Найкращі огляди VPN 2020 року – порівняйте топ-31 послуг

Вибрати, хто найкращий постачальник VPN, непросто. Існує маса варіантів – наведені вище огляди VPN свідчать про це, – так що прибивати правильний вибір не слід з легкістю. Зрештою, VPN – це серцевина конфіденційності в Інтернеті, тому ви не хочете звертатися за вигідною купюрою при виборі постачальника.


Наші огляди VPN є основою наших статей безпеки в Інтернеті. Незалежно від того, ми говоримо про кіберзлочинність чи найкраще антивірусне програмне забезпечення, VPN завжди грають роль. В якості ґрунтовки для нашого найкращого посібника з VPN та наших відгуків про VPN ви можете знайти нашу методику тестування, а також деякі часто задані VPN питання нижче.

Тож, якщо вам цікаво дізнатися, як дивитись безкоштовні фільми в Інтернеті або якщо торрент є законним, читайте далі. VPN дозволяють вам передавати потоковий вміст, торрент та переглядати вміст серця. Якщо ви шукаєте тут найкращий VPN для Kodi, переконайтеся, що ви також знайшли наш архів Kodi.

Як ми оцінюємо

VPN не легко оцінити, враховуючи, скільки рухомих деталей потрібно для роботи. Також є багато випадків використання для VPN, тому спроба провести постачальника у певну нішу не завжди виходить. Через це ми застосовуємо аналітичний підхід до наших оглядів VPN, оцінюючи кожного постачальника у дев’яти категоріях.

Особливості

Особливості – це те, що насправді робить VPN “попсовим”, коли ми переходимо до його перегляду. Є багато постачальників, які змусять вас надійно підключитися – просто перегляньте список відгуків VPN вище – тому функції часто є ключовою точкою продажу, якого постачальника вам слід вибрати.

Ми завжди шукаємо деякі стандартні функції, такі як VPN killswitch, але також бажані унікальні пропозиції. Наприклад, Windscribe включає в себе перевірку посилань на конфіденційність (читайте наш огляд Windscribe), а VyprVPN постачається з власним VPN-протоколом (читайте наш огляд VyprVPN).

Ціноутворення

Варіантів безкоштовних VPN-сервісів небагато і між ними, тож вам доведеться витратити трохи грошей, щоб захиститись. Однак це означає, що вам доведеться щось витратити, це не означає, що потрібно витрачати багато.

Судячи з цін провайдерів, ми дивимось на цінність, яку пропонує постачальник. Хоча ціна є важливим фактором у цьому, ми також враховуємо загальну роботу користувачів, будь-які додаткові функції, кількість одночасних підключень та період повернення коштів..

Привітність до користувачів

Деякі провайдери розуміють, що те, що VPN звертається до більшої кількості “технічних” людей, не означає, що їх потрібно використовувати важко. Деякі провайдери цього не роблять. Від реєстрації до з’єднання, у цьому розділі пояснюється, наскільки просто VPN у використанні.

Особливості також грають під час цього розділу. Ми оцінюємо, які функції доступні легко в інтерфейсі. Наприклад, розділення тунелювання та переадресація портів, наприклад, є загальнодоступними функціями. Однак дуже мало VPN насправді дає спосіб легко налаштувати ці розширені конфігурації.

Швидкість

Швидкість – важливий аспект будь-якої VPN. Хоча ми застосовували науковий підхід до порівняння декількох постачальників у нашому найшвидшому посібнику VPN, цей розділ наших оглядів VPN розширює кожного постачальника.  

Для тестування ми вимірюємо нашу незахищену швидкість за допомогою speedtest.net, а потім переходимо до тестування п’яти інших місць по всьому світу. Хоча неможливо використовувати однакові місця для кожного VPN, ми намагаємось отримати суміш різних результатів з США, Європи та Тихоокеанської Азії.

Безпека

Ви можете прочитати наш посібник із безпеки VPN, щоб отримати детальну інформацію про те, що ми шукаємо при оцінці безпеки. Якщо коротко, головний механізм, який ми оцінюємо, – це протокол VPN та рівень шифрування. Якщо ви неосвічені у світі криптографії, радимо ознайомитися з нашим описом шифрування, щоб потрапити до програми.

Крім цього, ми також розглядаємо будь-які додаткові функції безпеки, такі як killswitch, сервери подвійного переходу та вбивство додатків. Це також розділ, де ми проводимо тести на витік DNS за допомогою ipleak.org, щоб перевірити, чи VPN просочує запити, вашу IP-адресу чи інформацію WebRTC.  

