Najlepšie úložiská Kodi

Sťahovanie a používanie Kodi samotného je v poriadku pre tých, ktorí si chcú jednoducho usporiadať svoje osobné médiá. Aj keď súčasťou dodávaného úložiska Kodi sú niektoré veľmi dobré doplnky, nenájdete nič, čo by zmenilo vzhľad a dojem Kodi, a určite nič, čím by ste mohli streamovať obsah..


Aby ste to mohli urobiť, musíte sa dostať do neoficiálneho archívu. V tomto článku sa pozrieme na niektoré z najlepších dostupných archívov Kodi. Tieto online databázy vám umožňujú nainštalovať tie najlepšie neoficiálne doplnky pre Kodi vrátane všetkého obsahu, ktorý chcete streamovať z vašej schránky..

Je však dôležité, aby ste pri používaní Kodi vždy tuneli prostredníctvom VPN. Sieť VPN udrží vašu IP adresu skrytú, aby ju ostatní nemohli sledovať. Pirátstvo je nezákonné a hoci spoločnosť Kodi nie je, väčšina neoficiálnych doplnkov sa ponorí do tejto legálnej šedej oblasti. Aj keď neodporúčame robiť nič nezákonné, odporúčame vám vykonať príslušné preventívne opatrenia, aby ste sa ochránili. Vyskúšajte náš článok o najlepšej VPN pre spoločnosť Kodi.

Existujú aj ďalšie výhody. Použitie VPN so serverom Kodi vám umožní prístup k geoblokovanému obsahu, ako je USTVNow, ktorý sa dá použiť iba v určitých oblastiach. VPN sú lacné, ľahko sa inštalujú a prinajmenšom poskytujú ďalšiu úroveň ochrany.

Mnoho populárnych úložísk Kodi prešlo do režimu offline, vrátane repo fúzie Fusion, ktorá by inak bola na začiatku tohto zoznamu. Stále však existuje veľa skvelých úložísk, z ktorých si môžete vybrať. Pozrime sa na našich päť obľúbených položiek.

Oficiálne vyhlásenie spoločnosti Kodi

Aj keď je repi Kodi v porovnaní s ostatnými obmedzená, vo vnútri je stále veľa rád. Aj keď máte prístup k iným archívom, je dobré pozrieť sa na to, čo sa ponúka tu, pretože veľa oficiálnych doplnkov zvýši dojem z používania neoficiálnych doplnkov pre streamovanie, ako je Dohovor..

Jedným z najvýznamnejších je Keymap Editor. Tento jednoduchý doplnok utility poskytuje ľahko použiteľné grafické rozhranie na mapovanie ovládacích prvkov vstupných zariadení. To vám umožní nakonfigurovať ovládače na diaľku alebo klávesové skratky bez toho, aby ste ich museli sami programovať.

Budete mať tiež prístup k programom Trakt, Open Titulky, Prehrávač PlayOn a LazyTV, ktoré pomáhajú organizovať a sledovať obsah, ktorý máte. Ak chcete viac návrhov, pozrite si naše obľúbené doplnky z tohto repa.

Hlavnou výhodou oficiálneho úložiska Kodi je, že zostane online, kým bude platforma nažive. Mnoho doplnkov vo vnútri sú nástroje, ktoré vylepšujú zážitok, keď sú spojené s inými neoficiálnymi doplnkami.

Noobs a Nerds

Ak ste práve nastavili Kodi, toto úložisko je vynikajúcim miestom na začatie vašej cesty. Noobs and Nerds je ľahký repo s množstvom doplnkov vo vnútri. Je ideálny pre rodiny s mnohými predmetmi zameranými na deti. Vo vnútri nie sú ani žiadne nepríjemné porno doplnky, takže je to dobrá voľba, ak sa chcete tejto konverzácii vyhnúť..

Repo obsahuje jednu z najlepších alternatív dohovoru, Elyzium. Tento doplnok vám umožňuje streamovať filmy a televízne programy od takmer každej éry, pričom väčšina streamov je ponúkaná v kvalite HD alebo vyššej. Ak budete mať šťastie, môžete dokonca nájsť stream pre filmy, ktoré sú stále v kinách.

Noobs and Nerds je úložisko, ktoré si musí stiahnuť každý, kto používa Kodi. Doplnky vo vnútri sú veľmi rozmanité, s malým až žiadnym páperím. Tím, ktorý je za tým, ho neustále aktualizuje, takže je nepravdepodobné, že čoskoro zomrie.

Repozície Noobs and Nerds nájdete tu.

Sprievodca Aresom

Sprievodca Ares je menej o doplnkoch a viac o rôznych zostaveniach Kodi. To znamená, že v tomto repo videu je obrovský zoznam doplnkov, aj keď sú takmer všetky zamerané na video..

Nastavenie Kodi tak, ako sa vám páči, môže byť, skromne povedané, fuška. Vopred zostavená konfigurácia vám môže tento proces uľahčiť a poskytne vám úplné rozloženie, veľa doplnkov a skratiek na prístup ku všetkým.

Sprievodca Ares je miestom, kde môžete získať všetky tieto súbory, a je ľahké nainštalovať nové a vyskúšať ich. Aj keď sa čísla často menia s pridávaním nových stavieb alebo odchodom starých, môžete očakávať, že v danom čase bude k dispozícii približne 300 až 400 dostupných položiek..

Inštalovanie zostavy však má svoje nevýhody. Váš box bude nafúknutý mnohými doplnkami; tieto často zahŕňajú aj obsah pre dospelých, takže nezabudnite, že ak máte deti s prístupom do vašej schránky, nezabudnite.

