Порівняння хмарного зберігання 2020: Порівняйте 50+ постачальників хмарних технологій

Більше про хмарне зберігання:


 • Найкраще хмарне сховище 
 • Хмарне зберігання бізнесу
 • Хмарне зберігання фотографій

Відгуки постачальника: 

 • Sync.com
 • pCloud
 • Тресорит (бізнес)

Пов’язані категорії програмного забезпечення:

 • Кращий VPN 
 • Антивірусне програмне забезпечення
 • Кращий менеджер паролів
 • Програмне забезпечення для відновлення даних

Популярні відгуки провайдера: 

 • Огляд ExpressVPN
 • Огляд NordVPN
 • Огляд Dashlane
 • Огляд Bitdefender

Contents

Краще хмарне сховище 2020 – Що потрібно знати

У цій статті досліджено все, що потрібно знати про хмару. Ми показуємо вам визначення та пояснюємо, що це за нечітка. Незалежно від того, чи хочете ви найдешевше хмарне сховище чи шукаєте найкращий Інтернет-сховище – ми вас охопили.

Найдешевше хмарне зберігання – не завжди найкраща ідея

Протягом останніх п’яти років, які спостерігають за галуззю, одне напевне: чим дешевше послуга, тим більше шансів скоро припинити роботу. 

Щойно ви побачите пропозицію необмеженої служби хмарного зберігання, яка читається занадто добре, щоб бути правдою – це, швидше за все,. 

Хороший “дешевий” інтернет-сховище коштує близько 10 доларів на місяць. Це не дає вам необмеженого хмарного простору, але зазвичай біля позначки 1 ТБ – достатньо для зберігання відео, фотографій та документів. 

Наприклад, одна з наших найпопулярніших сервісів, Sync.com пропонує навіть 2 ТБ пам’яті менш ніж за 10 доларів на місяць – і виняткову безпеку, якої не вистачає Dropbox.

Наші рекомендації полягають у тому, що ви не звертаєтесь до найдешевших послуг, які просто кидають вам пропозицію. Уважно оцінюйте, прочитайте наші посібники та перевірте порівняння хмарного сховища вище. Для наших німецьких читачів, будь ласка, ознайомтеся з цією прекрасною оглядовою статтею на Sonntagmorgen.com.

Зміст

Все про хмарне зберігання

 • Термінологія
 • Хмарне зберігання – чому ми використовуємо це
 • Визначення
 • Використовуйте випадки
 • Переваги & Недоліки
 • Безкоштовне хмарне зберігання

Кращі постачальники хмарного зберігання

 • Sync.com
 • pCloud
 • SugarSync
 • Livedrive

Кращі Інтернет-постачальники резервного копіювання

 • Крашплан
 • Я їду
 • Заднє освітлення
 • Карбоніт
 • Онлайн резервне копіювання SOS

Порівняння в Інтернеті

 • Онлайн резервне копіювання – що це саме
 • Онлайн резервне копіювання та хмарне резервне копіювання – чи є різниця?
 • Необмежена резервна копія хмар
 • Скільки потрібно резервного сховища?

Пояснені хмарні системи зберігання даних

Порівняння хмарного зберігання – що саме “Хмара” Ви шукаєте?

Можливо, ви знайшли нашу порівняльну діаграму через пошукову систему, яка шукає найкраще хмарне сховище для ваших файлів. Але ви шукаєте службу Dropbox, яка синхронізує та обмінюється файлами, або вам більше потрібна послуга для резервного копіювання файлів у хмару, наприклад Backblaze чи Crashplan? Перш ніж ми зможемо дати вам будь-яку рекомендацію, важливо знати свої потреби. Отже, давайте уточнимо пару складних понять та термінів хмари:

Хмарне зберігання, пояснене простими термінами

Пояснено хмарні терміни: *

Ми допомагаємо вам зрозуміти різну хмарну термінологію, щоб ви могли бути впевнені, що знаєте різницю.

