2020’de Belçika IP Adresi Nasıl Alınır: Brüksel Routs

Yurtdışındaki Belçikalılar, ünlü Belçika çikolatası ve biranın yanı sıra uygun fiyatlı, yüksek hızlı internetini de kaçırıyor. Daha da kötüsü, coğrafi gösteriler nedeniyle yerel şovları izleyememek ve Belçika web sitelerine erişememek. Neyse ki, IP adresinizi Belçikalı bir adresle değiştirebilir ve istediğiniz tüm içeriğe erişebilirsiniz. Size nasıl bir tane alacağınızı göstereceğiz.


IP adresi, internete bağlandığınızda web sitelerine hangi ülkede bulunduğunuzu bildiren, cihazınıza atanan benzersiz bir basamak kümesidir. IP adresinizi bir Belçikalı adrese çevirmeniz, erişiminizi reddeden web sitesi bloklarını atlamanıza da yardımcı olacaktır. çevrimiçi banka hesabınız veya devlet hizmetleriniz.

Belçika IP Adresi Nasıl Alınır

Belçika IP adresi almanın iki ana yolu vardır: proxy kullanma veya sanal özel ağ kullanma. Bir proxy hizmeti kullandığınızda, en sevdiğiniz içeriğe veya çevrimiçi hizmetlere erişebilmek için IP adresinizi değiştirebilirsiniz. Ancak, VPN ve Proxy ve Tor kılavuzumuzda okuyabileceğiniz gibi, proxy’ler şifreleme gibi kritik güvenlik özelliklerinden yoksundur ve gerçek IP adresinizi açığa çıkarır.

Bağlantınızı şifreleyerek ekstra bir güvenlik katmanı eklediğinden ve IP adresinizi ve konumunuzu gizleyebildiğinden, VPN içinde yayın yapan tüm kanallara erişebilmeniz için bir VPN kullanmanızı öneririz. 

Ayrıca, özellikle herkese açık WiFi kullanırken çevrimiçi meraklıların çalmasını önlemek için verilerinizi şifreler. Çoğu sağlayıcı da günlük tutmaz, yani çevrimiçi etkinliğiniz gizli tutulur.

En iyi VPN önerilerimizden herhangi biri IP adresinizi değiştirmenize yardımcı olabilir, ancak Belçika’daki sunucularla bir tanesine ihtiyacınız vardır. Belçika içeriğine ve çevrimiçi hizmetlere de erişmenizi sağlayacak, bunu yapmanıza yardımcı olacak üç öneri seçtik.

ExpressVPN

ExpressVPN’i seçtik çünkü etrafındaki en iyi VPN ve tüm doğru işaretlere ulaşıyor. Piyasadaki en hızlı VPN için listemizi üstlenir, kullanımı kolaydır ve önyükleme için mükemmel güvenlik özelliğine sahiptir. 

Ayrıca, sıfır günlük politikası ve gizliliğinizin korunmasını sağlayan en yüksek şifreleme protokolü derecelerine sahiptir. Hizmetin daha ayrıntılı bir analizi için ExpressVPN incelememize göz atın.

ExpressVPN-Web sitesi

ExpressVPN-Kayıt

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tünel-Seçenekler

ExpressVPN-Tam App

Önceki

Sonraki

Önceliğiniz Netflix veya diğer platformlarda içerik akışı yapıyorsa, coğrafi engelleri atladığı ve bant genişliği sınırı olmadığı için ExpressVPN de akış için en iyi VPN’dir. Windows, macOS, Linux, Android ve iOS’ta çalışır, ayrıca Google Chrome, Mozilla Firefox ve Safari gibi büyük tarayıcılar için uzantılar indirebilirsiniz.. 

Müşteri desteği 7/24 canlı sohbet ve e-posta yoluyla sağlanmaktadır. 30 günlük para iade garantisi vardır, böylece taahhütte bulunmadan önce beğendiğinizden emin olabilirsiniz.

NordVPN

NordVPN, 60 ülkeye yayılmış devasa sunucu ağı sayesinde size Belçika IP adresi alabilecek iyi bir seçimdir. Güvenlik, bir kill switch ve bağlantınızı iki kez şifreleyen çift sekmeli sunucular ile birinci sınıf. 

Ayrıca, etkinliğinizi günlüğe kaydetmez. Ayrıca iyi hızlara, sınırsız bant genişliğine sahiptir ve akış hizmetlerinin kilidini açabilir, bu yüzden Netflix için en iyi VPN’lerden biridir.

