2020’de Kodi için en iyi VPN

Kodi, özellikle akışa ilgi duyan açık kaynaklı bir medya merkezi platformudur; Telif hakkıyla korunan içerik akışı. Kodi, korsanlıkla doludur ve amaçlanan kullanımı bu kategoriye girmese de, birçok kullanıcının bulunduğu yer burasıdır. Bununla birlikte, Kodi için en iyi VPN’imizden herhangi biriyle bu yasal sorunlardan kaçınabilirsiniz.


Kodi ile birleştiğinde bir VPN’in tüm gücü kullanılır. Covenant veya Elysium gibi eklentiler, hemen akış için uygun olan bir film ve TV şovları kütüphanesine ev sahipliği yapmaktadır. Yeterince masum görünse de, ne kadar zekice olursanız olun yasadışı bir eylemde bulunuyorsunuz.

Bir avukat, VPN kullanırken size postada bir telif hakkı ihlali mektubu çekmez ve bu bariz avantajdır, ancak başkaları da vardır. En iyi Kodi spor eklentilerimiz, örneğin, dünyanın her yerinden oyunlara yer veriyor. Bölgenize bağlı olarak, bu oyunları izleyemeyebilir veya bu konuyla ilgili özetlemeler yapamayabilirsiniz.

Coğrafi engelleme, bilindiği gibi, şirketler tarafından bir ülkenin başka bir ülkenin içeriğine erişmesini önlemek için kullanılır. Netflix yalnızca belirli yerlerde Kartlar Evi’ni gösterir ve İngiltere dışındaki sakinler BBC iPlayer’ın dışındadır.

Bir VPN bu blokları atlatır. Bulunduğunuz konumun yerine, bu konumu göstermek için ağdaki herhangi bir sunucuya bağlanabilirsiniz. En iyi VPN sağlayıcıları, dünya çapında, yurtdışındaki içeriğe erişim sağlayan çok çeşitli sunuculara sahiptir.

Sonraki birkaç bin kelime boyunca, Kodi için en iyi VPN’lerde ve neden bir tane olması gerektiğinde size rehberlik edeceğiz. ExpressVPN, sabit bir akışı korurken coğrafi bloklardan kaçınmak için VPN incelemelerimizin en iyisidir, bu yüzden sizin için birini seçerken buna göz atın.

Kodi 2020 için En İyi 5 VPN

Bir VPN’i Kodi için En İyi Yapan Nedir

Herhangi bir VPN’i seçebilir ve yolunuza devam edebilirsiniz, ancak muhtemelen bazı sorunlarla karşılaşacaksınız. Görüyorsunuz, VPN’ler, sağlayıcı ne kadar iyi olursa olsun, onlara bağlandığınızda internet hızınıza çarpıyor ve bu Kodi ile iyi uymuyor.

Eklentiler, her biri tutarlı bir şekilde düşük güvenilirliğe sahip bir çamaşır listesi temizler, bu nedenle belirli bir akışın hızlı yüklenip yüklenmeyeceğini bilmenin bir yolu yoktur. Tüm gün dönen bir daireyi izlemekten hoşlanmıyorsanız Kodi ile mümkün olan en hızlı VPN’yi kullanmanız gerekir.

Bu genellikle Kodi için önemli bir avantajı olan geniş bir sunucu ağı anlamına gelir: coğrafi engelleri yalnızca, taklit etmeye çalıştığınız yerde bir sunucu varsa atlayabilirsiniz. Zimbabve’den ragbi istiyorsanız, Güney Afrika’daki bir sunucuya bağlanmanız gerekir.

En önemlisi, güvenliği göz önünde bulundurduk. Kodi’yi kullanırken herhangi bir yasal anlaşmazlığın ortaya çıkması durumunda bir VPN’in sizi koruması gerekiyor. Farklı giyinmiş, ancak Kodi ile akış hâlâ korsan.

Bu nedenle, her bir sağlayıcının sıkı bir kayıt tutmama politikası izlemesini sağladık, bu yüzden ilk etapta bağlandığınıza dair hiçbir kayıt kalmadı. Tamamen gizli duruma geçeceksiniz, böylece avukatlar Kodi’nin yasal olup olmadığını tartışırken akış yapabilirsiniz.

1. Kodi için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN hemen hemen her şey için en iyi VPN’dir (yasallık bir sorunsa Netflix için en iyi VPN’imiz dahil) ve Kodi bunun bir istisnası değildir. 94 farklı ülkedeki sunucular, dünya medya merkezlerine elverişli bir şekilde yerleştirilmiş geoblokları atlamayı kolaylaştırır. Pahalıdır, ancak Kodi için bir VPN’den isteyebileceğiniz her şeyi sağlar.

Yine de hız en etkileyici olanı. Bağlandığında en fazla yüzde 10’luk bir düşüş gözlemledik. Kodi için bu çok büyük, özellikle düzgün 1080p akışı hedefiyle. ExpressVPN ile, bir fark fark edemezsiniz.