Хмарне зберігання

Це загальний термін для онлайн-зберігання файлів. Поширене припущення, що воно включає синхронізацію, обмін файлами та співпрацю з файлами, коли локальна копія завжди присутня на комп’ютері користувача.

Онлайн резервне копіювання / хмарне резервне копіювання

Хмарне резервне копіювання – це також форма зберігання у хмарі, але без синхронізації файлів. Основна увага зосереджена на резервній копії, тобто на створенні копії вашого жорсткого диска в хмарі.

Інтернет-зберігання

Зберігання файлів в Інтернеті без локальної копії на комп’ютері. Для редагування файлу його потрібно завантажити з Інтернету чи певної програми.

Синхронізація та обмін файлами

Належить до місця хмарного сховища та з’єднує папку проекту з хмарою, щоб усі файли були однаковими на всіх підключених пристроях для всіх користувачів, які беруть участь у спільній доступності.

Хостери / кіберблокери одним натисканням кнопки

Суто для цілей зберігання в Інтернеті і широко використовується в незаконній спільноті обміну файлами через свою анонімність.

* Це лише короткий огляд, нижче ви знайдете більш детальне пояснення при натисканні на гіперпосилання.

Повернутися до діаграми порівняння

Визначення хмарного зберігання

Хмарне зберігання – це, мабуть, загальний термін для всіх тих сервісів, перелічених у нашому порівнянні та оглядах. Усі провайдери передають і зберігають дані в хмарі, що по суті означає на комп’ютерах або серверах, розташованих по всьому світу, доступними через Інтернет.

Коли люди шукають цей термін в Інтернеті, вони одразу думають про Dropbox, Google Drive або OneDrive, оскільки це сервіси (зокрема, Dropbox), які ввели цей термін і зробили синхронізацію файлів та доступ до кінцевого користувача, а не просто для бізнесу.

Дуже просто кажучи, постачальник хмарних сховищ даних (хостинг-компанія) встановлює клієнтську програму на комп’ютер користувача. Потім ця програма передає постачальнику послуг будь-який файл, який користувач вибирає через Інтернет, щоб вони могли легко ділитися та отримувати доступ до них на інших пристроях, що належать тому ж користувачеві.

Це може бути мобільний пристрій, ноутбук або настільний ПК з операційною системою Windows або Macintosh. Усі зміни, внесені до даних, встановлених для синхронізації на пристроях, оновлюються в режимі реального часу на всіх машинах, де встановлено хмарне програмне забезпечення.

Чому я його використовую …

У хмарному сховищі я маю всі потрібні мені файли під рукою, оскільки поточні проекти синхронізуються на всіх моїх пристроях у режимі реального часу, неважливо, чи будуть його презентації, електронні таблиці чи великі відео. Я використовую хмарне сховище, щоб працювати зі своєю віддаленою командою та обмінюватися фотографіями з бабусею одночасно.

При правильному використанні я навіть можу звільнити деякий простір на жорсткому диску, лише синхронізуючи та завантажуючи потрібні на комп’ютер файли. 

Маурісіо Принцлау - експерт із зберігання хмарних ситуацій в

Онлайн-хмарне зберігання

Отже, припустимо, що у користувача є три пристрої: настільний ПК, портативний комп’ютер та мобільний пристрій, і вона встановлює Dropbox (або будь-яку іншу хмарну службу зберігання даних) на всіх них. Тоді є усього 4 копії кожного файлу: одна копія на кожному пристрої та ще одна у так званій “хмарі”.

Зберігати дані у хмарі
Якщо зберегти файл на своєму ноутбуку, ви завантажите зміни до хмари, де алгоритми порівнюють нову копію з кожною іншою копією на її машинах, а потім вирішують, яка з них є найновішою версією. Таким чином, користувач завжди може бути впевнений, що працює над правильним файлом у будь-який момент часу.

