2020’de Yunan IP Adresi Nasıl Alınır: Atina’dan Selanik’e

Bölgesel kısıtlamalar boyunda bir ağrı olabilir. Yunanistan dışındaysanız, normalde erişiminiz olan içerikten engellenmiş olabilirsiniz. Coğrafi blokları aşmanın tek yolu, IP adresinizi içeriğin barındırıldığı ülkeden bir adresle değiştirmektir, aslında orada olduğunuzu taklit eder. Bu makalede, nasıl bir Yunan IP adresi alacağınızı göstereceğiz..


IP adresleri çevrimiçi kimlik etiketleri gibidir. Konumunuz gibi bağlantınız hakkında bilgi tutarlar. Belirli bir ülkeyle sınırlı olan bir şeye erişmeye çalıştığınızda, siz orada olmadıkça onu görüntüleyemezsiniz. IP adresinizi değiştirmek burada devreye girer.

Finansal veya işletme hesaplarınıza giriş yapmanız gerekiyorsa erişiminiz reddedilebilir. Bu ideal değil, bunun nedeni güvenlik. Dolandırıcılık ve diğer tehlikeler riskini azaltır. Kendinizi bu durumda bulursanız, IP adresinizi değiştirdiğinizde normal şekilde giriş yapabilirsiniz.

Belki sadece Cosmote TV veya bir haber kanalı gibi yerel TV izlemek istersiniz. Belki de Netflix’in Yunanca sürümünde en sevdiğiniz programı kaçırıyorsunuz. Hangisi olursa olsun, onlara erişmek için bir Yunan IP adresine ihtiyacınız olacak.

Geoblock’lar sinir bozucu olsa da, bunun bir nedeni var. Programların gösterilecekleri her ülkede lisanslanması gerekir. Şovun nerede olduğu, dili ve bunun için ne kadar talep olduğu gibi yönlere bağlıdır. Netflix’in kütüphanesi her ülkede farklıdır ve ABD en büyük kütüphaneye sahiptir. Netflix yasağındaki makalemizde daha fazlasını okuyun.

Netflix için en iyi VPN makalemiz, platform için özel öneriler içeriyor.

Yunan IP Adresi Nasıl Alınır

İstediğiniz IP adresini almanın birkaç yolu vardır. Birincisi bir proxy kullanmaktır (öneriler için en iyi ücretsiz proxy kılavuzumuzu okuyun). Muhtemelen en kolay yol bu, ama en iyi yol değil. Bunlardan birini kullanırsanız, güvenlik sağlamadığı için korumasız kalırsınız. IP adresiniz de gösterilecektir, böylece size geri takip edilebilir. Proxy bile çalışıyorsa. Daha fazla bilgi için VPN vs proxy vs Tor parçalarını okuyun.

Sanal özel ağ, IP adresinizi değiştirmenin en güvenilir yoludur. İyi güvenlik içerir, meraklılardan gizlendiğinizden emin olun ve etkinliklerinizi gizli tutun. En iyi VPN incelemelerimizde birçok harika seçenek var, ancak bazıları Yunanistan için diğerlerinden daha iyi.

Sağlayıcının Yunanistan’da sunucuları olduğundan emin olmak önemlidir. Onlar olmadan, aynı konumda kalırsınız. Akış, yapılacaklar listenizdeyse, istediğiniz hizmetlere erişebilecek bir akışa ihtiyacınız vardır. Netflix’te, yalnızca birkaç VPN’nin geçebileceği zor bir VPN dedektörü vardır. Daha fazla bilgi için Netflix proxy hatası ile ilgili makalemize göz atın..

CyberGhost

CyberGhost, bir Yunan IP adresi almak için iyi bir seçimdir. Dünya çapında 12’si Yunanistan’da olmak üzere birçok sunucusu bulunmaktadır. Güvenliği iyidir ve sağlam bir kayıt tutmama politikası vardır. Sınırsız bant genişliği ile yüksek hızlara sahiptir. Akış yapmak istiyorsanız, Netflix dahil olmak üzere istediğiniz hizmetlere girmekte sorun yaşamamanız gerekir.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-slider2

CyberGhost-slider3

CyberGhost-slider4

CyberGhost-Slider5

Önceki

Sonraki

Windows, macOS, Android ve iOS’ta kullanılabilir ve aynı anda yedi cihaza kadar bağlayabilirsiniz. Aslında, birden fazla cihaz için en iyi VPN kılavuzumuzda ikinci oldu. Kullanabileceğiniz yedi günlük bir deneme ve para iade garantisi vardır. Daha fazla ayrıntı için CyberGhost incelememize göz atın..

