2020’de ABD IP Adresi Nasıl Alınır

IP adresiniz bir grup numaradan fazla. Web sitelerine ve çevrimiçi hizmetlere konumunuzu söyler, bu da görüntülemek istediğiniz içerikten engellenmenize neden olabilir. ABD’de diğer ülkelerin sakinleri ve yurtdışındaki Amerikan vatandaşları için IP adresi almanın çeşitli faydaları vardır. Bu yazıda size nasıl olduğunu göstereceğiz.


Bir filmi, TV şovunu veya spor etkinliğini izlemek isteyebilirsiniz, ancak içerik kısıtlama yasaları ve coğrafi engellemeler nedeniyle yalnızca ABD’deki kullanıcılar tarafından kullanılabilir olduğunu bulun. Bazı hizmetler, ülkelerinin sürümü sınırlı olduğu için birçok kişinin bağlanmak istediği ABD Netflix gibi ABD’ye özeldir. Netflix VPN yasağı üzerindeki parçamız daha fazla bilgi içeriyor.

ABD Netflix’te, başka yerlerde bulunmayan bir dizi şov ve film var ve bu hizmeti kullanan birçok kişi kirli gibi hissediyor. Ana endişeniz bu ise, öneriler için Netflix için en iyi VPN parçamıza göz atın.

Yine de bir ABD IP adresi istemek için farklı bir nedeniniz olabilir. Bazı indirilebilir oyunlar ABD’de diğer bölgelerden önce yayınlanır ve bazıları asla bunu başaramaz. Bazı ülkelerde sosyal medya ve diğer çevrimiçi hizmetler yasaklanmıştır. Ayrıca, tatildeyseniz, bazı ABD bankaları yalnızca ABD’de bulunan IP adreslerinden çevrimiçi erişime izin verir.

ABD IP Adresi Nasıl Alınır

ABD IP adresi almanın birkaç yolu vardır. Bunun bir yolu bir vekil yöntemidir ve adil olmak gerekirse, muhtemelen en kolayıdır. Bu, bunun en iyi yol olduğu anlamına gelmez. Çoğu zaman, çalışmaz ve bağlantınızı güvensiz bırakırlar. En iyi ücretsiz proxy’miz bile gerçek IP adresinizi bulmak için izlenebilir. Daha fazla bilgi için VPN ile proxy ve Tor arasındaki makalemizi okuyun.

En güvenilir ve güvenli yöntem sanal bir özel ağ kullanmaktır. Bu, bağlantınızın güvenli olmasını ve anonim kalmanızı sağlar. En iyi VPN’lerimizin çoğu size bir ABD IP adresi alacaktır, ancak bazıları sizi istediğiniz hizmetlere sokmayabilir.

Netflix muhtemelen dünyadaki en iyi VPN algılama sistemine sahiptir ve bazı VPN’ler bunu geçemez (Netflix proxy hatası hakkındaki parçamızı okuyun). Yine de, gerekenlere sahip olduklarını kanıtlayan bir avuç var.

ExpressVPN

ExpressVPN mevcut en iyi hizmetlerden biridir. Sadece mükemmel güvenlik ve gizlilik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda en hızlı VPN’dir. Bu, ayrıca sınırsız bant genişliği, istediğiniz şeyse akış için en iyi VPN olmasını sağlar. Netflix ve diğer akış hizmetlerine sorunsuz bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

ExpressVPN-Web sitesi

ExpressVPN-Kayıt

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tünel-Seçenekler

ExpressVPN-Tam App

Önceki

Sonraki

ExpressVPN’in ABD’de 30’dan fazla sunucusu vardır, bu nedenle IP adresinizi aldatmakla ilgili herhangi bir sorun yaşamamanız gerekir. Tüm işletim sistemlerinde çalışır ve VPN’lerle deneyimi olmayanlar için bile kullanımı kolaydır. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile kaybedecek hiçbir şeyiniz yok. ExpressVPN incelememizde hizmet hakkında daha fazla bilgi edinin.

NordVPN

NordVPN, güvenlik ve gizlilik konusunda gurur duyan bir başka harika sağlayıcıdır. ExpressVPN sadece uzun mesafelerde yavaşlayabildiği için atıyor, ancak karşılaştırma makalemizde okuyabileceğiniz gibi her ikisi de en iyi adaylar.

Önceki

Sonraki

NordVPN’in 5.000’den fazla sunucusu var, bunların 1.900’den fazlası ABD’de. Bant genişliği sınırı yok ve Netflix’te en sevdiğiniz programı izlemenize izin verecek. Ayrıca 30 günlük bir geri ödeme var, böylece kendiniz kontrol edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için NordVPN incelememizi okuyun.

Özel İnternet Erişimi

Özel İnternet Erişimi, ABD IP adresi almak için iyi bir seçenektir. Varsayılan olarak sağlam bir güvenlik özelliğine sahiptir ve daha güvenli AES 256 bit şifrelemeye manuel olarak yükseltilebilir. Etkinliğinizin bir kaydını tutmaz ve ne kadar bant genişliği kullanabileceğinizin bir sınırı yoktur. Genel olarak, neredeyse yarısı ABD’de bulunan 3.000’den fazla sunucusu var..

Önceki

Sonraki

Bununla birlikte, PIA’nın ABD merkezli olduğunu ve bu nedenle tam mahremiyet arayanların başka bir yere gitmek isteyebileceğini unutmamalıyız. Nedenini öğrenmek için hükümet gözetimi hakkındaki makalemizi okuyun. PIA’nın yedi günlük para iade garantisi vardır, böylece taahhütte bulunmadan önce beğendiğinizden emin olabilirsiniz. Hizmet hakkında daha fazla bilgi için PIA incelememizi okuyun.

Amerikan IP Adresini Kullanmanın Tehlikeleri

Bağlantınızın korunduğundan emin olduğunuz sürece ABD IP adresi almak özellikle tehlikeli değildir. Bununla birlikte, VPN sağlayıcısının nerede bulunduğunu kontrol etmek iyi bir fikirdir. En iyi iki önerimiz gizlilik dostu ülkelerdedir, ancak daha önce de belirttiğimiz gibi PIA ABD merkezli.

ABD’de çok fazla gözetim var ve muhtemelen bunun gerçekleştiğini bile fark etmeyecektiniz. Orada bulunan bir VPN kullanmak, ABD yargı yetkisine girdiği anlamına gelir, bu da iyi değildir. Hangi ülkelerin en iyi olduğunu bulmak için gizlilik yasaları makalemize göz atın ve ülke hakkında daha fazla bilgi için ABD için en iyi VPN’imizi okuyun.

Net tarafsızlığın olmaması da ABD’de bir sorundur. Bu olmadan, internet servis sağlayıcıları tercih edilen web sitelerini hızlandırabilir ve diğerlerini yavaşlatabilir. Net tarafsızlık konusunda da bir parçamız var, böylece bilginizi geliştirebilirsiniz.

Son düşünceler

Umarım şimdi bir ABD IP adresi almanın ve gerçek konumunuzu gizlemenin en iyi yolunu biliyorsunuzdur. En son filmi izlemek veya diğer çevrimiçi hizmetleri kullanmak istiyorsanız, VPN kullanmak en iyi çözümdür.

Kullanımı kolaydır ve korunduğunuz bilgisiyle de emin olabilirsiniz. ExpressVPN, ABD için en iyi olanıdır ve 30 günlük para iade garantisi ile bunu da deneyebilirsiniz.

ABD IP adresi almak için ipuçlarınız varsa, yorumlarda bize bildirin. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me