Найкращі сховища Kodi

Завантаження та використання Kodi самостійно – це добре для тих, хто просто хоче організувати свій особистий медіа. Хоча включене сховище Kodi містить деякі досить хороші додатки, ви не знайдете нічого, щоб змінити зовнішній вигляд Kodi, і, звичайно, нічого, щоб передати вміст.


Для цього вам потрібно буде отримати доступ до неофіційного сховища, і під час цієї статті ми розглянемо деякі найкращі наявні сховища Kodi. Ці онлайн-бази даних дозволяють встановлювати найкращі неофіційні додатки для Kodi, включаючи весь вміст, який ви хочете передати з вашого вікна.

Однак важливо, щоб Ви завжди використовували тунель через VPN, використовуючи Kodi. VPN буде зберігати вашу IP-адресу прихованою, щоб інші не могли її відстежувати. Піратство є незаконним, і поки Коді немає, більшість неофіційних доповнень занурюються в цю юридичну сіру зону. Хоча ми не рекомендуємо робити щось незаконне, радимо вжити належних заходів безпеки, щоб захистити себе, перевіривши нашу статтю про найкращий VPN для Kodi.

Є й інші переваги. Використання VPN з Kodi дозволить вам отримати доступ до вмісту, що заблокований, наприклад USTVNow, який можна використовувати лише в певних регіонах. VPN дешеві, прості в установці і, принаймні, дають додатковий рівень захисту.

Багато популярних сховищ Kodi вийшли з автономного режиму, в тому числі Fusion repo, який інакше опинився б у верхньому списку. Однак є ще багато чудових сховищ на вибір. Давайте подивимося на п’ять наших улюблених.

Офіційний Kodi Repo

Хоча Kodi repo обмежений у тому, що пропонує, порівняно з іншими, все ще є що любити всередині. Навіть коли ви отримуєте доступ до інших сховищ, корисно переглянути те, що пропонується тут, оскільки багато офіційних додатків покращать досвід використання неофіційних потокових добавок, таких як Пакт.

Один з найпомітніших – редактор клавіш. Цей простий додаток для утиліти забезпечує простий у користуванні графічний інтерфейс для відображення елементів керування для пристроїв введення. Це дозволяє налаштувати віддалені або комбінації клавіш без головного болю програмування їх самостійно.

Ви також матимете доступ до Trakt, Відкритих субтитрів, браузера PlayOn та LazyTV, які допомагають впорядкувати та відстежувати вміст, який у вас є. Якщо ви хочете отримати більше пропозицій, перегляньте наші улюблені додатки з цієї репо.

Головною перевагою офіційного сховища Kodi є те, що він буде залишатися в Інтернеті до тих пір, поки платформа буде жива. Багато додатків всередині – це інструменти, які покращують досвід роботи в поєднанні з іншими, неофіційними додатками.

Нуби і Нерди

Якщо ви просто створили Kodi, то цей сховище – прекрасне місце для початку вашої подорожі. Noobs and Nerds – це легкий репо з тоннами доповнень всередині. Він ідеально підходить для сімей, з багатьма предметами, орієнтованими на дітей. У вас також немає ніяких незручних додатків для порно, тому це хороший вибір, якщо ви хочете уникнути цієї розмови.

РЕПО включає одну з найкращих альтернатив Пакта, Елізіум. Цей додаток дозволяє передавати фільми та телепередачі майже з будь-якої епохи, при цьому більшість потоків пропонуються у форматі HD або вище. Якщо вам пощастить, ви можете навіть знайти потік для фільмів, що все ще в театрах.

Noobs and Nerds – це сховище, яке повинні завантажити усі, хто використовує Kodi. Додатки всередині дуже різноманітні, майже не пуху. Команда, що стоїть за ним, також постійно її оновлює, тому навряд чи вона скоро вмирає.

Ви можете знайти репо для Noobs and Nerds тут.

Майстер Ареса

Майстер Ares менше стосується додатків, а більше – про різних побудовах Kodi. З цього приводу, у цьому репо є величезний список доповнень, хоча вони майже повністю орієнтовані на відео.

Налаштувати Kodi так, як вам подобається, може бути, скромно кажучи, справа. Попередньо вбудована конфігурація може полегшити процес, надаючи повний макет, тони доповнень та ярликів для доступу до всіх.

Ares Wizard – це місце, де можна отримати всі ці версії, і легко встановити нові, щоб випробувати їх. Хоча цифри часто змінюються, коли додаються нові збірки або відміняються старі, ви можете очікувати, що в будь-який момент часу буде доступно від 300 до 400.

Однак існують і мінуси встановлення збірки. Ваша коробка стане роздутою багатьма доповненнями; вони також включають вміст для дорослих, тому майте це на увазі, якщо у вас є діти, які мають доступ до своєї скриньки.

