Кращі Інтернет-постачальники резервних копій 2020 року


Як знайти найкращий хмарний сервіс резервного копіювання?

Вирішити остаточно створити резервну копію комп’ютера – це одне; пошук потрібного постачальника від усіх кращих постачальників хмарних сховищ – це ще одне. Зважаючи на те, що початкове резервне копіювання вашого жорсткого диска може зайняти дні або навіть тижні, залежно від того, скільки гігабайт потрібно захистити, і що для багатьох служб резервного копіювання потрібна щорічна підписка, швидше за все, ви перебуваєте у відносинах на тривалий перенос.

Якщо ви настільки вибагливі до своєї технології, як ми тут, на Cloudwards.net, ви, без сумніву, хочете дізнатися все, що потрібно знати про свою резервну копію, перш ніж зав’язати вузол.

Ось чому ми зібрали цей зручний посібник з пошуку найкращого рішення щодо резервного копіювання в Інтернеті, а також близько 30 оглядів онлайн-резервних копій. Нижче ви знайдете наші вибори в різних категоріях, які, як нам здається, визначають сучасний онлайн-резервний простір. Але спочатку давайте переконайтеся, що ви в потрібному місці.

Топ онлайн резервного копіювання в 2020 році

Різниця між резервними копіями в Інтернеті та хмарним сховищем

Купуючи онлайн-інструмент для резервного копіювання, одне з перших, що вам слід зрозуміти, – це принципова різниця між онлайн-резервним копієм та хмарним сховищем.

Для багатьох людей їх резервне рішення – Dropbox, Google Drive або OneDrive. Однак, строго кажучи, це хмарні рішення для зберігання даних. На відміну від резервного копіювання в Інтернеті, вони не обладнані для відновлення після аварій. У них немає планувальників для автоматизації рутинних резервних копій, як правило, не підтримують структуру файлів під час збереження в хмарі та не мають можливостей натискання та відновлення..

Незважаючи на ці обмеження, хмарні інструменти для зберігання даних корисні для багатьох речей, які немає в Інтернеті. Для одного, хмарне сховище призначене для того, щоб зменшити кількість просторових файлів на вашому жорсткому диску, завантаживши їх у віддалені центри обробки даних. Тим часом, резервне копіювання в Інтернеті, як правило, призначене для тиражування, а не заміни.

Більшість сучасних інструментів зберігання хмарних даних також можуть виконувати синхронізацію пристроїв, що є засобом надання одного і того ж вмісту файлів на декількох пристроях, навіть відображаючи зміни у файлах майже в режимі реального часу. Дуже небагато інструментів резервного копіювання в Інтернеті можуть синхронізувати вміст.

Інструменти для зберігання у хмарі зазвичай також більш орієнтовані на обмін вмістом, ніж інструменти резервного копіювання в Інтернеті, будь то обмін окремими файлами або запрошення інших отримати доступ до ваших папок. Таким чином, хмарне зберігання відмінно підходить для полегшення співпраці; онлайн резервне копіювання не є.  

Деякі засоби хмарного зберігання також інтегруються з такими додатками для продуктивності, як Office Online і Google Docs. Отже, ще один спосіб продумати хмарне зберігання – це інструмент продуктивності. Що стосується співпраці та продуктивності, то онлайн-резервні інструменти рідко відповідають вашим потребам.

Якщо ви хочете дізнатися більше про цю тему, у нас є стаття, в якій детально описуються відмінності між резервними копіями в Інтернеті та хмарним сховищем. Якщо ви шукаєте хмарне сховище, яке ви шукаєте, не забудьте прочитати нашу статтю про пошук найкращого хмарного сховища.

Поки поговоримо докладніше про значення додавання онлайн-інструменту резервного копіювання.  

Що робить резервне копіювання

Коли мова йде про термін “відновлення після аварій”, багато користувачів, напевно, думають про проблеми з жорстким диском. Що має сенс. Деякі з нас мали нещасний досвід аварії на жорсткому диску, тоді як більшість з нас, мабуть, чули страшилки від інших.

