Найкраще хмарне сховище на Kodi 2020

Для багатьох країн Kodi – це просто медіа-платформа з відкритим кодом, яка забезпечує інтерфейс для медіа, що зберігається на комп’ютері. Хоча такі параметри, як NAS, з’являються періодично, платформа здебільшого зарезервована для локального зберігання. Якщо ви поміщаєтесь у цьому таборі, переконайтеся, що ви можете ознайомитись з найкращими онлайн-резервними копіями для NAS.


Однак ви можете розбити форму і перейти до рішення, що базується на хмарі. Хоча Kodi офіційно не підтримує жодних хмарних платформ зберігання, деякі розробники відмовилися створювати додатки, які підтримують ці інтерфейси. Протягом цієї статті ми будемо виконувати деякі з цих варіантів, даючи вам причини та проти вибору одного постачальника над іншим..

Перш ніж використовувати найкраще хмарне сховище на Kodi, важливо отримати VPN. Kodi цілком законно, але поведінка, яку вона періодично заохочує, це не так. Не забудьте ознайомитись з нашим списком найкращих VPN для Kodi за кількома рекомендаціями.

Найкраще хмарне сховище на Kodi 2020

Що робить хмарне зберігання найкращим для Kodi?

Хмарні сховища на Kodi трохи дефіцитні. Обмежена кількість офіційних доповнень жодним чином не пов’язана з розробниками, а лише надає інтерфейс інтерфейсу на Kodi для служби хмарного зберігання. На щастя, ці кілька розробників є одними з наших кращих постачальників хмарних сховищ.

По-перше, важливо зрозуміти, що зберігається хмарна пам’ять у Kodi. “Хмара” просто відноситься до мережі серверів, побудованих для зберігання ваших даних. Постачальник надає вам клієнта, щоб ви могли отримати доступ до своїх даних на цьому сервері. Для Kodi програми – це просто сторонні клієнти, розроблені таким чином, що ви можете отримати доступ до своїх даних за допомогою інтерфейсу Kodi.

Хоча клієнт для Kodi безкоштовний, сама послуга не є. Ціна відіграє велику роль у виборі постачальника послуг хмарного зберігання, і це перше, що ми розглянули, оцінюючи цю купу. Це не єдине, що має значення, але переплата за послугу, навіть якщо це непогано, ні в кого не цікавить. Ми розглянули плани, пропоновані цими постачальниками, щоб гарантувати, що ви отримуєте хороший тариф та хороше співвідношення.

Це значення можна визначити кількома способами. Швидкість швидко виступає на перший план. Ви будете передавати велику кількість даних до серверного центру, і деякі провайдери працюють краще, ніж інші. Щодо Коді, ви хочете легко закинути речі у свій хмарний обліковий запис і мати доступ до нього за лічені хвилини.

Нарешті, ми подивилися на безпеку цих провайдерів. Ця область трохи впала, оскільки обмежена кількість варіантів не піддавалася вибору. Незважаючи на це, ваша особиста інформація зберігається на цих серверах, тому важливо, щоб постачальник вживав заходів безпеки та конфіденційності, щоб забезпечити вашу захист.

Як встановити надбудову хмарного сховища у Kodi

Перш ніж зануритися у провайдерів, ми хотіли дати короткий огляд того, як встановити кожен із цих додатків. Всі вони надаються люб’язно з офіційного сховища Kodi, яке входить до кожного завантаження, що робить досить простий процес установки. Відкрийте Kodi на головний екран і виконайте наступні дії:

 • Клацніть на “додатки” у меню зліва

 • Клацніть на піктограму відкритого вікна вгорі меню

 • Клацніть на “Пошук” і введіть назву надбудови

 • Знайдіть надбудову, виберіть її та натисніть «встановити»

Це все, насправді У кожному з додатків є процес реєстрації, який пов’язує ваш обліковий запис з Kodi, але він залежить від додатка до додатка. Усі вони надають вам покрокову інструкцію, тому це повинно бути досить простим.

1. Краще хмарне зберігання для Kodi: pCloud

pCloud – чудовий вибір у хмарному сховищі, посідаючи друге місце у порівнянні хмарних пам’яток. Це відносно нова компанія, заснована лише в 2013 році. Навіть так, короткий час залучив понад два мільйони користувачів, включаючи BMW, Uber, Coca-Cola та Twitter.

Сам плагін Kodi побудований для потокової передачі відео. Він надходить з офіційного сховища Kodi і дозволяє вам отримати доступ до свого облікового запису pCloud через інтерфейс. Потоки надходять швидко, і, хоча ви жертвуєте трохи якості, це вражає, враховуючи, що для його досягнення вам не потрібне обладнання..

Ви також маєте доступ до всього іншого у своєму акаунті pCloud. Хоча додаток створено для потокового відео, ви також можете передавати музику, переглядати зображення або навіть переглядати інші файли. Це простий інтерфейс, який відповідає вигляду Kodi, але все ж надає доступ до всього, що ви зберігаєте.

