2020’de Hollanda IP Adresi Nasıl Alınır: Rotterdam’a Yönlendirme

AB dışından Hollanda televizyonu izlemek istiyorsanız, NPO Start ve Uitzending Gemist gibi her zamanki web sitelerinize erişilemez olduğunu göreceksiniz. Bu makalede, Hollandalı bir IP adresi alarak bu coğrafi engelleri nasıl atlatacağınızı ve kendinizi biraz rahatsız edeceğinizi göstereceğiz..


Sadece engellenen eğlence siteleri değil. Hükümet web sitelerine AB içinden erişilebilir, ancak bunun dışındaysanız, ev adresinize bir güvenlik kodu ile gönderilecek posta yoluyla gönderilecek bir düzine güvenlik sorusunu yanıtlamaya hazır olun. E-devletin tüm “e” kısmı hâlâ devam eden bir çalışma..

AB içinden bile, zaman zaman sorunlarla karşılaşırsınız. Örneğin, eBay’e Hollandaca yanıt veren Marktplaats.nl, bazı küçük radyo ve TV istasyonları gibi Hollandaca olmayan IP adreslerinden engellenir. Bazı bankalar da Hollanda dışından erişirseniz size flak fırlatacaktır, ki bu da kiranızı transfer etmeye çalışırken bir acıdır.

Hollanda sakinleri ve Hollanda kamu televizyonunun meraklıları için hayatı kolaylaştırmak için, Hollanda’da bir IP adresi almak için bu hızlı kılavuzu bir araya getirdik. Bir IP adresinin ne, nerede ve nasıl saklandığını öğrenmek için okumaya devam edin.

Hollanda IP Adresi Nasıl Alınır

Hollandalı bir IP adresi veya başka bir yerden bir adres almanın en kolay yolu, konumunuzu bir vekil aracılığıyla taklit etmek veya taklit etmektir. Proxy’ler, genellikle tarayıcınızda çalışan ve internet trafiğinizi İnternet’teki farklı bir çıkış noktasından yönlendiren ve bunun yerine oradaymış gibi görünmesini sağlayan hizmetlerdir. Öneriler için en iyi ücretsiz proxy’lerle ilgili makalemize göz atın.

Bununla birlikte, proxy’lerin ciddi bir dezavantajı var: güvenli değiller. Bağlantı yeniden yönlendirilir, ancak güvenli değildir, bu da web sitelerinin onları kandırmaya çalıştığınızı anlamasını kolaylaştırır. Sadece coğrafi engelleri aşmak için değil, aynı zamanda bağlantınızı güvence altına almak ve pazarlamacıların ve gizli ajanların meraklı gözlerinden kaçınmak için sanal bir özel ağ kullanmanızı öneririz..

VPN’ler ve proxy’ler arasındaki farkı VPN ile proxy makalemizde daha fazla açıklıyoruz, ancak çekirdek güvenlik. Bununla birlikte, tüm VPN hizmetleri eşit olarak oluşturulmaz, bu yüzden en iyi VPN sağlayıcılarımızı geçtik ve sorunsuz bir Hollanda IP adresi almanıza yardımcı olacak üç tane seçtik. Onlara bir göz atalım.

ExpressVPN

Öncelikle ExpressVPN’i seçtik çünkü en iyi VPN hizmetlerinden biri. Amsterdam’da birkaç sunucuya sahiptir, piyasadaki en hızlı VPN’dir, mükemmel güvenlikle birlikte gelir ve kullanımı kolaydır. Tek yapmanız gereken başlatmak, arayüzün ortasındaki büyük düğmeye basmak ve gitmekte fayda var. Nasıl kullanılacağı hakkında daha fazla bilgi için ExpressVPN incelememize göz atın..

ExpressVPN-Web sitesi

ExpressVPN-Kayıt

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tünel-Seçenekler

ExpressVPN-Tam App

Önceki

Sonraki

Aynı zamanda akış için en iyi VPN’dir, bu nedenle Hollanda kamu televizyonundan yorulursanız, proxy hataları hakkında endişelenmeden ABD Netflix’i izleyebilirsiniz. ExpressVPN’in dezavantajı, yılda 99 dolarlık bir fiyatla gelen ve piyasadaki en pahalı VPN hizmetlerinden biri haline getiren fiyatıdır. Bununla birlikte, sizin için ne ödeme yaparsınız ve ExpressVPN mükemmel.

