web sitesi

ExpressVPN-Kayıt

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tünel-Seçenekler

ExpressVPN-Tam App

Önceki

Sonraki

94 ülkede büyük bir sunucu ağına sahiptir, bu nedenle karşılaştığınız blokları atlatmak için çok şey vardır. BAE’de hiç yok, bu yüzden bunun için başka bir yere bakmanız gerekecek.

ExpressVPN, mükemmel çok yönlü hizmeti nedeniyle hala ilk beşimizi yapıyor. Ayrıca, akış gündeminizde ise sağlayıcıyı tercih edebilirsiniz. Akış için en iyi VPN’imizi ve Netflix parçaları için en iyi VPN’imizi geride bıraktı.

Hızlar da sorun değil, çünkü en hızlı VPN’lerden biri ve bant genişliği sınırı yok. Ancak sunucu geçiş süresi yavaş. ExpressVPN incelememizde bu harika hizmet hakkında daha fazla bilgi edinin.

ExpressVPN’i Sevdiğimiz Diğer Nedenler

ExpressVPN, sadece işe yarayan bir şey isteyenler için iyi bir seçimdir. Neredeyse her şeyi sizin için yapar. Tek yapmanız gereken bağlanmak istediğiniz sunucuyu seçmektir, ki bu kolaydır. Windows, macOS, Android ve iOS’a yüklenebilir. İPhone için en iyi VPN’dir, böylece BAE’de iPhone için en iyi VPN olarak sınıflandırabilirsiniz.

Müşteri desteği en hızlı yanıt sürelerine sahip değildir, ancak 7/24 canlı sohbet olanağı sunar. İsterseniz e-posta ile onlarla irtibata geçebilirsiniz ve personel yardımcı ve samimi. Ayrıca kullanışlı bir bilgi tabanı var.

ExpressVPN diğer sağlayıcılara kıyasla oldukça pahalıdır, ancak aldığınız hizmetin kalitesi için buna değer. Diğerlerinde olduğu gibi, daha uzun bir süre abone olarak paradan tasarruf edersiniz. Beğenip beğenmediğinizi görmek için 30 günlük para iade garantisinden yararlanın.

4. VyprVPN

VyprVPN’in güvenliği iyidir ve Chameleon protokolü tarafından desteklenmektedir. Servis ayrıca, bağlantı başarısız olursa korunacağınızdan emin olmak için özelleştirilebilir bir kill anahtarına sahiptir. Hiçbir günlük tutulmaz, bu nedenle gizliliğiniz hakkında endişelenmenize gerek yoktur. VyprVPN incelememizde daha fazlasını okuyun.

VyprVPN-Sunucu-Seçim

Diğer seçeneklerimiz kadar sunucuya sahip olmasa da, dahil edilecek 60’tan fazla ülkeye yayılmış. Ayrıca Dubai’de sunucuları vardır, yani BAE içeriğine isterseniz erişebilirsiniz. Hızlar, yavaş olabileceğinden VyprVPN’in en iyi özellikleri arasında değildir.

Yine de, kötü değil ve bant genişliği sınırları hakkında endişelenmenize gerek yok.

VyprVPN Sevdiğimiz Diğer Nedenler

Masaüstü istemcileri, Android ve iOS için mobil uygulamaların yanı sıra Windows ve macOS için de kullanılabilir. Masaüstü sürümü güncellenerek yapabilir, ancak kurulum kolaydır ve birkaç dakika içinde bağlanabilirsiniz.

Çevrimiçi olarak kullanışlı bir SSS bölümü var, bu nedenle sorunlarla karşılaşırsanız, kendiniz bir göz atabilirsiniz. Ayrıca, canlı sohbet yoluyla müşteri desteğiyle konuşabilir veya onlara e-posta gönderebilirsiniz. Sorununuz daha teknik bir nitelikteyse ikincisini öneriyoruz, çünkü daha kapsamlı bir cevap alacaksınız.

VyprVPN-Anasayfa

VyprVPN aylık ücret karşılığında ekonomiktir, ancak daha uzun bir planla daha iyi değer elde edersiniz. İsterseniz karar vermek için yeterli zaman olması gereken 30 günlük bir geri ödeme süresi vardır..

5. TorGuard

İyi bir seçenek olsa da, TorGuard’ın en son gelmesinin birkaç nedeni vardır. İyi bir güvenlik sunar ve tamir etmek isterseniz bunu tercih edebilirsiniz. Seçim yapabilmeniz için farklı protokollerle özelleştirilebilir. Ayrıca, bir kill anahtarı vardır ve çevrimiçi etkinliğinizin günlüklerini tutmaz.

torguardclientarea

TorGuard, Dubai’de de dahil olmak üzere 55 ülkede iyi miktarda sunucu sunuyor, böylece içeriğe oradan erişebiliyorsunuz. Yine de, bazı coğrafi blokları aşmakta iyi olamayarak kendisini hayal kırıklığına uğratır. Akış ana faaliyetiniz olacaksa, bunu aklınızda bulundurmanız gerekir.

İstediğiniz konum için ek bir ücret karşılığında özel bir IP adresi alma seçeneği sunar. Bununla birlikte, pratik olarak çalışması garanti edilir. Hızlar değişebilir, ancak uygundurlar ve endişelenecek bant genişliği kısıtlamaları yoktur.

TorGuard incelememizde daha fazlasını okuyabilirsiniz.

TorGuard’ı Sevdiğimiz Diğer Nedenler

Windows ve macOS için masaüstü istemcileri mevcuttur ve kullanımı kolaydır. Android ve iOS için de uygulamalar var, ancak bunlar kurulum için bir acı olabilir. Bağlanmak istediğiniz sunucuyu seçmek basittir.

Sorunları kendi başınıza çözmenize yardımcı olacak çevrimiçi kılavuzlar ve bir forumla destek mevcuttur. Canlı sohbet mevcuttur, ancak LiveChat adlı bir şirket aracılığıyla sunulur. Bilgi sınırlıdır, bu nedenle sorununuz karmaşıksa, e-posta sistemini kullanmaktan daha iyi durumda olursunuz.

TorGuard ana sayfası 2017

TorGuard, çeşitli sürelerle birden fazla hizmet sunar. Yıllık plan size en iyi değeri verir ve aylık maliyeti yüksek gösterir. Herhangi bir ekstra eklerseniz toplam fiyatınız bağlı olacaktır. İlk önce servisi kontrol etmek isterseniz, yedi günlük para iade garantisi sunar.

Son düşünceler

Umarız VPN incelemelerimizden hangi sağlayıcının BAE için en iyi olduğuna karar vermenize yardımcı olduk. İster turist olun, ister yerleşik bir kişi olun,. 

Kısıtlı içerik için ABD Netflix ve BAE’ye erişmek üzere ABD’deki blokları ve konumları atlamak için çok sayıda sunucuya sahip bir VPN hizmetiyle gidin. Bant genişliği kapakları olmadan hızlı bir hizmet seçmek de güvenliğiniz için faydalıdır. Bir kill switch’i ve log olmayan bir politikası olan iyi bir güvenlik istiyorsunuz.

NordVPN, BAE’dekiler de dahil olmak üzere birinci sınıf güvenliği ve geniş sunucu ağıyla BAE için en iyi VPN’dir. Ayrıca, sizi ABD Netflix’e götürür. BAE’de daha önce bir VPN kullandıysanız, aşağıdaki yorumlardaki deneyiminizi bize bildirin. Siz buradayken neden VPN arşivimize bir göz atmıyorsunuz? Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map