Icedrive İncelemesi – Çok Fazla Ücretsiz Depolama Alanı – Güncellendi 2020

Icedrive İncelemesi

Icedrive depolama alanı için yenidir, ancak hızlı hızları ve kullanım kolaylıklarıyla şimdiden büyük umutlar vermektedir. Bazı pürüzlü kenarları var, ama şimdi 10GB boş alanı yenemezsiniz, değil mi? Ayrıntılar için tam Icedrive incelememize göz atın.


Bulut Depolama İncelemeleri

Icedrive Ocak 2019’da piyasaya sürüldü. Yeni bir hizmet olduğu için özelliklerden yoksun, ancak işlerin daha fazlasının olduğunu varsayıyoruz. En iyi bulut depolama hizmetlerinin sahip olduğu pastadan bir parça almasına yardımcı olmak için 10GB’lık ücretsiz bir plan ve rekabetçi fiyatlar sunuyor..

Ücretsiz teklif ve cazip premium planlar, kafaların dönmesine yardımcı olabilir, ancak Icedrive’ın ayrıca güçlü güvenliği, hızlı hızları, ortalama paylaşım özellikleri ve iyi müşteri desteği vardır. Senkronizasyon işlemi ek özellikler kullanabilir. Aynı şey masaüstü istemcisi için de söylenebilir. Gizlilik politikası da görmek istediğimiz şeylerden yoksundur.

Bu bir anlaşma kırıcı gibi görünmüyorsa ve Icedrive’ın güneşin altında bir yer bulmada nasıl bir performans sergilediğini bilmek istiyorsanız, bu Icedrive incelemesindeki ayrıntılara girerken bizimle bağlantı kurun. Aksi takdirde, alternatifler için en iyi bulut depolama karşılaştırmamıza bakın.

Güçlü & Zayıf Yönler

Icedrive için alternatifler

Özellikleri

Icedrive son zamanlarda çalışmaya başladığı için, kemerinin altında rakiplerinin yaptığı kadar çok özelliğe sahip olmaması makul. Bununla birlikte, geleneksel bir özellik olmasa da, paylaşım özellikleri ve bir senkronizasyon özelliği sağlar..

Senkronizasyon, dosyalarınızı buluta taşımanıza yardımcı olur, bu da onları sabit sürücü arızalarına kaybetmemenizi sağlar ve paylaş, dosyaları başkalarına göndermenizi sağlar. Icedrive, Dropbox tarafından geliştirilen geleneksel senkronizasyon modelini kullanmaz. Dropbox’ın nasıl senkronize edildiğini görmek istiyorsanız Dropbox incelememizi okuyun.

Bunun yerine Icedrive, bulut dosyalarınızı gösteren bir ağ sürücüsü takar ve dosyaları buluta ve cihazlarınıza senkronize etmenizi sağlar.

Ağ sürücüsünün avantajı, çevrimiçi dosyalarınıza önce onları senkronize etmeden erişebilmenizdir. Bu, sabit diskte yer ve zaman tasarrufu sağlar. Bununla birlikte, dezavantaj, çevrimdışıyken dosyalarınıza erişemeyeceğiniz gerçeğidir.

Icedrive, sabit disk alanı gereksinimini ortadan kaldırmaz, çünkü çevrimiçi dosyalara sabit sürücünüze kaydederek erişimi hızlandıran bir önbellek sistemi kullanır. Kapatamazsınız, ancak kullandığı alan miktarını 1 GB’a düşürebilirsiniz. İstediğiniz zaman temizleyebilirsiniz.

Bu yaklaşım, birçok makalemizde temel bir depolama hizmeti olan pCloud tarafından kullanılan yaklaşıma benzer. Icedrive yalnızca bir ağ sürücüsü kullanıyor olsa da, pCloud’un bir ağ sürücüsü ve bir senkronizasyon klasörü vardır. Aslında, herhangi bir klasörü senkronize edebilir. İsterseniz pCloud incelememizi okuyun.

Aşağıdaki ilgili bölümde Icedrive’ın nasıl senkronizasyon ve paylaşım yaptığı hakkında daha fazla konuşacağız.