Жорсткі диски зроблені з рухомих деталей, які можуть зламатися, особливо якщо ви переносите ноутбук у рюкзаку, що рухається. Також можуть виникати пошкодження файлової системи, що призводить до логічних збоїв. Також розділи можна випадково видалити або відформатувати

Однак існують й інші види катастроф, які можуть вимагати відновлення. У верхньому списку втрачені та викрадені ноутбуки. Дослідження Gartner, проведені у 2015 році, свідчать про те, що ноутбук крадуть кожні 53 секунди. Це хороша причина для шифрування вашого жорсткого диска. Це також вагома причина створити резервну копію.

Ми зберігаємо більше файлів на нашому жорсткому диску, які ми можемо легко перейти до хмарного сховища. Це означає, що збій, пошкодження, викрадений або неправильний жорсткий диск майже напевно призведе до втрати важливих файлів, якщо ви не застосували справжнє рішення для резервного копіювання. Це можуть бути сімейні фотографії, фінансові записи, електронні листи чи інші незамінні файли.

Онлайн-рішення для резервного копіювання полегшують процес захисту цих файлів за допомогою автоматичного резервного копіювання. Деякі автоматично тегують загальні папки, такі як папка користувача та робочого столу, для резервного копіювання, а інші – крокують далі та автоматично створюють резервну копію всіх файлів із певними розширеннями.

У випадку катастрофи онлайн-інструменти резервного копіювання дозволяють відновити все відразу на відремонтованому або заміненому жорсткому диску, зберігаючи ту саму структуру файлової системи, яку ви мали раніше. Крім того, вони також дозволяють відновлювати окремі файли, якщо є щось конкретне, що вам потрібно. Зазвичай це також можна зробити через веб-браузер або мобільний додаток, надаючи віддалений доступ до вмісту комп’ютера.

Хоча основна концепція резервного копіювання в Інтернеті однакова для всіх провайдерів, існують значні відмінності в тому, як сервіси наближаються до резервного копіювання. Як ми згадували у вступі, початковий процес резервного копіювання може зайняти деякий час, тому ви хочете впевнитись, що ви добре розбираєтесь у тому, якими є ці варіанти, перш ніж взяти гроші.

Мета, що залишилася в цій групі, – допомогти вам досягти цього рівня розуміння; вважайте це посібником покупця.

Онлайн порівняння резервного копіювання

Цей посібник покаже, що – на наш погляд, – найкращий сервіс резервного копіювання в Інтернеті в 2020 році. Ми застосовуємо порівняльний підхід, класифікуючи кожну з основних служб за функціями та категоріями.. 

Вартість

Хоча це, безумовно, не є єдиним компонентом встановлення вартості сервісу резервного копіювання в Інтернеті, підсумок, очевидно, має велике значення. Окрім ціни на наклейці, вам потрібно розглянути, скільки резервного простору дає підписка та скільки пристроїв вона охоплює.

Починаючи з 22 серпня 2017 року, CrashPlan вийшов із гри резервного копіювання споживачів, взявши з ним свій сімейний план резервного копіювання – одну з найкращих пропозицій в мережі резервного копіювання. На жаль, наразі немає справжніх сімейних планів, про які варто згадати. Однак є ще дуже хороші альтернативи CrashPlan, якщо ви шукаєте варіант, який не зламає банк.

Перше місце: Backblaze

Backblaze не тільки забезпечує необмежений обсяг пам’яті, але і дешево. Це робить наш вибір найкращою цінністю в онлайн-резервній копії: щомісячна вартість складає всього 5 доларів на комп’ютер. На додаток до цього, Backblaze – одна з небагатьох хороших сервісів резервного копіювання в Інтернеті, яка навіть має один місяць на місяць.

Він також має щорічні та дворічні пропозиції щодо передплати, якщо ви хочете заощадити ще більше грошей. Щорічна підписка заощаджує 10 доларів, а дворічна підписка – 25 доларів; не забудьте прочитати наш відгук Backblaze, щоб дізнатися більше про ціни на послуги.

Перш ніж скористатись, ви можете спробувати Backblaze п’ятнадцять днів, але він не пропонує безкоштовного плану.  

Друге місце: IDrive

IDrive не пропонує необмежену кількість пам’яті. Однак план зберігання у 2 ТБ можна використовувати для резервного копіювання необмежених пристроїв, що для деяких людей буде важливішим. Крім того, це досить дешево – всього 52 долари за перший рік служби. Ви також можете записатися на два роки за цією ціною. Після цього він повертається до звичайної щомісячної вартості в розмірі 69,50 долара. IDrive не має опції щомісяця.

