2020’de bir Meksika IP Adresi Nasıl Alınır

Meksika dışındaysanız, oradan web sitelerine ve hizmetlere erişmekte sorun yaşayabilirsiniz. Bunun nedeni, IP adresinizin Meksika’da olmadığınızı ve içeriğin coğrafi olarak kısıtlanmış olduğunu göstermesidir. Size nasıl bir Meksika IP adresi alacağınızı göstereceğiz, böylece bu kısıtlamaları aşabilirsiniz.


Meksika banka hesabınızı kontrol etmeniz veya Televisa gibi yerel bir TV ağını izlemek isteyebilirsiniz. Belki de Meksikalı Netflix’in özel teklifleri sizi çağırıyor, bu durumda Netflix için en iyi VPN parçamız okumaya değer olabilir. Her iki durumda da, IP adresinizi Meksika’daki gibi görünecek şekilde değiştirene kadar onlara erişemezsiniz..

TV şovları ve filmler içerik kısıtlama yasalarına tabidir ve her ülke farklıdır. Onlar için lisans sözleşmeleri gereklidir ve bir hizmetin faaliyet göstermek istediği her ülkede yapılmalıdır. Bazı ülkelerde belirli içerikler lisanslanamazken, başkalarına sunmanın bir anlamı yoktur, çünkü çok az talep vardır.

Meksika IP Adresi Nasıl Alınır

Meksikalı bir IP adresi almak için kullandığınız yöntem size kalmış. En kolay yolu seçip bir proxy kullanabilirsiniz, ancak bu güvenilir bir yol değildir. En iyi ücretsiz proxy sunucumuz bile her zaman çalışmaz ve sizi savunmasız bırakabilir. Ayrıca, gerçek IP adresiniz korumalı değildir ve bir şeyleri size geri izlemek oldukça kolaydır. Daha fazla bilgi için VPN vs proxy vs Tor parçalarını okuyun.

Meksikalı bir IP adresi almanın en iyi yolu sanal bir özel ağ kullanmaktır. Bu şekilde korunacak ve anonim kalacaktır. En iyi VPN incelemelerimizde birçok iyi seçenek var, ancak bazıları Meksika için diğerlerinden daha iyi. En önemlisi, sağlayıcının sunucuları olması ve ne kadar çok o kadar iyi olması, aksi takdirde başladığınız yerde sıkışıp kalmanızdır.

Ayrıca, istediğiniz Netflix ise, VPN algılama sistemini geçebilecek bir servise ihtiyacınız vardır. İşi yapmayan birini seçerseniz, bir hata mesajına bakacaksınız. Daha fazla bilgi için Netflix proxy hatası hakkındaki makalemizi okuyun. Yine de geçebilecek birkaç tane var.

CyberGhost

CyberGhost Meksika için iyi bir seçimdir. Dünya çapında 3.000’den fazla sunucusundan 20’si Meksika’dadır ve size IP adresinizi değiştirmek için birçok seçenek sunar. İyi bir güvenliğe sahip ve gizliliği de onurlandırıyor.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-slider2

CyberGhost-slider3

CyberGhost-slider4

CyberGhost-Slider5

Önceki

Sonraki

Ayrıca, hızları iyi ve bant genişliği sınırları yok, yani akış için iyi. Sizi dünyanın her yerindeki Netflix sitelerine ve BBC iPlayer’a götürecek. Ancak Hulu ile yalnızca karışık sonuçlar elde ettik, ancak çoğu Meksika kablo ağına girmesi gerekiyor.

Tüm büyük işletim sistemlerinde kullanabilir ve aynı anda yedi cihaza kadar bağlayabilirsiniz, bu da birden fazla cihaz için en iyi VPN’imizde ikinci sırada yer alır. Hoşunuza gidip gelmediğini ve para iade garantisini görmek için yedi günlük denemeden yararlanabilirsiniz. Hizmet hakkında daha fazla bilgi için CyberGhost incelememizi okuyun.

