Найкращі послуги хмарного зберігання та резервного копіювання бізнесу до 2020 року

Найкращі Інтернет-послуги хмарного резервного копіювання, переглянуті у 2020 році

Коли онлайн-сховище стає все більш популярним для приватного використання, не дивно, що ці послуги опинилися в бізнес-середовищі. Однак використання особистих рахунків може поставити під загрозу клієнтів підприємств із-за порушення інформації.


Завдяки корпоративним сховищам хмарних файлів, корпоративні клієнти мають більший захист від компрометованих файлів або злому. Кожен провайдер пропонує дещо різні функції та варіанти на вибір, що може ускладнити рішення щодо постачальника для всієї компанії.

Ризики та переваги
© Шейн Механ

Кращий хмарний сховище для малого бізнесу

Хмарне сховище для бізнесу призначене для бізнесу, щоб зробити їх ефективнішим. У той час як багато постачальників розпочали свою діяльність як приватне зберігання та резервне копіювання, яке розвивалося таким чином, щоб включати корпоративного клієнта, деякі, як Box, були побудовані з клієнтськими клієнтами..

Різниця між діловим хмарним сховищем та особистим хмарним сховищем досить часто є функціями, а також тим, скільки користувачів мають доступ до загального облікового запису. При особистому плані доступ до зберігання файлів та документів повинен мати лише той користувач, який зареєструвався в обліковому записі. Вони можуть мати спільний доступ до цих файлів, але ніхто більше не повинен зберігати файли у їхньому акаунті.


© 드림 포유

З іншого боку, бізнес-план розроблений для того, щоб мати кілька користувачів, які мають доступ до облікового запису. Оскільки існує декілька облікових даних для входу, адміністратору необхідно мати можливість встановлювати обмеження та обмеження для різних працівників, які отримують доступ та зберігають інформацію. Цей центральний адміністратор може вирішити, хто здатний робити те, що знаходиться в обліковому записі.

У планах зберігання даних у хмарному бізнесі часто є функції, за якими особисті облікові записи не мають таких можливостей, як встановлення обмежень на файли та папки. Вони також часто мають варіанти спільної роботи, які можуть бути відсутні у окремому обліковому записі.

Інтернет-рішення для зберігання бізнесу: переваги

Хмарне зберігання в бізнесі має багато переваг, які можуть забезпечити компанію більше, ніж просто місцем для збереження всіх своїх дорогоцінних даних. Окрім того, що захищати файли від потенційних хакерів, місця зберігання в Інтернеті надають співробітникам нові способи спільної роботи, якими вони ніколи не змогли скористатися..

Робітники більше не повинні знаходитися в одній кімнаті, щоб завершити проект. Натомість співробітники можуть знаходитись у будь-якій точці світу, якщо вони мають підключення до Інтернету. За допомогою програмного забезпечення для обміну повідомленнями та спільної роботи, що входить до більшості хмарних служб бізнесу, працівникам легко вирішувати проект без нескінченних електронних листів назад та назад з оновленими вкладеннями для ознайомлення. Багато з цих функцій спільної роботи дозволяють користувачам позначати один одного в коментарях, щоб попередити їх про зміни у файлі.

Крім того, синхронізація хмарного зберігання бізнесу дозволяє користувачам працювати над проектом в одному місці та отримувати доступ до нього через різні пристрої, навіть коли вони не знаходяться на своїх робочих столах. Синхронізуючи всі облікові записи, інші працівники зможуть негайно отримати доступ до оновлених файлів та документів без клопотання електронної пошти. Файл автоматично посилається на головну папку на інших пристроях.

Компанії також можуть скористатися економією витрат, з якою постачається хмарне зберігання в Інтернеті. Незважаючи на те, що за користування їх послугами існує щомісячна або щорічна плата, технічне обслуговування та обладнання не можна купувати. ІТ-відділи не повинні витрачати час, це гроші на корпорацію, що обслуговують обладнання; натомість вони можуть працювати над проектами, які можуть рухати компанію вперед.

Інші переваги включають:

 • Обмін з працівниками та клієнтами поза компанією
 • Можливість обмеження доступу до файлів чи папок на основі конкретних потреб користувача
 • Можливість встановити термін придатності для спільних елементів
 • Захищеність військового рівня

Компанії також більше рухаються до середовища “принесіть свій пристрій”. Співробітники можуть бути в курсі найновіших технологій, придбавши її самі та отримавши те, що вони знають, буде найкраще працювати для них. Потім хмара дозволяє підприємствам надавати доступ до цих пристроїв. Компанія може заощадити на витратах на оновлення технології щороку-два, і працівникам не доведеться вивчати два-три різні типи пристроїв, щоб виконати роботу..