Якщо 2 Тб вам недостатньо, IDrive пропонує дуже хорошу пропозицію на 5 ТБ пам’яті, яка також охоплює необмежену кількість пристроїв. Якщо ви хочете взагалі не витрачати гроші, IDrive також пропонує 5 Гб безкоштовно.

Вартість резервного копіювання сама по собі хороша угода, але IDrive підсолоджує пропозицію відповідним простором синхронізації. Дуже небагато сервісів резервного копіювання пропонують синхронізацію пристроїв, що, як ми вже згадували раніше, є дійсно хмарним сховищем; Щоб отримати детальнішу інформацію, перегляньте наш огляд IDrive.

Третє місце: Карбоніт

Карбоніт дає необмежену кількість резервних копій для одного пристрою, як Backblaze, але його базовий план на $ 59,99 є дорожчим. Цей план також не включає резервне копіювання зовнішнього диска. Якщо ви цього хочете, вам знадобиться 99,99 дол. США на рік. Карбоніт також має дуже дорогий план Prime, який коштує 149,99 доларів і включає автоматичне резервне копіювання відео та кур’єрську службу.

Також, на відміну від Backblaze, у Carbonite немає опції щомісяця, про яку ви можете прочитати більше в нашому огляді Carbonite.  

Карбоніт має 30-денний випробування без зобов’язань, якщо ви хочете спробувати його перед покупкою.

Простота використання

Більшість рішень для резервного копіювання в Інтернеті роблять захист жорсткого диска легким відносно інструментів зберігання хмари, але деякі роблять це набагато простіше, ніж інші. Дуже ймовірно, що будь-який із вибраних вами принаймні вибере певні загальні папки для резервного копіювання. Тоді вам залишиться пройти вашу файлову систему та позначити все інше самостійно.

Найкращі рішення позбавляють вас від усього, що працює. Після встановлення вони автоматично сканують ваш жорсткий диск і починають створювати резервну копію всіх ваших документів, фотографій, відео, електронних листів, закладок та інших поширених типів файлів. Зазвичай єдине, що не створюється резервна копія – це системні файли та тимчасові файли, які можуть спричинити проблеми, якщо відновити їх на новій машині.

Оцінюючи зручність використання, тут, на Cloudwards.net, ми також оцінюємо зручність користувачів настільних клієнтів, веб-інтерфейсів та мобільних додатків. Гарні інструменти врешті-решт вирівнюють криву навчання.

Перше місце: Backblaze

Backblaze призначений для людей, які справді не хочуть, щоб заважали створювати резервну копію свого комп’ютера, але все одно хочуть створити резервну копію..

Backblaze використовує свою позицію в якості необмеженої служби резервного копіювання, просто створюючи резервну копію всіх важливих файлів на вашому комп’ютері. Після встановлення настільного клієнта він зробить швидке сканування комп’ютера на предмет усього, що, на його думку, слід зберегти, і дасть змогу прочитати цю інформацію.

Натисніть кнопку “ОК”, і це розпочне процес резервного копіювання. Ви можете вести своє життя, не турбуючись більше про те, щоб ваш жорсткий диск надійний

Дизайн інтерфейсу приблизно настільки ж мінімальний, наскільки це виходить. Зіграються лише декілька налаштувань, зокрема перехід від безперервного резервного копіювання до запланованих резервних копій, вибору, які диски на вашому комп’ютері захищаються та змінення виключень папок і типів файлів, які не створюються резервними копіями.

Backblaze також має веб-браузер, і саме там ви збираєтеся відновити окремі файли. Мобільні додатки або iOS та Android також доступні для доступу до файлів. Як браузер, так і смартфон настільки ж прості, як і без обмеження функціональності.

Загалом, підхід Backblaze – справді втілення простоти використання, що робить його простим вибором для місця номер один у цій категорії.

Друге місце: Карбоніт

Як і Backblaze, коли ви встановите його настільний клієнт, Carbonite автоматично сканує ваш жорсткий диск на певні типи файлів (мінус системні файли) і починає створювати резервні копії, не потребуючи ретельного управління процесом.