Хмарні постачальники пам’яті можуть не лише синхронізувати файли, але й надавати їх доступним іншим особам або навіть групі людей шляхом спільного доступу. Потім хмарна копія файлу доступна третій стороні. Зараз слід зрозуміти дві важливі концепції: державні та приватні посилання. За допомогою загальнодоступного посилання будь-хто із цим посиланням може отримати доступ до файлу чи папки, тоді як приватне посилання доступне лише за запрошенням і, як правило, вимагає запрошених користувачів створити обліковий запис у хмарній компанії зберігання даних. Тепер, коли ви розумієте, що таке хмарне сховище, і що це таке, ви вже можете бачити нескінченні можливості:

Повернутися до діаграми порівняння

Безлімітні послуги хмарного зберігання – можливо?

Хмара має безліч застосувань. Ми зібрали список того, що можна зробити, і як хмара може допомогти вам працювати ефективніше.

Немає вкладень електронної пошти із хмарним сховищем

Більше немає вкладень електронною поштою

Великі вкладення електронної пошти – це біль, важко зрозуміти, чи дійсно вони надійно приходять до одержувача. Оскільки файли можна ділитися загальнодоступним посиланням, то посилання може бути надіслане електронною поштою одержувачу, де воно може бути завантажене.

Більше немає назв файлів akward

Більше незручних назв файлів, таких як final, final-1, final-final

Усі версії файлів документа, презентації, електронної таблиці або будь-якого файлу з цього питання зберігаються у хмарі. Усі учасники, які мають доступ до цього файлу чи папки, завжди побачать поточну версію, незалежно від того, хто її редагував останнім часом. Раніше це був нескінченний ланцюжок нових документів, творчість яких імен файлів зменшувалася з кожною версією, тепер об’єднується в один єдиний файл.

Синхронізація та обмін файлами

Знаючи, що всі файли завжди є, він також синхронізує файл

Незалежно від того, чи знаходитесь ви в аеропорту, в кафе, у кооперативному просторі, подорожуєте, в офісі, вдома, всі важливі файли завжди доступні, і вам не потрібно пам’ятати, щоб перенести їх на палець USB диск або навіть надішліть собі електронний лист, оскільки файли синхронізуються через хмарне програмне забезпечення для зберігання на ваших (мобільних) пристроях.

Хмарні резервні копії

Хмарне зберігання файлів для створення резервних копій

Служби зберігання файлів у хмарі можуть слугувати швидкою резервною копією, оскільки декілька версій одного файлу доступні як у хмарі, так і на інших пристроях. Отже, якщо відбувається комп’ютерний зрив, передплата на хмарне зберігання дозволяє швидко відновити втрачені файли.

Хмарна співпраця

Інтернет-сховище для співпраці

Безумовно, однією з головних переваг таких послуг, як Dropbox, є співпраця з віртуальною командою, розповсюдженою на різних континентах. Усі члени команди можуть мати доступ до спільної папки та завантажувати та завантажувати дані, тому всі знаходяться на одній сторінці зі статусом проекту. Навіть якщо хтось із команди робить помилку, більшість служб пропонують “версію файлів”, що означає, що адміністратор може повернутися назад і відновити видалені файли або навіть старіші версії одного файлу.

Доступ до файлів офлайн

Кращий Інтернет-сховище для офлайн-доступу?

Незважаючи на те, що вони називаються постачальниками хмарних сховищ даних, при згаданій вище синхронізації файлів усі файли доступні в режимі офлайн. Тож можлива робота над проектом зі слабким або неіснуючим Інтернетом. Після повторного підключення зміни завантажуються автоматично.

Повернутися до діаграми порівняння

Найпопулярніші параметри хмарного зберігання

Найкращі варіанти хмарного зберігання, які нам подобаються

На жаль, не існує рішення одного розміру. Ви повинні уважно переглянути свої вимоги та вибрати послугу за допомогою нашої таблиці порівняння. Ці служби нижче – це деякі послуги наших читачів, і нам дуже подобається. 

