2020’de Hollanda için En İyi VPN: Hollanda’ya Geçiş

Hollanda, çoğu deniz seviyesinin altında düz bir arazi ve laleler, tahta ayakkabılar ve yarı yasal esrarın evi. Yine de her şey iyi değil. Polen ve kötü havanın yanı sıra, Hollandalılar Avrupa’nın en çok dinlenen ülkesi olmakla mücadele etmek zorundalar, bu yüzden Hollanda için en iyi VPN’lerin bir listesini hazırladık.


En iyi seçimimiz, birçok Hollandalı sunucusu, harika hızları ve dünya çapındaki büyük ağı sayesinde ExpressVPN’dir, ancak diğer dört yarışmacımızdan hiçbiri hiçbir şekilde eğilmez.

Sonuçta, hükümet görüşmelerinizi dinliyorsa, sadece iki seçeneğiniz vardır: gönderme veya mücadele etme. Birçoğumuz Lahey’in merkezinde kamyonları devirmeye istekli olsak da, en iyi VPN seçimlerimizden birine abone olmak harika bir protesto biçimidir ve düşündüğünüzde sizi sıcak hissettirmek için yeterli güçleri kızdırır hakkında.

Bu makalede, sanal bir özel ağın onları yenmek için ihtiyaç duyduğu özellikleri göstermeden önce, Hollanda’nın gizlilik ve garantisiz gözetim ile ilgili bazı yasal mevzuatlarından geçeceğiz. Bundan sonra, bilinçli bir satın alma yapabilmeniz için seçimlerimizi ayrıntılı olarak inceleyeceğiz. Başlayalım.

Holland 2020 için En İyi VPN

Hollanda’da Gözetim

Hollandalılar, herhangi bir zamanda yaklaşık 22.000 telefona dokunulduğunda, Avrupa’nın en çok dinlenen insanlarıdır. Yaklaşık 17 milyonluk bir nüfus çok fazla görünmeyebilir, ancak gözetim mutlu İngiltere’de bile, birçok insanın özel çağrılarına müdahale etmediği (İngiltere’nin en iyi VPN’imizdeki İngiltere’nin sıkıntıları hakkında daha fazla bilgi edinin).

Çin değil, ama bu hala Genel İstihbarat ve Güvenlik Servisi (AIVD veya Algemene Inlichtingen- Veiligheidsdienst) ve askeri kardeşi MIVD’nin dinlediği birçok çağrı. Hollanda ajanslarının bu konuşmaları Beş Göz’ün gözetim ağı olan Echelon ile besleyip beslemediği tartışmaya açık, ancak bize PRISM’i hatırlatan hala korkunç şeyler.

Bunun da ötesinde, en azından Hollanda gözetim topluluğunun gözetimi eksiktir. İstihbarat topluluğunu, Wet op de inlichtingen-ve veiligheidsdiensten 2017’yi veya istihbarat ve güvenlik hizmetleri yasasını düzenlemeyi amaçlayan en son yasanın ilk taslağında, yerleşik gözetim mekanizması yoktu.

Aslında, kötü kontroller ve dengeler üzerindeki protestolar ve AIVD ve MIVD’nin aldığı çılgınlık nedeniyle uygulama 2018’in başından Mayıs 2018’e ertelendi. Hollandalı milletvekillerinin düşüncelerini değiştiren tabandan eylemcilerin nadir bir örneğinde, yasa daha iyi gözetim uygulamak için ertelendi.

Kısacası, istihbarat servisleri, yanlış yaptığından şüphelenilen herhangi birinin (Hollanda’da geniş bir tanım) mahallenin internet bağlantısına dokunabilir, yani komşunuz bir kez çevrimiçi bir forumda hükümete sürtüntüğü için gözetim altında tutulabilirsiniz..

Sleepwet: 1984 Gibi Parti

Yeni yasa, balıkçı trollerinin kullandığı dragnet tipi için bir kelime oyunu olan aktivistler tarafından “uykucu” olarak adlandırıldı, burada “net” kelimesi “hukuk” kelimesinin yerini aldı. Güvenlik hizmetlerinin büyük bir internet günlüğü aramasında ne tür bilgileri toplayabilmelerine izin veren yeni bir kural için uygun bir tanımdı..

Tüm bu verileri kimin gözden geçirmesi gerekeceğine gıpta etmememize rağmen – insanlar internette garip şeyler yapıyor – bize nüfuslarını kontrol altında tutmak için daha despotik rejimler tarafından kullanılan uygulamaları hatırlatıyor. İran için en iyi VPN’imizi ve Vietnam için en iyi VPN makalelerimizi okuyun.