ExpressVPN

ExpressVPN birinci sınıf güvenlik ve gizlilik ile mükemmel bir hizmet sunar. Biri Meksika’da olmak üzere 94 ülkede 2.000’den fazla sunucusu var. Endişelenmeden önce, ExpressVPN özel yüksek kapasiteli sunucular kullanıyor ve bir tanesini kullanırken nadiren aşırı yüklenme yaşadık.

ExpressVPN-Web sitesi

ExpressVPN-Kayıt

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tünel-Seçenekler

ExpressVPN-Tam App

Önceki

Sonraki

ExpressVPN, testlerimiz sırasında en hızlı VPN idi ve sınırsız bant genişliği sunuyor. Netflix’e girmekte de sorun yok, bu yüzden akış için neden en iyi VPN’imiz olduğunu anlamak zor değil.

Tüm büyük işletim sistemleriyle çalışır ve VPN’lerle fazla deneyimi olmayanlar için mükemmel bir seçimdir, çünkü kullanımı kolaydır. 30 günlük para iade garantisi vardır, bu yüzden denemek için herhangi bir risk yoktur. ExpressVPN incelememiz sağlayıcıya daha ayrıntılı bir bakış sunuyor.

NordVPN

NordVPN Meksika için iyi bir seçimdir. Sekizi Meksika’da olmak üzere dünya çapında binlerce sunucuya sahiptir. ExpressVPN gibi, başa baş makalemizde okuyabileceğiniz gibi birinci sınıf güvenlik ve gizliliğe sahiptir.

Önceki

Sonraki

İyi hızlarla sınırsız bant genişliğine sahiptir ve Netflix’e girebilir. 30 günlük geri ödeme dahildir, böylece beğendiğinizden emin olabilirsiniz. Neden yaptığımızı görmek için NordVPN incelememize göz atın.

Meksika IP Adresi Kullanmanın Tehlikeleri

Meksika IP adresine sahip olmak özellikle tehlikeli olmasa da, bağlantınızın güvenli olduğundan emin olmanız için bazı nedenler vardır. Faaliyetlerinizin daha hassas bir yapıda olup olmayacağı sağlayıcının nerede bulunduğunu kontrol etmek iyi bir fikirdir. Neden gizlilik yasaları hakkındaki yazımızda görebilirsiniz.

Meksika’da hükümet gözetimi arttı, verilerin saklanmasına ve kullanıcıların coğrafi konumlandırması hakkında bilgi toplanmasına izin verdi. İnternet servis sağlayıcıları ve mobil ağlar yetkililere coğrafi konum ve meta veriler vermek zorundadır. Ayrıca, bu kayıtlar en az iki yıl süreyle saklanmalıdır, böylece istendiğinde erişilebilir.

Meksika, kolluk kuvvetlerinin ve diğer kuruluşların vatandaşları gözetlemesine izin veren gözetim yazılımı söz konusu olduğunda da büyük bir harcama yapıyor. Meksika için en iyi VPN’imizde ülke hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Son düşünceler

Bir Meksikalı IP adresini nasıl alacağınızı anlamanıza yardımcı olduğumuzu umuyoruz. Nedeni ne olursa olsun, bir VPN bu konuda en iyi yoldur. Kullanımı kolaydır, ancak güvenlik dahil harika özelliklerle doludur.

Meksika için en iyi aday CyberGhost’tur. Sizi koruyacak, Netflix’e sokacak ve radarın altında kalmanıza izin verecektir. Yedi günlük deneme, size adım atmak için yeterli zaman vermeli ve para iade garantisi sadece pastayı buzluyor. Bununla birlikte, diğer önerilerimizden herhangi biri Meksika için de iyi bir seçim olacaktır..

Meksikalı bir IP adresi almak için önerileriniz var mı? Öyleyse, bunları aşağıdaki yorumlara yerleştirin. Onları duymak isteriz. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map