Sync.com 

Sync.com – це досить новий провайдер у блоці. Базуючись у Канаді, вони конкурують з Dropbox як за простотою використання, так і за швидкістю синхронізації. Однак вони пропонують щось набагато цінніше: безпека з нульовими знаннями. Дані користувача шифруються в кінці, тому ніхто, окрім користувача, не може бачити дані в чистоті. Sync пропонує мобільні додатки для iOS та Android, і вони доступні на Mac та Windows. На жаль, клієнт Linux ще не входить у дорожню карту.

Відвідайте www.sync.com

Прочитайте огляд

pCloud

Огляд pCloud
pCloud можна вважати одним із нових гравців на блоці, і вони вступають із цікавою ціною. Користувачі можуть отримати масовий 20 Гб безкоштовного сховища. Їх оплачувані рівні також доступні за ціною:

Клієнт отримує 1 ТБ пам’яті за 7,99 доларів на місяць і там заощаджує кілька доларів порівняно з Dropbox або Google Drive. pCloud дозволяє клієнтам налаштувати його як хмарний диск, що означає, що файли, що зберігаються на pCloud, не потребують локального доступу на жорстких дисках користувача. На жаль, якщо ви хочете мати додатковий захист, потрібно заплатити додаткову плату за pCloud Crypto.

Ділові користувачі отримують 5 ТБ пам’яті. Цей план включає мінімум 5 користувачів, кожен отримує 1 ТБ пам’яті. Ці плани дозволять вам отримати 49,95 $ на місяць, кожен додатковий користувач коштуватиме 10 $.

pCloud доступний для Windows та Mac і хороші новини для користувачів Linux, вони також можуть завантажити клієнта. Їх мобільні додатки красуні і доступні в магазинах додатків для iOS та Android.

Плюси

Мінуси

Відвідайте www.pcloud.com

Прочитайте огляд

SugarSync

Огляд бізнесу SugarSync
Як випливає з назви, SugarSync – це сервіс, орієнтований на синхронізацію та обмін файлами, але вони також дозволяють користувачам виконувати завдання резервного копіювання у фоновому режимі. Що найкраще в SugarSync – це те, що вони дозволяють користувачам вибирати будь-яку папку на комп’ютері для синхронізації з їх хмарою, на відміну від Dropbox, де клієнтам потрібно вибрати одну папку на своїх машинах. SugarSync доступний у різних ароматах, починаючи від 100 ГБ за 7,49 $ на місяць. Дорожче, ніж Dropbox, але добре коштує додаткових грошей за гнучкість.

Інтернет-додаток для зберігання файлів SugarSync доступний для Windows та Mac, а також звичайних підозрюваних для мобільних клієнтів: Android та iOS.

Плюси

Мінуси

Відвідайте SugarSync

Прочитайте огляд

Livedrive

Огляд Livedrive
Веб-сайт та сервіс Livedrive протягом останніх 4 років мало змінилися. Зовні Livedrive за останні роки не змінився багато, їх веб-сайт та плани все ще виглядають так само, як завжди. Однак у мене є відчуття, оскільки їх придбали J2 Global, і все це рухається на краще: вони оновили клієнтське програмне забезпечення на сучасніший вигляд, швидкість завантаження збільшилась, і я в цілому задоволений цим досвідом. Це один із тих провайдерів, які поєднують синхронізацію файлів та обмін інформацією із хмарними резервними копіями (якщо ви готові знищити гроші на Pro Suite), але користувачі, які просто шукають резервне копіювання чи синхронізацію, можуть вибрати дешевші плани. На відміну від інших сервісів Livedrive також дозволяє користувачам створювати резервні копії накопичувачів NAS. Якщо у вас є багато файлів для синхронізації, вам сподобається функція синхронізації локальної мережі Livedrive, яка значно прискорить процес, якщо всі ваші машини знаходяться в одній мережі. Клієнти доступні для Windows та Mac, а також iOS, Android та Windows 8.

