2020’de Mısır IP Adresi Nasıl Alınır: Luxor Location

Tüm ülkelerin internete tam erişimi yoktur, bu da can sıkıcı olabilir. Yurtdışında bir Mısırlıysanız ve alışkın olduğunuz web sitelerine ve çevrimiçi hizmetlere erişemiyorsanız, bir Mısır IP adresi almanız gerekir. Bir güçlük gibi gelebilir, ancak size bunu yapmanın en kolay yolunu göstereceğiz.


IP adresiniz bir grup rastgele sayıdan daha karmaşıktır. Ziyaret ettiğiniz web sitelerine ve çevrimiçi hizmetlere bulunduğunuz yeri bildirir. Bu kötü görünmese de, içerik genellikle coğrafi olarak engellenir, bu nedenle yalnızca kısıtlı olduğu ülkede görüntüleyebileceksiniz. IP adresinizi değiştirmek, konumunuzu taklit etmek için buraya gelir.

Diyelim ki banka hesabınızdaki parayı kontrol etmeniz gerekiyor. Ülkeden ayrıldıktan sonra bunu yapamayacağınızı görebilirsiniz. Birçok banka ve finans şirketi, kullanıcıların ülke dışından giriş yapmasına izin vermez. Bunu dolandırıcılığa karşı bir güvenlik önlemi olarak yapıyorlar.

Belki de Nile TV International gibi yerel bir TV kanalını veya Netflix’te Mısır’a özel bir dizi izlemek istersiniz. Lisans kısıtlamaları nedeniyle, Mısır IP adresi olmadan da görüntüleyemezsiniz.

Bunun nedeni, bir ağın yayınladığı her gösteri için, gösterildiği her ülke için bir lisans olması gerekir. Netflix, dünya çapında birçok ülkede kullanılabilir, ancak kitaplarımızda okuyabileceğiniz gibi, bu kısıtlamalar nedeniyle kütüphaneler ülkeye göre değişir. Netflix VPN yasağı.

ABD sürümü, bugüne kadarki en büyük kütüphaneye sahiptir ve çoğu insanın erişmek istediği kütüphanedir. Bu sizin önceliğinizse, öneriler için Netflix için en iyi VPN kılavuzumuza göz atabilirsiniz.

Mısır IP Adresi Nasıl Alınır

Mısır IP adresi almanın birkaç yolu vardır. En kolay yöntem bir proxy kullanmaktır – en iyi ücretsiz proxy kılavuzumuzda birkaç seçenek bulabilirsiniz – ancak bunlar güvenilir değildir ve güvenliği içermez. Güvenlik olmadan kendinizi siber suçlara açık bırakacaksınız. Ayrıca, gerçek IP adresiniz maskelenmez, böylece size geri izlenebilir. Daha fazla bilgi için VPN vs proxy vs Tor parçalarını okuyun.

IP adresinizi değiştirmenin ikinci ve en iyi yolu sanal bir özel ağ kullanmaktır. VPN’nin güvenliği tarafından korunacaksınız ve sizi anonim tutmak için IP adresinizi maskeleyecek. En iyi VPN incelemelerimiz arasından seçim yapabileceğiniz mükemmel sağlayıcıları içerir, ancak seçtiğiniz kişinin Mısır için iyi olduğundan emin olmak istiyorsanız.

NordVPN

NordVPN Mısır için iyi bir seçimdir. Üçü orada olan çok sayıda sunucuya sahiptir. Güvenlik, çift sekmeli şifreleme kullanma seçeneği de dahil olmak üzere birinci sınıftır ve etkinliğinizin kaydını tutmaz. İyi hızlara sahiptir ve bant genişliği sınırları yoktur. Ayrıca, Netflix de dahil olmak üzere akış hizmetlerine girmekte sorun yok.

NordVPN-Slider1

NordVPN-slider2

NordVPN-slider3

NordVPN-slider4

NordVPN-Slider5

Önceki

Sonraki

Kullanımı kolay istemcilerini Windows, macOS, Android ve iOS’a yükleyebilir ve aynı anda altı cihaza kadar bağlantı yapabilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için NordVPN incelememizi okuyun veya 30 günlük geri ödeme süresini kullanarak kendiniz deneyin.