Початкова резервна копія Carbonite не дає стільки корисної інформації, яку ви отримуєте з інтерфейсу Backblaze, як-от розповісти, скільки файлів позначено для резервного копіювання. Backblaze також має посилання на веб-сайт, який дає змогу оцінити, як довго триватиме ваше резервне копіювання та наскільки швидкі швидкості вашого з’єднання з центром обробки даних, тому ви не залишаєтеся так сильно у темряві, як у вас з Carbonite.

Крім того, досвід користувача не надто відстає від Backblaze, саме тому він заробив наш кивок як підбіг. Клієнт настільних ПК добре розроблений без надто багато заплутаних меню та налаштувань, а веб-інтерфейс дозволяє легко сортувати файли для віддаленого відновлення.

Третє місце: IDrive

Плани передплати IDrive – або 2 ТБ, або 5 ТБ. Таким чином, автоматичне резервне копіювання за типом файлу не працюватиме з цією службою, оскільки це може легко призвести до того, що люди перевищують їх резервне місце, не маючи простого способу повернутися під нього.

Натомість IDrive автоматично позначає важливі папки для резервного копіювання, включаючи робочий стіл та папку документів. Ви можете легко додати додаткові папки на вкладці резервного копіювання клієнта IDrive. Ви також можете вибрати окремі файли.

Інтерфейс IDrive трохи складніший, ніж інтерфейс Backblaze або Carbonite. Однак деякі користувачі, особливо ті, хто вважає за краще ретельно керувати процесом резервного копіювання, віддадуть перевагу цьому. Наприклад, IDrive пропонує набагато більше настроюваних параметрів планування, включаючи можливість встановлення часу запуску та відключення для резервного копіювання..

Ця ж складність переповнює Інтернет-досвід, хоча це значною мірою продукт того, що IDrive містить такі функції хмарного зберігання, як синхронізація, які Backblaze та Carbonite не мають.

Мобільний досвід IDrive – один із найкращих, що ми бачили для онлайн-сервісу резервного копіювання, що дозволяє легко створювати резервні копії даних телефону. Ми детальніше поговоримо про ці можливості в нашому наступному розділі.

Гнучкість

Оцінюючи варіанти, щоб знайти найкращий підхід для ваших потреб, є стандартні та не дуже стандартні функції, які ви хочете бути в огляді, що значно підвищить корисність служби онлайн-резервного копіювання..

Однією з таких особливостей є зовнішнє резервне копіювання жорсткого диска. Деякі сервіси резервного копіювання можна використовувати для резервного копіювання локальних пристроїв зберігання даних, а деякі – для резервного копіювання на локальних пристроях зберігання даних (крім хмарних). Це періодично включає пристрої NAS.

Більшість сервісів резервного копіювання в Інтернеті мають програми для смартфонів, які дозволяють отримувати доступ до файлів. Менше насправді можна використовувати для резервного копіювання смартфона. Якщо у вас є фотографії, списки контактів та текстові повідомлення, які ви хочете захистити, переконайтеся, що ваша послуга резервного копіювання в Інтернеті може вміститись або вам доведеться придбати окрему послугу.

Мабуть, найбільш незвичайні функції, що розширюють корисність служби резервного копіювання, – це ті, які частіше належать до хмарних інструментів зберігання даних. Кілька років тому кілька найкращих служб резервного копіювання включили синхронізацію як функцію. Сьогодні лише купка досі. Більш поширеними є функції спільного використання файлів, які дозволяють співпрацювати.  

Перше місце: IDrive

IDrive – одна з небагатьох інтернет-резервних компаній, яка все ще намагається заповнити хмарний простір. Це робиться, надаючи користувачам рівне місце для зберігання як для резервного копіювання, так і для синхронізації файлів.

IDrive створює папку синхронізації на вашому жорсткому диску, такий же підхід, який застосовують Dropbox, Google Drive та інші хмарні служби зберігання даних. Будь-які файли, поміщені у цю папку, зберігаються у вашому хмарному просторі синхронізації та надсилаються на інші пристрої із встановленими клієнтами IDrive.   

IDrive також дозволяє ділитися файлами та папками певним особам електронною поштою або генерувати посилання, якими може користуватися будь-хто. Ці посилання можна навіть розміщувати у Facebook та Twitter.