Плюси

Мінуси

Відвідайте www.livedrive.com

Прочитайте огляд

Інші марки, які потрібно знати …

 • SpiderOakONE
 • МЕГА
 • Dropbox
 • Syncplicity
 • Google Диск
 • OneDrive
 • Коробка
 • MediaFire
 • Копіювати (припинено)
 • Тресорит
 • Cubby
 • CloudMe
 • Bitcasa
 • OpenDrive
 • hubiC
 • ZipCloud
 • погоплуг
 • Амазонський хмарний диск
 • Яндекс.Диск
 • 4Sync

Повернутися до діаграми порівняння

Переваги хмарного зберігання & Недоліки

Є деякі переваги та недоліки при використанні провайдерів хмарного зберігання даних для ваших даних. Ось деякі з цих питань:

Переваги

Недоліки

Повернутися до діаграми порівняння

Безкоштовне хмарне зберігання

Безкоштовне хмарне зберігання

Безкоштовне хмарне сховище, здається, доступне в цілому в ці дні, починаючи від 2 Гб (Dropbox) і 15 Гб (Диск Google) до 50 Гб для MEGA.nz. Хоча безкоштовна, безумовно, є достатньою, щоб спробувати, чи працює служба чи ні, вона має різні обмеження, про які слід знати користувачів. Дозвольте вирішити плюси та мінуси безкоштовного зберігання за допомогою порівняльного порівняння та покажіть пару послуг, які пропонують безкоштовне зберігання.

Переваги

Недоліки

* проте зауважте, що є безкоштовні сервіси, які пропонують чудове шифрування для цих облікових записів, таких як MEGA, Tresorit, Sync.com тощо.
** це може бути недоліком, як ми бачили на Copy.com: вони дозволили користувачам збільшити безкоштовний обсяг пам’яті до 200 Гб і тепер дефолт.

Повернутися до діаграми порівняння

Послуги хмарного зберігання для підприємницьких, ділових чи особистих цілей?

Хмарні послуги зберігання даних можуть використовуватися для особистого та ділового використання. Однак вимоги сильно відрізняються одна від одної. Хоча на споживчому рівні просте використання та сумісність є головним питанням, пріоритети переходять до конфіденційності та безпеки в бізнесі чи підприємницькому середовищі.

Наприклад, бізнесу потрібен більш детальний контроль над спільними файлами. Вони повинні мати можливість встановлювати дозволи для папок залежно від конкретного випадку і навіть керувати вкладеними папками. Це лише один приклад. Ось таблиця порівняння, яка показує різницю між споживчим класом та хмарним сховищем бізнесу / підприємства.

Хмарне зберігання бізнесу
Служби зберігання хмарного бізнесу зазвичай називаються постачальниками корпоративних синхронізацій та спільного використання файлів (EFSS), оскільки вони зосереджені на бізнес-співпраці та мобільному забезпеченні. Чарівний квадрант Gartner для синхронізації файлів та обміну постачальниками щорічно порівнює ці служби та вибирає ті, які ведуть у цій галузі. Хоча Dropbox for Business набирає все більше і більше тяги, його все ще використовують переважно кінцеві користувачі.

Популярні постачальники – Egnyte, які зробили популярну гібридну модель хмари популярною, і Box, відомий своїм широким набором інтеграцій у сторонні додатки, такі як Salesforce. Аналіз Gartner класифікує Citrix Sharefile як поточного лідера на ринку виробників Enterprise File Sync та Share, однак вони, як правило, більш орієнтовані на підприємство з 10 і більше користувачами. Якщо вам цікаво переглянути варіанти хмарного зберігання для малого бізнесу, ви можете переглянути нашу порівняльну діаграму.