Конфіденційність

Важливість конфіденційності VPN не може бути занижена. Використовуючи VPN, ви довіряєте свої дані в руках іншої компанії замість свого провайдера або уряду. Через це важлива суцільна послуга та чітка позиція щодо конфіденційності. У цьому розділі є деякий рівень довіри.

Ми не просто сліпо рекомендуємо провайдерів. Це розділ, в якому ми маємо витягнути свої блокноти та трохи почитати журналістику. Поза політикою конфіденційності VPN немає жорсткого правила, але ми викопуємо пошук по Інтернету, щоб виявити, чи VPN коли-небудь потрапляли в журнал інформації, коли він говорить, що не має.

Потокова продуктивність

Однією з причин, за якими ви хочете використовувати VPN, є передавання вмісту з геоблокованими повідомленнями. У цьому розділі ми тестуємо декілька серверів – зазвичай близько 10 – за допомогою Netflix, Hulu, BBC iPlayer BBC та Amazon Prime Video. Хоча там є багато інших потокових платформ, ці чотири дають суцільну базову лінію для того, якщо VPN працює для потокової передачі.

Ви можете прочитати наш кращий VPN для керівництва потоковою передачею, якщо ви хочете наші найкращі вибори. У більшості випадків провайдер працюватиме з парою постачальників і виходить з ладу з іншими. Зауважте, що цей розділ заснований на часі. Ми пишемо, виходячи з тогочасного досвіду. У вас може бути краща або гірша удача залежно від того, яким сервером ви користуєтесь у той час.

Розташування сервера

Ця категорія важлива, хоча і не така важлива, як, скажімо, безпека VPN. Оцінюючи розташування серверів, ми дивимось не лише на необмежену кількість серверів, а й на те, як вони розійшлися по всьому світу.

Зокрема, ми дивимось на Близький Схід, Тихоокеанську Азію та Північну Африку, оскільки ці райони, як правило, недостатньо представлені у постачальників VPN. Наприклад, NordVPN легко володіє найбільшою кількістю серверів, але HideMyAss, маючи менше серверів, має кращу охоплення унікальних регіонів (читайте наш огляд HideMyAss).

Обслуговування клієнтів

Хоча VPN повинні працювати, не знаючи, що вони там є, проблеми не є рідкістю. У такому випадку потрібна міцна команда підтримки. Під час останнього розділу наших оглядів VPN ми перевіряємо підтримку, спілкуючись у чаті, електронною поштою та / або закликаючи оцінити швидкість та якість відповідей..

Зазвичай це робиться шляхом надсилання фіктивного запитання, яке можна знайти в базі знань VPN. Мета полягає в тому, щоб дізнатись, чи знайде представник служби підтримки час, щоб відповісти на питання або просто перенаправити нас на запис бази знань.

Говорячи про це, ми також розглядаємо будь-які варіанти самодопомоги, включаючи базу знань, форум спільноти чи канал YouTube. Крім того, що вони просто присутні, ми також дивимось на якість та ретельність змісту.

Кращі постачальники VPN

Хоча існують спеціальні випадки, коли ви можете використовувати одне VPN над іншим, у нас є п’ять найкращих постачальників VPN, розміщених на основі вищезазначених критеріїв. Зауважте, що ми оцінюємо лише окремі розділи – загальний рейтинг обчислюється з цього – так що будьте впевнені, що постачальники у нашій першій п’ятірці справді найкращі.

ExpressVPN

ExpressVPN не просто кращий, ніж інші VPN; це пригнічує конкуренцію. Наш другий рейтинг постачальника, NordVPN, наблизився до нашого порівняння ExpressVPN проти NordVPN, але наш топ-собака все-таки вийшов із короною. Від потокової передачі до торрентінгу, ExpressVPN позначає усі вікна, які ми хочемо побачити від провайдера.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Найсильнішим аспектом послуги є її послідовність. ExpressVPN пояснює конфіденційність VPN, безпеку та швидкість, і робить це стійкістю. Якщо ви хочете VPN, ExpressVPN – це фактичний вибір. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді ExpressVPN.

NordVPN

NordVPN є антитезою ExpressVPN. Це викидає всю узгодженість у вікно на користь більш надійного набору функцій та інтерфейсу та більшої максимальної швидкості. Хоча обережність кидає на вітер, викликає певні труднощі у використанні, немає сумнівів, що NordVPN має багато сирої енергії, і тому це друга найкраща послуга VPN, яку можна придбати..