Ви можете знайти майстра Ares тут.

Хакі Качка

Це репо містить багато доповнень, але лише одне. DuckPool – це ребрендована версія популярного додатка iStream, яка, як і Пакт, і Elysium, надає доступ до масивної бібліотеки фільмів і телешоу.

Якщо в інших потокових додатках немає того, що ви шукаєте, ймовірно, що DuckPool буде. Бібліотека охоплює все, починаючи від мультфільмів і закінчуючи кінофільмами в кінотеатрах, з більш ніж 40 джерел. Джерела можна також відключити індивідуально, якщо ви хочете пришвидшити час завантаження.

Крім DuckPool, Mucky Duck – це велика кількість мертвої ваги. Хоча всередині є багато додатків, майже всі вони покинуті. Однак наразі лише DuckPool варто завантажити.

Тут ви можете знайти Mucky Duck.

Коділ

Завершив список Коділ. Це сховище, як і Макі Дак, всередині має багато покинутих додатків. Якщо ви тільки починаєте, це вже не місце. Однак у сховищі також є багато складно знайти доповнення, які можуть зацікавити хардкорних користувачів Kodi.

На відміну від багатьох інших сховищ, Kodil не містить жодних додаткових додатків. Натомість це трохи єдиного магазину майже для кожного додатку Kodi, який ви можете собі уявити. Наразі він пропонує близько 900.

Під час перегляду списку може бути зайвим, усередині ви знайдете додатки, які не входять у жодні інші сховища, включаючи Gurzil, вилку популярного додатку Exodus та нову версію Phoenix під назвою Bennu.

Ви можете знайти репорт Kodil тут.

Встановлення Kodi Repo

Існує два способи встановлення сховища. Ви можете завантажити файл .zip або встановити його, або отримати доступ до нього через URL-адресу в Kodi. Хоча перший – більш надійний варіант, обидва працюють просто чудово.

Встановлення з комп’ютера

Щоб встановити з .zip-файл, збережений на вашому комп’ютері, спочатку потрібно завантажити файл, що містить сховище. Просто натисніть одне з посилань вище та завантажте відповідний файл із індексу.

Потрапивши туди, відкрийте Kodi та виконайте наступні дії:

 • Натисніть “додатки”
 • Перейдіть до браузера над додатком (піктограма відкритого вікна)
 • Натисніть «встановити з zip»
 • Перейдіть та виберіть збережений .zip файл

Після цього просто зачекайте декілька моментів, щоб з’явилося сповіщення, включене надбудовою. Після встановлення ви можете отримати доступ до вмісту, скориставшись опцією «встановити з сховища» в тому ж меню.

Встановлення з URL-адреси

Якщо ви використовуєте поле Kodi або просто не хочете засмічувати свій привід, ви можете встановити репо, додавши URL-адресу як джерело в Kodi. Хоча це може вийти з ладу в залежності від того, якщо репо буде тимчасово вимкнено, процес, як правило, працює.

По-перше, ви повинні дозволити Kodi встановлювати додатки з невідомих джерел. Для цього виконайте наступні дії:

 • Клацніть піктограму «налаштування», схожа на гвинтик
 • Перейдіть до “Налаштування системи”
 • Наведіть курсор на “надбудови”
 • Поставте прапорець “невідомі джерела” праворуч

Після цього поверніться до головного екрану Kodi, і ви можете встановити через URL-адресу:

 • Клацніть піктограму “налаштування”
 • Перейдіть до “файлового менеджера”
 • Виберіть “Додати джерело” у лівій колонці
 • Натисніть “”
 • Введіть “URL” для потрібного сховища
 • Дайте ім’я

Після того як ви завершите цей процес, виконайте кроки, які ви зробили б при встановленні з ПК, але замість цього виберіть джерело, яке ви створили на попередньому кроці. Як і раніше, дочекайтеся сповіщення, включеного надбудовою, і перегляньте РЕПО так само.

Висновок

Сховища завжди змінюються, коли старі і нові починають оживати. Однак ці п’ять – це варіанти, які вже деякий час працювали і надавали цінність протягом усього періоду життя.

Як згадувалося раніше, важливо, щоб ви використовували VPN під час використання Kodi. Невелика плата – це як страхування для вашої конфіденційності, тож переконайтесь, що ви знайдете найкращий огляд VPN для пропозицій, або перегляньте нашу бібліотеку відгуків про VPN, якщо ви ще не зробили.

Якщо ви хочете отримати більше вмісту Kodi, переконайтеся, що також перегляньте наш архів Kodi. У нас є все, від посібників із встановлення до списку “кращих”, включаючи встановлення Kodi на Roku та вирішення проблем буферизації Kodi..

Які сховища Kodi ви використовуєте? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map