Повернутися до діаграми порівняння

Онлайн резервне копіювання

Онлайн хмарне резервне копіювання для індивідів
При використанні комп’ютерної служби резервного копіювання дані зберігаються у хмарі, але вони працюють інакше, ніж у хмарних програмах зберігання даних: онлайн-резервні копії створюють точну копію жорсткого диска і передають всю структуру файлів і папок онлайн-постачальнику послуг резервного копіювання. Цей дзеркальний процес дуже зручний, оскільки користувачі не повинні пам’ятати копіювати та вставляти важливі файли у певну папку. Користувачі Apple можуть знати цю процедуру з Time Machine, коли весь жорсткий диск копіюється на інший диск.

Тепер сервіси резервного копіювання в Інтернеті можуть працювати як заплановані завдання раз на день, тиждень або місяць або постійно у фоновому режимі, тому щоразу, коли файл змінюється, він негайно завантажується на сервери компанії. Якщо ваша пропускна здатність та процесор дозволяє це, ми завжди радимо активувати постійні резервні копії.

В останні роки постачальники послуг із резервного копіювання в Інтернеті знайшли улюбленого маркетингового домашнього улюбленця, що просуває слово “необмежений” у своїй маркетинговій копії. Що, звичайно, мають на увазі те, що вони не встановлюватимуть жодних обмежень щодо файлів, які користувач завантажує, які відповідають їх політиці добросовісного використання. Кмітливі користувачі знають цю рекламу від веб-служб хостингу, що пропонують необмежену пропускну здатність. Однак політика добросовісного використання, як правило, досить висока в терабайтному діапазоні, тому середнім користувачам комп’ютерів не потрібно турбуватися про те, що “не вистачає місця”.

Безпечною ставкою є використання будь-якої необмеженої служби резервного копіювання, яку ми високо оцінюємо, наприклад, Backblaze, Crashplan або Carbonite, оскільки ви також можете створювати резервні копії зовнішніх жорстких дисків чи пристроїв NAS і ніколи не турбуватися про космічні проблеми..

Якщо вам потрібні додаткові функції, такі як синхронізація файлів та обмін файлами, вам потрібно ретельно підбирати постачальника послуг резервного копіювання в Інтернеті, оскільки не кожна служба має ці функції. Перегляньте IDrive, Acronis True Image Cloud, Jottacloud, Justcloud або Livedrive для деяких прикладів.

Ось кілька пропозицій онлайн-сервісів резервного копіювання, які ми радимо перевірити:

Повернутися до діаграми порівняння

Топ-5 варіантів резервного копіювання в Інтернеті, які нам подобаються

Ми знаємо, що це може стати непосильним вибором правильного варіанту. Ринок досить насичений більш ніж 50 провайдерами, тому ми показуємо вам п’ять наших улюблених, які демонстрували високий рівень продуктивності та стійкості за останні роки.

Крашплан

Crashplan Review
Crashplan вже протягом багатьох років є нашим найкращим рекомендованим сервісом резервного копіювання хмар, оскільки він пропонує справді необмежений досвід (якщо налаштовано правильно). Практично немає обмежень щодо кількості даних, які можна створити, можна створити резервну копію даних, скільки версій ви можете зберігати чи розміри файлів, навіть велика база даних електронної пошти Outlook 10 ГБ належним чином резервна копія.

То де ж улов? Ми відчули досить повільну швидкість резервного копіювання з нашого місця в Європі. У клієнтів у США, схоже, немає цієї проблеми. У будь-якому випадку, резервне копіювання великої кількості файлів завжди потребує часу, але Crashplan виконує фантастичну роботу за допомогою простого підходу до налаштування “встановити і забути”. Користувачі можуть вибрати сімейний план, який дозволяє створити резервну копію до 5 комп’ютерів / пристроїв.

