Pakistan dışındayken Pakistan içeriğine erişmeye çalışıyorsanız, coğrafi engellerle karşılaşma olasılığınız yüksektir. Yaygındırlar, ancak can sıkıcı olabilirler. Onları aşmanın tek yolu IP’nizi değiştirmektir. Bu yazıda size bir Pakistan IP adresini nasıl alacağınızı anlatacağız.


IP adresiniz, coğrafi konumunuzu içeren benzersiz bir kimlik numarasıdır. Belirli bir ülkeyle sınırlı bir şeye erişmeye çalıştığınızda, doğru IP’ye sahip olmadığınız sürece engellenirsiniz. IP adresinizi değiştirmek temel olarak web sitesini veya çevrimiçi hizmeti o ülkede olduğunuzu düşünmeye kandırmaktır.

Dunya News veya Samaa TV gibi bazı yerel TV’leri izlemek isteyebilirsiniz. Belki de Urduca, Pencap veya Sindhi gibi yerel dilde haberleri veya diğer programları izlemeyi özlersiniz. Hangisi olursa olsun, büyük olasılıkla bir Pakistan IP adresine ihtiyacınız olacak.

Netflix Pakistan’da da mevcuttur ve bazı programlar başka bir yerde olmayabilir. Bunun nedeni lisans kısıtlamalarıdır. Bir hizmetin şov yayınlamak istediği her ülke için bir lisans gereklidir. Birçok kullanıcı, en fazla seçeneğe sahip olduğu için Netflix’in ABD sürümüne erişmek istiyor. Netflix VPN yasağı üzerindeki bu yazımızda daha çok konuya giriyoruz.

Netflix’e girmek ana hedefinizse, Netflix için en iyi VPN kılavuzumuzdaki önerilerimize göz atın.

Pakistan IP adresi istemenizin başka bir nedeni de banka hesabınıza giriş yapmaktır. Birçok banka ülke dışından erişime izin vermez. Sinir bozucu, ancak dolandırıcılığı durdurmak için ekstra güvenlik var.

Pakistan IP Adresi Nasıl Alınır

Pakistanlı IP adresini almak için birkaç yöntem kullanılabilir. Bir proxy kullanabilirsiniz – en iyi ücretsiz proxy kılavuzumuzu okuyun – bu kolay yoldur, ancak her zaman çalışmazlar. Proxy çalışıyor olsa bile, IP’nizi açıkta bırakır, böylece size geri izlenebilir. Ayrıca, güvenlik yok, böylece siber suçların kurbanı olabilirsiniz. VPN vs proxy vs Tor makalemiz daha fazla konu içeriyor.

Sanal bir özel ağ kullanmak daha iyidir. Bu şekilde, güvenliğiyle korunacaksınız ve anonim olarak göz atmanıza izin verecek.

Pakistan için en iyi VPN’lerden bazılarını iyi seçecek birkaç faktör var. En önemlisi, sağlayıcının orada sunucuları olması gerekir. Aksi takdirde, yine de kısıtlı içeriğe erişemezsiniz.

Akış hizmetlerini kullanmak istiyorsanız, iyi hızlara ve sınırsız bant genişliğine sahip bir VPN istersiniz. Netflix’e erişmek için, hizmetin gelişmiş VPN algılama sistemi tarafından fark edilmeden kalması gerekir. Bazı VPN’lerde bunun için gereken her şey yoktur. Daha fazla bilgi için Netflix proxy hatası hakkındaki makalemizi okuyun.

CyberGhost

Pakistanlı bir IP adresi almak için CyberGhost’u kullanabilirsiniz. Binlerce sunucusundan 10’u Pakistan’da. İyi bir güvenlik özelliğine sahiptir ve sağlam, günlüksiz bir politika ile gizliliğinizi onurlandırır. Hızlar iyi ve sınırsız bant genişliğine sahip. Ayrıca, sizi Netflix de dahil olmak üzere akış hizmetlerine yönlendirebilir.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-slider2

CyberGhost-slider3

CyberGhost-slider4

CyberGhost-Slider5

Önceki

Sonraki

Windows, macOS, Android ve iOS’a yükleyebilir ve aynı anda en fazla yedi cihaza bağlayabilirsiniz. Bu nedenle, birden fazla cihaz için en iyi VPN’lerden biriydi. Hizmet hakkında daha fazla bilgi için CyberGhost incelememize göz atın veya kendiniz görmek için yedi günlük denemeyi kullanın. Para iade garantisi de var, bu yüzden kaybedecek hiçbir şeyiniz yok.