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Найкращий аспект NordVPN – це його особливості. За тією ж ціною, що і інші постачальники VPN найвищого рівня, у вас є доступ до інклюзивного засобу блокування зловмисного програмного забезпечення, подвійного з’єднання та Tor через VPN. Це може бути не найкраще оптимізовано, але значення є незаперечним. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді NordVPN.

CyberGhost

CyberGhost схожий на NordVPN – ви можете бачити, наскільки подібний у нашому порівнянні NordVPN та CyberGhost – але це не так швидко, як наш другий кращий постачальник VPN. Однак, CyberGhost має багато можливостей, і це досить дешево. Особливості, простота у використанні та низька ціна компенсують будь-які проблеми зі швидкістю.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Це не так швидко, як NordVPN, але він більш послідовний. CyberGhost найкраще справляється з протоколом IKEv2, який він встановлює, тому, якщо ви не надто переживаєте, що заблоковані брандмауерами, це хороший вибір. Він також включає найвищий ліміт одночасного підключення серед п’яти наших провідних VPN-постачальників, тож це чудово і для сімей. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді CyberGhost.

Приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету стосується простоти використання. Це найдешевший постачальник нашої першої п’ятірки та має пристойну кількість функцій для завантаження. Хоча прикро використовувати програму через лоток, приватний доступ до Інтернету має великий баланс цінності, безпеки та конфіденційності.

Попередній

Далі

Приблизно в половині ціни, що припадає на місяць з інших наших найкращих виборів, приватний доступ до Інтернету є фактичним вибором для економії грошей. Він навіть пропонує дворічний план, який у більшості інших місць менше одного року. Ви можете дізнатися більше про ціни, а також про інші функції PIA в нашому огляді приватного доступу до Інтернету.

TorGuard

TorGuard – це орієнтований на безпеку VPN-провайдер, який ідеально підходить для майстринь. Хоча він не є найдоступнішим для новачків, TorGuard передає всі аспекти VPN у свій контроль, надаючи велику кількість контролю над тим, як VPN працює і наскільки він захищений.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

Попередній

Далі

Це також надзвичайно швидко. Хоча не зовсім відповідає рівням ExpressVPN, TorGuard наближається до швидкості. Крім того, він оснащений чудовим переліком функцій, включаючи захищену електронну пошту, спеціальні сценарії та програму вбивства. Ви можете дізнатися більше про них у нашому огляді TorGuard.  

Часті запитання VPN

Хоча ми висвітлюємо більшість тем у нашому найкращому посібнику з VPN, є кілька основних питань, на які напрочуд важко знайти відповіді. Ми будемо відповідати на часто задані питання щодо VPN, щоб ви могли швидше працювати.

Що таке VPN?

Наше керівництво VPN є найкращим джерелом для цієї теми, але ми надамо вам огляд тут. “VPN” – це абревіатура для віртуальної приватної мережі. Це мережа, це означає, що є декілька серверів, з’єднаних разом, це приватний, тобто ніхто за межами мережі не може отримати доступ до нього, і це віртуально, тобто сервери фізично не з’єднані разом.

Замість того, щоб підключатися безпосередньо до веб-сайту, на який ви хочете перейти, ви спочатку підключаєтесь до VPN та прокладаєте через нього весь свій трафік. Роблячи це таким чином, ви приховуєте свою IP-адресу, місцеположення та інформацію про веб-переглядачі, роблячи свій невидимий Інтернет.

Що я можу зробити з VPN?

Після того, як ви станете невидимими, з’являється маса нових можливостей. Що стосується того, що ви можете зробити з VPN, воно, як правило, зводиться до торрентінгу та потокової передачі. Коли ви торрентуєте, ви відкриваєте те, що називається одноранговим зв’язком, тобто багато інших однолітків (комп’ютерів) підключено до вашого, кожен з яких обміняється невеликою кількістю файлу, який завантажуєте..

Це, очевидно, відкриває деякі проблеми безпеки, оскільки інші комп’ютери могли простежити це з’єднання, щоб визначити, хто ви. Оскільки ви вперше підключені до VPN, все, що потрібен одноранговому з іншого боку з’єднання, орієнтовано на сервер VPN, тобто ви захищені від інших людей під час з’єднання..

Залежно від того, де ви живете, трансляція за допомогою Netflix або Hulu вже можлива, але не весь вміст, доступний на цих платформах, доступний для вас. Через геоблоки розповсюдження потокові платформи випускають лише певний вміст у певних регіонах. Наприклад, якщо ви хотіли дивитись 4 сезон Better Call Saul на Netflix, вам доведеться перебувати у Великобританії.