Icedrive ve Ofis

Icedrive, Office ve .pdf dosyalarını önizleyebilir, ancak Microsoft Office Online, Google’ın ofis paketi veya OnlyOffice veya Zoho Docs gibi herhangi bir üçüncü taraf belge düzenleyicisi ile entegre değildir. Box, Office Online ve Google’ın office suite ile entegre olur. Verimlilik özellikleri hakkında daha fazla bilgiyi Box incelememizde bulabilirsiniz. Uygun değilse, işbirliği listesi için en iyi bulut depolama alanımıza bakın.

Icedrive’ın entegre not uygulaması da yok. Not almak için bir uygulamaya ihtiyacınız varsa, fikirler için en iyi not alma uygulamaları makalemizi okuyun. Microsoft OneNote, Microsoft OneDrive ile bütünleşir ve bu karşılaştırmada üçüncü sırada yer alır. OneDrive yetenekli bir bulut hizmetidir ve OneDrive incelememizde bu konuda daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Buz drive-görüntü-önizleme

Resimlerinizi önizlemek için Icedrive’ı da kullanabilirsiniz, ancak başka bir şey yapamazsınız. Daha fazla görüntü özelliği istiyorsanız, fotoğraflar için en iyi çevrimiçi depolama alanımızdaki hizmetler hakkında bilgi edinmelisiniz.

Icedrive, fidye yazılımlarına veya yanlışlıkla yapılan dosya değişikliklerine ve silmelere karşı size yardımcı olacak dosya sürümleri sunmaz. Bu, ihtiyacınız olan bir özellikse, sürüm toplaması için en iyi bulut depolama alanımızı okuyun.

Icedrive’da çeşitli zımba özellikleri bulunmasa da, mobil uygulaması bulut depolama hizmetlerinin çoğunda olmayan bir özelliğe sahiptir: mobil yedekleme. Çoğu bulut depolama hizmeti fotoğrafları ve videoları otomatik olarak yedekleyebilir, ancak Icedrive’ın akıllı telefon uygulaması belgelerinizi ve ses dosyalarınızı da yedeklemenizi sağlar.

Ayrıca, IceDrive’ın “güvenlik” bölümünde daha fazla konuşacağımız özel, uçtan uca şifreleme vardır.

Icedrive Özelliklerine Genel Bakış

Icedrive Logosuicedrive.net

150 GB’den başlayan fiyatlarla 167 $ ‘dan başlayan fiyatlar

Eşitleme

Klasörü Senkronize Et

Blok Seviyesinde Senkronizasyon

Seçici Senkronizasyon

Bant genişliği yönetimi

Herhangi Bir Klasörü Senkronize Et

Dosya paylaşımı

Dosya Bağlantı Paylaşımı

Bağlantı Şifreleri

Bağlantı Bitiş Tarihleri

Klasör Paylaşımı

Klasör İzinleri

Bağlantı İndirme Sınırları

Yükleme Bağlantıları

verimlilik

Dosya Önizlemeleri

Dosyaları Düzenle

Uygulama İçi İşbirliği

Office Online

Google Dokümanlar

Notes Uygulaması

Medya Oynatma

Mobil uygulamalar

Silinen Dosya Tutma

Sürüm

WebDAV

Güvenlik

Beklemede Şifreleme

Transit İçi Şifreleme

Şifreleme Protokolü
İki balık

Sıfır Bilgi

İki Faktörlü Kimlik Doğrulama

Sunucu Konumu
BİZE

Destek

7/24 Destek

Canlı Sohbet Desteği

Telefonla Destek

E-posta desteği

Kullanıcı Forumu

Bilgi tabanı

Çeşitli

Ücretsiz Plan

Fiyatlandırma

Icedrive’ın üç premium planından herhangi birine abone olmadan önce, bir hesap oluşturabilir ve ücretsiz olarak 10GB alabilirsiniz, bu da Icedrive’ın nasıl çalıştığını görmenizi sağlar. Az söylemek cömert bir teklif.

Bununla birlikte, 20 GB’lık boş alan sizin için kesmezse, üç premium plandan herhangi birine rekabetçi bir oranda abone olabilirsiniz. 

İlk plan, 150GB depolama alanı ve 250GB aylık bant genişliği sağlayan Lite’dir. Yine de aylık ödeme yapamazsınız. Bunun yerine, bir yıl önceden 19,99 $ ödemeniz gerekecek.

Bu, Google Drive’ın 100 GB’lık planıyla aynı fiyattır. Yine de Google Drive’da Icedrive’dan daha fazla plan ve bazı teklifler var. Çok daha fazla depolama alanına ihtiyacınız varsa, fiyatlandırma ayrıntıları için Google Drive incelememizi okuyun.