Порівнюючи компанії хмарного зберігання бізнесу, важливо відзначити, які особливості та переваги може мати постачальник для підприємства. Деякі варіанти там можуть допомогти групам рухатися вперед за бажаною схемою зростання, а інші – це просто зайві витрати. Не всі провайдери пропонують однаковий набір варіантів.

Хмарні сервери зберігання: де вони розташовані?

Місце зберігання – це ще одне питання під час порівняння хмарних покупок. Не всі країни мають однакові правила та положення щодо конфіденційності. Хмарні сховища для бізнесу у Великобританії будуть мати інші вимоги, ніж до Сполучених Штатів, Канади чи навіть Китаю. Підприємствам слід знати, де знаходяться центри обробки даних, де їх інформація, швидше за все, зберігатиметься, та які правила конфіденційності для цієї країни.


© StormSignal

Наприклад, бізнес-хмарне зберігання в Австралії має перелік законів про конфіденційність, яким вони повинні дотримуватися, щоб діяти на законних підставах. Ці норми змушують компанії, які використовують хмару для зберігання інформації про клієнтів, гарантувати, що ці дані залишаються приватними із зовнішніх джерел. Ці правила також детально описують, що слід робити хмарними постачальниками, щоб допомогти корпораціям дотримуватися цих стандартів.

Знання місця, де фактично зберігаються дані, може допомогти компаніям залишатись у межах регулювання своєї країни. Клієнти підприємств за межами США можуть виявити, що їх закони про конфіденційність відсутні та не відповідають їх власним нормам. Споживачі США можуть користуватися додатковим захистом в іноземній країні; однак можуть виникнути юридичні проблеми у випадку, якщо інформація, що зберігається там, зовнішньою владою визнає незаконною.

Вартість хмарного зберігання

Хмара місцеположення виграє в сторону, якщо справа зводиться до порівняння двох постачальників, підсумок – це завжди гроші. Головне питання для адміністраторів: скільки коштує зберігання хмари бізнесу? Хоча щомісячна плата не буде такою низькою, як для приватного користувача, вона часто є більш економічно вигідною, ніж придбання апаратури та підтримка всього на місцевому рівні.

Витрати на зберігання у хмарі для бізнесу залежать від функцій та загального обсягу пам’яті, яке буде використовуватися. Є деякі провайдери, які пропонують встановлену ціну на користувача. Кожен працівник отримує доступ до одних і тих же функцій та встановленої кількості місця для зберігання. Є також сервіси, які дозволяють компаніям придбати гнучкі сховища, які розширяться у міру необхідності. Ціна на цю послугу завжди змінюється залежно від того, наскільки загальний розмір рахунку зростає або зменшується.


© Ken Teegardin

Для найдешевшого зберігання у хмарі для бізнесу слід порівняти. Ціни на послуги залежать від функцій та розміру рахунку. Він також може змінюватись залежно від кількості користувачів, які мають доступ до облікового запису. Зазвичай, найефективніший сервіс має менше функцій, ніж їх конкуренти, хоча постачальники звичайно змінюють свої витрати, щоб залишатися конкурентоспроможними.

Бізнес хмарні послуги

Хоча хмара може найкраще принести користь більшим корпораціям, малий бізнес може скористатися багатьма тими ж функціями та можливостями. Зберігання хмарного резервного копіювання малого бізнесу стає популярним способом для МСП конкурувати з більшими підприємствами. Використовуючи зовнішнє сховище, ці компанії можуть знизити витрати на ІТ, не купуючи необхідні для того, щоб не відставати. Вони також можуть скористатися тією ж обчислювальною потужністю, якою володіють великі компанії, знайшовши постачальника з можливостями хмарних обчислень.

Як і у великих компаній, малий бізнес може отримати однаковий доступ у будь-якому місці. Співробітники можуть робити віртуальні копії використовуваних ними додатків та брати їх із собою в дорогу. Це може бути дуже корисно для інженерів та торгових людей, які не в змозі потрапити в офіс протягом дня протягом тривалого періоду часу.

Малий бізнес також може скористатися безпекою, яку вони, можливо, не змогли відірвати від хмари. Таким чином вони можуть забезпечити захист своїх файлів та документів від хакерів. Ця додаткова безпека може допомогти їм залишатися у відповідності та захищати не лише свою інформацію, але й інформацію свого клієнта.