Інші причини, які нам подобаються pCloud

pCloud пропонує відмінні швидкості та безпеку для блокування даних. У нашому огляді pCloud ми отримали середній час завантаження 25 секунд та середнє завантаження 22 секунди. Це вражаюча швидкість, але ваша може змінюватись залежно від швидкості з’єднання.

За додаткову ціну ви можете придбати надбудову Crypto для свого облікового запису pCloud. Цей комплект містить шифрування знань із нульовим знанням, тобто лише ви тримаєте ключ для дешифрування даних. Без цих додаткових витрат pCloud збереже контроль над ключем шифрування.

Незважаючи на це, заходи безпеки є досить високими. pCloud використовує шифрування TLS для всіх даних, що перебувають у режимі транзиту, з 256-бітним шифруванням AES у спокої. Це досить стандартний масив безпеки, але, тим не менш, ефективний для захисту ваших даних. Детальніше про них ви можете прочитати в нашому букварі щодо хмарної безпеки.

pCloud повинен стати вашим першим вибором для зберігання хмари Kodi. Він забезпечує чистий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс із чудовою швидкістю та заходами безпеки для завантаження. Шифрування нульових знань виходить за додаткову плату, але все-таки того варто. Плани починаються від $ 3,99 на місяць для 500 Гб пам’яті, або ви можете зареєструватися на безкоштовний рахунок і отримати 10 Гб, не витрачаючи ні копійки.

2. Dropbox

Dropbox сидить прямо за pCloud через саму службу, а не конкретний плагін Kodi. Насправді цей плагін надає набагато більше функцій, ніж pCloud, надаючи вам повний контроль над вашим Dropbox обліковим записом всередині Kodi. Тим не менш, проблеми з конфіденційністю викликають стурбованість, як і незрозумілий процес налаштування на Kodi.

Після встановлення додатка ви знайдете URL-адресу та код авторизації. Ви підключаєте їх до свого браузера, де потім зможете ввійти. Ви отримаєте ще один код авторизації, який потрібно повернути до Kodi та ввести. Зрештою, ви нарешті додасте свій рахунок до Kodi.

Це дратівливий процес, але той, з яким повинні бути знайомі багато користувачів Kodi. Ти, однак, окупився за свої неприємності. Цей додаток дає вам повний контроль над вашим обліковим записом Dropbox, що дозволяє переглядати, редагувати, додавати та видаляти файли прямо у вікні Kodi. Сам додаток також використовує кешування локального диска, тобто відтворення має бути таким же гладким, як дозволяє обладнання.

Інші причини, які нам подобаються Dropbox

Ця послуга працює настільки добре, оскільки вона така проста у використанні. Dropbox надає чистий онлайн-інтерфейс для додавання файлів, де ви можете легко перетягувати те, що вам потрібно. Навіть технофоби не матимуть проблем із додаванням своїх файлів і зберіганням їх на серверах Dropbox.

Однак ви можете переживати, якщо вони зберігаються там. Dropbox був центром декількох основних порушень даних, один з яких становив 68 мільйонів паролів ще у 2012 році. Що ще гірше, компанія навіть не пішла про порушення до років тому, що означає, що користувачі залишалися вразливими без будь-яких знань.

Інтернет-зберігання

Як правило, ми рекомендуємо постачальників хмарних систем зберігання даних, які дозволяють шифрувати нульові знання, те, що Dropbox не робить. Ви тримаєте єдиний ключ шифрування, це означає, що навіть постачальник не може бачити, які дані ви зберігаєте. Для отримання рекомендацій переконайтеся, що найкращі хмарні рішення для зберігання хмарних знань або прочитайте наш огляд Boxcryptor щодо інструменту, який зашифрує файли для вас.

Незважаючи на це, Dropbox – це багатофункціональний постачальник хмарних сховищ, який простий у використанні. Прочитайте наш огляд Dropbox, щоб дізнатися більше, або підпишіться на безкоштовний 2 Гб пам’яті перед оновленням.

3. Диск Google

Google Drive – це постачальник хмарних сховищ, з яким більшість повинні бути знайомі. Це автоматичне включення до будь-якого облікового запису Google, що забезпечує 15 Гб безкоштовного сховища поза воротами. Це чудовий інструмент для співпраці з великим обсягом пам’яті для завантаження, але йому бракує трохи безпеки та швидкості.

Додаток Kodi (як і у більшості додатків Kodi) є дещо сумнівним. Те, як він підтверджує ваш обліковий запис, в кращому випадку химерний. Вам надано код автентифікації та URL-адресу у вікні Kodi, з якого у вас є дві хвилини, щоб увійти в браузер, щоб увійти. Kodi також не підтримує текст, що виділяється, що означає, що вам потрібно буде надрукувати все за короткий проміжок часу..

Коли ви це зробите, додаток працює досить добре. Він підтримує лише відеофайли, але це саме те, що користувачі Kodi переглядають. Під час цього процесу ми виявили кілька помилок, але нічого, про що не вдалося б перейняти швидке перезавантаження. Після потокової трансляції Drive on Kodi забезпечує повну роздільну здатність вмісту з невеликими хитами по дорозі. Потрапити туди дратує, але виплата того варта.