Protestolar yeni yasaya daha fazla gözetildi, ancak AIVD ve MIVD’nin kazandığı güçler değişmedi. Gözetim, büyük ölçüde siyasi atamalardan oluşan bir komite olan TIB tarafından yönetilir. Komitenin büyük baskı altında olması ve önlerine konulan her türlü önlemi alacak bir lastik damga makinesine dönüşmesi bekleniyor.

Hollanda’da İfade Özgürlüğü

Bununla birlikte, Hollanda gözetim devleti daha güçlü hale gelir. Ancak garip olan şey, Hollanda’nın anayasasının 7. maddesinde belirtildiği gibi neredeyse tamamen konuşma özgürlüğüne sahip olmasıdır. Görünen o ki, Hollanda hükümeti sansürlemek için kontrol istiyor, insanları sansürlemek istediği için değil.

Hollanda’nın ifade özgürlüğünün tek sınırı nefret veya şiddete teşviktir ve savcılar zaman zaman bu kısıtlamanın sınırlarını aramış olsalar da (şüpheli bir tadı karikatürist olan Gregorius Nekschot örneği iyi bir örnektir), genel olarak konuşursak, hükümet misilleme korkusu olmadan Hollanda’da ne istediğinizi söyleyebilir.

Hollanda’da Torrenting Yasal mı??

Bununla birlikte, telif hakkıyla korunan materyali yasadışı olarak indirmek veya sunmak için ciddi yansımalar bekleyebilirsiniz. Yakalanırsanız ve muhtemelen tüm gözetleme sayesinde olacaksanız, birkaç yüz avro para cezası ödemediğiniz sürece bir dava ile tehdit edeceğiniz Dutch Distribütör FilmWorks filminden bir mektup bekleyebilirsiniz..

Hollanda’daysanız ve torrent yapmak istiyorsanız, torrent için en iyi VPN’lerden birini kullanmanız gerekir, aksi takdirde bu harflerden birini alırsınız. Korsan içerik veya alternatif torrent sitelerine erişmek için bir taneye ihtiyacınız olacak, çünkü korsan içerik taşıdığı bilinen web siteleri Hollandalı bir IP adresi kullanılırken engelleniyor.

VPN’i Hollanda için En İyisi Yapan Nedir

Hükümet gözetimi, torrentin yasadışı (iyi, az ya da çok) olması ve siber suçun Hollanda’da artması arasında, Hollanda’da bir VPN kullanırken güvenliğin en büyük endişeniz olduğunu anlıyoruz. Bu şekilde, tarama yaparken verilerinizin güvenli olduğundan emin olabilirsiniz.

Bununla birlikte, normal hızınızda göz atamıyorsanız güvenlik işe yaramaz, bu nedenle hızın dikkate almamız gereken ikinci faktör olduğuna karar verdik. Büyük, sezon sonu açıklamasını izlerken Netflix arabelleğe alma işleminden daha kötü bir şey yok.

Üçüncüsü, Hollanda’da ve etrafındaki ülkelerde çok sayıda sunucunun varlığıdır. Hollanda büyük bir sunucu merkezi olduğu için, bu büyük bir sorun değil, ama yine de çok sayıda yüksek kaliteli, hızlı sunucu istiyorsunuz.

Kullandığımız diğer kriterler hakkında da konuşacağız, ancak bu üç faktör ana faktörlerdir. Hangi VPN hizmetinin en iyi puanı aldığı küçük bir döküm istiyorsanız, aşağıdaki listeye göz atın:

 • Güvenlik: ExpressVPN, NordVPN, TorGuard
 • hız: ExpressVPN, Kaz VPN’i, TorGuard
 • Ağ: CyberGhost, ExpressVPN, Kaz VPN’i

Hollanda için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN bu makalede kazanır çünkü tüm kutuları işaretler. Sonuçta, bunu tüm VPN’ler arasında en üst sıraya koymamızın bir nedeni var. Güvenli bir şekilde (bunu nasıl belirlediğimizi görmek için VPN güvenliği ile ilgili makalemizi okuyun), kapıdan dışarıya zor güvenlik sunar. Aslında, muhtemelen güvenlik ayarlarını değiştirmeniz gerekmez.

ExpressVPN-Web sitesi

ExpressVPN-Kayıt

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tünel-Seçenekler

ExpressVPN-Tam App

Önceki

Sonraki

Güvenli olmanın yanı sıra, ExpressVPN açık arayla en hızlı VPN’dir. Hız testlerimiz sırasında, neredeyse her durumda rekabeti ülke milinden daha iyi performans gösterdi. Yalnızca Özel İnternet Erişimi yaklaştı ve bunun nedeni düşük şifreleme kullanmasıdır (bunun için daha fazla bilgi için PIA incelememizi veya ExpressVPN vs. PIA makalemizi okuyun).

