Online UFC Nasıl İzlenir

Web üzerinden Ultimate Fighting Championship’i izlemek söz konusu olduğunda Fight hayranları seçim için şımarık. Ücretli, yasal yöntemlerden biraz daha az sağlıklı seçeneklere kadar, her zaman MMA’yı çevrimiçi izlemenin bir yolu vardır ve hiçbir şey size bir kol ve bir bacağa mal olmaz..


Bununla birlikte, size hiçbir şeyi korsan yapmanızı açıkça söylemeyeceğiz, sonuçta yasadışı ve UFC’nin köpek yavrusu hayallerinde ve tek boynuzlu at osuruklarında koşmadığı kadar büyük bir organizasyon da olalım. Sadece kendi karmanızı bozmadığınızdan emin olmak için ücretli bir seçenekle gitmekten daha iyi olursunuz. Bununla birlikte, insanları torrent için de yargılamayacağız, işte gidiyorsunuz: hepsi size kalmış – sadece en iyi VPN sağlayıcılarımızdan birine bağlandığınızdan emin olun.

★★★ UFC izlemek için en iyi VPN ★★★

ExpressVPN İncelemesi

UFC’nin daha düzenli olarak oyun izlemek isteyen bir hayranı ya da düzenli sitelerini bir telif hakkı taramasında kapatmış olan deneyimli bir korsan olsanız da, kan bağınızı doyurmak için bir yolumuz var. Bir bakalım, olur mu?

UFC Dövüş Kartı

UFC’nin resmi web sitesi – ve başarısının sırrı – tüm dövüş hayranlarının isteyeceği tüm dövüşleri, röportajları, artı arka plan parçalarını ve diğer tüm güzellikleri bulabileceğiniz yerdir. Ucuz olmasa da, UFC, NBA veya NFL’den daha az ücret alıyor, yıllık bir planda ayda sadece 8 ABD doları talep ediyor.

Altı aylık bir plan tercih ederseniz fiyat ayda bir dolar artar veya aydan aya giderseniz, yine de oldukça iyi. Fight Pass, sizin için işe yarayıp yaramadığına karar vermeniz için yeterli zaman olması gereken yedi günlük ücretsiz bir deneme sürümüyle birlikte gelir.

Aksi halde, arada sırada yapılan savaşı izlemek istiyorsanız, maç başına 8 ABD doları olan görüntüleme başına ödeme seçeneğini tercih edebilirsiniz. Muhtemelen en yakın bardaki bir biradan birkaç dolar daha fazladır, bu nedenle bu rotaya gitmek isteyebilirsiniz.

Ne yazık ki, yasal, ücretli seçenekler için bu kadar: UFC dövüşlerinde bir tuhaflık var ve kablo kesiciler için hiçbir şey sunmuyor. UFC maçları sunan birkaç kablo paketi var, ancak bunlar burada listelemek için çok fazla. Birkaç kablo alternatifi, izleme başına ödeme sistemi altında UFC maçları sunar ve bu da her oyun için ciddi bir ücret öksürmeyi içerir.

UFC Online’ı Ücretsiz İzle

MMA ile olan şey, bazı başlık dövüşleri 40 saniyenin altında sürüyor ve bir kerelik bir ücret veya hatta bir abonelik ödemeye yatırım yapmaya değip değmeyeceğini merak ediyor. Özellikle bir barda kavgaları izlemek sizin için bir şey değilse, UFC kavgalarını yayınlamanız veya sağlamanız daha mantıklı olabilir. En iyi seçeneklerinize bir göz atalım.

Akış Siteleri

Bu makaleyi okumadan önce internette herhangi bir zaman geçirdiyseniz, muhtemelen kötü amaçlı kötü amaçlı tuzakları ve özellikli basamaklı pop-up’ları da içeren bir veya iki akış sitesinde bulunuyorsunuz. Cloudwards.net’te, bundan daha çok diğer korsan gemilerini tercih ediyoruz, ancak aşağıda daha fazlası.

Her ikisi de biraz güvensiz görünse de, UFC akışını en iyi bulduğumuz iki site üzerinden yapıyoruz. Gizlilik savunucuları olarak (çevrimiçi bir gizlilik kılavuzumuz ve her şeyimiz var) tarayıcılarımıza casus yazılım izleyicileri ve engelleyiciler yüklenmiştir: gösterge tablolarımız allwrestling.org veya fullmmavideos.com’a erişirken Noel ağaçları gibi aydınlandı.

Her ikisi de iyi arşivler ve gelecek maçların bolca vaat ediyor. Videoların kalitesi iyi görünüyor, bazen “iyi” ye sapıyor, ancak belki bazı ayarlamalar yapmak ve döndürmek bu konuda yardımcı olacaktır. Her iki site de pop-up merkezidir, bu yüzden girerken uyarıda bulunun (veya en iyi pop-up engelleyicilerimizden bazılarıyla etkileşime geçin).

Kodi üzerinden UFC’yi izleyin

Tüm MMA ihtiyaçlarınız için Kodi’yi kullanmak çok daha iyi. Sadece Fight Pass abonelerine erişime izin veren resmi bir eklenti gibi, canlı kavgaları, arşivlenmiş olanları veya her ikisini de izlemenizi sağlayan birkaç eklenti var. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde UFC Fight Pass olarak adlandırılır ve Portse repo aracılığıyla bulunabilir, bu da Github aracılığıyla bulunur.

Bir başka büyük favori, spor için en iyi Kodi eklentilerinden biri, Bennu. Sınırlı bir arşivle, hemen hemen tüm maçları canlı olarak izlemenizi sağlar. Sorun çoğunlukla, bir ton ölü bağlantıdan ve size hitap etmeyebilecek diğer içeriklerden geçmeniz gerektiğidir, insanların kıvrılmalarını değil, birbirlerini dövmesini izlemek istersiniz..

Planet MMA’yı kurmak daha iyi bir seçenek olabilir. Bazıları hala UFC Finest olarak biliyor olabilir, ancak bir süre önce bir isim değişikliğine uğradı. Amacı, UFC ve MMA ile ilgili her şey için tek adresli bir dükkan olmaktır ve takdirle başarılıdır. En iyi Kodi depoları arasında dolaşırken takılması biraz zor olsa da, büyük arşivi ve canlı kan yayınları sayesinde dövüş hayranları için en iyi bahis olabilir.

Torrenting UFC Dövüşleri

Son seçenek dövüşleri hızlandırmak veya onları aramak için Usenet’in karanlık zindanlarına gitmek. MMA, olduğu kadar büyük olduğu için, kavgaya adanmış birkaç torrent sitesi var, bu forumun özellikle farklı torrentler bulmada yardımcı olduğunu gördük.

Aslında The Pirate Bay’e alternatif bir torrent sitesine gitmek ve aramayı kullanmak çoğu zaman kaz yumurtasını açar, bu yüzden forumları kullanmak gitmek için bir yol gibi görünüyor, burada, sizden önce torrent seçimleri için en iyi VPN’imizden birini kullandığınızdan emin olun. Git.

Sonuç

Ve orada, UFC’yi çeşitli zorluk ve sıkıntı düzenlerinde çevrimiçi izlemenin birkaç yolu var. Bir eşleşme bulmak zor olmasa da, ya ahlaklarınıza ya da cüzdanınıza zarar verir, en iyi hangi acıyla yaşayabileceğiniz size kalmış.

MMA etkinliklerini düzenli olarak çevrimiçi izliyor musunuz? Burada konuştuklarımız hakkında herhangi bir fikriniz var mı? Sizden haber almak isteriz, yorumlarınızı aşağıdaki alana bırakın. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map