Ayrıca onu yedekleyecek devasa bir sunucu ağı da var. İstediğiniz tüm uluslararası sporları yayınlayabilir veya konum endişesi olmadan en son Marvel filminin Korece altyazı sürümünü bulabilirsiniz.

ExpressVPN’i Sevdiğimiz Diğer Nedenler

Ancak, hizmet hakkında sevilecek çok daha fazlası var. Tüm bağlantılarınızı şifreleyebilmeniz için her plana dahil edilmiş mobil ve masaüstü uygulamaları vardır. Kodi için, yerel ağınızdaki tüm trafik için doğrudan kutuya veya yönlendiricinize yükleyebileceğiniz bir uygulama var.

Şirket İngiliz Virgin Adaları merkezli ve şifreleme için işinde en iyisidir. VPN algılama yöntemlerinin gelişmiş olduğu Çin’de bile ExpressVPN radarın altında uçuyor.

Bunu kesin bir kayıt tutmama politikasıyla birleştirin ve telif hakkı ihlali nedeniyle her türlü kovuşturmaya karşı korunursunuz.

ExpressVPN, büyük bir sunucu seçimi, güçlü güvenlik ve hızlardan ödün vermeden en iyinin en iyisidir. Teknisyenler, maliyetine rağmen, seçenek miktarında ve hizmetin detaylarına dikkat ederek sevinecekler. VPN spektrumunu nasıl tamamladığını görmek için ExpressVPN incelememizi okuyun veya 30 günlük para iade garantisi ile hizmeti kendiniz deneyin.

2. NordVPN

NordVPN, ExpressVPN’in sahip olduğu seçenekleri azaltır, ancak daha düşük bir fiyat noktası ve daha eşzamanlı bağlantılar kazanır. Kapsamlı sunucu listesini alamazsınız, ancak 60 farklı ülkede hala sunucular var.

Bu 60 farklı ülkede 5.000’den fazla sunucu bulunmaktadır. ExpressVPN kadar konuma göre hızları optimize etmese de, coğrafi engelleri atlatmak için hala birçok seçenek var.

Ancak hızlar sunucu eksikliğinden uzaklaşıyor. ExpressVPN, ev bağlantınızla karşılaştırılabilir hale getirerek yüzde 10’dan fazla düşüş sağlamaz. NordVPN, Kodi’yi videoda ara vermeden akış hızlarını koruyabilir, ancak çevrimiçi oyun gibi görevler için cesur değildir..

Özellikle Kodi için hizmet sorun yaratmaz. BBC iPlayer veya Covenant için akışlar, 1080p’de bile çok az veya hiç kesinti olmadan hızlı bir şekilde gelir, bu yüzden Nord da BBC iPlayer için en iyi VPN’imizden biridir.

NordVPN’i Sevdiğimiz Diğer Nedenler

NordVPN, tüm temelleri Windows, iOS, macOS ve Android uygulamalarıyla yerel olarak kapsar. Linux için bir uygulama var, ancak özellikle Linux makineniz bir yönlendirici oluyorsa, uzun bir süreç manuel olarak kurulmalıdır..

Herhangi bir yasal sorundan da güvende olursunuz. NordVPN, günlükleri korumak için internet hizmetleri konusunda hiçbir yasaya sahip olmayan Panama’da bulunmaktadır ve bundan tam olarak yararlanmaktadır. Gerçekte ve sonrasında korumanızı sağlamak için 256 bit AES şifreleme ile sıkı bir kayıt tutmama politikası uygular.

Hizmetin sizin için uygun olup olmadığını görmek için NordVPN incelememizi okuyabilir veya sadece kendiniz deneyebilirsiniz. ExpressVPN gibi 30 günlük para iade garantisi var, ancak fiyat her iki şekilde de yeterince düşük.

3. Özel İnternet Erişimi

Özel İnternet Erişimi veya PIA, bugün piyasadaki en popüler VPN seçeneklerinden biridir. Yeni başlayanlara kolay bir giriş noktası sağlayan minimalist bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda mükemmel istemcisi ve sorunsuz kurulum süreci nedeniyle Linux için en iyi VPN’imizdir..

Dünyanın 32 farklı ülkesinde bulunan 3.000’den fazla sunucu var, bu nedenle çoğu coğrafi blokta gezinirken sorun yaşamayacaksınız. Üsler orada kaplanırken, hızlar biraz isabet alıyor.

Gerçi NordVPN kadar değil. PIA, ExpressVPN ve NordVPN arasında hız açısından oturuyor, hala iyi bir dalış yapıyor, ancak çevrimiçi yaptığınız şeylerin çoğunu etkileyecek biri değil. Kodi için, çoğu zaman arabellekleme sorunu olmadan akışlar almaya devam edersiniz.

Özel İnternet Erişimini Sevdiğimiz Diğer Nedenler

Ana beraberlik fiyattır. PIA, beş adede kadar eşzamanlı bağlantı, BitCoin üzerinden ödeme ve sınırsız bant genişliği ile ExpressVPN’in oranlarından çok uzaktır. Ödemek için hediye olarak aldığınız sekiz Starbucks hediye kartını bile kullanabilirsiniz, bu da toplu işlemi temizlemenin güzel bir yoludur.