ExpressVPN

ExpressVPN Mısırlı bir IP adresi almak için de iyi bir seçimdir. Bazıları Mısır’da olan birçok sunucuya sahiptir. En hızlı VPN olmakla birlikte mükemmel güvenlik ve gizlilik sağlar. Ayrıca, sınırsız bant genişliği ve sizi Netflix gibi akış hizmetlerine sokma yeteneğiyle, akış parçası için en iyi VPN’imizde ilk olması şaşırtıcı değil.

ExpressVPN-Web sitesi

ExpressVPN-Kayıt

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tünel-Seçenekler

ExpressVPN-Tam App

Önceki

Sonraki

Tüm işletim sistemlerinde çalışır ve kullanımı çok kolay olduğu için özellikle VPN’lerde fazla deneyimi olmayanlar için iyidir. Aynı anda üç cihazda kullanabilirsiniz. 30 günlük para iade garantisi var, bu yüzden kaybedecek bir şeyiniz yok. Sağlayıcı hakkında daha fazla bilgi için ExpressVPN incelememize göz atın.

VPNArea

VPNArea, Mısır da dahil olmak üzere 70 ülkede sunucuya sahip olduğundan Mısır IP adresi alabileceksiniz. Güvenliği iyidir, çift sekmeli sunucuları kullanma seçeneği sunar ve günlükleri tutmaz. Hızları değişir, ancak iyi olmalıdır. Ne kadar bant genişliği kullanabileceğinizin bir sınırı yoktur. Artı, Netflix’e girebilir.

VPNArea-Slider1

VPNArea-slider2

VPNArea-slider3

VPNArea-slider4

VPNArea-Slider5

Önceki

Sonraki

Windows, macOS, Android, iOS ve Linux’a yükleyebilirsiniz ve istemcilerinin kullanımı kolaydır. Aynı anda altı adede kadar cihaza bağlanmanıza izin verir. Yedi günlük para iade garantisi var, bu da denemek için yeterli zaman olmalı. Daha fazla ayrıntı için VPNArea incelememizi okuyun.

Mısır IP Adresi Kullanmanın Tehlikeleri

Mısır IP adresi almak tehlikeli değildir, ancak bunu dikkatli bir şekilde yapmanız gerektiğini gösteren bilgiler vardır. Birçok ülkede iyi gizlilik yasaları olmasına rağmen, gözetimi kullanan veya yasaları olmayan birçok ülke vardır..

Mısır birçok terörist saldırı gördü ve bunun sonucunda olağanüstü hal ilan edildi. Acil durum yasası, yetkililerin çevrimiçi iletişimi izlemesine ve sansürlemesine, ayrıca arama emri olmadan insan ve yazışma araması yapmalarına.

Yetkililer, hükümette eğlenceyi dile getiren insanlara da zor geliyorlar. Cezalar arasında para cezaları ve hapis cezaları bulunmaktadır. Ayrıca Mısır, siber saldırılar için Afrika’nın en savunmasız ülkelerinden biridir, bu nedenle kendinizi korumanız yüksek bir öncelik olmalıdır. Ülke hakkında daha fazla bilgi için Mısır için en iyi VPN parçamızı okuyun.

Son düşünceler

Umarız Mısır IP adresini nasıl güvenli bir şekilde alacağınızı anlamanıza yardımcı olduk. Bunu yaparken korunduğunuzdan emin olmanız gerekir ve bunun bir VPN ile olmasını sağlamanın en iyi yolu.  

Önerdiğimiz tüm sağlayıcılar size ihtiyacınız olanı sağlayacaktır. NordVPN, mükemmel güvenlik ve gizliliğe sahip olduğu için en iyi seçimimizdir. Ayrıca, akış hizmetlerine girmekte sorun yoktur. 30 günlük geri ödeme süresiyle, beğeneceğinizden emin olmak için bolca zamanınız olmalıdır..

Mısır’da IP adresi almak için önerileriniz varsa, aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin. Onları duyduğumuz için mutluyuz. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map