2020’de Polonya IP Adresi Nasıl Alınır: Varşova Gezintisi

Seyahat ediyorsanız belirli içeriğe çevrimiçi erişmeye çalışmak acı verici olabilir. Bazı web siteleri ve hizmetler belirli bir ülkeyle sınırlıdır ve orada değilseniz bir hata mesajı veya farklı bir sürüm alırsınız. Neyse ki, IP adresinizi değiştirerek ve konumunuzu taklit ederek bu sorunu çözebilirsiniz. Bu kılavuzda, size Polonya IP adresinin nasıl alınacağını göstereceğiz.


IP adresleri, diğer şeylerin yanı sıra konumunuz hakkında bilgi tutar. Belirli bir ülkeyle sınırlı bir şeye erişmek istiyorsanız, bunu ancak IP adresiniz orada olduğunuzu gösteriyorsa yapabilirsiniz. Coğrafi bloklar sayesinde. IP adresinizi değiştirerek, esas olarak konumunuzu taklit edersiniz.

Netflix, coğrafi engellemenin iyi bir örneğidir. Kullanıldığı her ülkenin farklı bir kütüphanesi vardır. Bir şovu yayınlamak için, göstermeyi planladığı her ülke için bir lisansa ihtiyacı vardır. Dil ve kültürel farklılıklar nedeniyle, tüm gösterileri her yerde yayınlamak pratik değildir. Netflix yasağındaki parçamız daha ayrıntılı.

Netflix’in Lehçe sürümünü kaçırıyorsanız, Lehçe IP adresi aldığınızda yeniden tanınırsınız. Ayrıca, en büyük kütüphaneye sahip ABD sürümüne de girebilirsiniz. Özel öneriler için Netflix için en iyi VPN’imize göz atın.

Polonya internet televizyon hizmeti IPLA, Polonya dışında kullanılamaz. Yine de Lehçe Netflix’te olduğu gibi, IP adresinizi Lehçe bir adresle değiştirerek adrese erişebilirsiniz..

Polonya IP adresine ihtiyaç duymanızın bir başka nedeni, bazı bankaların ve diğer finans şirketlerinin diğer ülkelerden giriş yapmasına izin vermemesidir. Onların mantığı sahtekarlıkla mücadele etmektir.

İstediğiniz ne olursa olsun, erişmek için IP adresinizi Lehçe bir adresle değiştirmeniz gerekir..

Lehçe IP Adresi Nasıl Alınır

IP adresinizi değiştirmenin en kolay yollarından biri bir proxy kullanmaktır (örneğin, en iyi ücretsiz proxy’imiz gibi). Bununla birlikte, bunu yapmanın en iyi yolu değil. Her zaman çalışmazlar ve sizi ve IP adresinizi korumak için herhangi bir güvenlik özelliği yoktur. Kendinizi daha iyi eğitmek için VPN ve proxy ile Tor parçalarını okuyun.

Sanal bir özel ağ en iyi seçenektir. Bir VPN sadece IP adresinizi değiştirmekle kalmayacak, aynı zamanda güvenliğiyle korunacak ve IP adresiniz meraklı gözlerden korunacaktır. Ayrıca, en iyi VPN’lerimizin çoğunun günlük içermeyen politikaları vardır, yani çevrimiçi etkinlikleriniz kaydedilmez.

VPN incelemelerimizden birini seçebilirsiniz, ancak önce Polonya için uygun olduğundan emin olmanız gerekir. Orada sunucuların bulunması gerekir, aksi takdirde yine de sıkışıp kalırsınız. Eğer peşinde olduğunuz Netflix ise, VPN algılama sistemini atlayabilecek bir taneye ihtiyacınız olacak ve sadece birkaç tane olabilir. Netflix proxy hatası hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

ExpressVPN

ExpressVPN, Lehçe bir IP adresi almak için iyi bir seçimdir. Mükemmel güvenlik ve sıkı bir kayıt tutmama politikası sunar. Polonya’da da dahil olmak üzere büyük bir sunucu ağına sahiptir. Çevresindeki en hızlı VPN’dir ve kullanabileceğiniz bant genişliği miktarını kısıtlamaz. Akış için en iyi VPN’imiz olduğu için Netflix’e girme konusunda sorun yaşamayacaksınız.