Крім подвоєння як хмарного сервісу зберігання даних, IDrive – одна з небагатьох сервісів резервного копіювання, яка пропонує всебічне резервне копіювання смартфонів. Сюди входять фотографії, музика, відео, календарі та контакти для пристроїв iOS та Android. Додаток Android також може створювати резервні копії текстових повідомлень.

IDrive SmartDocs дозволяє сканувати документи, як ідентифікаційні картки, та зберігати їх у хмарі. Він навіть перевірить терміни придатності на ваші посвідчення особи та надішле вам нагадування, коли настав час їх поновити.

Крім того, IDrive можна використовувати для резервного копіювання фотографій та відео з ваших облікових записів Facebook та Instagram, включаючи ті, на яких вас позначено.   

IDrive також створить резервну копію будь-якого відображеного локального сховища, включаючи USB-накопичувачі та зовнішні жорсткі диски. Ви також можете створити резервну копію на зовнішніх дисках, якщо ви хочете зберігати локальну копію резервної копії під рукою. Щоб підтримати його гнучкість, IDrive можна використовувати для резервного копіювання необмежених пристроїв з єдиною підпискою користувача.

Друге місце: SpiderOak ONE

Як і IDrive, SpiderOak ONE надає хмарні можливості зберігання, що, природно, дає йому більше гнучкості, ніж більшість сервісів резервного копіювання. Його функції зберігання у хмарі включають папку синхронізації під назвою “SpiderOak Hive”, про яку ви можете прочитати більше в нашому огляді SpiderOak.

Однак його можливості спільного використання не настільки розвинені, як IDrive або Jottacloud. Досвід залежить від того, що компанія називає «ShareRooms». ShareRooms можна пов’язати з папками, які ви зберегли у хмарі. Це приємний спосіб розділити речі, але ми хотіли б, щоб був спосіб спільного використання окремих файлів шляхом генерації посилань.

SpiderOak ONE також не відповідає IDrive тим, що він дозволяє лише отримувати доступ до файлів зі свого додатка для смартфонів. Немає можливості резервного копіювання смартфона. Служба, однак, дозволяє створювати резервні копії зовнішніх жорстких дисків і, як і IDrive, для підключення необмежених пристроїв може використовуватися одна підписка користувача.

Третє місце: резервне копіювання CloudBerry

CloudBerry Backup не забезпечує функції хмарного зберігання pCloud або SpiderOak, однак це дозволяє перетворити послугу хмарного зберігання в онлайновий простір резервного копіювання. Замість того, щоб надавати власні серверні сервіси для використання, сервіс дозволяє поєднувати програмне забезпечення з будь-яким із понад 50 різних варіантів зберігання. Для отримання більш детальної інформації про те, як це працює, радимо прочитати наш огляд CloudBerry Backup.

Вибір включає популярні варіанти хмарного зберігання, такі як Google Drive та OneDrive, а також масштабовані варіанти зберігання, такі як Amazon S3, Google Cloud, Azure та Backblaze B2. Крім того, CloudBerry Backup можна використовувати для надсилання даних на локальні пристрої зберігання даних.

Кілька інших варіантів резервного копіювання хмари, зокрема Duplicati та Arq, також дозволяють вам вибрати варіанти зберігання, але жоден на даний момент не пропонує стільки варіантів, як CloudBerry Backup. Щоб отримати відповідність між цими трьома службами, перегляньте нашу кращу битву за резервну копію Mac.

Процес відновлення

Отримання даних у хмару може зайняти тижні. Взагалі кажучи, процес відновлення після аварій, як правило, працює швидше, оскільки більшість постачальників послуг Інтернету забезпечують швидше завантаження, ніж з’єднання для завантаження. Тим не менш, якщо вам потрібні файли швидко, ви можете не встигнути чекати.

Більшість сервісів резервного копіювання дозволяють вам віддалено отримувати доступ до файлів та відновлювати їх окремо, а не відновлювати все відразу. Кілька вибраних, включаючи наші три основні вибірки для цієї категорії, також відправлять вам ваші файли на зовнішній диск. Якщо у вас є сотні гігабайт даних для резервного копіювання, це може суттєво змінитись.  

