2020’de Bir Fransız IP Adresi Nasıl Elde Edilir Un, Deux, Trois

Fransa dışında olduğunuzda rahatsız edici olabilir ve tek yapmanız gereken alışık olduğunuz çevrimiçi içeriği görüntülemek olduğunda bir hata mesajına bakmaktır. Coğrafi bloklar içeriği belirli bir ülkeyle sınırlar, böylece orada değilseniz erişemezsiniz. Yine de, orada olduğunuzu düşünmek için web sitesini veya çevrimiçi hizmeti kandırabilirsiniz. Size nasıl bir Fransız IP adresi alacağınızı göstereceğiz.


Web sitesinin veya hizmetin konumunuzu nasıl bildiğini merak ediyor olabilirsiniz. Cevap, bilgilerin IP adresinizde saklanmasıdır. Belirli bir ülkeyle sınırlı bir şeye erişmeye çalıştığınızda, orada değilseniz engellenirsiniz. Bunun için tek ihtiyacımız olan IP adresinizi ihtiyacınız olan ülkeden biriyle değiştirmek.

Bir Fransız haber kanalını veya TF1 veya Canal + gibi diğer yerel kanalları izlemek istiyorsanız, Fransız IP adresi olmadan bunlara erişemezsiniz. Aynı şey Netflix’in Fransızca sürümü için de geçerli.

Bölgesel bloklar lisans kısıtlamaları nedeniyle orada. Akış hizmetlerinin, yayınlamak istedikleri her ülkede her şovu lisanslaması gerekir. Netflix’in kütüphanesi ülkeden ülkeye farklılık gösterir ve birçok insan seyahat ederken giriş yaparken hayal kırıklığına uğrar. ABD’de olmadığınız sürece, yani en büyük kütüphaneye sahip olduğu için. Daha fazla bilgi için Netflix VPN yasağındaki parçamızı okuyun.

Ana hedefiniz bu ise, Netflix için en iyi VPN kılavuzumuza da göz atabilirsiniz..

Fransız IP adresi almanın bir başka nedeni de finansal veya işletme hesaplarınıza erişmektir. Bankalar ve diğer ticari kuruluşlar genellikle ülke dışından giriş yapmanıza izin vermez. Bu sizi hayal kırıklığına uğratabilir, ancak sahtekarlıkla mücadele yollarından sadece biridir. IP adresinizi değiştirin, ayarlanacaktır.

Fransızca IP Adresi Nasıl Alınır

Proxy kullanmak muhtemelen bir Fransız IP adresi almanın en kolay yoludur, ancak bu en iyi yol olduğu anlamına gelmez. En iyi ücretsiz proxy rehberimizde okuyabileceğiniz gibi, bunlar her zaman güvenilir değildir ve sizi saldırılara karşı savunmasız bırakabilir. IP adresiniz de açığa çıkar, böylece size geri izlenebilir. VPN ile proxy ve Tor karşılaştırması daha fazlasını açıklıyor.

En iyi seçim, sanal bir özel ağ kullanmaktır. Bu şekilde güvenlik ve gizlilik şemsiyesi altında olacaksınız. IP adresiniz de gizlenecek. İşi yapmak için en iyi VPN’larımızdan birini seçebilirsiniz, ancak önce Fransa için en iyi seçim olduğundan emin olmalısınız.

En önemli faktör Fransa’da sunucuları olmasıdır. Eğer yoksa, bir Fransız IP adresi almanın yolu yoktur. Bazıları akış hizmetlerine girmekte iyi değildir, bu yüzden yapmak istediğiniz şey buysa akıllıca seçin. Netflix, Netflix proxy hatası ile ilgili makalemizde okuyabileceğiniz gibi, yalnızca bir avuç VPN’in geçebileceği son teknoloji ürünü bir VPN algılama sistemine sahiptir..

CyberGhost

Sunucularının 324’ü Fransa’da olduğundan CyberGhost’u bir Fransız IP adresi almak için kullanabilirsiniz. İyi bir güvenlikle korunursunuz ve aktiviteleriniz kaydedilmez. İyi hızlara ve sınırsız bant genişliğine sahiptir. Ayrıca, Netflix gibi akış hizmetlerine girebilir. Servise derinlemesine bakmak için CyberGhost incelememizi okuyun.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-slider2

CyberGhost-slider3

CyberGhost-slider4

CyberGhost-Slider5

Önceki

Sonraki

CyberGhost, Windows, macOS, Android ve iOS ile uyumludur. Birden fazla cihaz için en iyi VPN’ler listemizdeki en iyi sağlayıcılardan biriydi, çünkü aynı anda en fazla yedi cihaza bağlı olmanızı sağlar. Sizin için doğru olup olmadığını görmek için yedi günlük denemeye kaydolabilirsiniz. Bundan sonra hala emin değilseniz, para iade garantisi vardır.

