2020’de Güney Afrika IP Adresi Nasıl Alınır

Coğrafi bloklar nedeniyle istediğiniz içeriğe veya çevrimiçi hizmete erişemediğinizde can sıkıcı olabilir. Yurtdışında Güney Afrikalıysanız ve ülkenizle sınırlı içeriğe bakmaya çalışıyorsanız, bir hata mesajına bakmanız gerekir. Görüntülemek için bir Güney Afrika IP adresi almanız gerekiyor, bu yüzden size nasıl bir tane alacağınızı göstereceğiz.


Bir grup rastgele sayıya benzeyebilir, ancak IP adresinizde çok fazla gizli bilgi var. Çevrimiçi olduğunuzda, web sitesine veya hizmete bulunduğunuz yeri bildirir. Belirli bir ülkeyle sınırlı içeriği görüntülemek için, orada olduğunuzu gösteren bir IP adresinizin olması gerekir.

Belki bir geceden sonra paralarınızı çevrimiçi olarak kontrol etmeyi denediniz, ancak giriş yapamadınız. Bazı bankalar yalnızca ülkede iseniz giriş yapmanıza izin verir, bu nedenle Güney Afrika IP adresi olmadan erişiminiz engellenir.

Belki de Güney Afrika Yayın Kurumu’ndan en sevdiğiniz programları izlemek veya e.tv, Soweto TV, DSTV ve Showmax gibi hizmetlere erişmek istersiniz. Hangisini istersen, Güney Afrika dışında hiçbiri mevcut değil.

Bunun nedeni lisans kısıtlamalarıdır. Ağlar, şov yayınlamak istedikleri her ülkede lisans almalıdır. Netflix buna iyi bir örnek. Birçok ülkede mevcut olmasına rağmen, lisanslama nedeniyle her kütüphane farklıdır.

Netflix VPN yasağındaki makalemizde bununla ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bunu zaten biliyorsanız ve sadece girmek istiyorsanız, öneriler için Netflix için en iyi VPN’imize göz atın.

Güney Afrika IP Adresi Nasıl Alınır

Güney Afrika IP adresi almak için hangi yöntemi kullandığınız size bağlıdır. Almak için en kolay yol olan bir proxy kullanabilirsiniz, ancak bunlar güvenilmez olabilir (en iyi ücretsiz proxy’imiz bile). Ayrıca güvenlik içermez, sizi siber suçlara karşı savunmasız bırakır ve IP adresiniz korunmadığı için izlenebilir olursunuz. VPN ve proxy vs Tor açıklamalarımızda daha fazla bilgi var.

En iyi seçeneğiniz sanal bir özel ağ kullanmaktır, çünkü sizi çevrimiçi tehlikelerden anonim ve güvenli tutacaktır. Bazı iyi seçenekler için en iyi VPN incelemelerimizdeki sağlayıcılara göz atabilirsiniz, ancak seçtiğiniz kişinin Güney Afrika için iyi olduğundan emin olmanız gerekir.

Orada sunucuları olan bir taneye ihtiyacınız olacak, çünkü artık onlarsız konumunuzda olacaksınız. Ne kadar çok sağlayıcı varsa, o kadar iyi.

Netflix’e erişmek için, içine girebilecek bir sağlayıcı seçmeniz gerekecek. Netflix’in karmaşık bir VPN algılama sistemi vardır ve onu atlayabilen sadece bir avuç VPN vardır. Daha fazla bilgi için Netflix proxy hatası hakkındaki makalemizi okuyun.

NordVPN

NordVPN, Güney Afrika IP adresi almak için iyi bir seçenektir. Güney Afrika’da 19’u da dahil olmak üzere binlerce sunucudan oluşan bir ağa sahiptir. Çift sekmeli şifreleme ile mükemmel bir güvenlik özelliğine sahiptir ve katı bir kayıt tutmama politikası da vardır. Sınırsız bant genişliği ile iyi hızlara sahiptir ve sizi akış hizmetlerine kolayca götürebilir.

NordVPN-Slider1

NordVPN-slider2

NordVPN-slider3

NordVPN-slider4

NordVPN-Slider5

Önceki

Sonraki

NordVPN Windows, macOS, Android ve iOS’a yüklenebilir. İstemcilerin kullanımı kolaydır ve aynı anda en fazla altı cihaza bağlı olabilirsiniz. Hizmet hakkında daha fazla bilgi için NordVPN incelememizi okuyun. Beğenip beğenmediğinizi görmek için deneyebilirsiniz, çünkü 30 günlük geri ödeme süresi vardır.