Перше місце: IDrive

IDrive пропонує кілька способів повернення файлів. Ви можете відновити всі свої файли чи окремі файли безпосередньо з настільного клієнта, як із хмари IDrive, так і із зовнішнього диска, якщо ви збережете свої файли на одному.

IDrive підтримує резервне копіювання необмежених машин, і ви можете відновити їх з будь-якого з них через настільний клієнт. Ви також можете завантажити будь-яку папку або файл, що зберігається, із веб-клієнта IDrive та програми для смартфонів IDrive.

Щоправда, IDrive випереджає будь-який інший онлайн-інструмент резервного копіювання – це його послуга IDrive Express. Доступно лише для американських клієнтів, IDrive Express – це безкоштовна доставка кур’єрською доставкою до 3 ТБ даних. У той час як інші провайдери пропонують послугу доставки кур’єром, лише IDrive пропонує її безкоштовно раз на рік для абонентів персонального плану. Його можна використовувати і для початкових резервних копій.

Друге місце: Карбоніт

Карбоніт дає можливість відновити всі ваші файли з настільного клієнта або перейти до веб-інтерфейсу, щоб вибрати та завантажити певні файли. Відновлюючи всі файли, ви можете вибрати їх відновити до їх початкового місця або зберегти їх у zip-файл.

Веб-відновлення дозволяє відновити на основі ієрархії файлової системи. Також є можливість пошуку конкретних файлів, якщо ви точно знаєте, що шукаєте.

Ви також можете отримати доступ до файлів через мобільний додаток Carbonite.

Причина, яку ми класифікуємо Carbonite нижче, ніж IDrive, полягає в тому, що її кур’єрська послуга безкоштовно включається лише з підпискою Carbonite Prime, яка коштує 150 доларів на рік – і навіть тоді вам доведеться платити за доставку. Користувачі Carbonite Basic та Carbonite Plus все ще можуть отримати зовнішній накопичувач для прискорення відновлення, але це коштуватиме не менше 99 доларів.

Третє місце: Backblaze

Backblaze не дозволяє відновлювати файли безпосередньо зі свого настільного клієнта; ви повинні увійти на веб-сайт. Під час відновлення з веб-сайту немає можливості відновити файли у їх оригінальних місцях. Ви повинні завантажити поштовий файл.

Однак ви можете вибрати, щоб завантажити всі свої файли або вибрати файли, щоб прискорити процес. Як тільки поштовий файл буде готовий до завантаження, Backblaze надішле вам електронний лист.

Backblaze також має послугу відновлення кур’єра, яка надсилає вам або флешку з об’ємом до 128 ГБ файлів, або жорсткий диск з розміром до 4 ТБ файлів. Ні передня частина вільна; флешка коштує 99 доларів, а жорсткий диск – 189 доларів. Однак якщо ви надішлете їх назад, Backblaze поверне кошти.

Версія

Ще одна корисна функція відновлення, на яку слід звертати увагу при виборі послуги резервного копіювання в Інтернеті, – це версія, що є засобом збереження попередніх станів файлів після внесення змін. Версія захищає вас від випадкових змін та пошкоджень файлів, включаючи пошкодження, спричинені програмами, що вимагають програмного забезпечення, такими як WannaCry.  

Більшість сервісів резервного копіювання в Інтернеті містять версії, але деякі мають кращу політику версій, ніж інші. Поширені атрибути версій, на які слід звернути увагу, включають, як довго зберігаються версії файлів та скільки версій файлів зберігається.

Перше місце: SpiderOak

Щоразу, коли файл, що зберігається в SpiderOak, змінюється, сервіс зберігає попередню версію цього файлу нескінченно. Немає обмеження на 30 днів і не обмежується кількість версій, які ви можете зберегти. Крім того, збережені версії не враховуються у вашому резервному просторі.

Єдине питання, який ми маємо щодо підходу SpiderOak до версій, – це те, що немає способу встановити обмеження на кількість версій, що зберігаються. Якщо ви не хочете їх, ви можете видалити їх вручну, але це потребує часу.

Друге місце: IDrive

IDrive використовує більш зважений підхід до резервного копіювання, ніж SpiderOak: Останні 10 версій будь-якого файлу зберігаються необмежено.

