Як користуватися Kodi на Roku

Якщо ви споживаєте свій вміст за допомогою потокової передачі, вам Kodi не чужий. Платформа з відкритим кодом – це зручне місце для трансляції фільмів, телебачення тощо. Зробивши це ще краще, Kodi можна встановити практично на будь-що, будь то Mac, Windows, Android або Linux.


Практично про все, але не зовсім про все. Roku, маленька скринька, яка дозволяє передавати все від спорту до Netflix, офіційно не підтримує Kodi. Це тому, що він не працює на Linux або Android, як Amazon Fire Stick, і через це не може бути зламаний.

Однак є і хороші, і погані новини Погана новина в тому, що її неможливо встановити, але гарна новина – ви все ще можете використовувати Kodi на Roku. У цьому посібнику ми розповімо, як налаштувати його на різних пристроях.

Увімкнути дзеркальне відображення екрана на Roku

Перший крок – дозволити віддати Коді до Року. Починаючи з версії 5.2, Року додав дзеркальне відображення екрана. Перш ніж ми включимо це, вам доведеться переконатися у правильній версії. Щоб перевірити, виконайте наступні дії:

 • Натисніть кнопку будинку на пульті дистанційного керування Roku
 • Дотримуйтесь налаштувань шляху > оновлення системи “

Якщо у вас версія 5.2 або новіша версія, вам добре поїхати. Якщо ні, оновіть Roku. Після закінчення продовжуйте:

 • На головному екрані дотримуйтесь налаштувань шляху > дзеркальне відображення екрана “
 • Виберіть “увімкнути дзеркальне відображення екрана”

Це воно. Тепер ви налаштували показ екрану на кінці Roku. Далі вам потрібно буде включити дзеркальне відображення екрана на будь-якому пристрої, на якому встановлено Kodi.

Кастинг за допомогою Windows Phone або планшета

Для участі в програмі Windows потрібно додати бездротовий дисплей. Не хвилюйтесь, вам не потрібно купувати будь-яке обладнання, вам потрібно просто вказувати Windows у напрямку, на якому екрані ви використовуєте Roku. Зауважте, це працюватиме з настільними версіями Windows, якщо ваш пристрій підтримує Miracast. Ось як перевірити, чи це:

 • Перейдіть у вікно налаштувань
 • Пошук “проектування на цей ПК”
 • Натисніть на верхній результат пошуку

Якщо ваш пристрій не підтримує Miracast, пропозиція з червоним текстом у верхній частині скаже вам це. Якщо це станеться, ви нічого не побачите. Як правило, це не працюватиме з Windows на робочому столі.

Однак він працює майже на всіх телефонах та планшетах Windows. Щоб додати бездротовий дисплей на одному з них, виконайте наступні дії:

 • Проведіть пальцем праворуч від екрана, а потім натисніть “пристрої”
 • Звідти натисніть «проект», а потім «додайте дисплей бездротового зв’язку»
 • Виберіть свого списку Roku зі списку

І ваш Roku, і ваш пристрій Windows повинні бути підключені до однієї мережі, щоб це працювало, тому переконайтеся, що вони є. Якщо ваш Roku не з’являється, це, ймовірно, причина.

Після цього просто запустіть програму Kodi, і ви побачите все, що ви робите на телефоні чи планшеті, що проектується на екрані.

Кастинг за допомогою Android

Якщо у вас телефон або планшет Android, вам доведеться робити те саме, але процес трохи інший. Більшість пристроїв Android підтримують дзеркальне відображення екрана, тому нам не доведеться перевіряти Miracast чи щось подібне, але кожен виробник називає це чимось іншим.

Це може зробити налаштування дзеркального відображення екрана дещо дратівливим. Наприклад, дзеркальне відображення екрана на пристроях HTC називається “HTC Connect”, а на пристроях Samsung – “розумний вигляд”. Просто перейдіть на Google, яку марку телефону чи планшета у вас є, і подивіться, як називається ваш пристрій.

Ось загальний спосіб налаштування:

 • Зайдіть у свої налаштування
 • Виберіть “дисплей”
 • Виберіть “литий” або щось подібне до цього. Знову ж таки, це конкретний пристрій, тож ви повинні знати, на що звертати увагу, коли ви переглядаєте бренд Google.
 • Виберіть свій Roku

Як і Windows, і ваш Roku, і Android-пристрій повинні бути підключені до однієї бездротової мережі, щоб це працювало. Якщо обох пристроїв немає, ви не побачите вікно Roku.

Після цього просто відкрийте додаток Kodi на своєму пристрої Android і починайте передавати потоковий контент.

Альтернатива: Використання Plex

Якщо ви використовуєте Kodi для зберігання та впорядкування всіх своїх особистих носіїв інформації, то для Roku це все є простим засобом. Однак якщо ви використовуєте для передачі потоків неофіційні додатки на зразок Угоди, це не спрацює (перегляньте наш посібник із встановлення Пакту).

Ви можете отримати всі свої особисті носії на Roku через Plex-сервер. Plex схожий на Kodi тим, що дозволяє імпортувати всі ваші медіа та впорядковувати їх. Є офіційний додаток Roku, а також додатки на Android, iOS, Mac, Windows тощо.

Все, що вам потрібно зробити, це завантажити додаток Plex як на ваш Roku, так і на ваш сервер (який може бути просто вашим настільним ПК) і вказати його в напрямку, де зберігаються ваші носії інформації. Після цього ви можете впорядкувати їх у папки чи списки відтворення та передавати їх у будь-яке місце.

Безкоштовна версія Plex дозволяє передавати потокові потоки лише у тому випадку, якщо обидва пристрої включені та підключені до однієї мережі. Якщо ви хочете переглядати свій вміст у будь-який час і будь-де, існує одноразова плата за версії програм iOS, Android та Windows..

Це працює лише в тому випадку, якщо ви не плануєте користуватися потоковими службами, такими як Пакт, і просто хочете отримати доступ до вашої особистої медіатеки. Наразі єдиний варіант використання Kodi на Roku – це дзеркальне відображення на екрані.

Висновок

Офіційного способу встановлення Kodi на Roku немає, але, сподіваємось, він прийде в майбутньому. На даний момент це рішення працює добре, особливо якщо у вас є планшет. Якщо ви користуєтесь пристроєм iOS, на жаль, вам не пощастило, оскільки Apple підтримує лише дзеркальне відображення екрана на Apple TV.

Якщо ви використовуєте неофіційні додатки Kodi для передачі вмісту, то перш за все важливо мати VPN. VPN зберігатиме вашу інформацію приватною під час трансляції, щоб ви були захищені в цій законній сірій зоні. Щоб отримати рекомендації, перегляньте кращі VPN для Kodi. Ви можете ознайомитись з нашим архівом Kodi, щоб дізнатися більше про платформу.

На якому пристрої ви використовуєте Kodi? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map