Відвідайте www.crashplan.com

Прочитайте огляд

Я їду

Огляд IDrive
Протягом багатьох років IDrive перетворилася на гібридну послугу: починаючи лише пропонуючи хмарне резервне копіювання, вони тепер зайнялися грою для обміну файлами та синхронізацією та йдуть непогано. Однак споживачі повинні використовувати IDrive для того, що було зроблено спочатку: хмарних резервних копій.

IDrive пропонує кінцевим користувачам цілу низку параметрів налаштування резервного копіювання від створення різних наборів резервних копій, налаштування гранульованих графіків резервного копіювання для захисту їх резервних копій за допомогою особистого ключа шифрування, яким володіє лише користувач. У наших тестах, що завантажували 10 Гб, це було не найшвидше рішення, але було дуже добре, додаючи всі файли за трохи більше години. IDrive не є необмеженою послугою, але має дуже доступні плани на 1 ТБ, починаючи з 5 доларів на місяць.

Цікаво: абоненти, що платять, можуть отримати 1 фізичну відправку своїх даних безкоштовно, що значно прискорить процес резервного копіювання / відновлення..

Відвідайте www.idrive.com

Прочитайте огляд

Заднє освітлення

Огляд зворотного засклення
Backblaze була моєю службою резервного копіювання, яка рекомендувала технічно менш грамотній частині моєї родини та друзів. Налаштувати його дуже просто: встановіть клієнт, запустіть резервну копію, і він створить резервну копію всього, що є на вашому жорсткому диску, за винятком систем та файлів додатків. Користувачі можуть виключати папки чи файли, які вони не хочуть робити резервними копіями, наприклад, я завжди виключаю свою папку завантажень, тому що все, що я зберігаю там, я завжди можу повторно завантажити.

Це економить пропускну здатність і загальний час резервного копіювання. Backblaze створює резервну копію швидко – якщо ви дозволите їй встановити потоки на 10. Це, однак, може сповільнити інші мережеві програми, наприклад сеанс віддаленого робочого столу тощо. Процес відновлення Backblaze трохи незграбний, оскільки ви можете завантажувати поштові файли лише з веб-клієнта. Загалом, користувачі можуть отримати Backblaze за дуже доступною ціною лише 5 доларів на місяць або 50 доларів на рік. На мою думку, це не монітор.

Відвідайте www.backblaze.com

Прочитайте огляд

Карбоніт

Головна сторінка огляду карбоніту
Карбоніт – це ще одна пристойна послуга резервного копіювання в Інтернеті, однак версія Windows значно перевершує версію Mac: Користувачі Mac потребують використання зовнішніх резервних копій жорсткого диска або резервного копіювання дзеркального зображення. Якщо ви користувач Windows, Carbonite може запропонувати багато, і це, безумовно, одне з кращих рішень.

Користувачі, які підписалися на основний план за $ 149 / рік, отримують безкоштовне відновлення до дверей, куди постачається жорсткий диск, якщо трапляється стихійне лихо. Хмарне резервне копіювання легко налаштовується та працює автоматично, якщо користувачі не хочуть вибирати файли та папки. Карбоніт буде постійно створювати резервні копії файлів у фоновому режимі, якщо відеофайли повинні бути автоматично створені резервними копіями, клієнтам потрібно вибрати як мінімум основний план.

На щастя, Carbonite позбувся деяких неприємних політик обмеження пропускної здатності і пропонує користувачам справді необмежений досвід.

Плюси

 • Дуже безпечне резервне копіювання у хмарі за допомогою приватних ключів шифрування
 • Простий процес налаштування навіть для початківців користувачів
 • Достойне клієнтське програмне забезпечення

Мінуси

 • Немає спільного використання та синхронізації файлів (припинено з квітня 2016 року)
 • На жаль, в особистих виданнях не створюються резервні копії NAS
 • Іноді повільні резервні копії, здається, обмежені 10 Мбіт / с

Відвідайте www.carbonite.com

Прочитайте огляд

Онлайн резервне копіювання SOS

Огляд резервного копіювання SOS в Інтернеті
Онлайн резервне копіювання SOS тут із агресивними необмеженими цінами: $ 7,99 на місяць – це дуже непогано. Користувачі повинні мати кілька застережень: з одного боку, SOS вимагає достатньо вільного місця на жорсткому диску для кешованих файлів, тобто якщо ви створюєте резервне копіювання 10 Гб місця для резервного копіювання в Інтернеті SOS, можливо, знадобиться додаткове 10 ГБ місця для кешування файли.