Ayrıca, ExpressVPN incelememizde okuyabileceğiniz gibi, Hollanda’da (genellikle iki ve dört arasında) ve İngiltere de dahil olmak üzere tüm komşu ülkelerde birkaç yüksek hızlı sunucu sunuyor (aynı zamanda İngiltere toplaması). Ölçütlerimizin üçünde de çok iyi puan aldığından, Hollandaca tarama ihtiyaçlarınız için ExpressVPN’i öneriyoruz.

ExpressVPN’i Sevdiğimiz Diğer Nedenler

Tüm bunların yanı sıra ExpressVPN’in kullanımı kolaydır. Açmak, arayüzün ortasındaki büyük düğmeyi tıklatmak ve sunucuları değiştirmek basitçe menüyü tıklatmanızı ve istediğinizi bulana kadar kaydırmanızı gerektirir. ExpressVPN aynı zamanda Netflix için en iyi VPN’dir, bu nedenle dünyanın herhangi bir yerinde istediğiniz herhangi bir şovu yakalayabileceksiniz..

ExpressVPN’in ciddi bir dezavantajı var ve fiyatı da bu. Bir yıl için 99 $ ‘a mal olur, bu bağlantıyı kullanarak kaydolursanız, orijinal 12’nin üstünde üç ay almanıza rağmen, en pahalı VPN hizmeti haline getirir. Bununla birlikte, 30 günlük bir geri ödeme süresi ile birlikte gelir, bu yüzden beğenmeseniz bile hiçbir şey kaybetmezsiniz.

Kaz VPN’i

Bu listede ikincisi, son birkaç yıldır pazar lideri olmak için çok çalışmakta olan Hollandalı bir VPN hizmeti olan Goose VPN. Makul bir fiyata ilginç bir özellik karışımı sunduğu için bu hedeften uzak olmadığını tahmin ediyoruz. Yine de daha fazla yükselmek istiyorsa hızlarını düzeltmesi gerekiyor, çünkü onları Goose VPN incelememiz için test ettiğimizde, kötüydüler.

Kaz-VPN-Slider1

Kaz-VPN-slider2

Kaz-VPN-slider3

Kaz-VPN-slider4

GooseVPN-Slider5

Önceki

Sonraki

Bununla birlikte, Goose VPN’yi sadece uyku ağının etrafından dolaşmanın bir yolu olarak kullanıyorsanız, hızın çok fazla bir sorun olmaması gerekir. Ev yapımı bir VPN sağlayıcısına uygun olarak, Hollanda’da çok sayıda sunucuya sahiptir, bu nedenle yakın mesafedeki bir sunucuya bağlanabileceksiniz. Uluslararası olarak, çevre ülkelerdeki birçok seçenekle de bir slouch değil.

Güvenlik açısından, standart olarak AES 256 bit (size sadece gobbledygook ise şifreleme açıklamamızı okuyun) ve birçok VPN protokolü sunan sağlam VPN sağlamdır. Varsayılan olarak IKE olarak ayarlanmıştır, bu da Cloudwards.net’te deli değiliz, bu yüzden ayarlar menüsünde OpenVPN’e geçmenizi öneririz.

Kaz VPN’i Sevdiğimiz Diğer Nedenler

Yukarıdaki nedenlerin yanı sıra, Goose VPN’nin bir başka harika özelliği, sınırsız cihazların hesabınıza bağlanmasına izin vermesidir. Bu, bir aboneliğe ekstra ücret ödemeden istediğiniz kadar bilgisayar, tablet ve akıllı telefon bağlayabileceğiniz anlamına gelir. ExpressVPN, örneğin, sadece üçüne izin verir, bu nedenle Goose VPN birden fazla cihaz için en iyi VPN için bir ayakkabıydı.

Kaz VPN’si, tüm plan için yılda yaklaşık 60 ABD doları veya ayda 50 GB bant genişliği sunan sınırlı bir plan için ayda 3 ABD dolarıdır. Bu iyi bir fiyatlandırmadır, ancak sınırlı plan yalnızca güvenlik konusunda seçici olan kişiler tarafından kullanılmalıdır. Her iki durumda da, tüm planlar 30 günlük para iade garantisi ile gelir, bu yüzden denemek bir kuruşa mal olmaz.