Хоча це не так вражає, як збереження всіх версій файлів, у більшості випадків це має бути більш ніж достатньою захистом від небажаних змін файлів або пошкоджень файлів. Як і SpiderOak, збережені версії файлів не відносяться до резервного простору, тому вам не доведеться турбуватися про моніторинг додаткового використання.

Завдяки функції IDrive Rewind IDrive також полегшує відключення від пошкодження в масштабах усієї системи. За допомогою перемотування назад ви можете відновити попередні стани версій для всіх файлів у папці.  

Третє місце: Карбоніт

У Carbonite три останні версії будь-якого файлу зберігаються незалежно від віку. Крім того, зберігається одна версія для кожного попереднього семи днів, одна для кожного попереднього трьох тижнів і одна для кожного попередніх двох місяців. Враховуючи, що Carbonite – це необмежена послуга резервного копіювання, вам не потрібно турбуватися про те, скільки місця займають ці версії.

Слово попередження. Якщо ви користуєтесь Mac і потребуєте версії, вам потрібно буде шукати в іншому місці. Зараз Carbonite не підтримує версійні можливості для них. Однак для користувачів ПК політика версій краще, ніж у більшості.

Безпека

Знання, що ваш файл захищений у хмарі, має першорядне значення. Це стосується резервного копіювання в Інтернеті, ніж хмарного сховища, оскільки онлайн-сервіси резервного копіювання, як правило, завантажують більше файлів, ніж ви знаєте.

Оцінюючи послугу резервного копіювання в Інтернеті, ви хочете бути впевнені, що вона зашифровує ваші файли, перебуваючи в спокої на сервері, використовуючи AES або шифрування Blowfish. Таким чином, ніхто, хто отримує ці файли, не може їх читати без ключа шифрування.

Більшість служб резервного копіювання в Інтернеті зберігають ці ключі шифрування для вас. Однак декілька дають можливість налаштувати приватне шифрування. За допомогою приватного шифрування ви створюєте власний ключ шифрування, і служба ніколи не знає, що це таке. Також відоме як шифрування знань з нульовим знанням, це заважає нікому, крім вас, читати ваші файли.

Навіть за умови шифрування AES або Blowfish, слабкі паролі можуть бути легко використані тими, хто знає, як проводити грубі напади. Для захисту від цього багато сервісів резервного копіювання в Інтернеті пропонують двофакторну аутентифікацію, яка вимагатиме введення коду безпеки, надісланого на ваш телефон, під час входу в обліковий запис з незнайомої машини.

Ви також хочете переконатися, що постачальник резервних копій зберігає дані в загартованих серверних системах, призначених протистояти стихійним лихам та фізичним та віртуальним атакам..

Перше місце: Acronis True Image

Acronis True Image включає безліч привабливих стандартів та нестандартних функцій безпеки, що призвело до вищого рейтингу в цій категорії.

Найважливіша функція безпеки, яку він пропонує, – це приватне шифрування, що є кінцевим, яке справді дорівнює нулю. За замовчуванням файли не шифруються, але, перемикаючи “зашифрувати резервну копію” під час створення плану резервного копіювання, вони будуть скомпоновані перед тим, як покинути комп’ютер на хмару Acronis.

Вам буде запропоновано встановити пароль, який використовується для створення вашого ключа шифрування. Acronis ніколи не знає цього пароля, навіть при відновленні файлів, тому компанія ніколи не зможе повторити цей ключ.

Використовуваний протокол шифрування – AES 256, що означає його 256-бітний ключ. Підраховано, що найпрогресивнішим суперкомп’ютерам у світі знадобиться кілька мільярдів років, щоб жорстокі сили зламали 256-бітний ключ, тому ваші дані повинні бути досить безпечними – від простого смертного, у будь-якому випадку.

Основна проблема, яку ми маємо з Acronis, полягає в тому, що він також не надає можливість двофакторної аутентифікації. Хоча нібито у списку справ Acronis, ще не було жодного слова про дату впровадження.

Незважаючи на цю велику промаху, ми все-таки посіли Acronis номер один через деякі інноваційні функції безпеки, яких ви не знайдете більше ніде. Найкращим з них є Acronis Active Protection, який інтелектуально сканує ваші резервні копії на предмет можливих пошкоджень викупних програм.

