Kart Evi Nasıl İzlenir

İster peygamberlik ister lunapark aynası olsun, hiçbir TV şovu, ABD Kartlar Sistemi’ne benzeyen ABD politik sistemini yansıtmaz. Frank Underwood’un yayı, siyasetin ve gerçekten dehşet verici olan iktidar iradesinin bir görünümünü sunar.


House of Cards muhtemelen bir süre daha geri gelmeyecek. Bununla birlikte, beş mevsim zaten kemerinin altındayken, hâlâ çok sayıda House of binge-watch var.

Yakında, size House of Cards’ı çevrimiçi izlemek ve Beyaz Saray’a sosyopatik yolculuğunda Frank Underwood’a katılmak için her yolu vereceğiz.

Netflix

House of Cards’ı izlemenin en belirgin yolu, orijinal bir gösteri olduğu düşünüldüğünde Netflix’ten geçmektir. House of Cards birçok yönden Netflix’i yalnızca bir abonelik hizmeti değil, aynı zamanda orijinal içerik üreticisi olduğu için haritaya koydu.

Aynı anda dört ekranda görüntüleme ve 4K akış sunan Netflix premium planı aylık 13,99 $ ‘dır. Abonelerin son yıllarda alışkın olduğu aylık 11,99 $ ‘lık bir artış, ancak yine de iyi bir anlaşma. Yine de Game of Thrones’u izlemek bir HBO aboneliğinden hala daha ucuz.

Daha yeni televizyonlara sahip olanlar için, maliyete dahil olan 4K buna değecektir, çünkü ikinci sezondan başlayarak, bu çözünürlükte Kartlar Evi mevcuttur. Bu, şimdiye kadar, resim kalitesi için yüksek standartlara sahip olanlar için en iyi seçenektir, çünkü bu listedeki diğer tüm seçeneklerin 4K sağlama olasılığı düşüktür.

Netflix de küreseldir, bu nedenle ülkenizde erişemediğiniz konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Kırım, Kuzey Kore ve Suriye’nin istisnaları vardır, ancak yine de bu ülkelerden birindeyseniz bu sayfayı görmüyorsunuzdur. Dikkatli bir şekilde hata yapmak (veya merak ediyorsanız) coğrafi engellemeyi nasıl aşacağınızla ilgili kılavuzumuzu okuyabilirsiniz.

VPN’ler ayrıca ülkeye özgü video kitaplıkları açma avantajına sahiptir. Kart Evi, Netflix’e ait olduğu için her yerde kullanılabilir olsa da, Netflix için en iyi VPN seçimlerimizden herhangi biri, diğer içeriğe erişmenize de yardımcı olacaktır.

Blu-ray’den satın alın

Benim gibi, içeriğinizin fiziksel bir kopyasına sahip olmakla ilgileniyorsanız, seriyi her zaman Blu-ray’den satın alabilirsiniz. Beş mevsimin hepsi şu anda mevcut ve eminim ki eksiksiz bir koleksiyon yakında olacak. Her biriyle birlikte bir UltraViolet dijital kopya da dahildir, böylece her yerde izleyebilirsiniz.

Tabii ki, Blu-ışınları (hepsi gibi) bölge kilitlidir. Bu çok fazla bir sorun teşkil etmemelidir çünkü büyük olasılıkla, seçiminiz bölgeniz için bir kopya satıyor.

Daha önce de belirtildiği gibi, burada 4K elde edemezsiniz. Şov 35 mm filmden 4K’ya taranmasına rağmen, şuan sadece 1080p’de geliyor. Seri için henüz bir 4K Blu-ray mevcut değil ve muhtemelen en son disk ortamındaki sürümler için totem anketinde çok aşağı.

Bu, en pahalı seçenektir. Her sezon kabaca 25 $ çalışarak diğer seçeneklere kıyasla 125 $ ‘lık yatırım yapılmasını sağlıyor. Zaten bir Blu-ray koleksiyonunuz varsa, bu beyinsizdir.

torrenting

Herhangi bir para harcamak istemiyorsanız, her zaman House of Cards’a başvurabilirsiniz, ancak bunun tamamen yasal olmadığı konusunda uyarılmalıdır. İndirmek için beş mevsimin hepsini 1080p’de bulabilirsiniz. İnternette bir yerde yüzen bir 4K sürümü olabilir, ancak bulamadım (baktığımdan değil, NSA).

Torrent videoları için en iyi sitelerden ikisi YIFY ve 1337X’tir, ancak torrent için sitelerin ve arama motorlarının tam listesine buradan bakabilirsiniz..