NordVPN

Ayrıca bir IP adresi almak için NordVPN’i öneriyoruz çünkü orada altı sunucusu var. Güvenliği en iyiler arasındadır ve sıkı bir kayıt tutmama politikası ile karşılanırsınız. Sınırsız bant genişliği ile iyi hızlara sahiptir ve Netflix de dahil olmak üzere çoğu akış hizmetine girebilir.

NordVPN-Slider1

NordVPN-slider2

NordVPN-slider3

NordVPN-slider4

NordVPN-Slider5

Önceki

Sonraki

İstemcilerin kullanımı kolaydır ve en popüler işletim sistemleri için kullanılabilir. Aynı anda altı adede kadar cihaza bağlı olmanızı sağlar. 30 günlük bir geri ödeme penceresi vardır, bu yüzden sizin için uygunsa çalışabilmeniz gerekir. NordVPN incelememiz hizmet hakkında daha ayrıntılı bilgi veriyor.

ExpressVPN

ExpressVPN başka iyi bir seçimdir. Yunanistan’daki sunucuları içeren geniş bir sunucu ağına sahiptir. Güvenliği mükemmel ve gizliliğiniz onurlandırıldı. Ayrıca, en hızlı VPN olduğu, sınırsız bant genişliğine sahip olduğu ve akış hizmetlerine girdiği için akış karşılaştırması için en iyi VPN’imizde birincilik kazandı.

ExpressVPN-Web sitesi

ExpressVPN-Kayıt

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tünel-Seçenekler

ExpressVPN-Tam App

Önceki

Sonraki

Tüm büyük işletim sistemlerinde çalışır ve istemcilerin kullanımı çok kolaydır, bu da VPN’leri kullanma konusunda fazla deneyiminiz yoksa mükemmel bir seçimdir. 30 günlük para iade garantisi ile kaybedecek hiçbir şeyiniz yok. Daha iyi bir görünüm için ExpressVPN incelememizi okuyun.

Yunan IP Adresi Kullanmanın Tehlikeleri

Birçok ülke gözetim uygular ve istilacı gizlilik yasalarına sahiptir. Bir Yunan IP adresi kullanma konusunda fazla risk olmamasına rağmen, sizden önce ülke hakkındaki bilgileri düzeltmek iyi bir fikirdir..

Yunanistan anayasası ifade özgürlüğü sağlıyor, ancak diğer yasalar belirli bir ırktan veya etnik kökenden gelen kişilere karşı ayrımcılık, nefret ve şiddet nedeniyle kovuşturmaya izin veriyor.

Cumhurbaşkanı veya dine hakaret ettiği düşünülen her şey de cezai bir cezaya neden olabilir. Hakaret hapis cezası ve ceza yasası uyarınca para cezası ile cezalandırılabilir, bu yüzden çevrimiçi ne yayınladığınıza dikkat edin. Yunanistan için en iyi VPN’imiz ülke hakkında daha fazla bilgiye sahip.

Yunanistan’da çevrimiçi iletişim korunmaz, yani yetkililer onları yasal olarak gözetim altına alabilir. Muhtemelen bunun farkına varamayacaksınız, ancak bir VPN kullanıyorsanız gizleneceksiniz. Ayrıca, halka açık WiFi bağlantıları güvenli değildir, bu nedenle iyi bir güvenlik ve en iyi antivirüs programımız olmadan siber suç mağduru olabilirsiniz..

Son düşünceler

Bu makaleyi yararlı bulduğunuzu ve şimdi bir Yunan IP adresini nasıl alacağınızı bileceğinizi umuyoruz. Bir VPN bunu yapmanın en güvenli yoludur çünkü iyi güvenlik ve gizlilik sağlayacaktır.

Tüm seçeneklerimiz size ihtiyacınız olanı sağlayacaktır, ancak CyberGhost Yunanistan’da 12 sunucunun avantajına sahiptir. Kullanılabilir yedi günlük deneme süresiyle deneyebilirsiniz ve daha fazla zamana ihtiyacınız varsa 45 günlük para iade garantisi vardır.

Yunan IP adresinin nasıl alınacağı hakkında bilgi almak isterseniz, aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin. Önerilere açığız. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map