Icedrive’ın bir sonraki planı olan Pro’nun aylık ve yıllık seçenekleri var. Aylık 4,99 $, ancak yıl için ödeme yaparsanız, fiyatı yıllık 49,99 $ ‘a düşüren bir indirim alırsınız. Plan 1 TB depolama alanı ve 2 TB aylık bant genişliği sağlıyor.

Bu harika bir teklif ve Amazon Drive’ın yıllık 60 ABD doları olan 1 TB planını geçiyor. Amazon Drive’ın çok fazla plan esnekliği var, bu yüzden size uygunsa Amazon Drive incelememizi okuyun.

Hala daha fazlasına ihtiyacınız varsa, son seçenek Pro + planıdır. Size 5 TB depolama alanı ve 8 TB aylık bant genişliği sağlar. Aylık 17.99 $ veya yıllık indirimle 179.99 $.

PCloud gibi, Icedrive’ın şu anda indirimli olan ömür boyu teklifleri vardır. Bir ömür boyu lisans yalnızca bir kez ödeme yapmanızı gerektirir. Lite 59 dolar, Pro 149 dolar ve Pro + 499 dolar. 

Bu planlar çok değerli olsa da, pCloud’un yaşam boyu fiyatları 500 GB için 175 dolar ve 2 TB için 350 dolar. 2 TB’lık plan, Pro + ‘dan daha az teklif sunar, ancak 5 TB’a ihtiyaç duymayan kullanıcılar için daha iyi bir anlaşmadır. Yapanlar Icedrive ile paralarını almak için daha fazla alacak.

Kullanım kolaylığı

Dosyalarınızı buluta taşımaya başlamak için bir Icedrive hesabına kaydolmanız gerekir. Bunu web uygulamasını, mobil uygulamayı veya masaüstü istemcisini kullanarak yapabilirsiniz. 

Masaüstü istemcisi yalnızca Windows üzerinde çalışır. Linux desteğinin olmaması şaşırtıcı değil, ancak macOS desteğinin olmaması. Birine veya diğerine ihtiyacınız varsa, Mac için en iyi bulut depolama alanımızı ve fikirler için Linux için en iyi bulut depolama alanımızı okuyun. Masaüstü istemcisini kurduktan sonra, yalnızca bir düğmeyi tıklatmanızı gerektiren bir sürücü takmanızı ister..

Buz drive-masaüstü-settings

Bazı bulut depolama hizmetlerinin aksine, Icedrive’ın ince bir masaüstü istemcisi vardır. Bir ağ sürücüsü ve bir sistem tepsisi simgesinden oluşur. Sistem tepsisi simgesi sürücünün bağlantısını kesmenizi veya ayarlara erişmenizi sağlar. Ayarlar, başlangıçta Icedrive’ı açma, güncellemeleri kontrol etme ve önbelleği temizleme gibi temel seçenekleri etkinleştirmenize veya devre dışı bırakmanıza olanak tanır.

Bununla birlikte, web istemcisini açan bir bağlantı, bir yardım bölümü veya ne kadar alan kaldığını gösteren bir çubuk gibi göze çarpan başka seçenekler yoktur. Bununla birlikte, simgeyi tıklarsanız, Icedrive ağ klasörünüzü açar. Masaüstü istemcisi basit ve kullanımı kolaydır, ancak daha kullanışlı hale getirmek için daha fazla seçeneğe sahip olmalıdır.

Buz drive-web istemci

Web istemcisi basit ve anlaşılır. Soldaki gezinme menüsünü kullanarak dosyalarınız, şifrelenmiş klasörler, sizinle paylaşılan dosyalar, son yüklenen dosyalar ve silinmiş dosyalar arasında geçiş yapabilirsiniz. Sağ alt köşede ne kadar alan kaldığını gösteren kullanışlı bir çubuk vardır. Çok fazla dosyanız varsa, üstteki arama çubuğunu kullanarak belirli dosyaları bulabilirsiniz.

Icedrive Ayarları

Hesap ayarlarınızı, istatistiklerinizi ve uygulamalarınızı açmanıza ve yardım almanıza olanak tanıyan bir menüye erişmek için sağ üstteki hesap adınızı tıklayabilirsiniz. Hesabınızla ilgili kişisel bilgileri indirmek veya silmek için kullanabileceğiniz hesap menüsündeki gizlilik sekmesi şaşırtıcıdır. Çoğu hizmet bunun için bir e-posta göndermenizi gerektirir.