ExpressVPN

ExpressVPN başka bir iyi seçimdir, çünkü Pakistan’daki bazı sunucuları içeren iyi bir sunucu ağına sahiptir. Güvenliği mükemmeldir ve etkinliğinizin kaydını tutmaz. Netflix de dahil olmak üzere akış hizmetlerine sorunsuz bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Aslında, akış için en iyi VPN’imizdir. Ayrıca, sınırsız bant genişliğine sahiptir ve en hızlı VPN’dir.

ExpressVPN-Web sitesi

ExpressVPN-Kayıt

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tünel-Seçenekler

ExpressVPN-Tam App

Önceki

Sonraki

Çoğu işletim sistemiyle uyumludur ve tek seferde üç cihazın bağlanmasına izin verir. İstemcilerin kullanımı kolaydır ve bir VPN kullanma deneyiminiz yoksa mükemmel bir seçimdir. Beğendiğinizden emin olmak için size bolca zaman sağlayan 30 günlük para iade garantisi vardır. Servise daha ayrıntılı bir bakış için ExpressVPN incelememizi okuyun.

Astrill

Astrill ayrıca bir Pakistan IP adresi almak için de kullanılabilir. Sunucu ağı rakipleri kadar büyük değil, ancak Bahawalpur’da sunucuları var. Sizi korumak için iyi bir güvenliğe sahiptir ve kendine özgü ikisi de dahil olmak üzere birçok VPN protokolünden birini seçebilirsiniz. Astrill sizi Netflix gibi akış hizmetlerine yönlendirecek ve sınırsız bant genişliği ile yüksek hızlara sahip olacak.

Astrill-Slider1

Astrill-slider2

Astrill-slider3

Astrill-slider4

Önceki

Sonraki

Çoğu masaüstü ve mobil işletim sisteminde kullanılabilir. Ayrıca, aynı anda beş cihaza kadar bağlayabilirsiniz. Yararlanabileceğiniz yedi günlük bir deneme var. Daha fazla bilgi için Astrill incelememize göz atın.

Pakistan IP Adresini Kullanmanın Tehlikeleri

Teknik olarak, bir Pakistan IP adresi kullanırken tehlike altında değilsiniz. Bununla birlikte, bunu yaparken akılda tutulması gereken şeyler var dedi. Gözetim, dünyanın pek çok yerinde önemli bir sorundur ve yalnızca birkaç ülke gizliliğe değer vermektedir..

Hükümet, askeri veya militan dini grupların eleştirilerine müsamaha göstermiyor. Beş blogcunun eleştirilmesinden sonra kayıp olduğu bildirildi ve biri bir devlet kurumu tarafından işkence gördüğünü iddia etti.

Ayrıca, küfür ceza gerektiren bir suçtur ve sıkı bir ceza taşır. Birçok muhabir din, protestolar ve LGBT sorunları gibi hassas konular hakkında yazarken otosansür uygular. Ülke hakkında daha fazla bilgi için Pakistan için en iyi VPN parçamızı okuyun.

Ayrıca halka açık WiFi kullanma tehlikesi de vardır. Bir erişim noktasına bağlandığınızda, ne kadar güvenli olduğunu bilmenin bir yolu yoktur. Bir VPN kullanarak kendinizi siber suçlardan koruyorsunuz. İyi bir antivirüs de yanlış gitmez.

Son düşünceler

Rehberimizin IP adresinizi Pakistanlı bir adrese nasıl değiştireceğinizi anlamanıza yardımcı olduğunu umuyoruz. Kendinizi güvende tutmak için VPN yoluna gitmek en iyisidir çünkü korunmanızı sağlar ve gizliliğinizi onurlandırır.

Tüm önerilerimiz görevle ilgili, ancak CyberGhost’un Pakistan’da 10 sunucu ile üstünlüğü var. Yedi günlük deneme ve para iade garantisi ile sizin için doğru olup olmadığına karar vermek için bolca zamanınız var.

Pakistan IP adresi almak için önerileriniz varsa, bize aşağıdan bir yorum bırakın. Sizden duymak isteriz. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me