Daha önce şaka yapıldığı gibi, bilgileriniz hem ISS’nizden hem de NSA gibi ABD istihbarat teşkilatlarından gizli değildir. Ne yaptığınızı görebilecekler. Bu nedenle, torrentin ne olduğunu ve kendinizi nasıl koruyacağınızı bilmek çok önemlidir.

İlk adım bir VPN’dir. Bir VPN, engellenebilecek torrent sitelerine erişmenizi ve IP’nizi gizlenen gözlerden gizli tutmanızı sağlar. VPN kılavuzumuzda VPN’ler hakkında daha fazla bilgi edinebilir, ayrıca belirli bir ihtiyaç varsa torrent için en iyi VPN’leri okuyabilirsiniz..

Tüm mevsimleri indiriyorsanız çok fazla disk alanı kaplayacaksınız. 1337X’e hızlı bir bakış, 5.mp4’te 720p’de 10GB alan maliyeti olan beşinci sezonu gösteriyor. Bu nedenle, torrent kullanmayı planlıyorsanız, tüm bunları güvende tutmak için yeterli alanınız olduğundan emin olun. Bunu yapmazsanız, en iyi bulut depolama hizmetleri kılavuzumuz medya kitaplıklarına uygun bir hizmet bulmanıza yardımcı olabilir.

Alternatif olarak, NAS cihazı kullanarak evde kendi bulut depolama sisteminizi oluşturabilirsiniz. Ev ortamları için en iyi kişisel bulut depolama cihazlarına genel bakışımız sizi doğru yöne yönlendirecektir.

Plex

Torrent kullanmayı seçtiyseniz, bir masada oturmak en uygun koşul olmadığından, tüm bunları nerede izleyeceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Bu sorunu çözmek için Plex’i öneririz.

Plex, bilgisayarınızı diğer cihazlarla senkronize eden medya sunucusu yazılımıdır. Yazılımla, makineniz bir medya sunucusu gibi davranarak Plex uygulamasını indirebileceğiniz her yerde içerik akışı yapmanıza olanak tanır.

Plex, birçok farklı platformdaki uygulamalarla da desteklenir. Bilgisayarınıza indirmeyi ve oturma odanızda izlemeyi kolaylaştırarak iOS, Android, Roku ve daha fazlasına yüklenebilir. Birçok farklı NAS cihazı, Plex medya sunucusunu da çalıştırabilir, böylece bir ev medya merkezine doğru daha cazip hale gelir.

Plex ayrıca her şeyi çalma listeleri halinde düzenlemenize izin verir, böylece Parmağınızı kaldırmadan House of Card’ları sıkıştırabilirsiniz.

Kodi’de akış

Kodi, torrentden elde edilen maliyet tasarrufunu akış kolaylığı ile birleştirir. Kodi ile House of Cards’ın her bir bölümünü 1080p’de izleyebilirsiniz. Netflix eksi 4K, çekici arayüz ve aylık abonelik ücreti gibi. Kodi neredeyse her şeye, hatta Roku’ya kurulabilir, bu yüzden kurulum oldukça ağrısız olmalıdır.

Kart Evi akışını yapabilme yeteneği, Kodi için Covenant adlı resmi olmayan bir eklenti sayesinde geliyor. İhtiyacınız olanı bulmak için çevrimiçi olarak tonlarca çıkışa otomatik olarak göz atmanızı sağlayan bir torrent akış hizmetidir. Nasıl ayarlayacağınızı öğrenmek istiyorsanız, Covenant kurulum kılavuzumuzu okuyun.

Hâlâ torrent veriyorsanız, gizlilik riskleri hala bir sorundur. IP’nizi gizli tutmak için bir VPN ayarlamanız gerekecektir. İyi bir seçenek arıyorsanız Kodi için en iyi VPN makalemize göz atın.

House of Cards’ın yanı sıra, Covenant size sonsuz miktarda film ve TV şovuna erişmenizi sağlayacaktır. Tek dezavantajı, bölümleri düzenlemek için Plex veya Netflix gibi kullanıcı dostu bir arayüzünüz olmamasıdır. Yine de ödünleşmeye değer.

Sonuç

Frank Underwood için zirveye yolculuk uzun, özellikle de 65 saatlik bir yolculuk. İyi haber şu ki, onu deneyimlemenin yasaldan şüpheli olana kadar çeşitli yolları var.

Hangi seçeneği seçerseniz seçin, çok şükür ki tam HD çözünürlük elde edersiniz. Netflix, 4K akışı sayesinde diğer seçeneklere göre hafif bir kenara sahip olsa da, 1080p bu Beyaz Saray korku hikayesini deneyimlemek için fazlasıyla yeterli olmalı.

House of Cards’ı izlediniz mi? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin ve her zamanki gibi okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map