NordVPN

NordVPN başka iyi bir seçimdir. Fransa’da 171 sunucu içeren büyük bir sunucu ağına sahiptir, bu nedenle Fransız IP adresi alınırken bir sorun olmamalıdır. Mükemmel bir güvenliğe sahiptir ve gizliliğinizi onurlandırır. Hızları iyi ve bant genişliği sınırı ile vurulmayacaksınız. Akış hizmetlerine de sorunsuzca erişebileceksiniz.

NordVPN-Slider1

NordVPN-slider2

NordVPN-slider3

NordVPN-slider4

NordVPN-Slider5

Önceki

Sonraki

Çoğu büyük işletim sistemi için kullanımı kolay istemcilere sahiptir ve bir seferde altı adede kadar cihaza bağlanabilirsiniz. Denemeniz için yeterli zaman vermeniz gereken 30 günlük bir geri ödeme süresi vardır. Daha fazla bilgi için NordVPN incelememize göz atın.

Özel İnternet Erişimi

Özel İnternet Erişimi’ni de öneririz. Binlerce sunucusu var ve bunların 48’i Fransa’da. Güvenliği mükemmeldir, ancak varsayılan ayar 128 bit şifrelemedir. Bunu daha güvenli 256-bit’e çıkarmanızı öneririz, bu da yapılması kolaydır. Kesin bir kayıt tutmama politikası da var.

Önceki

Sonraki

Yüksek hızlara sahiptir, ancak şifrelemeyi artırdığınızda yavaşlarlar ve ne kadar bant genişliği kullanabileceğiniz konusunda bir sınır yoktur. Ancak, akış hizmetlerine girmenin en iyisi değil.

Linux dahil tüm popüler işletim sistemlerinde çalışır. Aslında, Linux için en iyi VPN’imiz. Beğenmemeniz durumunda yedi günlük para iade garantisi vardır. Şirket hakkında daha fazla bilgi için PIA incelememizi okuyun.

Fransızca IP Adresi Kullanmanın Tehlikeleri

Bir Fransız IP adresine bağlanmadan önce bilmeniz gereken birkaç nokta var. Tehlikede olmasanız da, bazı ülkelerde invaziv gözetim ve gizlilik yasaları vardır. Fransız vatandaşları, yasal olmayan bir biyometrik veritabanı oluşturmak için kişisel bilgilerini topladılar, böylece hükümet her şeyi yapıyor olabilir.

Bu sadece Fransa’da olmasa da, telif hakkıyla korunan materyalleri sunmak yasa dışıdır ve ağır bir para cezası ile tokatlanabilirsiniz. Fransa, üçüncü grevde kullanıcıları internetten yasaklayabilecek bir korsanlıkla mücadele yasasına sahiptir, ancak artık çoğu insanın yayınladığı izini izlemek daha zordur. Ülke hakkında daha fazla bilgi için Fransa için en iyi VPN’imizi okuyun.

Fransa aynı zamanda siber suçlar için de büyük bir hedef. Bir Norton Security raporu, Fransa’daki siber suçlardan 19 milyondan fazla insanın etkilendiğini gösterdi. Tehditlere banka ve kredi kartı sahtekarlığı, fidye yazılımı ve kötü amaçlı yazılım dahildir. Herkese açık WiFi kullanıyorsanız, bağlantı güvenli olmayabileceğinden saldırı riskiniz daha yüksektir. Bir VPN ve iyi bir antivirüs, güvende kalmanıza yardımcı olur.

Son düşünceler

Bir Fransız IP adresini nasıl alacağınızı anlamanıza yardımcı olduğumuzu umuyoruz. Güvenliğini koruyacağınız ve gizliliğiniz onurlandırılacağı için bunu yapmanın en iyi yolu bir VPN ile.

Bir tane almak için yukarıdaki önerilerimizden herhangi birini seçebilirsiniz, ancak CyberGhost, rakiplerinden daha fazla olan 324 sunucuları ile üst eline sahiptir. Ayrıca, yedi günlük deneme ve para iade garantisi ile kaybedecek bir şey yok.

Fransızca IP adresi almak için bir öneriniz varsa, aşağıya bir yorum bırakın. Bunu duymak isteriz. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map