2020’de Brezilya IP Adresi Nasıl Alınır: Rio’ya Yönlendirme

En sevdiğiniz Brezilya programlarınızı ülke dışından yayınlamaya çalışıyorsanız, programa erişemeyeceğinizi fark etmiş olabilirsiniz. Bunun nedeni, yalnızca bir Brezilya IP adresiniz varsa bunu yapabilmenizdir ve size nasıl bir tane alacağınızı göstereceğiz.


Yurtdışında yaşayan veya seyahat eden Brezilyalılar, Portekizce dil eğlence, spor ve haberlerinin ne kadar sınırlandırılabileceğini biliyorlar. Bazı Brezilya web sitelerine yalnızca yerel ağ adresleri üzerinden erişilebilirken, Netflix Brezilya gibi web sitelerinin yayınlanması, coğrafi bloklarla içeriğe erişimi kısıtlar.

Lisanslama nedeniyle Netflix, kullanılabilir olduğu 190 ülkenin her birinde farklı içerik kitaplıklarına sahiptir, ancak bir Brezilya IP adresi ile, haftalık düzeltmenizi Netflix Brezilya’da alabilir ve Portekizce altyazıları kullanabilirsiniz. Akış devi, çoğu proxy’yi veya sanal özel ağı algılayacak bir sisteme sahiptir. Netflix VPN yasağı makalemizde daha fazlasını okuyun. 

Dünyanın başka bir yerinden gelen bir IP adresi, Brezilya web sitelerine, bankacılık gibi çevrimiçi hizmetlere ve hatta Globo’daki en sevdiğiniz programlara erişiminizi engelleyecektir..

Brezilya IP Adresi Nasıl Alınır

Brezilya IP adresini nasıl alacağınız sizin seçiminizdir. Proxy yolunu kullanabilirsiniz – önerilerimizi en iyi ücretsiz proxy kılavuzumuzda bulabilirsiniz – ancak her zaman çalışmazlar. Proxy’ler ne güvenilir ne de güvenlidir, bu nedenle çevrimiçi tehlikelere karşı savunmasız kalırsınız. Ayrıca, proxy gerçek IP adresinizi korumadığından etkinliğinizi size geri izlemek kolay olacaktır.

Daha iyi seçenek, sizi koruyacak ve gerçek IP adresinizi gizlerken çevrimiçi hizmetlere ve web sitelerine anonim olarak erişmenizi sağlayacak bir VPN kullanmaktır. Netflix Brezilya’ya erişmek istiyorsanız, VPN dedektörlerini ve filtrelerini atlayabilen bir VPN’e ihtiyacınız var, ancak çok azı bunu yapabilir. Netflix proxy hata makalemizde bunun hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kısacası, bir proxy kullanmak çevrimiçi güvenliğinizi garanti etmez ve sizi çevrimiçi tehditlere karşı savunmasız bırakır, ancak bir VPN kimliğinizi korur, WiFi bağlantınızı korur ve engellenen içeriğe erişmenizi sağlar. Daha fazla bilgi edinmek için VPN ve proxy ile Tor makalelerini okuyun.

En iyi VPN sağlayıcılarımızın çoğu göreve hazırdır, ancak birkaç tanesi Brezilya için daha iyidir.

NordVPN

NordVPN Brezilya için iyi bir seçimdir. Devasa sunucu ağı 5.500’den fazla sunucuyu içerir ve dünyanın çoğunu kapsar. Brezilya’da 26 tane var, bu da istediğiniz içeriğe erişmek için yeterli olmalı. Günlükleri tutmaz, bu nedenle gizliliği ciddiye aldığını ve bağlantınızı iki kez şifreleyen çift sekmeli sunucularla mevcut en iyi güvenliğe sahip olduğunu bilirsiniz..

NordVPN-Slider1

NordVPN-slider2

NordVPN-slider3

NordVPN-slider4

NordVPN-Slider5

Önceki

Sonraki

NordVPN’in bazı özellikleri sınırsız bant genişliği, iyi hızlar ve hızlı sunucu geçişi içerir. Sizi Netflix Brezilya’ya ve sellere de götürecek. Aslında, torrent rehberi için en iyi VPN’imizde en üst noktayı verdik.

Windows, macOS, Android ve iOS dahil olmak üzere büyük işletim sistemlerine yükleyebilirsiniz ve istemcilerinin kullanımı kolaydır. Abone olmadan önce deneyebilmeniz için 30 günlük para iade garantisi mevcuttur. Daha fazla bilgi için NordVPN incelememizi okuyun.