NordVPN

NordVPN, mükemmel güvenliği ve muhteşem sunucu ağı sayesinde bu listede üçüncü sırada yer alıyor, ancak tutarsız hızları nedeniyle ilk ikisine göre puan kaybediyor. NordVPN incelememizde açıkladığımız gibi, size iyi hızlar kazandıracak bir sunucu bulmak sinir bozucu olabilecek bir deneme yanılma meselesidir.

NordVPN-Slider1

NordVPN-slider2

NordVPN-slider3

NordVPN-slider4

NordVPN-Slider5

Önceki

Sonraki

Ancak bunu geçtikten sonra, NordVPN’in inanılmaz kullanım kolaylığı sayesinde güleceksiniz. Güvenliği son derece yapılandırılabilir. Bu sadece birkaç kaydırıcıyı döndürmek ve birkaç kutuyu işaretlemek meselesidir ve olabildiğince anonim olursunuz. Ekstra güvenlik için DoubleVPN sunucularının yanı sıra torrent sunucularına sahiptir, böylece telif hakkı ihlallerinden kaçınabilirsiniz.

Sunucu ağına gelince, NordVPN’in batı Avrupa çapında yüzlerce sunucusu var, Amsterdam ve Lahey merkez üssü. Hollanda, Belçika veya Almanya’da bir sunucu aramanıza gerek kalmayacak (aynı zamanda Almanya için en iyi VPN’larımızdan biri).

NordVPN’i Sevdiğimiz Diğer Nedenler

NordVPN’in diğer ana çekilişi, Netflix, Hulu, Amazon Prime Video’ya erişmenizi sağlayan akış için en iyi VPN’lerden biri olması. Tek sorun hız sorunu, ancak yeterince kez deneyin ve hiçbir proxy hatası size dayanamaz.

NordVPN’in en iyi özelliklerinden biri fiyatlandırmasıdır. Yıllık maliyeti makul olmasına rağmen, üç yıl kayıt olabilir ve sadece 108 $ ödeyebilirsiniz, bu da ExpressVPN ile tam tersi duruyor (ExpressVPN ve NordVPN makalemizde nasıl karşılaştırıldığını kontrol edin). NordVPN’i denemenizi öneririz. 30 günlük para iade garantisi ile geliyor, bu yüzden çok fazla risk değil.

CyberGhost

Dördüncüsü CyberGhost, nasıl keserseniz seçin, ilk üçte geride kalıyor. Bununla birlikte, Hollanda daha uzun bir Avrupa turunda sadece kısa, puslu bir duraksa, CyberGhost’u kontrol etmek isteyeceksiniz, çünkü en iyi VPN hizmetlerimizden herhangi biri için Avrupa’da en iyi kapsama sahip olduğundan, onu en iyi VPN’larımızdan biri yapıyor. Avrupa için.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-slider2

CyberGhost-slider3

CyberGhost-slider4

CyberGhost-Slider5

Önceki

Sonraki

Güvenlik söz konusu olduğunda, CyberGhost listemizdeki kadar güçlüdür. Varsayılan olarak AES 256 bit ve OpenVPN kullanan ExpressVPN ve NordVPN ile aynı şifreleme protokollerine sahiptir ve bir sunucu başarısız olduğunda bağlantınızı kesecek harika bir öldürme anahtarına sahiptir. Güvenliği hakkında daha fazla bilgiyi CyberGhost incelememizde okuyabilirsiniz.

Hız CyberGhost’un geride kaldığı yerdir. Güvenilir olmasına rağmen, ExpressVPN ile karşılaştırıldığında yavaştır (bununla ilgili ayrıntılar için ExpressVPN ve CyberGhost parçamızı okuyun). Akış ve tüm bunlar için iyi olmasına rağmen, CyberGhost bu toplantının arka koltuğunda.

CyberGhost’u Sevdiğimiz Diğer Nedenler

Kullanım kolaylığı söz konusu olduğunda, CyberGhost, menülere aşina olmayanlar veya onlardan kaçınma olan kişiler için gezinmeyi kolaylaştıran karo tabanlı bir arayüz kullanan harika bir sağlayıcıdır. NordVPN’ler kadar hoş değil (tam bir karşılaştırma için NordVPN vs CyberGhost makalemizi okuyun), ancak sizin için en tatlı noktayı bulabilir.

Yine de CyberGhost’un en büyük satış noktası fiyatıdır. 99 $ karşılığında üç yıllık hizmet sunan, en ucuz üst düzey VPN’dir. Ayrıca büyük bir 45 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir, böylece satış bitmeden önce kalbinizin içeriğiyle oynayabilirsiniz. Bir şans ver. Muhtemelen beğeneceksin.