Buz drive-mobil uygulama

Akıllı telefon uygulaması, çoğu bulut depolama hizmetinin kullandığı tariften kaçmıyor. Uygulamaya girdiğinizde ızgara veya liste görünümlerinde düzenleyebileceğiniz dosya ve klasörlerinizi görürsünüz. Sağ alttaki “+” düğmesi bir klasör oluşturmanıza, bir dosya veya klasör yüklemenize ve doğrudan buluta yükleyecek bir fotoğraf çekmenize olanak tanır.

Sizinle paylaşılan dosyalarda, şifreli depolamada, son zamanlarda, sık kullanılanlarda ve çöp kutusunda gezinmek için soldaki burger simgesini kullanabilirsiniz. Yararlı yedekleme özelliğine, ayarlara ve yardıma da erişebilirsiniz. 

Dosyaları çevrimdışı erişim için işaretlemenin bir yolu yoktur, ancak çevrimdışı olduğunuzda Icedrive çevrimdışı moda geçer. Yalnızca dosyalarınıza göz atmanıza izin verir, ancak önizleme yapamazsınız. Otomatik fotoğraf ve video yükleme de eksik. 

Icedrive’ı kullanmanın genel deneyimi pürüzsüzdür, ancak macOS desteğinin ve akıllı telefon uygulamalarından beklediğimiz ortak özelliklerin eksikliği onu etkiliyor. Bununla birlikte, Icedrive’ın yeni bir hizmet olduğu düşünüldüğünde, gelecekteki güncellemelerin bu şeyleri düzelteceğini umuyoruz.

Dosya paylaşımı & Senkronize ediliyor

Bulut depolama hizmetlerinin temel özellikleri dosya paylaşımı ve senkronizasyonudur, çünkü verilerinizi buluta nasıl yükleyeceğinizi belirler ve oraya ulaştığında paylaşırlar. Icedrive, web istemcisinden veya mobil uygulamadan erişebileceğiniz temel dosya paylaşım özelliklerine sahiptir. Masaüstünden paylaşmanız gerekirse, paylaşım kılavuzu için en iyi bulut depolama alanımızı okuyun.

Buz sürücü paylaşım by-posta

Web istemcisi, kopyalayıp yapıştırabileceğiniz veya e-posta ile gönderebileceğiniz bir paylaşım bağlantısı oluşturarak dosyaları paylaşmanıza olanak tanır. Bir bağlantı oluşturursanız, bir son kullanma tarihi ve erişim şifresi ayarlayarak koruyabilirsiniz. Bununla birlikte, bir indirme limiti belirlemenin bir yolu yoktur. Genel bağlantıyı devre dışı bırakabilirsiniz, ancak bu aynı özellik değildir.

Klasör paylaşımı aynı şekilde çalışır, yani insanları klasörünüze erişmeye davet edemez ve onlara farklı izinler veremezsiniz..

Sizinle paylaşılan dosyalara ve klasörlere erişmenizi sağlayan bir “benimle paylaşılan” sayfası var, ancak başkalarıyla paylaştığınızı gösteren bir sayfa yok. Başkalarına depolama alanınıza dosya yükleme seçeneği sunan yükleme bağlantıları da eksik. Doğrudan sosyal ağlarda paylaşmanın da bir yolu yok.

Mobil uygulama aynı paylaşım özelliklerine sahiptir, ancak bunları hangi dosya ve klasörleri paylaştığınızı bildiren bir zincir bağlantı simgesiyle zenginleştirir..

Buz drive-ağ-sürücü

Belirtildiği gibi, bir senkronizasyon klasörü yok. Dosyalarınızı masaüstü istemciden senkronize etmek için Icedrive’ın ağ sürücüsünü kullanırsınız. İçine yerleştirdiğiniz her şey bulutla senkronize edilir. Bununla birlikte, verileriniz buluta senkronize edilmesinin ne kadar süreceğini bilmiyorsunuz. Aktarımınızın durumu hakkında sizi bilgilendirmek için dosya ve klasör simgelerinin eklenmesi bu konuda yardımcı olacaktır.