CyberGhost

Diğer bir iyi sağlayıcı, büyük bir sunucu ağına ve Güney Afrika’da 10 sunucuya sahip CyberGhost’tur. Güvenliği sıkıdır ve etkinliğinizin kaydını tutmaz. Hızlar iyidir ve bant genişliği sınırları yoktur. Netflix ve diğer akış hizmetlerine de girebileceksiniz.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-slider2

CyberGhost-slider3

CyberGhost-slider4

CyberGhost-Slider5

Önceki

Sonraki

CyberGhost çoğu büyük işletim sistemiyle uyumludur ve tek seferde en fazla yedi cihaza bağlanmanıza izin vereceğinden, birden fazla cihaz için en iyi VPN’imizden biridir. Beğendiğinizden emin olmak için yedi günlük denemeden yararlanabilirsiniz. Ayrıca, para iade garantisi vardır. Servise daha iyi bakmak için CyberGhost incelememize göz atın.

Astrill

Ayrıca Güney Afrika IP adresi almak için Astrill’i öneriyoruz. Diğer iki sağlayıcıyla karşılaştırıldığında küçük bir sunucu ağına sahip, ancak Johannesburg’da sunucular var. Güvende olacaksınız, çünkü VPN’ye özel olan ikisi de dahil olmak üzere seçim yapabileceğiniz birden fazla protokolle iyi bir güvenliğe sahip.

Astrill-Slider1

Astrill-slider2

Astrill-slider3

Astrill-slider4

Önceki

Sonraki

Sizi akış hizmetlerine götürebilir ve sınırsız bant genişliği ile yüksek hızlara sahiptir. Windows, macOS, Android ve iOS’ta kullanabilirsiniz ve aynı anda beş cihaza kadar bağlanmanıza izin verir. Yedi günlük bir deneme var, bu yüzden kaydolmadan önce beğenip beğenmediğinizi görebilirsiniz. Daha fazla bilgi için Astrill incelememizi okuyun.

Güney Afrika IP Adresi Kullanmanın Tehlikeleri

Güney Afrikalı bir IP adresi kullanmak tehlikeli değildir, ancak risklere dikkat etmelisiniz. Gizliliğe değer veren ülkeler olmasına rağmen, gizlilik yasaları parçamızda okuyabileceğiniz gibi, diğerleri bilmiyor ve istilacı gözetim ve yasalar olabilir.

2017 yılında Güney Afrika hükümetinin binlerce cep telefonunu takip ettiği yönünde açıklamalar yapıldı. Ülkenin gözetim yasalarındaki bir boşluk, bunun gerçekleşmesine izin verdi.

Ayrıca, ülkenin her yerinde ücretsiz WiFi erişim noktaları mevcuttur, ancak ne kadar güvenli olduklarını bilmek imkansızdır. Doğru koruma olmadan, saldırı ve virüslere karşı savunmasız olabilirsiniz. 12 aylık bir çalışma, yaklaşık 9 milyon Güney Afrikalı’nın siber suç mağduru olduğunu ve bunun da bir antivirüs almak için iyi bir neden olduğunu gösterdi..

Ülke hakkında daha fazla bilgi için Güney Afrika için en iyi VPN makalemizi okuyun.

Son düşünceler

Şimdi nerede bir Güney Afrika IP adresi alacağınızı ve nerede olursanız olun neden korunmaya ihtiyacınız olduğunu bildiğinizi umuyoruz. VPN, diğer birçok özelliğin yanı sıra her ikisini de elde etmek için en iyi seçenektir.

Yukarıdaki sağlayıcılardan herhangi biri size ihtiyacınız olanı sağlayacaktır, ancak NordVPN en iyi seçimdir. Üstün güvenliği ve akış hizmetlerine girme yeteneği ile, istediğiniz içeriği güvenli bir şekilde almak için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip olmalıdır. Ayrıca, 30 günlük geri ödeme süresiyle, denememek için bir neden yok.

Güney Afrika IP adresi almak için önerileriniz varsa, aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin. Onları duymak isteriz. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map