2020’de Yeni Zelanda IP Adresi Nasıl Alınır: Kivi Bağlantısı

Yeni Zelanda içeriğine dünyanın başka bir yerinden erişmeye çalışıyorsanız, bir hata mesajıyla vurulma olasılığınız yüksektir. Bu geobloklar yüzünden ve etrafta dolaşmanın tek bir yolu var. Bu makalede, size Yeni Zelanda IP adresini nasıl alacağınızı anlatacağız.


Yeni Zelanda IP adresi almanın birçok nedeni vardır. Örneğin, seyahat ediyor olabilirsiniz ve bir çevrimiçi işletmeyi uzaktan yönetmeniz veya belki de yurtdışında Yeni Zelandalı olmanız ve banka hesabınızı çevrimiçi olarak kontrol etmeniz gerekebilir. Her iki durumda da, bunun engellenmesi muhtemeldir.

Bazı oyunlar dünya çapında aynı anda piyasaya sürülür, ancak oyuncular saat dilimi dünyanın çoğundan önde olduğu için Yeni Zelanda’da saatlerce önceden alabilirler. Yeni Zelanda IP adresi, gerçek konumunuzu maskeleyecek ve bulunduğunuz sağlayıcıya görünmesini sağlayacak ve indirilebilir olmaları durumunda bu sürümlere erişebilmenizi sağlayacaktır.

İlginizi çekiyorsa oyun için en iyi VPN’imize göz atın.

TVNZ veya Tüm Siyahların en son maçı gibi yerel kanalları izlemek isteyebilirsiniz. Netflix’in akış hizmeti Lightbox ve Yeni Zelanda sürümü, içerik lisanslama sorunları nedeniyle yalnızca Kiwis tarafından kullanılabilir. Bu konuda daha fazla bilgi edinmek için Netflix VPN yasağı’ndaki parçamızı okuyun ve öneriler için Netflix için en iyi VPN’imize göz atın.

Yeni Zelanda IP Adresi Nasıl Alınır

IP adresinizi aldatmanın en kolay yolu bir proxy kullanmaktır, ancak en iyi yol değildir. Proxyler güvenilir değildir. Genellikle çalışmazlar ve çalışsalar bile sizi korumazlar. Güvenlik yok ve gerçek IP adresiniz izlenebilir. Konuyu düzeltmek için VPN vs proxy vs Tor parçalarını okuyun.

Sanal özel ağ kullanmak en iyi yoldur, ancak bu rotada ayarlanmışsanız en iyi ücretsiz proxy kılavuzumuza göz atmaya değer. Güvenlik özellikleri içerir ve birçoğu günlük tutmaz, bu nedenle etkinlikleriniz gizli tutulacaktır. En iyi VPN sağlayıcılarımızın çoğu göreve hazır olacak, ancak Yeni Zelanda için daha iyi olacak birkaç tane var.

Yeni başlayanlar için, içeriğe erişebilmeniz için sağlayıcının orada sunuculara sahip olmasını istersiniz. Onlar olmadan, başladığınız pozisyonda olacaksınız. Eğer peşinde olduğunuz Netflix ise, Netflix’in VPN algılama sistemini yenebilecek bir VPN seçin veya sizi eğlendirmek için ihtiyacınız olan tek şey bir hata mesajıdır. Netflix proxy hata makalemiz konunun derinliklerine iner.

NordVPN

NordVPN Yeni Zelanda için iyi bir seçimdir. Dünyanın çoğunu kapsayan büyük bir sunucu ağına sahiptir. Sunucularının yirmi bir tanesi Yeni Zelanda’da bulunuyor ve bu da peşinde olduğunuz içeriğe erişmek için yeterli olmalı. Mevcut en iyi güvenlik özelliklerinden bazılarına sahiptir ve gizliliği de ciddiye alır. Bazı özellikleri sınırsız bant genişliği, uygun hızlar ve hızlı sunucu geçişi içerir.

Önceki

Sonraki

Tüm büyük işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz. Ayrıca, Netflix ve diğer akış hizmetlerine sorunsuzca ulaşmanızı sağlar. Hoşunuza gidip gelmemeniz için size bolca zaman veren 30 günlük bir geri ödeme süresi vardır. Hizmet hakkında daha fazla bilgi için NordVPN incelememize bakın.