Ağ sürücüsünü kullanarak birkaç klasör yükledik, ancak aktarımları tamamlandıktan sonra web istemcisinde otomatik olarak görünmüyorlardı. Kullanılabilir hale getirmek için istemciyi manuel olarak yenilememiz gerekti. Mobil uygulama yüklendikleri anda bunları gösterdi, ancak bir kerede manuel olarak yenilemek zorunda kaldık.

Senkronizasyon klasörü kullanılamaz, bu nedenle bilgisayarınızdan herhangi bir klasörü senkronize edemezsiniz. Bu nedenle, sağ tıklama seçeneğini kullanarak dosya ve klasörleri Icedrive’ın ağ klasörüne kopyalayabilmeyi bekledik, ancak bir tane yok.

Senkronizasyon işlemi sırasında gecikme veya askıya alma deneyimi yaşamadık, ancak ağ sürücüsünün daha kullanıcı dostu olması için çalışması gerekiyor. Dosya paylaşımı, klasör izinlerinin eklenmesi, bağlantıların yüklenmesi, indirme sınırları ve masaüstünden paylaşım ile de geliştirilebilir..

hız

Icedrive’ın ABD ve AB’de sunucuları vardır. Sunucularına ne kadar yakın olursanız aktarım hızlarınız o kadar iyi olur. Bununla birlikte, onlar da internet servis sağlayıcınıza bağlı olacak.

Testlerimizi saniyede 9.84 megabit yükleme hızı ve 105.45 Mbps indirme hızı ile Sırbistan Belgrad’da bir Ethernet bağlantısı üzerinden gerçekleştirdik..

İlk deneme: İkinci deneme
Yükleme süresi:00:15:1000:14:0800:14:39
İndirme süresi:00:01:1100:01:1900:01:15

Yükleme süremiz ortalama 14 dakika 39 saniye idi, bu da teorik olarak ek yük olmadan tam olarak geçmesi gereken süredir. İndirme hızı daha da iyiydi, ortalama bir dakika 15 saniyeye ulaştı, bu da hızlı ve beklediğimiz zaman.

Veri planınızı çok fazla almalarını engellemek için aktarım hızlarını azaltmanın bir yolu yoktur. Sonraki yüklemelerin aktarımını hızlandırmaya yardımcı olacak blok düzeyinde senkronizasyon da yok.

Güvenlik

Verileri karıştırmak için Rijndael AES algoritmasını kullanan çoğu bulut depolama hizmetinin aksine Icedrive, Twofish algoritmasını kullanır. Gelişmiş Şifreleme Standardı sürecinin finalistlerinden biriydi, ancak Rijndael algoritması kazanan olarak seçildi. 

Bununla birlikte, Twofish algoritmasının şifrelemesi zayıf değildir ve büyük ölçüde Icedrive’ın bunu ne kadar iyi uyguladığına bağlıdır. AES algoritmasının bir avantajı vardır, çünkü yıllar boyunca çok daha fazla ilgi görmüştür, bu da piyasada karmaşık uygulamalara sahip olduğu anlamına gelir..

Icedrive, şifreleme parolanızı, AES 256 bit ile aynı uzunlukta 256 bit anahtarlar oluşturmak için kullanır. Bunları istemci tarafında oluşturur ve sunucularına aktarmaz, bu da yalnızca onlara erişiminiz olduğu anlamına gelir. Bu özel, uçtan uca şifreleme yapar.

Ücretsiz bir kullanıcıysanız, şifreleme avantajından yararlanamazsınız. Icedrive’ın premium planlarına abone olan kullanıcılar için ayrılmıştır. Bununla birlikte, TLS / SSL protokolü, ücretsiz bir kullanıcı olsanız bile, dosyalarınızı aktarılan dosyalarınızı ortadaki adam saldırıları gibi saldırılardan koruyacaktır..

Icedrive’ın iki faktörlü kimlik doğrulaması yoktur, bu nedenle güçlü bir şifre oluşturmanız gerekir.

Gizlilik

Gizliliğinizi sağlamak için özel şifrelemeye sahip olmak harika, ancak gizlilik politikası gönderdiğiniz kişisel bilgilere dikkat etmelidir.

Icedrive’ın gizlilik politikası, Icedrive ve sahiplerinin “kullanıcı gizliliğine proaktif bir yaklaşım benimsediğini ve ziyaret ettikleri deneyim boyunca kullanıcılarının gizliliğini korumak için gerekli adımların atıldığını” söylüyor. Hizmet ayrıca, kullanıcı gizliliği ile ilgili tüm İngiltere yasalarına ve gereksinimlerine de uygundur. 