Потокове передавання через декілька регіонів стає можливим за допомогою VPN. Замінивши свою IP-адресу IP-адресою сервера VPN, до якого ви підключені, ви можете підманути потокову платформу думати, що ви знаходитесь у тому місці, в якому ви не перебуваєте. На жаль, це не завжди працює, тому переконайтеся, що прочитайте найкращий посібник з VPN для Netflix, якщо потокове передавання має важливе значення.

Однак це може бути і більш простим. Якщо ви живете в країні або подорожуєте в країні з суворою цензурою, використання VPN може просто дозволити вам отримати доступ до Інтернету. Наприклад, найкращі VPN-сервіси для Китаю мають варіанти, які обходять глибоку перевірку пакетів, дозволяючи легко переміщати цензуру..

Навіщо мені потрібна VPN?

Якщо ви хочете виконати будь-яку з перерахованих вище речей, вам потрібна VPN. Однак, навіть якщо ви не зацікавлені в потоковому потоці, торрентах чи обході цензури, VPN – хороша ідея. З натиском уряду, що шпигує за земною кулею, VPN буде зберігати ваші дані у ваших руках там, де вони належать.

Конфіденційність є ключовою темою при використанні VPN, тому навіть якщо ви все, що потрібно зробити, це переглядати YouTube і перевіряти свою електронну пошту, VPN все ще важливий. Шифруючи інтернет-з’єднання та підробляючи свою IP-адресу, VPN робить його схожим на когось іншого в Інтернеті. У такій конфігурації ви можете обійти збір даних уряду, Facebook, Google і майже всіх інших.

Крім того, ви можете захистити ваше з’єднання. Оскільки зв’язок між вами та сервером VPN шифрується – як правило, 256-бітним AES – той, хто шпигує у вашій мережі, не зможе побачити, які запити ви надсилаєте. За допомогою VPN ви надійно підключаєтесь до фортеці, яка захищає все, що ви робите в Інтернеті.

Є VPN Legal?

Одним словом, так, VPN є законними, за винятком випадків, коли ви перебуваєте в одній із кількох країн, які їх заборонили. Китай є однією з цих країн, і Росія та Туреччина проводять політику, яка зводиться до прямої заборони.

Якщо ви подорожуєте в одну з цих країн, обов’язково встановіть і налаштуйте свою VPN, перш ніж їхати. Детальніше читайте в наших кращих VPN для Росії та найкращих статтях VPN для Туреччини.

Чи сповільнить VPN швидкість мого Інтернету?

Одне питання, якому слід задати більше, це: чи буде VPN уповільнити швидкість мого Інтернету? Коротка відповідь – так. Як завжди, довга відповідь трохи більше бере участь. Під час підключення до VPN-сервера ви додаєте накладні витрати в мережевий час. Потрібен час, щоб запит було зашифровано, а потім пройти через VPN-сервер та відкрити Інтернет.

Однак бувають випадки, коли VPN може фактично підвищити вашу швидкість. У недавній паніці щодо нейтралітету мережі багато говорили про приборкання провайдера. Увімкнення ISP – це коли ваш постачальник послуг Інтернету придушує або зменшує швидкість підключення до певних веб-сайтів. У деяких випадках швидкість може бути знижена від простого використання занадто великої пропускної здатності.

Оскільки Інтернет-провайдер може знизити вашу швидкість, можливо, ви отримуєте повільніше Інтернет, ніж те, за що платите. Однак, використовуючи VPN, ваш Інтернет-провайдер не знає, що ви робите, і, отже, його автоматизовані системи не можуть дискримінувати ваше з’єднання. У такому випадку VPN може фактично покращити вашу швидкість Інтернету.

Як отримати VPN?

Налаштування VPN набагато простіше, ніж раніше. У всіх відгуках, наведених вище, ви знайдете посилання на придбання підписки на VPN. Просто дотримуйтесь інструкцій, наданих VPN, завантажте його та підключіться. Ми провадимо вас через процес для будь-якої VPN, яка має більш задіяне налаштування під час кожного огляду.

Фінальні думки

Як бачимо, наші VPN-огляди не сприймаються легко. Наш підхід намагається врахувати будь-які проблеми, які можуть виникнути під час використання, включаючи потокову ефективність, швидкість та зручність використання. Незважаючи на те, що частина наших відгуків залишається особистою перевагою, ми вважаємо, що наші п’ятірки найкращих VPN-постачальників справді найкращі.

Не потрібно просто приймати наше слово для цього тут. Вище ви можете прочитати будь-який з наших довготривалих оглядів VPN, щоб побачити, чи згодні ви з побаченим. Ми пропонуємо вам залишити свої думки, якщо ви вважаєте, що VPN того вартий.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map