ExpressVPN-Web sitesi

ExpressVPN-Kayıt

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tünel-Seçenekler

ExpressVPN-Tam App

Önceki

Sonraki

Tüm işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz ve VPN’lerle ilgili fazla deneyiminiz yoksa mükemmel bir seçimdir çünkü kullanımı çok kolaydır. 30 günlük para iade garantisi vardır, bu yüzden taahhütte bulunmadan önce deneyebilirsiniz. Servise daha iyi bakmak için ExpressVPN incelememizi okuyun.

CyberGhost

IP adresinizi değiştirmek için CyberGhost’u da kullanabilirsiniz. Güvenliği iyidir ve kayıt tutmayan sağlam bir politika ile gizliliğinize saygı duyar. Binlerce sunucu var ve bunların 60 tanesi Polonya’da. Hızları iyi ve sınırsız bant genişliği sunuyor. CyberGhost, Netflix gibi akış hizmetlerine girmekte sorun yaşamıyor.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-slider2

CyberGhost-slider3

CyberGhost-slider4

CyberGhost-Slider5

Önceki

Sonraki

Windows, macOS, Android ve iOS ile uyumludur. Ayrıca, birden fazla cihaz için en iyi VPN’lerimizden biridir, çünkü aynı anda en fazla yedi tane bağlayabilirsiniz. Yedi günlük bir deneme var, bu yüzden satın almadan önce test edebilirsiniz. Hala emin değilseniz, para iade garantisi vardır. Daha fazla ayrıntı için CyberGhost incelememize göz atın.

NordVPN

NordVPN başka iyi bir seçimdir. Güvenliği birinci sınıftır ve gizliliğiniz tehlikede değildir, çünkü etkinliğinizin kaydını tutmaz. Polonya’da 47 sunucusu var, seçim yapabileceğiniz çok şey var. Uzun mesafelerde yavaş olsa da, hızları iyi ve bant genişliği sınırları yok. Netflix ve diğer akış hizmetlerine de girmek için mükemmel bir seçim.

NordVPN-Slider1

NordVPN-slider2

NordVPN-slider3

NordVPN-slider4

NordVPN-Slider5

Önceki

Sonraki

NordVPN’in kullanımı kolay istemcileri Windows, macOS, Android ve iOS’ta kullanılabilir. Beğenmemeniz durumunda 30 günlük bir geri ödeme penceresi vardır. NordVPN incelememiz daha ayrıntılı.

Lehçe IP Adresi Kullanmanın Tehlikeleri

IP adresinizi Lehçe olarak değiştirmeyle ilgili herhangi bir tehlike olmasa da, bunu yapmadan önce bilmeniz gereken birkaç şey vardır. Bazı çevrimiçi etkinlikler sizi bazı ülkelerde çok sıkıntıya sokabilir, bu yüzden kendinizi eğitmek en iyisidir.

Çevrimiçi konuşma Polonya’da cezalandırılabilir. Libel ceza gerektiren bir suçtur ve hakarete karşı yasalar vardır. Örneğin, küfür iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılabilir ve cumhurbaşkanına üç yıla kadar çentik atabilir. Çevrimiçi ortamda ne yayınladığınıza dikkat etmelisiniz.

Birçok hükümet gözetim altındadır ve Polonya da bunlardan biridir. Terörle mücadele ve gözetim yasaları, hükümetin sevdiği herkesi gizlice izlemesini sağlayan geniş tanımlara sahiptir..

Ayrıca siber suç riski de var. İstediğiniz zaman savunmasız olabilirsiniz, ancak halka açık WiFi kullanmak sizi daha yüksek bir riske sokar. Bir VPN güvenli kalmanıza yardımcı olacaktır, ancak iyi bir antivirüs kurmak da iyi bir fikirdir.

Son düşünceler

Umarım, Lehçe IP adresini nasıl kolayca ve güvenli bir şekilde alacağınızı biliyorsunuzdur. Tıpkı diğer VPN makalelerimizde olduğu gibi, kendinizi çevrimiçi tehlikelerden korumak için bir VPN kullanmanızı öneririz.

Polonya IP adresi almak için ExpressVPN en iyi seçimdir. Orada sunucuları var, hızlı, güvenli ve sizi akış hizmetlerine yönlendirecek. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile kaybedecek bir şey yok.

Lehçe IP adresi almak için herhangi bir ipucunuz varsa, yorum bölümünde bize bildirin. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map