Sprievodcu Aresom nájdete tu.

Mucky Duck

Toto repo má veľa doplnkov, ale iba jednu poznámku. DuckPool je rebranded verzia populárneho doplnku iStream, ktorý rovnako ako Covenant a Elysium poskytuje prístup k obrovskej knižnici filmov a televíznych relácií, ktoré sa môžu streamovať.

Ak iné doplnky na streamovanie nemajú to, čo hľadáte, je pravdepodobné, že služba DuckPool bude. Knižnica pokrýva všetko od karikatúr po filmy, ktoré sú stále v divadlách, s viac ako 40 + zdrojmi, z ktorých sa dá čerpať. Zdroje je možné deaktivovať aj jednotlivo, ak chcete urýchliť načítanie.

Okrem DuckPool je Mucky Duck veľa mŕtvych. Aj keď je vo vnútri veľa doplnkov, takmer všetky sú opustené. Dočasne však stojí za stiahnutie iba program DuckPool.

Nájdete Mucky Duck tu.

kodili

Zoznam je zaokrúhlený na Kodil. Toto úložisko, rovnako ako Mucky Duck, má vo vnútri veľa opustených doplnkov. Ak práve začínate, toto nie je miesto, kam ísť. Úložisko však obsahuje aj veľa ťažko dostupných doplnkov, ktoré by mohli zaujímať hardcore používateľov Kodi.

Na rozdiel od mnohých iných archívov nemá spoločnosť Kodil žiadne doplnky od prvej strany. Namiesto toho je to takmer komplexný obchod pre takmer každý doplnok Kodi, aký si dokážete predstaviť. V súčasnosti ponúka okolo 900.

Kým prehľadávanie zoznamu môže byť problémom, vo vnútri nájdete doplnky, ktoré nie sú súčasťou žiadnych iných úložísk, vrátane Gurzilu, vidlice populárneho doplnku Exodus a novej verzie Phoenixu zvanej Bennu..

Repozíciu Kodil nájdete tu.

Inštalácia aplikácie Kodi Repo

Existujú dva spôsoby inštalácie úložiska. Môžete si buď stiahnuť súbor .zip a nainštalovať ho, alebo k nemu získate prístup prostredníctvom adresy URL v službe Kodi. Zatiaľ čo prvý je spoľahlivejšou možnosťou, obidve fungujú dobre.

Inštalácia z počítača

Ak chcete nainštalovať zo súboru .zip uloženého v počítači, musíte najprv stiahnuť súbor, ktorý obsahuje úložisko. Stačí kliknúť na jeden z vyššie uvedených odkazov a stiahnuť príslušný súbor z indexu.

Otvorte Kodi a vykonajte nasledujúce kroky:

 • Kliknite na položku Doplnky
 • Prejdite na „doplnkový prehliadač“ (ikona otvoreného poľa)
 • Kliknite na možnosť „nainštalovať zips“
 • Navigujte a vyberte uložený súbor .zip

Potom chvíľu počkajte, kým sa neobjaví upozornenie s povoleným doplnkom. Po inštalácii môžete získať prístup k obsahu pomocou voľby „Inštalovať z úložiska“ v rovnakej ponuke.

Inštaluje sa z adresy URL

Ak používate krabicu Kodi alebo jednoducho nechcete svoju jednotku upchať, môžete nainštalovať repo pridaním adresy URL ako zdroja do Kodi. Aj keď to môže zlyhať v závislosti od toho, či je repo dočasne mimo prevádzky, proces všeobecne funguje.

Najskôr musíte spoločnosti Kodi povoliť inštaláciu doplnkov z neznámych zdrojov. Použite tento postup:

 • Kliknite na ikonu nastavení, ktorá vyzerá ako ozubené koleso
 • Prejdite na „systémové nastavenia“
 • Umiestnite kurzor na „doplnky“
 • Zaškrtnite posuvník „neznáme zdroje“ vpravo

Potom sa vráťte na hlavnú obrazovku Kodi a môžete ju nainštalovať prostredníctvom adresy URL:

 • Kliknite na ikonu nastavení
 • Prejdite na „správca súborov“
 • V ľavom stĺpci vyberte možnosť „pridať zdroj“
 • Kliknite na tlačidlo „“
 • Zadajte „URL“ požadovaného archívu
 • Pomenujte ho

Po dokončení tohto postupu postupujte podľa pokynov, ktoré by ste podnikli pri inštalácii z počítača, ale namiesto toho vyberte zdroj, ktorý ste vytvorili v predchádzajúcom kroku. Ako predtým, počkajte na oznámenie s povoleným doplnkom a rovnakým spôsobom vyhľadajte repo.

záver

Repozitáre sa neustále menia, starí zostupujú a noví pribúdajú k životu. Týchto päť možností je však už nejaký čas na vyššej úrovni a poskytovali hodnotu počas celej životnosti.

Ako už bolo uvedené, pri používaní služby Kodi je nevyhnutné používať sieť VPN. Tento malý poplatok je ako poistenie vášho súkromia, takže sa pozrite na náš najlepší prehľad VPN, kde nájdete návrhy, alebo si prezrite našu knižnicu recenzií VPN, ak ste tak ešte neurobili..

Ak chcete viac obsahu Kodi, nezabudnite si tiež pozrieť archív Kodi. Máme všetko od inštalačných sprievodcov po zoznamy „najlepších“, vrátane toho, ako nainštalovať Kodi na Roku a riešenie problémov s vyrovnávaním Kodi..

Aké úložiská Kodi používate? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie a ako vždy ďakujeme za prečítanie.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me