2020’de bir Hint IP Adresi Nasıl Alınır: Rajkot’tan Geçiş

Seyahat ediyorsanız veya Hindistan’dan taşındıysanız, eve dönmek için kullandığınız içeriği kaçırıyor olabilirsiniz. Görüntülemeye çalıştığınızda, tek gördüğünüz bir hata mesajıdır. Geoblocks dünyasına hoş geldiniz. Bu makalede, bir Hint IP adresi alarak bunları nasıl geçeceğinizi göstereceğiz..


Herkesin bir coğrafi adresi olan bir IP adresi vardır. Ziyaret ettiğiniz web siteleri ve çevrimiçi hizmetler, bu nedenle bulunduğunuz yeri görebilir. Belirli bir ülkeyle sınırlı içeriğe erişmeye çalışırsanız, siz orada olmadıkça onu görüntüleyemezsiniz. IP adresinizi değiştirmek, adresinizi olduğu gibi gösterecektir.

Belki de Hindistan TV veya Hotstar’daki en sevdiğiniz şovları yakalamak istiyorsunuz (Hotstar’ı nasıl izleyeceğinize dair özel parçamızı okuyun). Hatta Netflix’in Hint versiyonuna girmek isteyebilirsiniz. Netflix birçok ülkede mevcut olmasına rağmen, kütüphanesi her ülkede farklıdır.

Lisans kısıtlamaları, Netflix gibi hizmetlerin global olarak şov yayınlamasını önler. Bunu yapmak için her ülkedeki her gösteri için lisans almaları gerekir. Bazı şovlar belirli kültürlere veya dillere yöneliktir, bu nedenle her yerde yayınlanmanın bir anlamı yoktur. Netflix yasağı kılavuzumuz daha ayrıntılı.

ABD sürümü, bugüne kadarki en büyük kütüphaneye sahiptir ve birçok kişi, IP adresini değiştirmek için IP adresini değiştirir. Öneriler için Netflix için en iyi VPN kılavuzumuza göz atabilirsiniz.

Belki de bir Hint IP adresi alma nedeninizin TV şovları ile ilgisi yoktur. Örneğin, bankanıza veya diğer finansal hesaplarınıza giriş yapmanız gerekebilir, ancak yapamayacağınızı bulun. Bunun nedeni, birçok finansal şirketin güvenlik nedeniyle ülke dışından oturum açmanıza izin vermemesidir. IP adresinizi değiştirdikten sonra normal gibi giriş yapabilirsiniz.

Hindistan IP Adresi Nasıl Alınır

Proxy kullanmak IP adresinizi değiştirmenin en kolay yoludur, ancak en iyi ücretsiz proxy kılavuzumuzu okuyabileceğiniz gibi, her zaman çalışmazlar. Ayrıca, güvenlik içermezler ve IP adresiniz açıkta kalır, yani etkinlikleriniz size geri gönderilebilir. Daha iyi bir görünüm için VPN ve proxy ile Tor karşılaştırmamızı okuyun.

En iyi bahsiniz sanal bir özel ağdır. IP adresinizi bir Hintli adresiyle değiştirebilir ve diğer birçok özellikten yararlanabilirsiniz. Güvenlikle yüklendiğinden, bilgisayar korsanlığı ve diğer çevrimiçi tehlikelerden korunursunuz. Ayrıca, çoğu günlük içermeyen bir politika sunar, yani etkinliklerinizin bir kaydı olmayacaktır. IP adresiniz de korunacak.

En iyi VPN incelemelerimizdeki sağlayıcıların çoğu size ihtiyacınız olanı sağlayacaktır, ancak bazıları Hindistan için diğerlerinden daha uygun olacaktır. Seçtiğiniz sağlayıcının Hindistan’da sunucuları olması gerekir, çünkü onlar olmadan bir IP adresi alamazsınız.

En sevdiğiniz şovları ve filmleri yayınlamak istiyorsanız, istediğiniz hizmetlere girebilecek bir tane seçmeniz gerekir. Netflix’in akıllı bir VPN algılama sistemi vardır ve bazı VPN’lerde bunu geçmek için gereken her şey yoktur. Daha fazla ayrıntı için Netflix proxy hatası hakkındaki makalemize göz atın.