Оскільки більше малих підприємств звертаються до хмари, щоб знизити загальну вартість, все більше постачальників пропонують пакети, пристосовані для них. Вони часто пропонують менший загальний простір або менше покриття сидінь, щоб зменшити ціну передплати. Однак, як правило, вони не скупіться в першу чергу на функції, які приваблюють корпоративних клієнтів.

Резервне копіювання бізнесу в хмарі

У той час як корпоративні клієнти зазвичай використовують хмару не для простого місця для паркування своїх предметів, є кілька таких, які хочуть цього лише для резервного копіювання та зберігання хмарних документів. Ці групи не хочуть багато дзвіночків, їм просто потрібна поза межами сайту, яка дозволить їм дотримуватися власних правил резервного копіювання..

Існує різниця між хмарним сховищем та хмарним резервним копією. Зберігання часто дозволяє користувачам отримувати доступ, редагувати та ділитися своїми файлами. Хоча це може бути автоматизовано так само, як резервне копіювання, для бізнес-клієнтів зазвичай є функції, щоб зробити роботу над цими файлами безпроблемним. Прекрасним прикладом такого типу послуг є:

 • Амазонка
 • Google
 • Dropbox

Хмарні сервіси резервного копіювання настільки ж, як вони звучать. Вони призначені для резервного копіювання файлів, розміщених на жорсткому диску або сервері. Хоча деякі з цих провайдерів дозволяють отримати доступ з будь-якого місця, як і сховища та обчислення, часто немає функцій спільного використання та редагування, щоб користувачі могли працювати разом над проектом. Ці файли просто поміщаються на зовнішній сервер і зберігаються там, поки вони не потрібні для відновлення системи або видалені користувачем через застарілість або непотрібність. Приклади резервних служб включають:

 • Карбоніт Pro
 • Crashplan Pro
 • Мози Pro

Як правило, коли компанія вибирає послугу, що забезпечує лише резервне копіювання, вона повинна допомогти дотримуватися їх плану відновлення після аварій.

Безпека

При збереженні в хмарі є очевидні проблеми безпеки. Це, мабуть, причина перша, більшість компаній не зацікавлені у використанні хмари для своїх обчислювальних і пам’ятних потреб. Це дійсна проблема, а не проблема, яку слід легко не помітити.

Деякі провайдери не такі безпечні, як могли б бути. Порівнюючи дві або більше послуг, рівень безпеки слід ретельно перевіряти понад усе. Більшість використовуватиме безпеку AES військового рівня для захисту серверів, розташованих у своїх центрах обробки даних. Однак не всі сервіси шифрують інформацію під час транзиту, лише тоді, коли вона знаходиться на спокої на їх жорстких дисках. Інші переконаються, що файли захищені перед завантаженням.


© Денніс Склі

Крім того, деякі провідні постачальники послуг хмарного зберігання даних для бізнес-провайдерів дозволять адміністратору облікового запису утримувати головний ключ. Цей пароль – єдиний спосіб розшифрувати файли, щоб зробити їх читабельними. Без майстра кожен, хто зламає рахунок, знайде лише ті файли, які закодовані і тому нечитабельні. Не маючи доступу до цього коду, працівники компанії, що надає хмарні послуги, не можуть отримати доступ до файлів на своїх серверах, додавши рівень безпеки для своїх клієнтів..

Хоча всі облікові записи пропонують певний рівень безпеки, бізнес-та професійні акаунти мають більш високий рівень, ніж особисті плани. Це робиться для того, щоб змусити клієнтів підприємств використовувати ці послуги, а не службовців вносити свої власні плани та використовувати їх без відома адміністратора чи схвалення.

Вибір для зберігання хмарного бізнесу до 2020 року зростає з кожним днем. Щоб забезпечити безпеку інформації, адміністратори повинні витратити свій час і переглянути всі їх варіанти. Мало того, що слід враховувати такі речі, як функції та вартість, слід враховувати безпеку та розташування центрів зберігання даних.

Скориставшись хмарою, підприємства можуть збільшити свої обсяги зберігання та дозволити працівникам працювати краще, ніж будь-коли раніше. Це рішення не слід сприймати легко. Компанії повинні витратити свій час, щоб знайти найкращий сервіс для них, який задовольнить їхні потреби в обміні та співпраці, а також збереження важливих файлів у разі катастрофічної події.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map