CyberGhost

CyberGhost, Yeni Zelanda için uygun olan başka bir sağlayıcıdır. Yeni Zelanda da dahil olmak üzere 10 ülkeyi kapsayan 60 ülkeyi kapsayan büyük bir sunucu ağına sahiptir. Güvenliği iyidir ve gönül rahatlığı için katı bir gizlilik politikası vardır.

Çoğu işletim sistemine kurabilirsiniz ve aynı anda en fazla yedi cihaza bağlanabildiğiniz için birden fazla cihaz için en iyi VPN’lerden biridir..

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-slider2

CyberGhost-slider3

CyberGhost-slider4

CyberGhost-Slider5

Önceki

Sonraki

İyi hızlara sahiptir ve bant genişliği sınırları yoktur, bu da akış için iyi olmasını sağlar. Netflix’e de erişebilir. Yararlanabileceğiniz yedi günlük bir deneme var ve hala ikna olmadıysanız para iade garantisine geri dönebilirsiniz. Daha fazla bilgi için CyberGhost incelememizi okuyun.

ExpressVPN

ExpressVPN iyi bir seçimdir çünkü piyasadaki en iyi VPN’lerden biridir. Yeni Zelanda dahil 94 ülkede sunucular mevcuttur. Mükemmel güvenlik ve gizliliğe sahip olmasının yanı sıra, piyasadaki en hızlı VPN’dir ve sınırsız bant genişliğine sahiptir. Açma makalemizde okuyabileceğiniz gibi, NordVPN ile karşılaştırılabilir bir hizmettir.

ExpressVPN-Web sitesi

ExpressVPN-Kayıt

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tünel-Seçenekler

ExpressVPN-Tam App

Önceki

Sonraki

Netflix’e girme konusunda hiçbir sorunu yok ve akış için en iyi VPN’imizi kazandı. Tüm büyük işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz. VPN’lerle ilgili fazla deneyiminiz yoksa, kullanımı çok kolay olduğu için özellikle iyi bir seçimdir. 30 günlük para iade garantisi ile kendiniz test edebilir veya daha fazla bilgi için ExpressVPN incelememizi okuyabilirsiniz..

Yeni Zelanda IP Adresi Kullanmanın Tehlikeleri

Yeni Zelanda IP adresine sahip olmak pek bir tehlike oluşturmaz, ancak bilmeniz gereken birkaç şey vardır. VPN şirketinin bulunduğu yer, gizlilik yasaları parçamızda okuyabileceğiniz gibi, etkinlikleriniz riskli olacaksa önemlidir. Bir VPN ile kendinizi korumak önemlidir.

Yeni Zelanda, Snowden vahiylerinde toplu gözetim kullanıldığına dair kanıtların bulunduğu birçok ülkeden biriydi. Çevrimiçi iletişim analiz ediliyordu ve hükümet çevrimiçi hareketlerinizi izleyebiliyordu. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi Yeni Zelanda için en iyi VPN makalemizde okuyabilirsiniz.

Bir VPN kullanmak sizi gözetimden uzak tutacak ve etkinlikleriniz gizli kalacak.

Son düşünceler

Artık IP’nizi Yeni Zelanda’ya nasıl değiştireceğinizi bilmelisiniz. Banka hesabınıza erişmek veya yerel TV ile güncel kalmak istiyorsanız, VPN kullanmak bunu yapmanın en iyi yoludur. Yalnızca Yeni Zelanda içeriklerine ve hizmetlerine erişmekle kalmayacak, güvenlik gibi VPN’lerde bulunan birçok özellikten de yararlanacaksınız..

NordVPN, Yeni Zelanda için mükemmel bir seçimdir. Korunacaksınız ve 21 sunucu ile hiçbir şeye erişme konusunda bir sorununuz olmamalıdır. Ayrıca, 30 günlük geri ödeme süresi, bir deneme yaparsanız kaybedeceğiniz hiçbir şey olmadığı anlamına gelir.

Yeni Zelanda IP adresi almak için önerileriniz varsa, yorum bölümünde bize bildirin. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me