Інші причини, які нам подобаються на Google Диску

Основна нічия приводу Google – це те, наскільки простий у користуванні. Якщо у вас є обліковий запис Gmail, у вас є обліковий запис на Диску, який відповідає 15 Гб пам’яті. Це щедра пропозиція, яка дозволяє занурити носок у хмарне сховище на Kodi, не створюючи окремого облікового запису.

Хоча це стосується не лише додатку Kodi, Google Drive також є чудовим інструментом для співпраці. Ви можете легко запросити інших учасників у вашому обліковому записі, погоді, яка ділиться певною папкою чи лише одним документом. Інтеграція з набором інструментів Google Office означає, що ви також можете редагувати документи співробітників, не завантажуючи жодних файлів.

Однак у Диска є безліч проблем. Як ми обговорювали в нашому огляді Google Диска, ця служба сумна, коли йдеться про безпеку та конфіденційність. Для багатьох людей це просто прямий шлях до проекту PRISM АНБ. Те ж саме можна сказати про всі служби Google, тому Диск – це ні в якому разі не єдине, про що ви повинні турбуватися, якщо ви використовуєте будь-який інший обліковий запис Google.

Якщо конфіденційність для вас важлива, краще шукати в іншому місці. Якщо ні, то ви знайдете відмінний інструмент співпраці, достатньо грамотний, щоб передати потокове передачу на Kodi. Підпишіться на 15 ГБ безкоштовного сховища, щоб побачити, в який табір потрапляєте.

4. OneDrive

OneDrive – це ступінь Microsoft, яка створює все-в-одному хмарне рішення, як-от Google Drive. У вас є доступ до набору інструментів онлайн-офісу, з можливістю запрошувати співробітників. Це по суті Google Диск у будь-якому випадку, крім парасолі Microsoft.

Подібність також переходить на рівень Коді. Цей додаток точно такий же, як і на Диску Google, з тим самим розробником, дратівливим процесом входу та налаштуванням помилок. Тим не менш, у вас є доступ до свого облікового запису OneDrive від Kodi, що може бути величезним плюсом, якщо ви приземлитеся в кінці Microsoft хмарних рішень для зберігання даних.

Як і на Диску, ви маєте доступ лише до відеофайлів у своєму обліковому записі. Потоки виходять з ладу час від часу, але в основному завантажуються швидко і з повною роздільною здатністю. Короткі відеокліпи чи телешоу будуть добре, але повнометражні фільми можуть створювати проблеми. Для їх трансляції найкраще використовувати один з найкращих неофіційних додатків для Kodi.

Інші причини, які нам подобаються Microsoft OneDrive

Однак, ціна OneDrive є однією з ключових точок продажу. Безкоштовний план отримує 5 Гб пам’яті, що розчаровує порівняно з Диском Google. Однак план на 1,99 долара на місяць отримує вам десять разів більше місця, зберігаючи посеред, що мало хто пропонує інші постачальники хмарних сховищ.

Навіть у вільному плані ви маєте доступ до Office Online. Це зняті версії програм у Office 365, але все ще забезпечують набагато більше енергії, ніж еквіваленти Google. Надійні функції Word, PowerPoint та Excel багатьма не будуть використовуватися, але ті, хто скористається, будуть раді їх мати.

Як і у більшості постачальників хмарних систем зберігання даних на базі США, існує конфіденційність. Microsoft уже давно повідомляє, що має зв’язки з АНБ, тому не сподівайтеся, що щось буде таємно. Крім того, ваші дані жодним чином не шифруються, що залишає величезну ціль, якщо ви зберігаєте що-небудь особисте у своєму обліковому записі.

Це кілька проблем, які ми викликаємо в нашому огляді OneDrive. Звичайно, існує конфіденційність та безпека, але не проблема, яка впливає на всіх. Якщо ви зберігаєте відео та музику у своєму обліковому записі і вам не байдуже, хто їх бачить, то ви знайдете недорогого постачальника з OneDrive. Ви можете спробувати послугу для себе за допомогою безкоштовного плану 5 Гб.

Фінальні думки

Переміщення медіа у хмару – це не ідеальне рішення для Kodi, але все-таки доступне. Ви отримаєте доступ до набагато більшої кількості місця для зберігання за менші гроші, і вам не доведеться метушитися з налаштуванням NAS.

Якщо у вас виникли проблеми з вибором того, хто саме вам підходить, перечитайте наші огляди хмарного сховища. Для порівняння яблук з яблуками ви також можете ознайомитись з кількома статтями, де ми пропонуємо кілька постачальників один проти одного, наприклад Dropbox vs Google Drive проти OneDrive.

Для тих, хто тільки починає працювати на Kodi, переконайтеся, що ознайомтеся з нашим посібником та архівом Kodi. На платформі ви знайдете поради та рекомендації, які допоможуть вам працювати, включаючи найкращі додатки коді для спорту. Що ви думаєте про хмарне сховище на Kodi? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map