Kaz VPN’i

ExpressVPN’in fiyatı Goose VPN’yi denemeyi düşünürse sizi korkutur. Ev alanı avantajına sahiptir, çünkü sarı peynir ve kafa karıştırıcı esrar yasaları kadar Hollandalıdır. Goose VPN’in Hollanda’da çok sayıda sunucusu vardır, bu nedenle Hollandalı bir IP adresi almaya hazırsınız ve bunun maliyeti sadece 60 $ ‘dır. Ayrıca, sınırlı planı seçerek bunu yarıdan daha az kesebilirsiniz.

Kaz-VPN-Slider1

Kaz-VPN-slider2

Kaz-VPN-slider3

Kaz-VPN-slider4

GooseVPN-Slider5

Önceki

Sonraki

Kaz VPN’i kullanmak bir zevktir ve en iyi VPN sağlayıcılarımızdan biri kadar güvenlidir, ancak Kaz VPN incelememizi araştırırken bulduğumuz gibi yavaş olabileceği dezavantajı vardır. Avrupa içinden Hollanda IP adreslerine erişiyorsanız, bu çok fazla bir sorun olmamalı, ancak dünyanın geri kalanından, üçüncü seçeneğimize gitmek isteyebilirsiniz..

NordVPN

Son olarak, en önemlisi, NordVPN’dir. Diğer iki önerimiz gibi, küçük ülkenin çeşitli yerlerinde Hollandalı sunucular sunuyor ve büyük bir güvenliğe sahip, böylece güvenli olduğunuzu bilerek göz atabilirsiniz. Ayrıca Netflix için en iyi VPN’lerden biridir, bu nedenle NPO’nun size izin vermesi neredeyse garantilidir.

NordVPN-Slider1

NordVPN-slider2

NordVPN-slider3

NordVPN-slider4

NordVPN-Slider5

Önceki

Sonraki

Bununla birlikte, hızı tutarsız olabilir, bu nedenle herhangi bir zamanda en iyi sunucuyu aramanız gerekir. Bununla birlikte, ince arayüz ve hızlı geçiş süreleri sayesinde sunucuları değiştirmek NordVPN ile çok kolay. Genel olarak, Hollanda’da bir IP adresi ararken NordVPN’den çok daha kötüsünü yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi için NordVPN incelememizi okuyun.

Hollanda IP Adresi Kullanmanın Tehlikeleri

Farklı bir IP adresi kullanmak risk oluşturmaz. Bir VPN sizi internetin sunduğu en kötü şeylerden koruyacak olsa da, Hollandalı bir IP adresi kullanırken birkaç şeyi aklınızda bulundurmalısınız..

İlk olarak, Hollanda bir siber suç yatağıdır. Dolandırıcılık çoktur ve çoğalır ve yerel bir IP adresi kullanmak sizi bu adrese açacaktır. Bununla birlikte, anonimlik VPN’lerin verdiği yardım sayesinde, en kötüsünden güvende olmalısınız, ancak yine de güvenli tarafta olmak için çevrimiçi gizlilik kılavuzumuzu okumanızı öneririz..

Hollanda’daki bir başka sorun da, Hollanda için en iyi VPN’deki makalemizin girişinde okuyabileceğiniz kalıcı hükümet gözetimi. Yine, VPN’ler sizi güvende tutmalıdır, ancak anonimleştirilmiş olsa bile IP adresinizin muhtemelen izlendiğini unutmayın. Bu daha akılda kalan bir şey, ama özür dilemekten daha güvenli.

Son düşünceler

Hollandaca bir IP adresi almak, bir VPN seçmek, kaydolmak ve Hollanda’da bir sunucu seçmek gibi basit bir konudur. Çevrimiçi bankacılığınızı ve TV izlemenizi sadece evdeymişsiniz gibi yapmakla kalmayacak, aynı zamanda suçluların veya hükümet temsilcilerinin ne yaptığınızı bilmesi gerekmeden endişelenmenize gerek kalmadan öncekinden çok daha güvenli bir şekilde yapacaksınız..

ExpressVPN’i öneriyoruz, ancak diğer ikisinden biri de iyi olacak.

VPN’lerin nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, VPN güvenliği hakkındaki kılavuzumuzu okuyun. Hollanda için iyi VPN hizmetleri için önerileriniz veya bir VPN’in nasıl bağlanacağı ile ilgili sorularınız mı var? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin ve her zamanki gibi okuduğunuz için teşekkür ederim.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map