Gizlilik politikası, Icedrive veya Icedrive sahipleriyle iletişim kuran kullanıcıların “kendi sorumluluğunda olan kişisel bilgileri sağladıklarını” söylüyor. Ayrıca kişisel bilgilerinizin 1998 tarihli Veri Koruma Yasası’nda açıklandığı gibi gizli tutulduğunu ve güvenli bir şekilde saklandığını söylüyor.. 

İletişim bilgileriniz, e-posta bülten programlarına abone olmak için kullanılacaktır, ancak yalnızca izin vermeniz durumunda.

Gizlilik politikası, gördüğümüz kadar ayrıntılı değil. Örneğin, Icedrive’ın meta veri gibi ek veri toplayıp toplamadığını söylemez. Daha sağlam bir yaklaşım örneği için, Tresorit incelememizdeki “gizlilik” bölümünü okuyun.

Bununla birlikte, Icedrive Genel Veri Koruma Yönetmeliği ile uyumludur. Bununla ilgili daha fazla ayrıntı için GDPR kılavuzumuzu okuyun.

Icedrive, dosyalarınızın içeriğine erişememesi için özel şifreleme kullanır. Ayrıca, sağladığınız hiçbir kişisel bilgiyi üçüncü taraflarla paylaşmadığını söylüyor. 

Yine de, kullanıcıların Icedrive’a iletişim bilgilerini kendi riskleriyle sağladıkları endişe vericidir. Sonra tekrar, Icedrive bu bilgileri güvenli ve gizli tuttuğunu söylüyor. Bu, kullanıcıların gizliliğini korumanın en iyi açıklaması değildir ve Icedrive’ın meta veri toplayıp toplamadığı konusundaki ayrıntıların eksikliği nedeniyle, bunu bir özledim olarak işaretleyeceğiz.

Müşteri servisi

Buz sürücü destek sayfalık

Bir sorunla karşılaşırsanız, sorunu çözmenize yardımcı olması için Icedrive’ın destek sayfasını kullanabilirsiniz. Birkaç kategoriye ayrılmıştır, ancak bu yardımcı olmazsa, onu da arayabilirsiniz. Çok fazla makale yok, ama belli. Muhtemelen Icedrive büyüdükçe daha fazlasını ekleyecek.

Bir cevap bulamazsanız, bir bilet oluşturarak veya “support_66327” adresinden Skype aracılığıyla Icedrive’ın ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. İletişim sayfası, ekibin 24 ila 48 saat içinde yanıt verdiğini, ancak üç saat içinde bir yanıt aldığımızı söylüyor. Bu oldukça hızlı, ama şaşırtıcı değil çünkü Icedrive’ın merkezi Avrupa’da. Yine de 7/24 destek yok.

Karar

Icedrive, muhtemelen özellik eksikliğini nispeten yakın zamanda başlatmaya borçlu olan yetenekli bir hizmettir. En belirgin artısı, 20GB’lık ücretsiz bir plan ve büyük bir değer olan premium planlar sunmasıdır. Ayrıca kullanımı basit ve kolaydır, ancak daha kullanıcı dostu hale getirecek özelliklerden yoksundur.

Ayrıca, dosya paylaşımı ve senkronizasyonu, bulut depolama incelemelerimizde en iyi bulut depolama hizmetlerinin sahip olduğu özelliklerden yoksundur. Icedrive’ın aktarım hızları hayal kırıklığına uğratmadı, ancak dünyadaki kullanıcılara bu tür hızları garanti edecek küresel bir sunucu ağı yok.

Icedrive’ın bir ödeme duvarının arkasında olmasına rağmen özel şifreleme sunmasını seviyoruz. Bununla birlikte, iki faktörlü kimlik doğrulamanın olmaması büyük bir özledim.

Güvenliğin yanı sıra verilerinizin gizliliği de önemlidir. Gizlilik politikasında endişe verici maddeler bulamadık, ancak ayrıntı eksikliği rahatsız edicidir. Son olarak, Icedrive’ın destek ekibi sorgumuza hızlı yanıt verdi.

Icedrive hakkında ne düşünüyorsun? Güçlü güvenliği, iyi aktarım hızları ve mükemmel abonelik fırsatları sayesinde zaman ayırmaya değer olduğunu düşünüyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin. Okuduğunuz için teşekkürler.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me