Anında kurulur, günlük tutmaz ve çevrimiçi yaptığınız her şeyi korur. Daha fazla bilgi edinmek için PIA incelememizi okuyun veya şimdi yedi günlük para iade garantisi ile kaydolun.

4. CyberGhost

CyberGhost’un ağında 4.000’den fazla sunucu var ve Kodi bundan tam olarak yararlanıyor. Sunucular altı kıtaya dokunuyor ve İngiltere’de özel bir odak noktası var, böylece iPlayer ülke dışındaki kişiler için tamamen uygulanabilir.

Hızlar da iyidir. Kodi ile düzenli bir akış elde etmek için mümkün olan en az sayıda kullanıcıya sahip bir sunucu seçmek önemlidir, ancak her iki şekilde de küçük sorunlar fark ettik. Bir sunucu seçerken biraz daha kazmanız gerekebilir, ancak Kodi’nin tersi muazzam.

Parmak izi bırakmayan bir sistem kullanır, böylece yaptığınız hiçbir şey izlenemez. Tarayıcı parmak izi, özellikle Kodi’deki seçeneklerin eksikliği ile, atlamak için en zor izleme biçimlerinden biridir. Bu sistem, uzaktan bağlandığında bile hiçbir şeyin size bağlı olmadığı anlamına gelir.

CyberGhost’u Sevdiğimiz Diğer Nedenler

CyberGhost, gizlilik söz konusu olduğunda en iyilerinden biridir. Her yıl, yasa uygulama sorguları ve DMCA talepleri gibi şeyleri detaylandıran bir şeffaflık raporu yayınlıyorlar. Kalpleri doğru yerde ve bunun için CyberGhost’un takdir edilmesi gerekiyor.

İOS, Windows, macOS ve Android dahil olmak üzere her büyük işletim sistemi için uygulamalar vardır. Linux’ta kurulum mümkündür, ancak manuel olarak yapılmalıdır. Süreç biraz zaman alırken, CyberGhost’un nasıl yapılacağını açıklayan kapsamlı bir yazımı var.

ExpressVPN seçenekleri ve düşük PIA fiyatı burada ortada yer almasa da, CyberGhost hala Kodi için bol miktarda değer sağlayan harika bir hizmet. Daha fazla bilgi edinmek veya para iade garantisi ile doğrudan atlamak için CyberGhost incelememizi okuyabilirsiniz.

5. IPVanish

IPVanish, anonimlik, dünya çapında harika tasarlanmış bir arayüz ve sunuculara odaklanan doğru alanların çoğuna çarpar. Kodi için, doğrudan kutuda nasıl ayarlanacağını açıklayan ayrıntılı makalelerle kullanmanızı istiyor..

75’in üzerinde konumda 1000’den fazla sunucudan oluşan bir ağ ile sansür kolayca elde edilebilir. Tüm büyük medya sporları onurlandırılır. Nerede olursanız olun veya ne yayınlamaya çalışırsanız çalışın, IPVanish ile yapabilirsiniz.

Kodi için IPVanish’in Amazon’un Fire TV’si için bir uygulaması var. Kodi’yi cihaza yükleyebildiğiniz için, manuel kurulum olmadan bir VPN kurmanın ve kullanmanın en kolay yollarından biri budur.  

IPVanish Sevdiğimiz Diğer Nedenler

Arayüz özellikle etkileyici. Uygulama, bulunduğunuz yere göre önerilen seçeneklerle birlikte kullanılabilir tüm sunucuları ve her birinin konumlarını görüntüler. Bölge, anahtar kelimeler ve daha fazlası için filtrelerle yine de kendiniz arayabilir ve seçim yapabilirsiniz..

İOS ve Android uygulamaları, her iki mobil platform için optimize edilmiş harika tasarımı taşır. Bu, diğer birçok VPN sağlayıcısının yetersiz kaldığı bir alandır, bu nedenle IPVanish ile görmek güzel.

Fiyatlar üst düzeydedir, ancak kokpitte atlamak ve hizmeti kendiniz denemek istiyorsanız IPVanish’in yedi günlük para iade garantisi vardır. Düşünmek için biraz daha zamana ihtiyacınız varsa, hizmetin neden bu kadar iyi olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek için IPVanish incelememizi okuyun..

Sonuç

Kodi’nin vahşi batı günleri yakında geride kalabilir, ancak VPN’ler hala akış platformunun tadını çıkarmanın bir yolunu sunar. Bunun dışında, bir VPN çevrimiçi yaptığınız her şeyi anonim tutacak, Kodi ile veya Kodi olmadan büyük bir artı, özellikle Amerika’da.

Artık bir VPN sallanmaya sahip olduğunuza göre, eğiticilerin, en iyi listelerin ve daha fazlasının bulunduğu Kodi arşivimize göz atmayı unutmayın. Hangi VPN sağlayıcıyı seçtiniz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin ve her zamanki gibi okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map