CyberGhost

Bir Hint IP adresi almak için CyberGhost kullanabilirsiniz. Sunucu ağı büyük ve Hindistan’da 20 sunucu içeriyor. İyi bir güvenlikle korunursunuz ve etkinliklerinizin bir kaydını tutmaz. Netflix ve diğer akış hizmetlerine girebilir. Ayrıca, iyi hızlara ve sınırsız bant genişliğine sahiptir.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-slider2

CyberGhost-slider3

CyberGhost-slider4

CyberGhost-Slider5

Önceki

Sonraki

CyberGhost, Windows, macOS, Android ve iOS ile uyumludur. Tek seferde en fazla yedi cihazı bağlayabilirsiniz, bu yüzden birden fazla cihaz için en iyi VPN’larımızdan biridir. Denemek isterseniz, yedi günlük bir deneme ve bunun ötesinde bir para iade garantisi vardır. Servise daha iyi bakmak için CyberGhost incelememizi okuyun.

NordVPN

NordVPN ayrıca size bir Hint IP adresi alacak, çünkü 15 sunucusu var. Günlük içermeyen sağlam bir politika ile birlikte birinci sınıf güvenliğe sahiptir. Bant genişliği sınırları yoktur ve hızları iyidir. Ayrıca, Netflix’e ve diğer akış hizmetlerine sorun yaşamadan girebilir.

NordVPN-Slider1

NordVPN-slider2

NordVPN-slider3

NordVPN-slider4

NordVPN-Slider5

Önceki

Sonraki

Windows ve macOS için masaüstü istemcileri ve Android ve iOS için mobil uygulamalar vardır, bunların hepsi kullanımı kolaydır. NordVPN altı cihazın aynı anda bağlanmasına izin verir. Beğenip beğenmediğinizi görmek için kullanabileceğiniz 30 günlük bir geri ödeme süresi vardır. Daha fazla bilgi için NordVPN incelememizi okuyun.

Astrill

IP adresinizi bir Hint adresine çevirmeniz için Astrill’i de öneririz. Sunucu ağı rakiplerine göre oldukça küçüktür, ancak orada Bangalore, Mumbai, Indore ve Hyderabad’daki yerler de dahil olmak üzere dört sunucu vardır. İkisi münhasır olan farklı protokollerle de iyi bir güvenliğe sahiptir..

Astrill-Slider1

Astrill-slider2

Astrill-slider3

Astrill-slider4

Önceki

Sonraki

Yüksek hızlara sahiptir ve kullandığınız bant genişliği miktarında bir sınır yoktur. Netflix ve diğer hizmetlere de girebilir. Aynı anda beş cihaza kadar bağlı olarak çoğu işletim sisteminde kullanabilirsiniz. Denemek isterseniz yedi günlük bir deneme sürümü mevcuttur. Daha iyi bir görünüm için Astrill incelememizi de okuyabilirsiniz..

Hindistan IP Adresini Kullanmanın Tehlikeleri

Tehlikede olmayacağınız için bir Hint IP adresi kullanmanız uygundur, ancak giriş yapmadan önce dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Bazı ülkelerde önemli gözetim programları vardır ve en iyi gizlilik yasalarına sahip değildir.

Hindistan’da, internet trafiğinden veri toplayan ve analiz eden, NETRA adında bir evde büyüyen gözetim aracı vardır. Potansiyel bir güvenlik tehdidi tespit edilirse, ilgili makamları uyaracaktır..

Telif hakkıyla korunan materyalleri indirmek, birçok ülkede olduğu gibi yasa dışıdır ve sizi hapse atabilir. Hakaret, iki yıla kadar hapis cezası, para cezası veya her ikisi ile cezalandırılır. Ne yaptığınıza dikkat edin. Ülkeye daha yakından bakmak için Hindistan için en iyi VPN kılavuzumuzu okuyun.

Nereye giderseniz gidin, bilgisayar korsanları ve diğer çevrimiçi tehlikelerden uzak duramazsınız. Halka açık WiFi arttıkça siber suç riski de artmaktadır. Kendinizi iyi bir VPN ve en iyi antivirüs programlarımızdan biriyle donatın ve gitmekte fayda var.

Son düşünceler

Umarım bu kılavuz faydalı olmuştur ve artık bir Hint IP adresini nasıl güvenle alacağınızı biliyorsunuz. Güvenlikle korunduğunuzdan ve radarın altında kalabildiğinizden emin olmak için bir VPN kullanmalısınız.

Önerilerimizden herhangi birini seçebilirsiniz, ancak CyberGhost, Hindistan’daki 20 sunucuyla avantajlıdır. Sizin için doğru olup olmadığını görmek için yedi günlük denemeyi kullanın. Bundan daha uzun süre ihtiyacınız varsa, 45 günlük para iade garantisi olduğunu unutmayın.

Bir Hint IP adresi almak için önerilerinizi duymak isteriz, bu nedenle varsa aşağıdaki yorumlar bölümünde bunları açın. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map