TorGuard

Listeyi bir VPN’den isteyebileceğiniz her şeyi sunan harika bir hizmet olan TorGuard ile bitireceğiz, ancak bir bedeli var. Kullanması zordur ve sadece ayarla ve unut VPN hizmeti isteyen birçok kişi için kötü bir seçimdir. Bununla ilgili ayrıntılar için TorGuard incelememizi okuyun.

TorGuard-Slider1

TorGuard-slider2

TorGuard-slider3

TorGuard-slider4

TorGuard-Slider5

Önceki

Sonraki

Bunu geçtikten sonra, TorGuard harika bir hizmettir. Güvenli (bir nedenden ötürü Çin için en iyi VPN’lerimizden biri olarak yer alıyor) ve hızlı, ancak en yüksek hızları elde etmek için özel bir IP adresine ihtiyacınız olacak. Bu sizi ayda birkaç dolar daha geri döndürür, ancak performans en önemli önceliğinizse buna değebilir.

Ağa gelince, TorGuard’ın küçük, ancak Hollanda ve çevre ülkelerde birkaç sunucusu var. Bunun yanı sıra, dünyanın büyük bir alanını kaplar ve onu gezginler için en iyi VPN’larımızdan biri yapar. Bir veya iki IP adresi için ayrılırsanız, bu aralık daha da artar, bu nedenle çok hareket ederseniz TorGuard iyi bir seçenektir.

TorGuard’ı Sevdiğimiz Diğer Nedenler

TorGuard’ın kullanımı zor olabilir, ancak diğer tüm bölümlerdeki tüm kutuları kontrol eder. Akış için harika (bir örnek için HBO Now için en iyi VPN makalemize göz atın) ve çoğu zaman sizi çoğu web sitesine götürür.

TorGuard’ın maliyeti iyi, ancak özellikle adanmış bir IP adresinin fiyatını hesaba katarsanız daha iyi olabilir. Temel VPN paketi sizi yılda 60 $ geri alacaktır ve yedi günlük kısa bir deneme süresiyle birlikte gelir, bu nedenle sizin için VPN olup olmadığı konusunda kararınızı hızlı bir şekilde telafi etmeniz gerekir. Teknoloji kafaları onu sevecek, bu yüzden kendinizi bir olarak düşünürseniz, gitmek için bir yol olabilir.

Mansiyon: Hollanda İçin En İyi Ücretsiz VPN

Yukarıdaki beş VPN hizmetinin en iyi bahsiniz olduğuna ikna olsak da, herkesin tam bir VPN satın almak için paraya sahip olmadığını, özellikle de nakit sıkıntısı çeken bir sırt çantalı gezgin değilseniz, farkında değiliz. Para bir sorunsa, çok fazla bant genişliği kullanmanız gerekmediği sürece Windscribe iyi bir sağlayıcıdır.

windscribe arayüzü

windscribe tercihleri

windscribe tarayıcı uzantısı

windscribe gizlilik seçenekleri

windscribe kaçak testleri

Önceki

Sonraki

Windscribe incelememizde okuyabileceğiniz gibi, ayda 10 GB’a kadar ücretsiz olarak sunulur, yani YouTube’da veya Netflix’te video akışı yapmadığınız sürece güvenli bir şekilde göz atabilirsiniz. Ayrıca Hollanda’da dört sunucusu var, bu yüzden hız da çok fazla önemli olmamalı.

Genel olarak, Windscribe’i seviyoruz, bu yüzden ücretsiz planı beğendiyseniz, ücretli planlarına geçebilirsiniz. Daha fazla bant genişliğine ihtiyacınız varsa, sadece bir ücretsiz VPN’den diğerine geçiş yapabilirsiniz. Diğer öneriler için en iyi ücretsiz VPN hizmetleri hakkındaki makalemize göz atın.

Son düşünceler

Hollanda, yapılacak ve görülecek çok şey olan yoğun bir şekilde paketlenmiş, dost canlısı bir ülkedir. Bununla birlikte, siber suç tehdidi ve Big Brother’ın gözleri üzerinizdeyken, bir VPN kullanmak, oradayken bir sağduyudan daha fazlası değildir. Yukarıdaki VPN’ler size Hollanda’da ihtiyaç duyduğunuz hız ve güvenliği sağlayacak ve hepsi bir çeşit geri ödeme ile gelecek, böylece kaybedecek hiçbir şeyiniz yok.

Hollanda devletinin gözetimi hakkında ne düşünüyorsunuz? İyi mi kötü mü? Bahsettiğimiz VPN’lerden herhangi biriyle ilgili deneyiminiz var mı? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin ve her zamanki gibi okuduğunuz için teşekkür ederim.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map