З іншого боку, не існує опції безперервного резервного копіювання, але користувачі можуть запускати графік щогодини. SOS – це не найшвидший хмарний сервіс для резервного копіювання в нашому тесті, і йому знадобилося трохи прогріти час, поки з’єднання в середньому склало приблизно 7 Мбіт / с. Для тих користувачів, які хочуть ділитися файлами, SOS Online Backup має опцію спільного використання файлів відповідно до свого веб-сайту. На практиці він реалізований найгіршим можливим способом, який я коли-небудь бачив у додатку для резервного копіювання. На це знадобилося майже 30 хвилин.

Якщо ви шукаєте рішення для спільного використання файлів, перегляньте в іншому місці. Однак резервні копії чудово спрацьовують і той факт, що SOS зберігає необмежену версію файлів, задовольняючи потреби більшості людей. На Cloudwards ми рекомендуємо людям в будь-якому разі використовувати різні додатки для резервного копіювання та зберігання у хмарі.

Плюси

 • Чудові доступні необмежені ціни на до 5 комп’ютерів та необмежену кількість мобільних пристроїв
 • Простий процес налаштування, але не покладайтеся на автоматичний вибір резервного копіювання
 • Відновлення можна виконати до потрібного шляху до папки

Мінуси

 • Версія для Mac слабша за аналог Windows
 • Жахлива реалізація функції обміну файлами, яка змушує мене замислитися, чи дійсно вони хочуть, щоб люди спільно використовували файли
 • Середня швидкість передачі до 7 Мбіт / с

Відвідайте Інтернет-резервне копіювання SOS

 

Прочитайте огляд

Інші марки, які потрібно знати …

 • SpiderOakONE
 • дегу
 • Дупліка
 • Jottacloud
 • мультимедіа
 • АДРИВ
 • ЗберіганняGuardian
 • меморіал
 • JungleDisk
 • Символ
 • Хмара Акроніса
 • СлонДрив
 • SurDoc
 • Мози
 • Циферит
 • MyPCBackup
 • Зоольц
 • IBackup
 • кочовик
 • Нортон Онлайн резервне копіювання
 • AltDrive
 • Сейф даних
 • SafeSync
 • MyOtherDrive
 • Загальна оборона

Хмарне резервне копіювання

Онлайн хмарне резервне копіювання для індивідів
Хмарне резервне копіювання, по суті, є синонімом резервного копіювання в Інтернеті, оскільки воно описує абсолютно те саме. Насправді термін резервного копіювання хмари стає все більш популярним. Раніше він широко використовувався лише у бізнес-секторі, але тепер усі розуміють, що означає хмара.

На Cloudwards.net ми використовуємо ці умови резервного копіювання взаємозамінно, тому сподіваємось, що це прояснить кілька сумнівів. Список, представлений у нашій таблиці порівняння, класифікує послуги на основі функцій, надійності, швидкості, безпеки та підтримки клієнтів. Ні в якому разі наші рейтинги не є кінцевим «все-будь-всім», але натомість можуть слугувати вам відправною точкою, оскільки ви можете фільтрувати функції, виходячи з ваших вимог.

Хмарне зберігання Wiki

Хмарне зберігання Wiki

Ми працюємо над розділом wiki, щоб забезпечити новачків у хмарі простим способом перевірити часто використовувані терміни на веб-сайтах постачальників. Деякі з цих термінів використовуються взаємозамінно, що ускладнює визначення того, для чого вони використовуються.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map