NordVPN-Slider1

NordVPN-slider2

NordVPN-slider3

NordVPN-slider4

NordVPN-Slider5

Önceki

Sonraki

Dezavantajı, uzun mesafelere bağlanırken hızlarının tutarsız olabilmesidir, ancak hızlı sunucu geçiş süreleri sunar. 

Windows, macOS, Android ve iOS gibi büyük işletim sistemlerine hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz. 30 günlük geri ödeme süresi ile satın almadan önce de deneyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için NordVPN incelememizi okuyun.

CyberGhost

Son fakat en az değil CyberGhost. Diğer iki tavsiyemiz gibi, Belçika sunucuları da sunuyor – 76 Brüksel’de, tek başına – böylece seçim yapabileceğiniz çok şey var. Mükemmel güvenlik ve bir öldürme anahtarı sağlar, böylece güvenli olduğunuzu bilerek göz atabilirsiniz. Hizmet hakkında daha fazla bilgi edinmek için CyberGhost incelememizi okuyun.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-slider2

CyberGhost-slider3

CyberGhost-slider4

CyberGhost-Slider5

Önceki

Sonraki

CyberGhost iyi hızlara ve sınırsız bant genişliğine sahiptir, bu nedenle veri kullanım sınırları hakkında endişelenmeyeceksiniz ve aynı anda en fazla yedi cihaza bağlanabilirsiniz. Bu yüzden birden fazla cihaz için en iyi VPN’imizden biri.

Windows, macOS, Android ve iOS’ta kullanabilirsiniz. Müşteri desteği canlı sohbet veya e-posta yoluyla sağlanır ve sorun giderme ipuçları için kapsamlı bir bilgi tabanına sahiptir. Ayrıca, 45 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir, böylece önce deneyebilirsiniz.

Belçika IP Adresi Kullanmanın Tehlikeleri

İnternet penetrasyonu ve genel bağlantı söz konusu olduğunda Belçika dünyanın en iyi ülkelerinden biridir. Buna rağmen, ülke içinde, özellikle de Avrupa’daki son terör saldırıları ile dikkat edilmesi gereken bazı tehlikeler var. Bunlar, Belçika hükümetini, WhatsApp ve Viber gibi mesajlaşma uygulamalarında gözetim de dahil olmak üzere vatandaşlarının çevrimiçi aktivitelerini izlemesine izin verecek yeni mevzuat tasarlamasına yol açtı.. 

Sonuç olarak, Belçikalı İSS’ler soruşturma yürütürken kullanıcı verilerini yetkililere teslim etmekle yükümlü olacaklardır. Bir VPN kullanmak, bunun olmasını önlemenin tek yoludur.

Belçika Ceza Muhakemeleri Usulü Kanunu ayrıca resmi Oyun Komitesi lisansı olmadan kumar veya oyun sitelerinde telif hakkıyla korunan materyaller gibi yasadışı içeriğe de engeller koymaktadır. Bu kuralları P2P dosya paylaşımı yoluyla atlatmaya karar verirseniz, torrentleri almak için en iyi VPN’imizden birini kullandığınızdan veya telif hakkı yetkilileriyle çalışmayı riske attığınızdan emin olun.

Belçika Korsanlıkla Mücadele Federasyonu, ISP’lere mahkeme emri olmadan siteleri engellemelerini emredebilir. Daha da kötüsü, çoğu zaman belirli siteleri filtreleme istekleri alırlar, bu da Belçikalı kullanıcıların web’e meşru amaçlarla göz atmalarını zorlaştırır.

Son düşünceler

Bu kılavuzun bir Belçika IP adresini nasıl alacağınızı bilmenize yardımcı olduğunu umuyoruz. Bir VPN ile çok daha kolay, çünkü daha güvenli ve çevrimiçi özgürlüğünüzü devlet gözetimi veya siber saldırılardan koruyor. 

Üç VPN seçmemizden herhangi biri, gizliliğinizi korurken ve bağlantınızı korurken IP adresinizi bir Belçikalı adresle değiştirmenize yardımcı olabilir. Ayrıca Netflix ve diğer akış hizmetlerinin engelini kaldırırlar. 

Belçika IP adresi alma konusunda önerileriniz var mı? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin. Bunu duymak isteriz. İlginizi çekebilecek diğer makaleler için VPN kütüphanemize göz atın. Her zamanki gibi, okuduğun için teşekkürler.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me