Хмара Acronis складається з центрів обробки даних по всьому світу, кожен з яких призначений для відсіку як фізичних, так і віртуальних атак. Вони патрулюються охороною цілодобово, контролюються та захищаються високими огорожами, біометричними сканерами та ключовими картками.

Друге місце: Карбоніт

Засоби передачі даних з карбоніту захищені низкою перевірок для захисту ваших даних. До них відносяться системи клімат-контролю, резервне копіювання акумуляторів, відеоспостереження, охоронні патрулі, біометричні сканери та електронні картки ключів.

Усі дані, що зберігаються на його серверах, зашифровуються за допомогою AES. Зазвичай Carbonite зберігає ключі шифрування для вас. Однак, коли ви вперше реєструєтесь, вам надається можливість встановити приватний ключ шифрування.

Якщо Carbonite зберігає ваші ключі шифрування, він використовує 128-бітний AES. Якщо ви налаштували приватне шифрування, воно використовує 256-бітове шифрування.

Карбоніт також дозволяє встановити двофакторну аутентифікацію,

Третє місце: Backblaze

Backblaze розширює наші три найкращі системи безпеки для резервного копіювання в Інтернеті. Основною причиною того, що він не закінчився вище, є те, що ми маємо певні занепокоєння щодо його реалізації приватного шифрування.

За замовчуванням Backblaze утримує ваш ключ шифрування. Однак ви можете встановити приватний ключ шифрування під час створення резервної копії даних, яку компанія не буде знати і не записувати.

Примітка “Backblaze” полягає в тому, що компанія вимагає, щоб ви давали їм свою парольну фразу під час відновлення даних, щоб вони могли розшифрувати ваші дані, перш ніж збирати їх і надсилати вам..

Backblaze стверджує, що він не записує ключ і знищує його, коли розшифровка завершена, але ми вважаємо за краще, щоб файли просто залишалися зашифрованими до прибуття на вашу машину, де їх можна розшифрувати приватно.

У системі Backblaze, незалежно від того, чи компанія чи ви тримаєте ключ шифрування, використовується 128-бітове шифрування. Хоча ми віддаємо перевагу 256-бітовому AES, не вважається, що рівень шифрування може бути складним.

Backblaze також має можливість двофакторного вибору, який ви можете налаштувати запускати кожного разу, коли ви входите або лише під час входу з незнайомого пристрою.

Backblaze також має можливість двофакторної аутентифікації, яку можна налаштувати запускати кожного разу, коли ви входите або лише під час входу з незнайомого пристрою.

Backblaze також має функцію розташування для пошуку втрачених чи викрадених комп’ютерів. Хоча дещо незвично для резервного сервісу, це все ще приємне доповнення безпеки.

Фінальні думки

Немає простої відповіді про те, що найкраща послуга резервного копіювання в Інтернеті сьогодні, і це не погано. Кілька видатних гравців вирізали ніші в просторі, які повинні подобатися людям з різними потребами. Ми сподіваємось, що цей огляд допоможе вам отримати підшипники. Для пересічного покупця має бути достатньо, щоб вибрати рішення, яке відповідає їх потребам.

Однак ми також знаємо, що деякі наші читачі мають більш конкретні потреби, коли справа стосується резервного копіювання в Інтернеті. Якщо це включає вас, радійте: У нас є великий вибір статей про пошук резервних рішень для задоволення різноманітних потреб.

 • Краща онлайн-резервна копія для малого бізнесу
 • Кращий необмежений сервіс резервного копіювання в Інтернеті
 • Найкраща безкоштовна резервна копія хмар
 • Найкращі рішення для резервного копіювання сервера
 • Найкраще резервне копіювання Mac
 • Переваги необмеженого резервного копіювання для SMB
 • IDrive vs Backblaze
 • CloudBerry vs Acronis vs Storagecraft vs Macrium
 • Azure vs Amazon S3 проти Google Cloud та Backblaze B2
 • Як працює резервна копія за допомогою Microsoft Azure
 • Як працює резервне копіювання за допомогою Amazon S3

Ми сподіваємося, що вам сподобався наш огляд резервного копіювання в Інтернеті. Якщо у вас є якісь думки, запитання чи капризи, будьте впевнені і повідомте нас у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map