ExpressVPN

ExpressVPN harika bir sağlayıcı ve en iyi VPN’lerden biridir. En hızlı VPN’dir ve en güvenli VPN ve Netflix için en iyi VPN kılavuzlarımızda ilk sırada yer almaktadır. Brezilya da dahil olmak üzere 160 yerde 94 ülkeye yayılmış 3.000’den fazla sunucusu var.. 

ExpressVPN-Web sitesi

ExpressVPN-Kayıt

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tünel-Seçenekler

ExpressVPN-Tam App

Önceki

Sonraki

Mükemmel gizliliğine ve güvenliğine ek olarak, ExpressVPN’in Netflix’e girme konusunda hiçbir sorunu yoktur ve akış için en iyi VPN’imizi kazanmıştır. ExpressVPN ve NordVPN makalemizde okuyabileceğiniz gibi, NordVPN ile de karşılaştırılabilir..

VPN’lerde fazla deneyiminiz olmasa bile kullanımı kolay istemcilerle büyük işletim sistemlerinde kullanabilirsiniz. Yedi günlük deneme süresiyle test edebilirsiniz ve beğenmediyseniz soru sorulmayan 30 günlük para iade garantisi vardır. Daha fazla bilgi için ExpressVPN incelememizi okuyun.

CyberGhost

CyberGhost, Brezilya için uygun olan başka bir VPN’dir. Sıkı bir gizlilik politikası ve iyi bir güvenliğin yanı sıra Brezilya dahil 60 ülkeyi kapsayan büyük bir sunucu ağına sahiptir. Servise derinlemesine bakmak için CyberGhost incelememizi okuyun.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-slider2

CyberGhost-slider3

CyberGhost-slider4

CyberGhost-Slider5

Önceki

Sonraki

İyi hızlara ve sınırsız bant genişliğine sahiptir ve Netflix’e erişebilir. Çoğu büyük işletim sistemine kurabilir ve aynı anda yedi cihaza kadar bağlayabilirsiniz, bu da onu birden fazla cihaz için en iyi VPN’lerden biri yapar. 

Yedi günlük bir deneme var, bu yüzden kendiniz test edebilirsiniz ve ikna değilseniz 45 günlük para iade garantisi vardır..

Brezilya IP Adresi Kullanmanın Tehlikeleri

Brezilyalıların kişisel verileri yasalarla korunmaz, bu nedenle tam mahremiyetten yararlanamazlar. Devam eden WhatsApp anlaşmazlığı gizlilik ve sansür ile ilgili endişeleri artırıyor. 2015 ve 2016’da, hizmete geçici bir yasak konuldu, ancak hızla devrildi. O zamandan beri, ceza soruşturmasında aranan talep edilen bilgileri tersine çevirmemek için birden fazla blok var. 

Hükümetin sansür ve mahremiyet ihlali konusundaki diğer girişimleri arasında internet servis sağlayıcılarının ve belirli web sitelerinin siyasi sansür uygulamalarını gerektiren öneriler yer alıyor. Ayrıca mahkemelerin, kullanıcıların IP adreslerini mahkeme emri olmadan tanımlamak için hizmetlere ve web sitelerine ve yasa uygulamalarına engelleme yapmalarına izin verilmesini istiyor. 

Bir VPN, bu tür teklifler gerçekleştirilirse kullanıcıların gizliliklerini korurken sansürü atlatmasını sağlayacaktır..

Son düşünceler

Şimdi bir Brezilya IP adresini nasıl alacağınızı bildiğinizi umuyoruz. İster yerel TV’den haberdar olun ister banka hesabınıza erişin, VPN en iyi ve en güvenli çözümdür. Brezilya’daki hizmetlere ve içeriğe yalnızca erişmekle kalmayacak, aynı zamanda korumaya da sahip olacaksınız. 

Listemizdeki üç VPN’den herhangi biri size bir Brezilya IP adresi alacak ve gerçek konumunuzu gizleyecektir. Ayrıca sizi Netflix’e de dahil ediyorlar. Ücretsiz denemeler sunuyorlar, böylece bunları kendiniz test edebilirsiniz ve para iade garantileri, böylece denerseniz hiçbir şey kaybetmezsiniz. 

Brezilya IP adresi almak için ipuçlarınız varsa, bunları yorumlar bölümünde paylaşın. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map